fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Białołeka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Białołeka jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Zdecydowanie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Białołeka?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym klientom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz rzetelna prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Białołeka

Populacja: 89324

Długość geograficzna: 20.972040

Szerokość geograficzna: 52.321270

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Białołeka

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Białołeka

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Białołeka

Optymalny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w branży. Sprawdzamy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Białołeka

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane metody są skuteczne porównując ze strategią działania konkurentów, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Badając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace wykonywane przez nasz oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są poprzez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście lub mogą być one zalecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Białołeka

Żeby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie wiązać ze sobą i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w interesantach odpowiednie emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie użyteczne projekty materiałów użytkowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Faza wstępna przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z usługobiorcą i szczegółowe omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli przede wszystkim musimy kompletnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z motywów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem dopięcia finalnej wersji. Odpowiednie logo staje się podłożem do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to najważniejszy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Lecz w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem sformować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy odpowiedni krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcjami i schematem użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać porady o designie, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Białołeka

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzniecał w konsumentach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Otwarciem wszelkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki uzbieraniu i analizie tych informacji będziemy mogli podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawowym konceptem to dynamiczna burza mózgów, z której wyłaniają się pomysły, po czym są selekcjonowane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatniego dopracowania.

Ostatnia część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Białołeka

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje ponadto określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie tworzymy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Białołeka

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc wymyśliliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz posiadać w jednej opłacie. Każdorazowy zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz terminowo kończy zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, z uwagi na fakt iż będzie to jeden z kluczowych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Białołeka

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Tak więc na otwarcie każdorazowo organizujemy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzmacnia ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, tak aby osiągnąć największe korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić konkretne zadania, na przykład pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej duża możliwość kształtowania oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie nieduży zestaw danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie orzec, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Możemy dla przykładu kierować promocję do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Białołeka

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Wyświetlają one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one znaczną skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do nabywcy. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Białołeka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną masę uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Obecność różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo istotne możemy również wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Taka właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Białołeka

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Białołeka

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, możemy przygotować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można też stworzony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Białołeka

Bez posiadania strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do działalności, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że internauta nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W ten sposób odbiorca będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy także zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również różne niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, ponadto wprowadzamy otrzymane treści – wykonanie treści możemy również innej firmie lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Białołeka

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór towarów, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, również można ogłosić sklepem internetowym. Poza tym strony oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa klient ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój przychód otwierając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a później powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, zanim podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta i rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Białołeka

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować prawidłowo musimy się nią dobrze zająć, czyli wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Białołeka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynają wychodzić wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów wyniki są znacznie lepsze, a po generalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Co krok byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru zauważalna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany ma wykonywać dana witryna, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość istotnych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – można też wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Białołeka

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, wszak po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko naprawa błędu wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, żeby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Białołeka

Będąc właścicielem sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, żeby zadbać o jego czytelną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden klient jej nie zobaczy! W tym celu tak priorytetowa jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, wszak im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa wiele rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Białołeka

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez dużą ilość ludzi, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest efektywnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Białołeka

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy występuje korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Białołeka

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długofalowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też regularność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować samodzielnie, jednak jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Białołeka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego też należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Białołeka

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na stwarzanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowaniu interesantom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy wytwarzamy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Białołeka

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest kształcenie czytelników i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką buduje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i pokaże odbiorcom, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Białołeka

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Białołeka

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, ale dobrze zastosowane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, więc warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Białołeka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Białołeka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Białołeka

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Białołeka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Białołeka

1. Druk małoformatowy Białołeka

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo są one praktycznie w każdej branży, w tych małych i tych wielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także powszechną domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwoli to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Białołeka

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Białołeka

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego typu artykuły nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku występuje szansa oznakowania produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest też dobre przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Białołeka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza firma składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?