fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Białogard

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Białogard jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twój biznes z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Białogard?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości rynku oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Białogard

Populacja: 24265

Długość geograficzna: 15.987510

Szerokość geograficzna: 54.006960

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Białogard

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszych usług sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Białogard

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również sumiennie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Białogard

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Ponadto analizujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które analizujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Białogard

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na postępowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody działają porównując ze strategią działania konkurentów, oprócz tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy też podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła tworzone są przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać indywidualnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas osiągając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Białogard

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie kojarzyć i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach odpowiednie uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełniać określone plany. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wymagane plany materiałów użytkowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Zaczęcie procesu wyznaczania identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z klientem i szczegółowa obserwacja branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, dlatego najpierw musimy dokładnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, gdyż nie mamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu otrzymania końcowej wersji. Odpowiednie logo staje się podstawą do przygotowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie prostszy. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że powstające elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie utworzyć jednolity wizerunek marki lub firmy. Dostosować należy adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak i zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi posiadają wytyczne odnośnie stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Białogard

Perfekcyjne logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wytwarzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zgromadzeniu i przebadaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawową koncepcją to kreatywna narada, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Białogard

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, dlatego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Tak więc nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie obmyślamy plan, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje również określone cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Białogard

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, dlatego zrobiliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest oddzielnie.

Walory tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz na czas finalizuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, jako iż będzie to niezbędny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Białogard

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Wobec tego na początku każdorazowo organizujemy gruntowną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wzmacnia ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, żeby osiągnąć maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić konkretne cele, na przykład zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej gigantyczna możliwość personalizowania, a także możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zarządzić, o której godzinie mają się eksponować. Możemy tytułem przykładu skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Białogard

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy w internecie. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednakże, żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli znajdują się w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Białogard

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednakże obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest bliźniaczo ważne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Białogard

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Białogard

Kampanie wideo to ciekawa metoda pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można nierzadko zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą efekt na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Białogard

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do branży, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu konsument będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy również sporządzić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby ukazać realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także różne obowiązkowe i uzupełniające funkcje, jak również układamy otrzymane treści – sporządzenie treści możemy również zlecić lub opracować samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć klientowi projektowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Białogard

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, również możemy nazwać sklepem internetowym. Prócz tego strony oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też optymalny pomysł gdy usługobiorca ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce wzmocnić swój dochód uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Białogard

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, żeby ta mogła funkcjonować należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo czasu, kiedy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan kierowania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Aktywna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest aktywny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcje.

Istotne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu mówiącego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Białogard

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie pojawiły się w konsekwencji spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – słaba strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie większe, a po definitywnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają się rozkręcać.

To niebywałe jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wielokrotnie widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie cele powinno wykonywać dana witryna, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic całkiem istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas opracowywania UX – potrafimy też wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Białogard

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże to również klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie dzieją się sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jak znaleźć rozwiązania w różnych źródłach, wszak po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się nanieść opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na skrupulatną rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieściliśmy już treści w internecie, to musimy zadbać, by dotarły one do jak największego grona osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Białogard

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego przystępny układ oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Nawet oszałamiająca strona sklepu internetowego nie zadziała jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Białogard

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której udostępniasz cenne informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość internautów, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w prężne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, kiedy jest profesjonalnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Białogard

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Białogard

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długofalowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, jako iż większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Białogard

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Białogard

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania czytelnikom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, lecz jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Białogard

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, jednak należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to również doskonała okazja, aby opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Białogard

Opisy produktowe są niebywale istotne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na wyniki pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz skonstruować listę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Białogard

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się też pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Białogard

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Białogard

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Białogard

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Białogard

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Białogard

1. Druk małoformatowy Białogard

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo więcej i ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb i wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Białogard

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć również większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. Tu też należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Białogard

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego pokroju produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również odpowiednie sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość spora oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Białogard to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?