fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bolszewo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bolszewo jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twój biznes osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bolszewo?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości i bardzo dużej znajomości branży oferując naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy bieżącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Bolszewo

Populacja: 7064

Długość geograficzna: 18.175850

Szerokość geograficzna: 54.618010

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bolszewo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bolszewo

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil warto również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bolszewo

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy też jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które oceniamy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bolszewo

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie są skuteczne w zestawieniu z planem konkurentów, oprócz tego w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady przez to trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, które działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one zlecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój czas robiąc przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Bolszewo

Żeby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć, dodatkowo muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia niniejszego obowiązku potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach właściwe uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone cele. W przebiegu tego procesu tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wskazane projekty materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początkowy etap procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rekonesans z klientem i przemyślana obserwacja branży, w której działa lub chce pracować, a więc najpierw powinniśmy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana celem osiągnięcia końcowej wersji. Skończone logo staje się filarem do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces będzie prostszy. Faktem jest, iż utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to główny element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Pomimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze skomponowany logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie utworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować powinno się odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w razie współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki niemu posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami zawartymi w brand booku.

Stworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bolszewo

Logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Pierwszym krokiem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Uzbieranie i badanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wczesną koncepcją to osobliwa narada, z której wyłaniają się koncepcje, które potem są przesiewane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatecznego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bolszewo

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Tak więc nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie zgłębiamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje. W wyniku współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bolszewo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, dlatego stworzyliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać w jednej opłacie. Finalny zakres ustalany jest z osobna.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz cały dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem kończy zamówione projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, bo będzie to jeden z głównych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Bolszewo

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tego względu na starcie za każdym razem przeprowadzamy rzetelną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w prężny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, mobilizuje ich postęp wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by dostać jak największe benefity przy małym nakładzie finansowym. Dzięki Google Ads możemy realizować konkretne cele, na przykład pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały zestaw danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Możemy przykładowo kierować reklamę do kierowników małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bolszewo

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do klienta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty będą pojawiać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie online to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bolszewo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują masę uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności i relaks może również posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie istotne możemy wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W ten sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bolszewo

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bolszewo

Kampanie wideo to ciekawa metoda przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama daje unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można też stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem można nierzadko przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, dzięki naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Bolszewo

Bez strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie znalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy również zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście powiększamy o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej kolejności tworzymy projekt wizualny, aby przedstawić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcje, jak również wprowadzamy dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie udostępnić usługobiorcy przygotowawczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bolszewo

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, gdzie możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Także platformy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na realizację pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli usługobiorca ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje obroty uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a następnie powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bolszewo

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli nadejdą niespodziewane problemy. Cel zarządzania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo menadżerowana strona pomaga także upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Niebagatelne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu oznajmiającego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów naprawdę powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bolszewo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w efekcie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć wielki wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Owszem – mierna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po radykalnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe witryny zaczynają kwitnąć.

To niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania musi realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość ważnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy też wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wybierany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć pewną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bolszewo

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to również zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie do tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na skrupulatny wywiad w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, albowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zadbać, by dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego owoce są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bolszewo

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej zdecydowana większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozkręcił się, powinien on być priorytetowo widoczny. Nawet bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego też tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bolszewo

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której upubliczniasz cenne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest prawidłowo stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Na dodatek należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bolszewo

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z dziedziną strony, a także czy wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bolszewo

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długoterminowa, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samemu, ale jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długookresowa, więc korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zalety tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, ale także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bolszewo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Tak więc powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Bolszewo

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu interesantom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, ponieważ z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Bolszewo

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako dział firmowego bloga, ale poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się kształcenie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Sam też często poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to również doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów rady zaprocentuje powiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bolszewo

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma też wpływ na wyniki pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Jednak jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bolszewo

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bolszewo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bolszewo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bolszewo

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bolszewo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bolszewo

1. Druk małoformatowy Bolszewo

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Poza typowymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele, że niełatwo je wszystkie wymienić, jednakże ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej marki obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są konieczne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, jeżeli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do ustalenia szczegółów i do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są niezbędne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bolszewo

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tu także należy dodać, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bolszewo

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest jeszcze właściwe stworzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bolszewo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?