Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Biłgoraj - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Biłgoraj

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Biłgoraj jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Biłgoraj?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz rzetelna prezentacja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Biłgoraj

Populacja: 26987

Długość geograficzna: 22.722040

Szerokość geograficzna: 50.541140

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Biłgoraj

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Biłgoraj

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy również starannie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności pokazać firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Biłgoraj

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, wobec tego warto skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego analizujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które weryfikujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Biłgoraj

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na działanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody są opłacalne porównując z planem strategicznym konkurencji, a ponadto na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Wnikając w konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a równocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła prowadzone są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Biłgoraj

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która pobudzi w interesantach odpowiednie uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a następnie projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone cele. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wskazane plany materiałów reklamowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap procesu aranżowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z klientem i rzetelne badanie rynku, na którym działa lub chce działać, a zatem po pierwsze musimy solidnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań klienta. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana celem stworzenia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się bazą do stworzenia innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć opracowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Lecz na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ powstające elementy muszą być spójne logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować warto adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Biłgoraj

Logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzniecał w konsumentach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Wstępem wszystkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przegadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jak logo ma na nich działać. Dzięki nagromadzeniu oraz przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad pierwszą koncepcją to twórcza narada, z której wyłaniamy szkice, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do stuprocentowego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Biłgoraj

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie zgłębiamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje również określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Biłgoraj

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz nabyć w jednej składce. Każdy zakres wykonywanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełen sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem finalizuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by rozgryźć, ponieważ będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Biłgoraj

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w fachowy sposób kieruję kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, aby dawała największe benefity przy małym nakładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads możemy zrealizować pewne cele, przykładowo pobudzenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały zbiór danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy ustalić, o których godzinach mają się ukazywać. Możemy przykładowo kierować reklamę do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Biłgoraj

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Przedstawiają one główne informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty będą pokazywać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie online to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Biłgoraj

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną mnóstwo ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Taka właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Biłgoraj

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Biłgoraj

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe daje unikalne możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy rozkręcić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można nierzadko zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Biłgoraj

Bez strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Można na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, jako że nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeśli okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności projektujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części badamy również różne niezbędne i dodatkowe funkcje, ponadto wprowadzamy dostarczone treści – stworzenie treści możemy także innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i możemy udostępnić usługobiorcy roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Biłgoraj

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, także można nazwać sklepem internetowym. Tak samo strony oferujące kupno abonamentu poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeśli usługobiorca posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje obroty otwierając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych, zanim podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od badania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Biłgoraj

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, żeby ta mogła pracować wypada się nią również dobrze zająć, więc należy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie kierowania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcje, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Biłgoraj

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest zaniedbywane, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w konsekwencji przebadania fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że strony lub sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych profesjonalistów efekty są dużo lepsze, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Co krok spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem dużych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – jesteśmy w stanie również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w trakcie szukania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Biłgoraj

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie odnośnie tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie występują sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w źródłach internetowych, bo zwyczajnie nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się przeprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na merytoryczny wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, by dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego efekty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Biłgoraj

Mając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna część użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden interesant jej nie zobaczy! W tym celu tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Biłgoraj

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której udostępniasz ciekawe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większe grono internautów, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy gdy jest dobrze zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Biłgoraj

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Biłgoraj

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednakże jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest ciężej, gdyż duża część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, ale również nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Biłgoraj

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Biłgoraj

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na stwarzanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowaniu interesantom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą treścią, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już mówiliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Biłgoraj

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to również perfekcyjna okazja, aby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów rady zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Biłgoraj

Opisy produktowe są niebywale istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeśli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwykłe krzesła, możesz sporządzić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Co więcej, jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Biłgoraj

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Biłgoraj

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Biłgoraj

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Biłgoraj

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Biłgoraj

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Biłgoraj

1. Druk małoformatowy Biłgoraj

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że goszczą właściwie w każdej firmie, w tych wielkich i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że aż trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do uściślenia szczegółów i do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyszczególnić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Biłgoraj

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Biłgoraj

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku występuje możliwość oznaczenia produktu i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest jeszcze odpowiednie stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość potężna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Biłgoraj to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?