fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Białystok

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Białystok jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze metody. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Białystok?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i ogromnego doświadczenia oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i rzetelna prezentacja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz założyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Białystok

Populacja: 291855

Długość geograficzna: 23.164330

Szerokość geograficzna: 53.133330

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Białystok

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował kompleksowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Białystok

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Białystok

Optymalny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tego względu warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Ponadto analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Białystok

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody działają w zestawieniu z planem strategicznym konkurencji, oprócz tego na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo iż zajmują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania można zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace robione są poprzez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można samodzielnie bądź mogą być one zlecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Białystok

By osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą i muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach odpowiednie emocje oraz zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym analizujemy założenia firmy, a dalej planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie wskazane projekty materiałów użytkowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp procedury wyznaczania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z klientem i rzetelne omówienie branży, w której działa lub chce działać, dlatego na początku powinniśmy dokładnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niemożliwe, gdyż brak jest potrzebnych informacji wpływających na opis cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest ulepszana w celu dopięcia końcowego loga. Gotowe logo staje się bazą do opracowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowywanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest mniej skomplikowany. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze zgrane z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie utworzyć oryginalny wizerunek marki. Dostosować powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcją i schematem użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi będą posiadać porady odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Białystok

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem każdego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa polemika, z której kreujemy szkice, które następnie są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do stuprocentowego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Białystok

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również określone cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy, jeden element projektu tak, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Białystok

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej opłacie. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Główne zalety tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompletny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie przekazuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, z uwagi na fakt iż będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Białystok

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które dostosowujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Wobec tego na otwarcie zawsze dokonujemy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzbudza ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udoskonalić kampanię, żeby dawała największe benefity przy niedużym wkładzie finansowym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne zadania, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej duża możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży zbiór danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach powinny się wyświetlać. Możemy dla przykładu kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Białystok

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, lecz żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą produktywnością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy figurują w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Białystok

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną kawał uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Udział najprzeróżniejszych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Białystok

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Białystok

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Co więcej, wideo reklama posiada unikatowe możliwości nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, można rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem można niekiedy ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat końcowy bezsprzecznie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Białystok

Bez posiadania strony internetowej idzie pracować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Należy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie znalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do biznesu, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpędza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również wykonać pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby ukazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części badamy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, poza tym umieszczamy otrzymane treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi przygotowawczy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Białystok

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący około sześć wariantów paru produktów, również można nazwać sklepem internetowym. Także serwisy oferujące kupno abonamentu przez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala realizację pełnego zakupu razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł gdy kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swój dochód otwierając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Białystok

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią dobrze zająć, czyli należy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą niespodziewane problemy. Zadanie sterowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to trafnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Aktywna i regularnie ulepszana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie zarządzana strona pomaga też upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcje.

Bardzo ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pokazania się komunikatu mówiącego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny opłaca się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Białystok

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie powstały się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć duży wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników rezultaty są znacznie większe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie prezentowana na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony internetowej pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość dużych, które powinniśmy uwzględnić przy opracowywaniu UX – potrafimy też wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wybierany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Białystok

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie w sprawie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że żółtodziób – początkujący użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w źródłach internetowych, dlatego iż zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet zakładając, że uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, żeby spytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Białystok

Posiadając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich asortymentu, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online przebił się, musi on być priorytetowo widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Białystok

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt długoletni pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Białystok

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Białystok

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długofalowa, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, lecz jest to czasochłonna praca, a strategia jest długoterminowa, dlatego też korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dużo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, bo duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, lecz także nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Białystok

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Białystok

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowaniu czytelnikom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować regularnie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku robimy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, jednakże jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Białystok

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też z pewnością poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to także najlepsza okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Białystok

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zdobyć klienta. Gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wpływ na efekty pozycjonowania, dlatego, bo wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Jednak jeśli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Białystok

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Białystok

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Białystok

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Białystok

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Białystok

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Białystok

1. Druk małoformatowy Białystok

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał właściwie każdy, bo goszczą praktycznie w każdej branży, w tych dużych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje sporo i ciężko wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też typową domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Białystok

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Białystok

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest jeszcze odpowiednie stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Białystok to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?