fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Barczewo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Barczewo jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twoja marka rozwinie skrzydła. Znacząco wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Barczewo?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia oferując naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Barczewo

Populacja: 7315

Długość geograficzna: 20.691120

Szerokość geograficzna: 53.830550

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Barczewo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Barczewo

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta dotycząca prowadzenia Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Barczewo

Właściwy kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, tak więc warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne metody, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Barczewo

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na zachowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie i metody są opłacalne w zestawieniu ze strategią działania konkurentów, na domiar tego w oparciu o zebrane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace wytwarzane są przez zawodowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Barczewo

Aby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania rzeczonego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w interesantach odpowiednie uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a potem projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie potrzebne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procesu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem wywiad z klientem i dogłębna obserwacja rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, a zatem na początku powinniśmy solidnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy potrzebnych informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne warianty i propozycje. Propozycje logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań klienta. Z propozycji, które przedstawiamy klient wybiera jedną wariację, która później jest dopracowywana w celu dopięcia finalnego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt będzie prostszy. Faktem jest, iż utworzenie logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to fundamentalny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na klienta. Lecz na etapie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie utworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w przypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne o designie, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Barczewo

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich działać. Zgromadzenie i analiza tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesną koncepcją to dynamiczna wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, które potem są selekcjonowane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże jedno do maksymalnego doszlifowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Barczewo

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej przyczyny nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie obmyślamy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje ponadto wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Barczewo

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz otrzymać w jednej składce. Każdy zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i planowo przekazuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, jako że będzie to jeden z najważniejszych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Barczewo

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tego względu na początku za każdym razem organizujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wzmacnia ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, żeby wypracować jak największe korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne cele, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej spora możliwość kształtowania oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie niepełny zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie orzec, o jakiej godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Barczewo

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe zorientowane głównie na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną produktywnością, a także niskim kosztem dotarcia do klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Barczewo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy również wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Taka właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W ten sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Barczewo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Barczewo

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe daje unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, możemy rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy nierzadko ukazać znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Barczewo

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie może sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona straszy brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy także sporządzić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt graficzny, aby ukazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części badamy również wielorakie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, poza tym układamy otrzymane od klienta treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy również zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać klientowi tymczasowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Barczewo

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, również można scharakteryzować jako sklep internetowy. Także platformy oferujące zakup abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest mniej kosztowny w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też optymalny pomysł usługobiorca posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój zysk otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie powiększył się również na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Barczewo

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią również dobrze zająć, czyli powinniśmy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcje.

Ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Barczewo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się wskutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony lub sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – mierna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są znacznie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Niejednokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania musi realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zrobić UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość dużych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie też wykonać osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Barczewo

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Częstokrotnie przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w źródłach internetowych, wszak po prostu nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet w przypadku gdy uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na wyczerpującą rozmowę, by określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, żeby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego owoce są tak dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Barczewo

Mając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego przystępny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto znaczna większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online się udał, musi on być przede wszystkim widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy nikt jej nie wyświetli! Dlatego też tak ważna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Barczewo

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większe grono ludzi, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny jeżeli jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Barczewo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Barczewo

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długofalowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samemu, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długookresowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, gdyż duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, ale również nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Barczewo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Barczewo

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim zawodzie. Za sprawą przekazywania odbiorcom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną wiedzą, ponieważ z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Barczewo

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to także najlepsza okazja, by dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Barczewo

Opisy produktowe są niebywale ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Barczewo

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, ale dobrze zastosowane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się również pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Barczewo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Barczewo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Barczewo

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Barczewo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Barczewo

1. Druk małoformatowy Barczewo

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ goszczą właściwie w każdej firmie, w tych ogromnych i tych małych.

Poza znanymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje dużo, że aż trudno wymienić je wszystkie, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, które są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Barczewo

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Barczewo

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być również podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje szansa oznakowania produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest również poprawne stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Barczewo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja marketingowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?