fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bogatynia

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bogatynia jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twój biznes osiągnie sukces. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bogatynia?

Jesteś w idealnym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz wielkiego doświadczenia dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bogatynia

Populacja: 18688

Długość geograficzna: 14.956340

Szerokość geograficzna: 50.907470

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bogatynia

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bogatynia

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil warto również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie w szczególności przedstawić firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bogatynia

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, wobec tego wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w branży. Sprawdzamy i analizujemy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też autorskie rozwiązania, które testujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bogatynia

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania działają porównując z planem strategicznym konkurentów, w dodatku z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo że zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy też dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne kierunki i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a również przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania warto zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace tworzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie bądź mogą być one zlecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Bogatynia

Żeby zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć i muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wznieci w konsumentach właściwe emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a wówczas opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone założenia. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie wskazane schematy materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Wstęp procesu komponowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z konsumentem i szczegółowe omówienie branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, w związku z tym najpierw powinniśmy solidnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niedozwolone, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z motywów, które przedstawiamy klient wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu dopięcia finalnej kreacji. Gotowe logo staje się podłożem do przygotowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt będzie mniej skomplikowany. Faktem jest, iż utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować klienta. Pomimo to na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu wypracować zgodny wizerunek marki. Dobrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, a także zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcjami i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bogatynia

Poprawne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Otwarciem wszelkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu musimy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki uzbieraniu i badaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Część pracy nad pierwszą koncepcją to kreatywna dyskusja, z której wyłaniają się koncepty, które następnie są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do ostatecznego dopracowania.

Ostatni etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bogatynia

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo badamy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje prócz tego wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby komponował z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bogatynia

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, więc zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz mieć nawet w jednej składce. Ostateczny zakres ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie dostarcza zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to trwały rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Bogatynia

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli suma usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tego względu na starcie każdorazowo organizujemy rzetelną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wznieca ich rozrost na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, żeby dostać maksymalne benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne zadania, przykładowo powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość personalizowania, a także możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ograniczony zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Możemy na przykład skierować reklamę do kierowników małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bogatynia

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są dostosowane głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieustannie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, a także niedużym kosztem pozyskania klienta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bogatynia

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają mnóstwo uwagi człowieka, a najpopularniejszym przykładem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnorakich przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest jednorako istotne możemy także wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy dla przykładu zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bogatynia

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to klasyczna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bogatynia

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma wyjątkowe możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go również pokazać wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo można nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bogatynia

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, kiedy konsument zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie odnalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Kiedy okaże się, że konsument nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wszelkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto otrzymane od klienta treści – opracowanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć klientowi roboczy adres do przeglądu postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Bogatynia

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów jednego produktu, również można opisać jako sklep internetowy. Tak samo platformy oferujące zakup abonamentu przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł gdy klient posiada już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój dochód uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, gdyż najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bogatynia

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła pracować efektywnie wypada się nią również dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy wystąpią różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest czynny i stoją za nim realni ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcje.

Niebagatelne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bogatynia

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają ujawniać się defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się w efekcie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć ogromne znaczenie na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych ekspertów efekty są znacznie większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają się rozkręcać.

To niesamowite jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie położona na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie plany powinno realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas projektowania UX – można również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on przydzielany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bogatynia

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale to też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie na temat tego jak musimy wtedy postępować. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego iż po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to spora część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na solidny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy posiadamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, aby dotarły one do jak największego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są tak dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bogatynia

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego przyjazny układ i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak decydująca jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ wiele różnych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bogatynia

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie zwraca uwagi na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozpowszechniasz wartościowe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość internautów, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bogatynia

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na przeglądzie informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bogatynia

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długoletnia, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samemu, jednakże jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długofalowa, dlatego bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, z uwagi na fakt iż znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bogatynia

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego należy uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Bogatynia

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na tworzenie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania czytelnikom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, gdyż przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Bogatynia

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Sam też na pewno szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów rady zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bogatynia

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, jako że wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednak jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bogatynia

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, dlatego warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bogatynia

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bogatynia

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bogatynia

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bogatynia

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bogatynia

1. Druk małoformatowy Bogatynia

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są praktycznie w każdej firmie, w tych wielkich i tych niewielkich.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje wiele, że aż ciężko je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferta naszej marki również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także typową domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, lecz umożliwia to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bogatynia

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bogatynia

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku jest możliwość oznaczenia produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest jeszcze dobre stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż sporo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bogatynia to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?