fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bartoszyce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bartoszyce jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bartoszyce?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużej znajomości branży oferując naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i profesjonalna ekspozycja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bartoszyce

Populacja: 25660

Długość geograficzna: 20.808190

Szerokość geograficzna: 54.253540

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bartoszyce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował dogłębne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bartoszyce

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania i promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bartoszyce

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom oraz cały czas szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bartoszyce

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem działania konkurencji, w dodatku w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej dziedzinie, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one polecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bartoszyce

By zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która natchnie w klientach odpowiednie emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie użyteczne schematy materiałów marketingowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Zaczęcie przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z konsumentem i dogłębna obserwacja branży, w której działa lub chce funkcjonować, w związku z tym po pierwsze powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niedozwolone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dopasować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy klient wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem uzyskania końcowej wersji. Gotowe logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to główny element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować należy adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, a także metody ich łączenia i prezentacji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w wypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki niemu posiadają porady odnośnie stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Bartoszyce

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i badanie tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwotnym konceptem to kreatywna burza mózgów, z której kreujemy koncepty, po czym są selekcjonowane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do ostatniego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bartoszyce

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie badamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje prócz tego określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy, jeden element zadania w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bartoszyce

Wiemy, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, z tej przyczyny zrobiliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej opłacie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz pełen dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, bo będzie to trwały rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bartoszyce

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na wstępie zawsze dokonujemy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować pełną obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, stymuluje ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak udogodnić kampanię, tak aby otrzymać największe korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej duża możliwość kształtowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ubogi pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu skierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bartoszyce

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dopasowaną typowo na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy internetowe. Już teraz mamy styczność z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, lecz żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy figurują w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bartoszyce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest na równi ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bartoszyce

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to starodawna forma marketingu, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bartoszyce

Kampanie wideo to ciekawa konwencja prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma unikatowe możliwości, które są niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy rozkręcić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko przedstawić dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Bartoszyce

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy konsument trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony www do biznesu, gdyż nie wszystkie branże potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że internauta nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy także sporządzić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy także różne konieczne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto umieszczamy dostarczone treści – sporządzenie treści możemy także zlecić lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy tymczasowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bartoszyce

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, ale nawet taki oferujący około pięć wariantów jednego produktu, również można scharakteryzować jako sklep internetowy. Dodatkowo platformy oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój przychód uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku testowym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bartoszyce

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła funkcjonować powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Zadanie kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcje.

Istotne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcje, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bartoszyce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie powstały się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć duży wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, ludzie po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów efekty są znacznie lepsze, a po radykalnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Nieraz widzieliśmy sytuację, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania ma spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bartoszyce

Komplikacje z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie w kwestii tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie występują sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet jeśli uda się wprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na rzetelną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego efekty są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bartoszyce

Mając sklep internetowy powinniśmy zadbać o jego przystępny układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bartoszyce

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez większą ilość internautów, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, o ile jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo należy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bartoszyce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a także czy korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bartoszyce

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długodystansowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność w związku z tym warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samemu, lecz jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bartoszyce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. W związku z tym trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Bartoszyce

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na stwarzanie image specjalisty w swoim fachu. Wskutek dostarczania odbiorcom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasami lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Bartoszyce

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to też najlepsza okazja, aby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bartoszyce

Opisy produktowe są niebywale istotne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis również stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Przykładowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bartoszyce

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większej ilości pracy, ale fachowo wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bartoszyce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bartoszyce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bartoszyce

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bartoszyce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bartoszyce

1. Druk małoformatowy Bartoszyce

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo i trudno wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wypunktować pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bartoszyce

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery i bilbordy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy dodać, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bartoszyce

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także dobre stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bartoszyce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?