fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Biała Podlaska

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Biała Podlaska jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Biała Podlaska?

Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnego doświadczenia oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz ukształtować nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Biała Podlaska

Populacja: 57541

Długość geograficzna: 23.116520

Szerokość geograficzna: 52.032380

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Biała Podlaska

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Biała Podlaska

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Biała Podlaska

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Rozpatrujemy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które testujemy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Biała Podlaska

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie są skuteczne w zestawieniu z planem strategicznym konkurencji, w dodatku w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, jednak zajmują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie defekty przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania warto wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace przygotowane przez nasz własny dział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace prowadzone są poprzez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie albo mogą być one zlecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Biała Podlaska

Aby osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się stosownie wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która natchnie w klientach odpowiednie uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne schematy materiałów marketingowych jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początek procesu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i szczegółowa ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, a zatem przede wszystkim powinniśmy szczegółowo wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne warianty i propozycje. Propozycje logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z klientem, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań klienta. Z motywów, które pokazujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem dopięcia końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się filarem do przygotowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się opracowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to główny element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować klienta. Jednakże na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie wypracować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dobrać musimy adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak również metody ich łączenia i prezentacji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcjami i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki tej książeczce posiadają porady o stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Sporządzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Biała Podlaska

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe uczucia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w konsumentach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Fazą wstępną wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu, a także jaki wpływ ma mieć na nich logo. Nagromadzenie i przebadanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawową koncepcją to osobliwa narada, z której kreujemy koncepcje, po czym są selekcjonowane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Biała Podlaska

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy cel, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje ponadto określone cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Biała Podlaska

Wiemy, jak trudno jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz pozyskać w jednej opłacie. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz cały dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem przekazuje złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zrozumieć, dlatego bo będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Biała Podlaska

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Z tego powodu na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, żeby dawała maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania, jak też możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Biała Podlaska

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy online. Już w tej chwili mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one dużą produktywnością, jak też niedużym kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy umiejscowione są w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Biała Podlaska

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują wiele uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest tak samo istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Biała Podlaska

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różnorodne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Biała Podlaska

Kampanie wideo to ciekawa metoda przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma unikatowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, możemy rozkręcić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy stworzony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a sporym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy pokazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Biała Podlaska

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do biznesu, dlatego że nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron www. Po ustaleniu szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie tworzymy projekt wizualny, aby ukazać realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Biała Podlaska

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, również możemy określić jako sklep internetowy. Prócz tego serwisy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest mniej kosztowny w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też optymalny pomysł gdy kontrahent posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje zyski otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a w przyszłości powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas renowacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Biała Podlaska

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła funkcjonować efektywnie wypada się nią dobrze zająć, czyli wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane problemy. Plan kierowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcjonalności.

Bardzo ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Biała Podlaska

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w konsekwencji obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych profesjonalistów efekty są zdecydowanie wyższe, a po radykalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Nieraz widzieliśmy sytuację, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany musi wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość dużych, które musimy uwzględnić podczas opracowywania UX – potrafimy również wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Biała Podlaska

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie odnośnie do tego jak należy wtedy sobie poradzić. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w internecie, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa błędu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na rzetelny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, jednakże jego owoce są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Biała Podlaska

Dysponując sklepem internetowym wypada zatroszczyć się o jego przyjazny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich asortymentu, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie mówią, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep online przebił się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Biała Podlaska

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz cenne informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większe grono ludzi, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest profesjonalnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Co więcej, należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Biała Podlaska

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy odpowiednio duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Biała Podlaska

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to idea długodystansowa, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długoterminowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie trudniej, jako iż większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, lecz również nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Biała Podlaska

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Biała Podlaska

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na budowę profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki publikowaniu internautom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną treścią, gdyż z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Biała Podlaska

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaowocuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Biała Podlaska

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Jeżeli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj skuteczne. 

Modelowo, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakże jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Biała Podlaska

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale dobrze wykorzystane może wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Biała Podlaska

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Biała Podlaska

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Biała Podlaska

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Biała Podlaska

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Biała Podlaska

1. Druk małoformatowy Biała Podlaska

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Poza typowymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest bardzo dużo, że ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Biała Podlaska

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Biała Podlaska

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest też dobre sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Biała Podlaska to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?