fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Będzin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Będzin jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoja firma osiągnie sukces. Znacząco zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Będzin?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależy od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz rzetelna prezentacja Twojej marki jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Będzin

Populacja: 58236

Długość geograficzna: 19.125650

Szerokość geograficzna: 50.326070

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Będzin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Będzin

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Będzin

Poprawny kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Analizujemy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też własne metody, które monitorujemy na naszych wewnętrznych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Będzin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania są opłacalne porównując ze strategią działania konkurencji, w dodatku w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, bez żadnego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, pomimo iż mają dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła wytwarzane są przez fachowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście albo mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Będzin

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania rzeczonego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która pobudzi w konsumentach stosowne uczucia i zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby realizować określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wskazane plany materiałów reklamowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Otwarcie procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z usługobiorcą i przemyślana analiza branży, w której działa lub chce funkcjonować, a zatem przede wszystkim powinniśmy porządnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niedozwolone, gdyż nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo przyrządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu osiągnięcia końcowego loga. Skończone logo staje się bazą do wykonania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować interesanta. Lecz w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować jednolity wizerunek marki. Dostosować należy odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie również przydatny w razie współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki niemu posiadają wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Będzin

Dobre logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym dobrze zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Początkowym etapem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji musimy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia budowania koncepcji logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to kreatywna dyskusja, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Finalna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Będzin

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie analizujemy zamysł, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje także określone cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element grafiki tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Będzin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy ofertę specjalną, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednym abonamencie. Wszelki zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo finalizuje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozwikłać, ponieważ będzie to niezbędny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Będzin

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Tak więc na starcie każdorazowo organizujemy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w umiejętny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uefektywnić kampanię, by dostać maksymalne korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet możemy zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Mamy możliwość na przykład kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Będzin

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dopasowane głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Przedstawiają one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, a ponadto małym kosztem dotarcia do klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Będzin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują kawał ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później świetnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Będzin

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Będzin

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, można rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo można czasem przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Będzin

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, albowiem nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku gdy okaże się, że konsument nie jest w stanie sprawdzić odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona straszy nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. Dzięki temu konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części testujemy także różne konieczne i dodatkowe funkcjonalności, jak również wprowadzamy otrzymane od klienta treści – sporządzenie treści możemy też zlecić lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć klientowi roboczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Będzin

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów jednego produktu, również można nazwać sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia wypełnienie pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest mniej kosztowna w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeśli kontrahent ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój przychód formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął także na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Będzin

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła funkcjonować należy się nią dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcje.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Będzin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w rezultacie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych ekspertów rezultaty są nieporównywalnie większe, a po radykalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet martwe strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpływać na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Często widzieliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie cele ma realizować dana strona, abyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic całkiem istotnych, które musimy uwzględnić podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wybierany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Będzin

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to również zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji postępować. Częstokrotnie mają miejsce sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, mimo to jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Będzin

Posiadając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, znaczna część użytkowników ogląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli nikt jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak priorytetowa jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Będzin

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość ludzi, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Będzin

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Będzin

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, owocująca w doskonałe rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również regularność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i zamieszczanie treści, lecz też nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Będzin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też należy selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Będzin

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na budowę profilu specjalisty w swoim fachu. Wskutek przekazywania czytelnikom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Kreowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, ponieważ z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednakże jak już pisaliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Będzin

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako element firmowego bloga, ale poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością buduje się przez długie lata. Sam też na pewno szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to na dodatek idealna okazja, żeby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Będzin

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeśli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Natomiast jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli omówisz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Będzin

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, lecz dobrze wykorzystane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Będzin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Będzin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Będzin

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Będzin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Będzin

1. Druk małoformatowy Będzin

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, bo są one właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych wielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje sporo, że trudno je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wyszczególnić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Będzin

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy i banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy nadmienić, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Będzin

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest jeszcze właściwe przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Będzin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?