fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bieruń

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bieruń jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twoja firma osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bieruń?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz profesjonalna ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz utworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Bieruń

Populacja: 19659

Długość geograficzna: 19.092910

Szerokość geograficzna: 50.090000

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bieruń

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bieruń

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bieruń

Właściwy kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, w związku z tym wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Badamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które testujemy na naszych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bieruń

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są skuteczne porównując z planem strategicznym konkurentów, na domiar tego na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo iż mają dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane dane i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są poprzez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zamawiać samodzielnie bądź mogą być one zlecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bieruń

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która natchnie w adresatach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a wówczas planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie użyteczne plany materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Faza wstępna przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z usługobiorcą i skrupulatne badanie branży, w której funkcjonuje lub chce działać, a więc na początku powinniśmy kompletnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, gdyż nie mamy ważnych informacji wpływających na określenie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana w celu otrzymania finalnej wersji. Skończone logo staje się podłożem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie prostszy. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Mimo to w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować zgodny wizerunek marki. Zgrać musimy adekwatny krój czcionki, pasujące kolory, jak również zasady ich łączenia i ekspozycji. Co więcej nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać porady odnośnie designu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bieruń

Trafne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich działać. Dzięki zebraniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Część pracy nad wczesnym konceptem to twórcza polemika, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przesiewane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do końcowego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bieruń

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla każdego biznesu. Wobec tego nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy plan, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Dzięki współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o świetny, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element projektu tak, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Bieruń

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć właściwego grafika, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiąść w jednej subskrypcji. Ostateczny zakres ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo oddaje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, gdyż będzie to jeden z kluczowych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Bieruń

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Wskutek tego na starcie zawsze organizujemy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by osiągnąć maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej spora możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały pakiet danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o których godzinach powinny się eksponować. Mamy możliwość dla przykładu kierować promocję do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bieruń

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce wiecznie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, jak też małym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bieruń

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną wiele uwagi ludzi, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Egzystencja różnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi istotne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bieruń

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to starodawna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bieruń

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a sporym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bieruń

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę www niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony www do branży, jako że nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że konsument nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odstrasza brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności tworzymy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie badamy również wielorakie niezbędne i uzupełniające funkcje, a także otrzymane treści – stworzenie treści możemy również innej firmie lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bieruń

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, również możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące zakup usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala wypełnienie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy klient ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje obroty uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a potem wypłynął również na klasyczne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bieruń

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować efektywnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli trzeba optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy nadejdą różne komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga także upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak spis jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bieruń

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak sprawdzi to fachowiec, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie powstały się w następstwie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony lub sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – słaba strona lub sklep może działać, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są dużo wyższe, a po radykalnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Niejednokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędnym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zaprojektować UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic dość ważnych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – można też zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wybierany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bieruń

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie co do tego jak powinniśmy wtedy postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w dostępnych źródłach, bo po prostu nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet w przypadku gdy uda się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej porozbijać, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na merytoryczny wywiad, żeby określić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, jednakże jego owoce są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bieruń

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego przystępny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, duża część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego tak decydująca jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im większa liczba interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bieruń

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że posiadając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz przydatne informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono użytkowników, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni, o ile jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bieruń

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bieruń

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długoterminowa, owocująca w doskonałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dużo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, dlatego że duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bieruń

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Bieruń

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na sporządzanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu interesantom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą treścią, ponieważ z reguły w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Bieruń

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to na dodatek idealna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bieruń

Opisy produktowe są wysoce ważne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Jednakże jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli omówisz także propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bieruń

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bieruń

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bieruń

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bieruń

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bieruń

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bieruń

1. Druk małoformatowy Bieruń

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, ponieważ są one właściwie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych sporych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej, że aż ciężko wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb i wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także typową domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyliczyć dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bieruń

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy nadmienić, że przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bieruń

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, który umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu i używania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bieruń to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?