fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bolesławiec

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bolesławiec jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bolesławiec?

Trafiłeś we właściwe miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i bogatego doświadczenia oferując naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bolesławiec

Populacja: 40682

Długość geograficzna: 15.569700

Szerokość geograficzna: 51.264180

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bolesławiec

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga też technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bolesławiec

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil musimy także starannie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają na celu między innymi pokazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bolesławiec

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Prócz tego sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bolesławiec

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na postępowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne jak i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na zebranych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurencji można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wykonywane są przez fachowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie albo mogą być one zlecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bolesławiec

By odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się dobrze kojarzyć, również muszą docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia tego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która obudzi w klientach właściwe uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a wówczas projektujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie użyteczne projekty materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Start procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z usługobiorcą i skrupulatna obserwacja rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, a więc po pierwsze powinniśmy szczegółowo wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest niewykonalne, dlatego że nie mamy ważnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo przyrządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dostosować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest doszlifowywana celem stworzenia finalnej wersji. Skończone logo staje się bazą do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt staje się mniej skomplikowany. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to główny element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować interesanta. Lecz na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie wypracować pełny wizerunek marki lub firmy. Dostosować musimy adekwatny krój czcionki, harmonijne kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki niemu posiadają wytyczne odnośnie stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem tworzenia zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bolesławiec

Ładne logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w klientach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zagadnieniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i badanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesnym konceptem to kreatywna narada, z której wyłaniamy pomysły, które potem są przebierane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu później dokańczane są w końcową propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bolesławiec

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelkiego biznesu. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie badamy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje prócz tego określone cele i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy skonstruować szeroki zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bolesławiec

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać odpowiedniego grafika, dlatego przygotowaliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz nabyć w jednej opłacie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Zalety tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz cały personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie przekazuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, gdyż będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Bolesławiec

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Wobec tego na otwarcie za każdym razem przeprowadzamy gruntowny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, mobilizuje ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, by osiągnąć maksymalne benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne cele, między innymi powiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zbiór danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach mają się prezentować. Jesteśmy w stanie na przykład kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bolesławiec

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dopasowane typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą skutecznością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty będą pojawiać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie e-commerce to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bolesławiec

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują masę uwagi ludzi, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Istnienie różnorakich korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest tak samo ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma problemu. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W ten sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bolesławiec

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zauważyć te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bolesławiec

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe posiada unikalne możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy zobrazować znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bolesławiec

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli interesant obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie wszystkie firmy potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że nie może wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W ten sposób odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także wykonać pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście uzupełniamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie tworzymy projekt wizualny, aby zaprezentować realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcje, poza tym wprowadzamy dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić usługobiorcy projektowy adres do przeglądu postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bolesławiec

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów dwóch produktów, również możemy ogłosić sklepem internetowym. Tak samo serwisy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli usługobiorca posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój przychód uruchamiając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania stron internetowych, przed podjęciem się renowacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bolesławiec

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła pracować musimy się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku, gdy nadejdą różne komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bolesławiec

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynają pokazywać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – kiepska strona lub sklep może działać, internauci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Niejednokrotnie widzieliśmy sytuację, w których powierzchownie prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie cele powinno spełniać dana witryna, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Działaniem tych działań jest wzmocniona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bolesławiec

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak należy wtedy postępować. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to większość ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, żeby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najszersze grono osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego efekty są tak dobre, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bolesławiec

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zadbać o jego przystępny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich towaru, a 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – dodatkowo zdecydowana część użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała jeżeli nikt jej nie wyświetli! Dlatego też tak priorytetowa jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bolesławiec

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych ludzi nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bolesławiec

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bolesławiec

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długodystansowa, przynosząca okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć na własną rękę, lecz jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długoterminowa, z tego powodu korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dużo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, lecz też nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bolesławiec

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Bolesławiec

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim zawodzie. Wskutek dostarczaniu internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową treścią, ponieważ z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Bolesławiec

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można także zorganizować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością buduje się przez wiele lat. Sam też na pewno szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że ty jesteś fachowcem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to również najlepsza okazja, by dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bolesławiec

Opisy produktowe są niebywale istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. W przypadku gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj efektywne. 

Dla przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Jednak jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bolesławiec

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, lecz prawidłowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bolesławiec

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bolesławiec

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bolesławiec

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bolesławiec

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bolesławiec

1. Druk małoformatowy Bolesławiec

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, ponieważ goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele, że aż niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bolesławiec

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, choć nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj także należy wspomnieć, iż przy realizacji w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bolesławiec

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego pokroju artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku występuje szansa oznakowania towaru oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również właściwe stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bolesławiec to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?