fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Biskupin

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Biskupin jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Biskupin?

Jesteś w najlepszym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ponadprzeciętnej znajomości fachu dostarczając naszym konsumentom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Biskupin

Populacja: 11292

Długość geograficzna: 17.104420

Szerokość geograficzna: 51.100970

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Biskupin

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Biskupin

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Biskupin

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w branży. Badamy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które analizujemy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Biskupin

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurencji, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż mają dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej dziedzinie, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy również przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można obejrzeć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace prowadzone są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można osobiście bądź mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Biskupin

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki muszą się stosownie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wznieci w klientach stosowne uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone założenia. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezastąpione schematy materiałów użytkowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy krok procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i rzetelne omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce działać, dlatego najpierw powinniśmy w całości zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niedozwolone, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji wpływających na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zebranych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest doszlifowywana celem osiągnięcia finalnego loga. Skończone logo staje się bazą do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Jednakże w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dostosować powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i ekspozycji. Ponadto nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być również przydatny w razie współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wytyczne odnośnie designu, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Biskupin

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i przeanalizowanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkowym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której wyłaniamy szkice, które później są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu później przekuwane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Finiszowy etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Biskupin

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Biskupin

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tego powodu zrobiliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz mieć w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by rozwikłać, bowiem będzie to trwały rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Biskupin

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na pierwszym etapie każdorazowo organizujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, mobilizuje ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak uregulować kampanię, tak aby otrzymać największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne cele, na przykład zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o której godzinie mają się wyświetlać. Możemy tytułem przykładu kierować promocję do kierowników małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Biskupin

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już teraz mamy kontakt z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych online, jednakże, żeby mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem pozyskania konsumenta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są położone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Biskupin

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają dużo uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie różnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest w równym stopniu ważne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W ten sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Biskupin

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wszelkie modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Biskupin

Kampanie wideo to ciekawa konwencja prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również przedstawić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim filmem można niekiedy przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Biskupin

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, kiedy potencjalny klient obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie odnalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby odzwierciedlić rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wszystkie obowiązkowe i pomocnicze funkcje, poza tym układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy też innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po skończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Biskupin

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, ale nawet taki oferujący tylko sześć wariantów paru produktów, także możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, strony oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy zalecamy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest mniej kosztowna porównując do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa nawet jeśli usługobiorca posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój zysk formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a później powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku kreowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Biskupin

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, czyli musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu, kiedy nadejdą różne komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest żywy, oraz że stoją za nim realni ludzie. Przykładnie gospodarzona strona pomaga również upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcje, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Biskupin

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się wskutek przebadania eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Owszem – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów wyniki są dużo lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpływać na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany powinno wykonywać dana witryna, tak żebyśmy mogli zrobić UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem ważnych, które powinniśmy uwzględnić przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać pewne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Biskupin

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to również zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie na temat tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Częstokrotnie dzieją się sytuacje, że początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, jako iż po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na solidną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego owoce są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Biskupin

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego czytelny układ i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej znaczna większość użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes online rozwinął się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! Dlatego też tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez dobrze działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Biskupin

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna część z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dostarczasz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez dużą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a zalety pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest efektywnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Na dodatek warto zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Biskupin

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Biskupin

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samemu, ale jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długoterminowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie ciężej, albowiem spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Biskupin

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama absorbuje duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Biskupin

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie profilu specjalisty w swoim fachu. Za sprawą przekazywania czytelnikom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Biskupin

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie czytelników i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez długie lata. Sam też często szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to też idealna okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Biskupin

Opisy produktowe są niebywale istotne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. W przypadku gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i lakoniczny to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, wszak każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj efektywne. 

Przykładowo, sprzedając zwykłe krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Biskupin

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, ale fachowo wykorzystane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam należy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Biskupin

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Biskupin

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Biskupin

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Biskupin

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Biskupin

1. Druk małoformatowy Biskupin

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są one praktycznie w każdej branży, w tych sporych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że aż trudno wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb oraz wymagań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Biskupin

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Biskupin

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku istnieje szansa oznakowania produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze odpowiednie stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Biskupin to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja marketingowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?