fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bełchatów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bełchatów jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bełchatów?

Jesteś w idealnym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia oferując naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bełchatów

Populacja: 62896

Długość geograficzna: 19.356710

Szerokość geograficzna: 51.368830

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bełchatów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bełchatów

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bełchatów

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Rozpatrujemy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na naszych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bełchatów

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reagowanie na posunięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania działają w zestawieniu z planem działania konkurentów, a dodatkowo na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, jednak prezentują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace prowadzone są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można powierzać samodzielnie albo mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas osiągając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bełchatów

Aby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się należycie kojarzyć i muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania niniejszego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która natchnie w klientach stosowne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie pożyteczne schematy materiałów reklamowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Otwarcie procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i skrupulatne omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce pracować, a zatem na początku powinniśmy szczegółowo zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy przystosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem zrealizowania gotowego loga. Skończone logo staje się fundamentem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowywanie następnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Nie mniej jednak na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem sformować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać powinno się adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcją i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również przydatny w razie współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wytyczne o stylu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z zasadami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Bełchatów

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne skojarzenia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Startem wszelkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu i przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to twórcza polemika, z której kreujemy koncepcje, po czym są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do maksymalnego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bełchatów

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie zgłębiamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje również wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bełchatów

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu zrobiliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Mocne punkty tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem finalizuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sprostować, dlatego, że będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bełchatów

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja świadczeń, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Dlatego na otwarcie każdorazowo dokonujemy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w umiejętny sposób steruje kampaniami swoich klientów, wznieca ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, tak aby otrzymać największe benefity przy małym nakładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne cele, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej obfita możliwość kształtowania oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie mały pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bełchatów

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dostosowane głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, jak również niskim kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty prezentować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy są w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bełchatów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest bliźniaczo ważne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bełchatów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różne zmiany i innowacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bełchatów

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bełchatów

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale może być dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do działalności, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że klient będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony internetowej możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również wszelkie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy też zlecić lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i możemy udostępnić usługobiorcy tymczasowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bełchatów

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór produktów, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów dwóch produktów, również można scharakteryzować jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki koncept jest tańszy w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł nawet jeśli usługobiorca posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bełchatów

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, żeby ta mogła pracować należy się nią także dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane problemy. Plan kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Niebagatelne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bełchatów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – mierna strona lub sklep może działać, ludzie się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych fachowców wyniki są nieporównywalnie lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których niby zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele powinno spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość ważnych, które należy poznać przy planowaniu UX – potrafimy również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bełchatów

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie występują sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej porozbijać, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na merytoryczną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno dopilnować, by dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego skutki są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bełchatów

Mając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online przebił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie zadziała jeżeli nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak priorytetowa jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bo im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez prawidłowo działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bełchatów

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wynikające z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długoletni jeśli jest profesjonalnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bełchatów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy jest odpowiednio duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bełchatów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długoletnia, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samodzielnie, jednak jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długoterminowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, wszak duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o kreacje i zamieszczanie treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bełchatów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc należy selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Bełchatów

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na budowę wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku dostarczania czytelnikom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Administrowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, lecz jak już mówiliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Bełchatów

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to również świetna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bełchatów

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i lakoniczny to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz często są wyjątkowo skuteczne. 

W formie przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą klienci. Jednakowoż jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bełchatów

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, ale odpowiednio wykorzystane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bełchatów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bełchatów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bełchatów

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby skompletować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bełchatów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bełchatów

1. Druk małoformatowy Bełchatów

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że są one właściwie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że aż ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej marki również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów i do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, lecz umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bełchatów

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, że przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bełchatów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego pokroju produkty nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku występuje szansa oznakowania produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest też poprawne sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bełchatów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza agencja składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?