Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Bogatynia - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bogatynia

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bogatynia jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoja firma rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bogatynia?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności jak i dużego doświadczenia dostarczając naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Realizujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bogatynia

Populacja: 18688

Długość geograficzna: 14.956340

Szerokość geograficzna: 50.907470

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bogatynia

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bogatynia

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy również skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bogatynia

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. W dodatku zastanawiamy się w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które sprawdzamy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bogatynia

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurencji, a ponadto na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo iż mają dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogą przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, które działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście bądź mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój czas zdobywając przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bogatynia

Aby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się należycie wiązać ze sobą i powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia rzeczonego planu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która natchnie w adresatach stosowne uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym analizujemy założenia firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie wymagane plany materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap procedury aranżowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i skrupulatna analiza branży, w której pracuje lub chce pracować, a więc na początku powinniśmy porządnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, dlatego że brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo kreowane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem osiągnięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować interesanta. Jednakże w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że wszystkie elementy muszą być spójne logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, a także metody ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcjami i przykładami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Bogatynia

Trafne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Otwarciem dowolnego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki zmagazynowaniu oraz przebadaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Element pracy nad wczesną koncepcją to osobliwa narada, z której kreujemy pomysły, po czym są przesiewane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatecznego dopracowania.

Końcowy etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bogatynia

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Dlatego nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo analizujemy plan, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje także określone cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. W wyniku współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy, jeden element projektu tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy wykonać szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bogatynia

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, więc zrobiliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest osobno.

Walory tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz pełen zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz punktualnie finalizuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zgłębić, ponieważ będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bogatynia

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Wobec tego na pierwszym etapie każdorazowo organizujemy gruntowny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wznieca ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, żeby otrzymać maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić pewne cele, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej spora możliwość konfiguracji, a także możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy zdecydować, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować promocję do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bogatynia

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe markety najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą skutecznością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bogatynia

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują dużo uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest na równi istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bogatynia

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różnorodne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bogatynia

Kampanie wideo to ciekawa metoda pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama posiada unikalne możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Możemy uzyskany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, przy naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Bogatynia

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że klient będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy ponadto sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku kreujemy projekt wizualny, aby ukazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również wszelkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, a także umieszczamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy przekazać usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Bogatynia

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, również możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala wypełnienie pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeśli kontrahent posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swój przychód formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a następnie powiększył się także na standardowe metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, gdyż najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bogatynia

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła pracować prawidłowo powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele czasu, kiedy nadejdą różne problemy. Plan sterowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i systematycznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Przykładnie zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcje.

Bardzo ważne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bogatynia

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle zaniedbywane, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć kluczowy wpływ na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – kiepska strona lub sklep może działać, ludzie po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców wyniki są znacznie wyższe, a po radykalnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To niewiarygodne jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wielokrotnie widzieliśmy sytuację, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany powinno spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić przy opracowywaniu UX – jesteśmy w stanie także zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Chociaż nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet interdyscyplinarny, więc by prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bogatynia

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie mają miejsce sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w internecie, dlatego że po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

W razie gdy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na merytoryczny wywiad, żeby określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, by dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bogatynia

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego przystępny wygląd i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co więcej znaczna część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy odniósł sukces, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bogatynia

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono użytkowników, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bogatynia

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a także czy jest wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bogatynia

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długoletnia, owocująca w okazałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długookresowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Sporo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, bo spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma starymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bogatynia

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Bogatynia

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie wizerunku specjalisty w swoim zawodzie. Za sprawą dostarczania czytelnikom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną treścią, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Bogatynia

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie czytelników i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to także najlepsza okazja, żeby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bogatynia

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi zdobyć klienta. W przypadku gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i lakoniczny to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma także znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, że dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak często są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli pokażesz także sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bogatynia

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bogatynia

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bogatynia

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bogatynia

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby skompletować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bogatynia

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bogatynia

1. Druk małoformatowy Bogatynia

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo są one właściwie w każdej firmie, w tych sporych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że aż trudno wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bogatynia

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bogatynia

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego typu produkty nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku jest szansa oznakowania towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to trudne zadanie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bogatynia to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?