Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Braniewo - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Braniewo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Braniewo jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Braniewo?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia dostarczając naszym klientom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Braniewo

Populacja: 18356

Długość geograficzna: 19.819590

Szerokość geograficzna: 54.379710

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Braniewo

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Braniewo

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto również sumiennie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Problem polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności zaprezentować firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Braniewo

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, wobec tego dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy naszym stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które weryfikujemy na własnych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Braniewo

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na poczynania konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody działają w zestawieniu z planem konkurentów, oprócz tego na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy również dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a dodatkowo przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wytworzone przez nasz dział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są poprzez ekspertów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście lub mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Braniewo

By osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się stosownie kojarzyć oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do wykonania owego obowiązku potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która natchnie w adresatach trafne uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie wymagane plany materiałów marketingowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy krok przebiegu tworzenia identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z klientem i wnikliwa ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, czyli przede wszystkim musimy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Sugestie logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, a także tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań klienta. Z motywów, które prezentujemy klient wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana celem zrealizowania końcowego loga. Skończone logo staje się gruntem do powstania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć przygotowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to podstawowy element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować jednolity wizerunek marki. Dopasować musimy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne o stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z poradami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Braniewo

Logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Wstępem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu oraz analizie tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad roboczym konceptem to kreatywna polemika, z której kreujemy koncepcje, które później są selekcjonowane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej naszkicować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do stuprocentowego wykończenia.

Kończący etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Braniewo

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej przyczyny nie pozostawiamy niczego przypadkowi i kompleksowo analizujemy zadanie, jakie ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje prócz tego określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie tworzymy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Możemy zaprojektować duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Braniewo

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy ofertę specjalną, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz zyskać w jednej opłacie. Każdy zakres sporządzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz cały zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie przekazuje zlecone projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sobie naświetlić, dlatego, że będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Braniewo

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym interesantom, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tego powodu na starcie każdorazowo dokonujemy skrupulatną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w fachowy sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich rozwój za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, by wypracować maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zadecydować, o których godzinach powinny się prezentować. Mamy możliwość tytułem przykładu skierować promocję do dyrektorów małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Braniewo

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką produktywnością, jak też niskim kosztem pozyskania konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pojawiają się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Braniewo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przykuwają mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Egzystencja rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy również wprowadzić bardzo celny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Oto właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Braniewo

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszystkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Braniewo

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe ma unikatowe możliwości nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można też nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które można opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem można czasem zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie powinniśmy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Braniewo

Bez strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że interesant nie umie wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona straszy nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start tworzymy projekt graficzny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszystkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, ponadto umieszczamy otrzymane od klienta treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi projektowy adres do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Braniewo

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, również możemy określić jako sklep internetowy. Tak samo strony oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia realizację pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeśli klient posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje zyski formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a następnie powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Braniewo

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednakoż, aby ta mogła funkcjonować efektywnie trzeba się nią dobrze zająć, więc należy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie ulepszana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Braniewo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w konsekwencji spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć duży wpływ na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, klienci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców efekty są zdecydowanie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wiele razy widzieliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zbadać UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość ważnych, które powinniśmy uwzględnić przy opracowywaniu UX – można także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wybierany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Braniewo

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Często przydarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jak znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, jako że po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to duża liczba ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść w przedbiegach. Nawet gdyby udało się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na skrupulatną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Braniewo

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes internetowy rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden klient jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, wszak im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Braniewo

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której udostępniasz ciekawe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez szersze grono internautów, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny pod warunkiem, że jest profesjonalnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Braniewo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy wystarczająco wysokie nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy nakreślić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Braniewo

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to idea długofalowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Większość firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest trudniej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, ale również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Braniewo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Braniewo

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie image eksperta w swoim zawodzie. W wyniku dostarczania interesantom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, bo niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Braniewo

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką zdobywa się przez długie lata. Samemu też często poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to także perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Braniewo

Opisy produktowe są niebywale ważne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi przekonać klienta. W przypadku gdy konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Jednakże jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest wykonane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Braniewo

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo wykorzystane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Braniewo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Braniewo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Braniewo

Na targach branżowych musimy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby uformować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Braniewo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Braniewo

1. Druk małoformatowy Braniewo

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie w każdej branży, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że aż niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, choć nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyszczególnić pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Braniewo

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Braniewo

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, iż jest to trudne zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Braniewo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?