fbpx

Scharmach.pl

DRUKARNIA

15+

Lata doświadczenia

19K+

Zadowoleni Klienci

98%

Udane projekty

100%

Siły do pracy

Druk i poligrafia

Śledzimy trendy i bawimy się kreacją. Wyróżnia nas to, że drukujemy wszystko w dowolnym formacie i na każdym materiale. Wyznajemy zasadę, że projekt jest ważny, jednak jego wykonanie często bywa znacznie ważniejsze.

Jednak nie każda drukarnia jest tego samego zdania. Z nami nie musisz martwić się o słabą jakość wydruku lub bardzo długie terminy realizacji. Nasza drukarnia gwarantuje, że w rzeczywistości wszystkie projekty będą 1:1 jak na ekranie komputera. Korzystamy z najnowocześniejszych maszyn i najlepszej jakości tuszy. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność, za to co w efekcie od nas otrzymasz. Do Twoich rąk trafi kompletny produkt przygotowany przez fachowców działających od lat w branży graficznej. Nie czekaj i zapoznaj się z naszą ofertą!

Druk małoformatowy

Terminem druk małoformatowy określa się wszystkie wydruki małoformatowe – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi ma styczność praktycznie każdy, gdyż goszczą one praktycznie we wszystkich firmach, zarówno tych małych, jak i dużych.

Druk wielkoformatowy

Druk wielkoformatowy to takie wydruki, które są większe niż te, które można łatwo przenieść, ale nie zawsze! Być może najbardziej znanymi przykładami są billboardy i banery. Spotykamy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach, na elewacjach budynków i na ogrodzeniach.

Gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej większej firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, na przykład pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy, będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może uruchomić wyszukiwanie, a wtedy może się okazać, że Twoja firma ma coś do zaoferowania.

Z dumą prezentujemy nasze PORTFOLIO

Współpracujemy z klientami w Polsce i na całym świecie. Dostarczamy różne rozwiązania – od projektów graficznych i stron internetowych po systemy wystawiennicze, kampanie reklamowe, a nawet wsparcie konsultingowe i marketingowe. Sprawimy, że Twój biznes rozkwitnie.
Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami.

Poniżej prezentujemy niektóre z naszych realizacji.

Oto nasz Zespół

20+ SPECJALISTÓW!

& AI

Utalentowani w wielu dziedzinach zebrani z całego świata.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
  • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
  • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
  • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
  • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

  • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
  • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
  • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
  • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?