fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Barcin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Barcin jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Zdecydowanie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Barcin?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużej znajomości fachu oferując naszym konsumentom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Barcin

Populacja: 7682

Długość geograficzna: 17.946250

Szerokość geograficzna: 52.866070

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Barcin

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Barcin

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Barcin

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Zastanawiamy się również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Barcin

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane metody są skuteczne w porównaniu z planem działania konkurencji, a dodatkowo na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo że mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie rynku możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zbieramy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace robione są przez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie bądź mogą być one zlecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas uzyskując przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Barcin

Żeby odnieść sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach właściwe uczucia oraz zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym identyfikujemy założenia firmy, a dalej tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wskazane schematy materiałów reklamowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu komponowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z usługobiorcą i rzetelne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce działać, dlatego po pierwsze musimy solidnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie takiego procesu jest niedozwolone, ponieważ nie mamy ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która jest dopracowywana w celu dopięcia końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się podstawą do zrealizowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt staje się łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować zgodny wizerunek marki. Dopasować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wytyczne o designie, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Barcin

Logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Zaczęciem każdego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Zgromadzenie i przebadanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesną koncepcją to osobliwa narada, z której wyłaniają się szkice, po czym są przesiewane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu później dokańczane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Barcin

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy cel, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje także określone cele i wywołuje właściwe emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy stworzyć duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Barcin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, dlatego wymyśliliśmy ofertę specjalną, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz obszerny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego bo będzie to ważny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Barcin

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. W związku z tym na starcie zawsze dokonujemy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, wznieca ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak uefektywnić kampanię, żeby dawała jak największe korzyści przy małym nakładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads możemy realizować pewne zadania, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej duża możliwość personalizowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zestaw danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zarządzić, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Barcin

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Prezentują one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, ale żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, a także niskim kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są zamieszczone w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Barcin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają masę uwagi ludzi, a najchętniej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy również wykonać bardzo celny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Barcin

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Barcin

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już skończony materiał, możemy rozpocząć reklamę na wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Barcin

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy także wszelkie niezbędne i uzupełniające funkcje, ponadto otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i możemy udostępnić usługobiorcy projektowy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Barcin

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, również można ogłosić sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące zakup abonamentu przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest mniej kosztowna w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeżeli usługobiorca ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój zysk otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim podejmiemy się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Barcin

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakże, żeby ta mogła pracować poprawnie musimy się nią także dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne problemy. Plan kierowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to trafnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga dodatkowo upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Barcin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić wady. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w rezultacie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, odbiorcy się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów efekty są dużo wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla jego użytkowników. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno spełniać dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość ważnych, które należy poznać podczas opracowywania UX – potrafimy też zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc by w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Barcin

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie na temat tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Powszechnie dzieją się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, jako że zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie przeszkód jest związane z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet jeżeli uda się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na rzetelny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, by dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, ale jego owoce są tak zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Barcin

Mając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego przejrzysty wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet najlepsza strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeśli nikt jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak priorytetowa jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Barcin

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz pożyteczne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez dużą ilość użytkowników, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy jeśli jest efektywnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Barcin

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na ocenie informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Barcin

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długookresowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć na własną rękę, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest rozwlekła, dlatego korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie trudniej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, lecz także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Barcin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przyciąga duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Barcin

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania czytelnikom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, gdyż przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Barcin

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie czytelników i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednakże należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Sam też na pewno szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też perfekcyjna okazja, aby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Barcin

Opisy produktowe są bardzo ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też wpływ na wyniki pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Barcin

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, ale fachowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Barcin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Barcin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Barcin

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Barcin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Barcin

1. Druk małoformatowy Barcin

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także wymagań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do uściślenia szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, które są konieczne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Barcin

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Barcin

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również poprawne sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Barcin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?