fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Aleksandrów Łódzki

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Aleksandrów Łódzki jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Aleksandrów Łódzki?

Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Opracowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Aleksandrów Łódzki

Populacja: 20292

Długość geograficzna: 19.303840

Szerokość geograficzna: 51.819650

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Aleksandrów Łódzki

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Aleksandrów Łódzki

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu w szczególności zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Aleksandrów Łódzki

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Prócz tego rozpatrujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które analizujemy na naszych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Aleksandrów Łódzki

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na poczynania konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania działają porównując ze strategią konkurentów, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, bez ani jednego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy też zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace prowadzone są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas mając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Aleksandrów Łódzki

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego celu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach stosowne uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas projektujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie użyteczne plany materiałów marketingowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Rozpoczęcie procesu budowania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z klientem i skrupulatna ocena rynku, na którym pracuje lub chce pracować, a więc przede wszystkim powinniśmy kompletnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie tego procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo kreowane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z klientem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest ulepszana celem zrealizowania gotowego loga. Gotowe logo staje się podłożem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces jest prostszy. Rzeczywiście zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to najistotniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Pomimo to na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem stworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dobrać warto adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w przypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Aleksandrów Łódzki

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zmagazynowanie i badanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotną koncepcją to twórcza burza mózgów, z której kreujemy pomysły, które następnie są selekcjonowane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej naszkicować, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Aleksandrów Łódzki

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy plan, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje prócz tego wybrane cele i wzbudza właściwe emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Aleksandrów Łódzki

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej składce. Każdy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie kończy zlecone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, dlatego, że będzie to jeden z najważniejszych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Aleksandrów Łódzki

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli całość świadczeń, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tej przyczyny na początku zawsze dokonujemy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, prowadzi ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udogodnić kampanię, aby otrzymać jak największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Z pomocą Google Ads możemy zrealizować konkretne zadania, przykładowo zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej niemała możliwość kształtowania, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi zbiór danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy ustalić, o których godzinach powinny się prezentować. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Aleksandrów Łódzki

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieustannie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy online. Już teraz mamy styczność z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez internet, ale żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile figurują w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Aleksandrów Łódzki

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują masę ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest równie ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Aleksandrów Łódzki

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wszystkie zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Aleksandrów Łódzki

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym popularność TikToku. Można też nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim filmikiem można czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Aleksandrów Łódzki

Bez strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeśli potencjalny klient trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do biznesu, gdyż nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że interesant nie umie znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona straszy brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby ukazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części badamy także wszelkie niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, ponadto otrzymane od klienta treści – wykonanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy tymczasowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Aleksandrów Łódzki

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, tak samo można opisać jako sklep internetowy. Co więcej, serwisy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnej transakcji wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój przychód otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a w przyszłości wypłynął także na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Aleksandrów Łódzki

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła pracować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Istotne jest również troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu oznajmiającego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Aleksandrów Łódzki

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w rezultacie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, ale co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych ekspertów wyniki są znacznie lepsze, a po radykalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Często widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany ma realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest parę różnic dość dużych, które musimy uwzględnić podczas projektowania UX – możemy też zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Aleksandrów Łódzki

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Często przydarzają się sytuacje, że żółtodziób – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć rozwiązania w dostępnych źródłach, bo po prostu nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na rzetelny wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to musimy dopilnować, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego skutki są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Aleksandrów Łódzki

Posiadając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego przyjazny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, znaczna większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego tak priorytetowa jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Aleksandrów Łódzki

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Aleksandrów Łódzki

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Aleksandrów Łódzki

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, jednakże jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długofalowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest trudniej, wszak większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i udostępnianie treści, ale również nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Aleksandrów Łódzki

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Aleksandrów Łódzki

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na budowę profilu eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku publikowania interesantom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy zawsze świeżą i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, ale jak już pisaliśmy, czasem lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Aleksandrów Łódzki

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to oprócz tego doskonała okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Aleksandrów Łódzki

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest stworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Dla przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Aleksandrów Łódzki

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Aleksandrów Łódzki

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Aleksandrów Łódzki

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Aleksandrów Łódzki

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skompletować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Aleksandrów Łódzki

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Aleksandrów Łódzki

1. Druk małoformatowy Aleksandrów Łódzki

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje znacznie więcej i ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są konieczne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyszczególnić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Aleksandrów Łódzki

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy nadmienić, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Aleksandrów Łódzki

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego pokroju produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także poprawne stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć spora oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Aleksandrów Łódzki to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Nasza agencja jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?