fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bełżyce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bełżyce jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bełżyce?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bełżyce

Populacja: 6958

Długość geograficzna: 22.280270

Szerokość geograficzna: 51.174150

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bełżyce

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bełżyce

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil warto także sumiennie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bełżyce

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, z tej przyczyny powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Badamy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które weryfikujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bełżyce

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na poczynania konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody działają w zestawieniu z planem strategicznym konkurencji, a dodatkowo na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, bez żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo iż zajmują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej dziedzinie, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła prowadzone są przez ekspertów z długim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie albo mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Bełżyce

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się należycie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do realizacji owego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która natchnie w klientach trafne emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a potem opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby realizować określone założenia. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie pożyteczne schematy materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie przebiegu kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rekonesans z klientem i rzetelne omówienie branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, a więc po pierwsze powinniśmy dogłębnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niemożliwe, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z klientem, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu dopięcia końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się podstawą do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający opracowania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Jednakże na etapie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować należy adekwatny krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak również metody ich łączenia i demonstracji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w momencie współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Bełżyce

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to osobliwa dyskusja, z której wyłaniają się szkice, po czym są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bełżyce

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy cel, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje ponadto określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bełżyce

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, więc wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres wykonywanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Plusy tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz punktualnie oddaje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by rozgryźć, bowiem będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Bełżyce

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Tak więc na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak uregulować kampanię, aby wypracować jak największe benefity przy niedużym wkładzie pieniężnym. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne cele, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej niemała możliwość personalizowania, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie nieduży pakiet danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach powinny się prezentować. Możemy tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bełżyce

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z niezmiennie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez internet, lecz żeby mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bełżyce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestnictwo rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednakże byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest bliźniaczo ważne możemy także wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później najlepszym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bełżyce

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszelkie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bełżyce

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można stworzony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go również przedstawić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy nierzadko przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą rezultat na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bełżyce

Bez posiadania strony internetowej można funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, lecz często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, kiedy konsument obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do biznesu, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeżeli okaże się, że interesant nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. Dzięki temu kupiec będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji bieżących stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby zaprezentować realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy także różne obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, poza tym układamy dostarczone treści – sporządzenie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać klientowi projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bełżyce

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy określić jako sklep internetowy. Także strony oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala realizację pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie jest przeszkodą, by zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest mniej kosztowna porównując do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku testowym, a dopiero potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bełżyce

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować należy się nią dobrze zająć, więc powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią jakieś problemy. Zadanie zarządzania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to trafnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest czynny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Fachowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu informującego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bełżyce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają ujawniać się niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo od początku tam były i nie pojawiły się w wyniku przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć wielki wpływ na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – mierna strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są dużo większe, a po generalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Często obserwowaliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zrobić UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość dużych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – możemy również wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bełżyce

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak to także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak w takiej sytuacji postępować. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, ponieważ po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Gdy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na solidną rozmowę w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to należy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, jednakże jego rezultaty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bełżyce

Będąc właścicielem sklepu internetowego powinniśmy zadbać o jego czytelny wygląd i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, duża większość użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy się udał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu tak ważna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bełżyce

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której eksponujesz pożyteczne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większą ilość użytkowników, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy pochodzące z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy, kiedy jest efektywnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo warto zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bełżyce

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a ponadto czy korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bełżyce

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długotrwała, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego też warto takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, ale jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, z uwagi na fakt iż znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, ale też nasze znawstwo używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bełżyce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Bełżyce

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na konstruowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku publikowania czytelnikom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Bełżyce

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Sam też kiedyś szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, by opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bełżyce

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zdobyć klienta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, że dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są nadzwyczaj efektywne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą klienci. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bełżyce

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, ale dobrze wykorzystane może wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest też miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bełżyce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bełżyce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bełżyce

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bełżyce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bełżyce

1. Druk małoformatowy Bełżyce

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym formacie – to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, ponieważ są one praktycznie w każdej firmie, w tych dużych i tych małych.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb, a także wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także zwykłą domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wymienić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bełżyce

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy nadmienić, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bełżyce

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego typu wyroby nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też odpowiednie sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bełżyce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?