Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Brenna - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Brenna

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Brenna jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Brenna?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz wielkiego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Brenna

Populacja: 5859

Długość geograficzna: 18.902490

Szerokość geograficzna: 49.725760

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Brenna

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Brenna

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności ukazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Brenna

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, z tego względu wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w branży. Na dodatek sprawdzamy i analizujemy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też autorskie metody, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Brenna

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane metody działają porównując ze strategią konkurencji, w dodatku w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, jednak mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurentów można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Obserwując konkurencyjne metody zbieramy również dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace tworzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można samodzielnie lub mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas mając przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Brenna

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się odpowiednio wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do zrobienia owego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która spowoduje w interesantach stosowne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym obserwujemy założenia danej firmy, a następnie planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie użyteczne schematy materiałów marketingowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy krok procedury układania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z klientem i gruntowne badanie rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, a zatem po pierwsze musimy solidnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż nie mamy informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo formowane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań klienta. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem zrealizowania finalnej kreacji. Skończone logo staje się bazą do przygotowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces będzie prostszy. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie sformować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi posiadają wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Brenna

Dobre logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie emocje z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wytwarzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Początkowym etapem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki uzbieraniu i przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa polemika, z której kreujemy pomysły, które potem są przesiewane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do maksymalnego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Brenna

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, w związku z tym zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie badamy cel, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również wybrane zadania i wzbudza właściwe emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się znakomitą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo wykonujemy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Brenna

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu zrobiliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Główne mocne strony tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz planowo finalizuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Brenna

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym kontrahentom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Wskutek tego na otwarcie zawsze przeprowadzamy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wydajny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, wzmacnia ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, aby otrzymać jak największe korzyści przy niedużej inwestycji pieniężnej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne zadania, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji oraz możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji mały zestaw danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a także jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach mają się prezentować. Możemy przykładowo kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Brenna

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową nastawioną głównie na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one podstawowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, jak też małym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Brenna

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają dużo uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może też posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Występowanie rozmaitych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest w równym stopniu ważne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Żaden problem. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Brenna

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że rozmaite modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Brenna

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na domiar tego wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można zainicjować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można też stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Brenna

Bez strony internetowej nadal da się jakoś funkcjonować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony www do biznesu, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeżeli okaże się, że konsument nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy także zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście powiększamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy także wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, a także układamy otrzymane od klienta treści – utworzenie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi roboczy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Brenna

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów dwóch produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Również platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zezwala na realizację pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inwestycja jest tańsza w zestawieniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód uruchamiając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem powiększył się również na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Brenna

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednak, żeby ta mogła pracować efektywnie należy się nią dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo wysiłku, kiedy wystąpią jakieś problemy. Cel kierowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i naprawić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaci się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają nowe funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Brenna

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie powstały się w wyniku spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć duży wpływ na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mierna strona lub sklep może pracować, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców wyniki są znacznie większe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby widoczna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele powinno wykonywać dana strona, abyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość ważnych, które należy poznać podczas projektowania UX – potrafimy też wykonać oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Brenna

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie co do tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie występują sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jaki sposób szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego że po prostu nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Kiedy rozwiązanie trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdy uda się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na skrupulatny wywiad, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy posiadamy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby dotarły one do jak największego grona osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego wyniki są na tyle dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Brenna

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, by zadbać o jego przyjazny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, część użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, musi on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie zadziała gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa wiele rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Brenna

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której publikujesz ciekawe informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono internautów, ponieważ Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, należy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać dużo lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Brenna

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na badaniu treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Brenna

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długotrwała, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, ale jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długofalowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie ciężej, jako iż większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, ale także nasze znawstwo popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Brenna

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Brenna

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywania interesantom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Brenna

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik pokazuje odbiorcy rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem zdobywa się przez długie lata. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i zasugeruje odbiorcom, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to na dodatek idealna okazja, by przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Brenna

Opisy produktowe są bardzo istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, wszak każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakże jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Brenna

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Brenna

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne marki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Brenna

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Brenna

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Brenna

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Brenna

1. Druk małoformatowy Brenna

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest wiele i ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyszczególnić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwoli to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Brenna

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba bilbordy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj też należy nadmienić, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Brenna

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku istnieje szansa oznakowania towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także poprawne stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż sporo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Brenna to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?