fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bolków

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bolków jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twój biznes rozwinie skrzydła. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bolków?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia oferując naszym klientom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Bolków

Populacja: 5304

Długość geograficzna: 16.101110

Szerokość geograficzna: 50.922030

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bolków

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bolków

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil musimy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, aczkolwiek nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy stworzenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bolków

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w branży. Sprawdzamy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które weryfikujemy na własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bolków

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody działają w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, chociaż mają dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując słabe strony wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane analizy i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo przedstawić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są przez specjalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój czas mając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bolków

Aby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, również muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji tego obowiązku potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w klientach trafne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie wskazane plany materiałów marketingowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początek procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i rzetelna analiza branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, w związku z tym najpierw musimy szczegółowo wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest informacji wpływających na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zebranych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu osiągnięcia końcowej wersji. Skończone logo staje się filarem do powstania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowywanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt jest łatwiejszy. Prawdą jest, iż zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować odbiorcę. Pomimo to w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu sformować jednorodny wizerunek marki. Zgrać warto adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także zasady ich łączenia i prezentacji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Bolków

Trafne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w klientach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Rozpoczęciem każdego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zgromadzenie i przeanalizowanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawowym konceptem to osobliwa narada, z której wyłaniają się koncepty, które później są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do stuprocentowego wykończenia.

Ostatnia część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bolków

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i pracowicie obmyślamy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również określone cele i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechują się znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy skonstruować duży zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Bolków

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tego powodu stworzyliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednym abonamencie. Każdorazowy zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas przekazuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Bolków

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli suma świadczeń, które możemy zaoferować naszym usługobiorcą, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z racji tego na starcie każdorazowo organizujemy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w fachowy sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzbudza ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak uregulować kampanię, tak aby dawała jak największe korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, a także możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały zestaw danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach powinny się ukazywać. Mamy możliwość przykładowo kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bolków

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Wyświetlają one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z niezmiennie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez internet, ale żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są położone w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bolków

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują kawał uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest jednakowo istotne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bolków

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że różne modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bolków

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama posiada unikatowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy uzyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim materiałem wideo można nierzadko przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy niezaprzeczalnie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Bolków

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę www niż żeby nie znalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do biznesu, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie branże potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku gdy okaże się, że interesant nie umie wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona straszy nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wszelkie konieczne i pomocnicze funkcje, ponadto wprowadzamy dostarczone treści – opracowanie treści możemy też zlecić lub przygotować osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi projektowy adres do przeglądu postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bolków

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, lecz nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów jednego produktu, również można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego serwisy oferujące zakup usług abonamentowych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego przekazywania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął również na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bolków

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła funkcjonować efektywnie musimy się nią dobrze zająć, więc wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele czasu, kiedy wystąpią różne problemy. Plan zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to celnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim realni ludzie. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bolków

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, jednak dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – słaba strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został udoskonalony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych pracowników wyniki są znacznie wyższe, a po generalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie cele powinno realizować dana witryna, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bolków

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale do tego zalicza się też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak wtedy sobie poradzić. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że nowy użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, ponieważ zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdy uda się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na rzetelną rozmowę, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego efekty są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bolków

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego czytelny układ oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszy wynik – co także ważne, duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy zaistniał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nie zadziała gdy nikt jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, gdyż im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez sprawnie działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bolków

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że dysponując niezoptymalizowaną pod kątem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz przydatne informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono ludzi, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest efektywnie stworzona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Bolków

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na ocenie informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bolków

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długodystansowa, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, lecz jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż spora część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, ale również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bolków

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobrze zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Bolków

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek publikowania czytelnikom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas kreujemy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Bolków

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można też zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe jest kształcenie czytelników i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i zasugeruje odbiorcom, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego świetna okazja, aby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów rady zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Bolków

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeżeli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis także stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Aczkolwiek jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Bolków

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale fachowo zastosowane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bolków

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bolków

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bolków

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bolków

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bolków

1. Druk małoformatowy Bolków

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych ogromnych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest znacznie więcej, że niełatwo je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wyszczególnić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie są to wszystkie, jednak umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bolków

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy dodać, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bolków

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego typu produkty nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku jest możliwość oznakowania towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze odpowiednie stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bolków to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza agencja marketingowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?