Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Blachownia - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Blachownia

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Blachownia jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Wobec tego Twoja firma osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Blachownia?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i dużej znajomości rynku dostarczając naszym usługobiorcą nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz wznieść nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Blachownia

Populacja: 9891

Długość geograficzna: 18.963890

Szerokość geograficzna: 50.780150

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Blachownia

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Blachownia

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Blachownia

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, w związku z tym dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku rozpatrujemy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Blachownia

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody są skuteczne porównując z planem strategicznym konkurentów, a także na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż prezentują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie defekty przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej dziedzinie, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy też doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są przez profesjonalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można powierzać samodzielnie bądź mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Blachownia

By odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która pobudzi w adresatach stosowne uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym obserwujemy założenia firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie potrzebne schematy materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procedury stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rekonesans z usługobiorcą i przemyślana analiza branży, w której pracuje lub chce działać, w związku z tym na początku powinniśmy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy informacji wpływających na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana w celu zrealizowania finalnej kreacji. Gotowe logo staje się podłożem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces jest łatwiejszy. Prawdą jest, iż zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to fundamentalny element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Lecz na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie stworzyć zgodny wizerunek marki. Dobrać musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady razem z instrukcjami i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w razie współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Blachownia

Logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Otwarciem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Uzbieranie i przebadanie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wczesną koncepcją to kreatywna narada, z której kreujemy koncepcje, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do maksymalnego dopracowania.

Kończąca część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Blachownia

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje ponadto określone cele i wywołuje odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Blachownia

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej składce. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie finalizuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, ponieważ będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Blachownia

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które możemy wykonać naszym interesantom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tej przyczyny na wstępie każdorazowo dokonujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, wznieca ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uefektywnić kampanię, by wypracować największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy osiągnąć konkretne cele, takie jak rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie nieduży zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach mają się eksponować. Mamy możliwość przykładowo kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Blachownia

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe nastawione w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce ciągle powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, a także niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są położone w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Blachownia

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przyciągają dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który udziela internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestnictwo rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo istotne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Blachownia

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Blachownia

Kampanie wideo to ciekawa konwencja pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim materiałem wideo można czasem przedstawić znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należałoby zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Blachownia

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli konsument obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę www niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeżeli okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji kupiec będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wielorakie konieczne i pomocnicze funkcjonalności, a także układamy dostarczone treści – przygotowanie treści możemy także zlecić lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Blachownia

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, na których można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, również można zdefiniować jako sklep internetowy. Dodatkowo strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka idea jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swój przychód otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po ukończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Blachownia

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła funkcjonować efektywnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym sterowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Zadanie zarządzania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie opcjonalne funkcje.

Istotne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże spis jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Blachownia

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają ujawniać się wady. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w efekcie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – kiepska strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych pracowników efekty są znacznie większe, a po gruntownych zmianach, które także możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niesamowite jak bardzo małe drobiazgi mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania powinno realizować dana strona, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość ważnych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – można też zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc by w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Blachownia

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak należy wtedy sobie poradzić. Częstokrotnie mają miejsce sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, jako że zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na wstępie. Nawet jeżeli uda się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to powinno dopilnować, by zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Blachownia

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego przyjazną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co więcej zdecydowana część użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online zaistniał, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden konsument jej nie zobaczy! Z tego względu właśnie tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, dlatego że im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent użytkowników rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość cech jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Blachownia

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość internautów, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Blachownia

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy jest odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Blachownia

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długotrwała, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też cykliczność w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednakże jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest ciężej, jako iż spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu najczęściej nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, lecz także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Blachownia

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Blachownia

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie wizerunku eksperta w swoim fachu. Wskutek publikowaniu interesantom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Blachownia

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością zdobywa się przez długie lata. Sam też z pewnością szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś fachowcem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to również doskonała okazja, żeby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdy jeden możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Blachownia

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zwerbować konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, bowiem wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco efektywne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Nie mniej jednak, jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Blachownia

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane może wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Blachownia

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Blachownia

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Blachownia

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Blachownia

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Blachownia

1. Druk małoformatowy Blachownia

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Poza typowymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że aż niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do opisania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wymienić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, lecz pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Blachownia

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc znakomicie jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Blachownia

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje szansa oznaczenia produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Blachownia to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?