fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bielsko-Biala

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bielsko-Biala jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bielsko-Biala?

Jesteś w idealnym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości i dużej znajomości rynku oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa ekspozycja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bielsko-Biala

Populacja: 176515

Długość geograficzna: 19.046860

Szerokość geograficzna: 49.822450

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bielsko-Biala

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bielsko-Biala

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bielsko-Biala

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy także dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w branży. Zastanawiamy się też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też autorskie metody, które oceniamy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bielsko-Biala

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są skuteczne w zestawieniu ze strategią działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, jednak mają dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz dział graficzny można oglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bielsko-Biala

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się odpowiednio kojarzyć i muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach stosowne emocje i zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie niezbędne schematy materiałów marketingowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z usługobiorcą i przemyślana ocena rynku, na którym pracuje lub chce funkcjonować, a zatem przede wszystkim powinniśmy solidnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest ważnych informacji wpływających na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwoli nam podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana w celu stworzenia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się bazą do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć zgodny wizerunek marki. Dostosować musimy odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi będą posiadać porady o stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bielsko-Biala

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Startem wszelkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wstępnym konceptem to osobliwa polemika, z której wyłaniają się szkice, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bielsko-Biala

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje dodatkowo określone cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie wykonujemy każdy element zadania w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bielsko-Biala

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, z tego powodu stworzyliśmy ofertę specjalną, dzięki której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają pełnić. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść w jednym abonamencie. Wszelki zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Mocne strony tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozgryźć, bowiem będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Bielsko-Biala

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór świadczeń, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Wskutek tego na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, prowadzi ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona klientów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, żeby dawała maksymalne benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, na przykład zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej gigantyczna możliwość personalizowania, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie mają się wyświetlać. Możemy przykładowo skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bielsko-Biala

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy kontakt z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, ale żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, a także niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bielsko-Biala

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przyciągają kawał uwagi człowieka, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Egzystencja najprzeróżniejszych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Lecz uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako ważne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bielsko-Biala

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bielsko-Biala

Kampanie wideo to ciekawa opcja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, można zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bielsko-Biala

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, ale może być dużym minusem dla wizerunku firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy potencjalny klient zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony internetowej do biznesu, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że interesant nie może wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpycha niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji kupiec będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie projektujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również różne obowiązkowe i pomocnicze funkcje, ponadto otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy przekazać klientowi projektowy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Bielsko-Biala

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów jednego produktu, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeśli kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje dochody formując następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem wypłynął także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bielsko-Biala

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować powinniśmy się nią dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, kiedy nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to trafnie zareagować i naprawić stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim prawdziwi ludzie. Fachowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu mówiącego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bielsko-Biala

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest ignorowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się wskutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, klienci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych fachowców wyniki są dużo większe, a po gruntownych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Bezustannie obserwowaliśmy sytuację, w których niby położona na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie cele powinno wykonywać dana witryna, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic całkiem dużych, które musimy uwzględnić przy opracowywaniu UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on przydzielany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bielsko-Biala

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już przydatne jest doświadczenie co do tego jak należy wtedy sobie poradzić. Często przydarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w różnych źródłach, z uwagi na fakt iż zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W przypadku gdy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego wyniki są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bielsko-Biala

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zadbać o jego przystępny układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich towaru, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy rozkręcił się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bielsko-Biala

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych internautów nie patrzy na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono ludzi, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, kiedy jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bielsko-Biala

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bielsko-Biala

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długoletnia, przynosząca świetne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długodystansowa, dlatego też korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, bo duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bielsko-Biala

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Bielsko-Biala

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie wizerunku eksperta w swoim zawodzie. Wskutek dostarczania interesantom wartościowych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest skomponowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Bielsko-Biala

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to także najlepsza okazja, by dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla konsumentów rady zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bielsko-Biala

Opisy produktowe są wysoce ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Gdy kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wpływ na efekty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bielsko-Biala

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane może wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się też miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bielsko-Biala

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bielsko-Biala

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bielsko-Biala

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bielsko-Biala

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bielsko-Biala

1. Druk małoformatowy Bielsko-Biala

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że goszczą właściwie w każdej firmie, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy również zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej i trudno wymienić każdy z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wyliczyć dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bielsko-Biala

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bielsko-Biala

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również poprawne stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bielsko-Biala to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?