fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Brodnica

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Brodnica jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze metody. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Brodnica?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ponadprzeciętnej znajomości branży dostarczając naszym klientom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Brodnica

Populacja: 27341

Długość geograficzna: 19.396530

Szerokość geograficzna: 53.259670

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Brodnica

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Brodnica

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy także starannie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce faktycznie samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu w szczególności przedstawić firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Brodnica

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w branży. Sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które oceniamy na naszych wewnętrznych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Brodnica

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na zachowanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu ze strategią konkurentów, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości jak i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metodologię. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działanie rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy stwierdzić, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła wykonywane są przez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one zalecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas osiągając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Brodnica

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji owego celu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która obudzi w klientach trafne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie użyteczne plany materiałów reklamowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Rozpoczęcie procesu budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i rzetelna ocena rynku, na którym pracuje lub chce działać, a więc na początku musimy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, gdyż nie posiadamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zebranych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Posiadając już stworzoną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo wykonywane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest ulepszana w celu stworzenia finalnej kreacji. Odpowiednie logo staje się podłożem do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Lecz w procesie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie stworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w przypadku współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Stworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Brodnica

Trafne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w klientach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Pierwszym momentem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich działać. Zebranie i analiza tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wstępną koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy koncepty, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do maksymalnego wykończenia.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Brodnica

Informacje wizualne są nieustannie pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej przyczyny nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie zgłębiamy plan, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechują się znakomitą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Brodnica

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać w jednej składce. Każdy zakres przeprowadzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Główne mocne punkty tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompleksowy zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, bowiem będzie to trwały rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Brodnica

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór świadczeń, które możemy zaproponować naszym klientom, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Tak więc na początku za każdym razem dokonujemy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, żeby wypracować jak największe benefity przy małej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować pewne zadania, na przykład pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy orzec, o których godzinach mają się prezentować. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Brodnica

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe nastawione typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Brodnica

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Udział różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Możemy także poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Brodnica

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Brodnica

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, można uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można czasem pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Brodnica

Bez posiadania strony internetowej idzie pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, ale może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony www do branży, dlatego że nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że nie umie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W konsekwencji konsument będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie tworzymy projekt graficzny, aby zaprezentować realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony www przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, a także układamy otrzymane od klienta treści – wykonanie treści możemy także innej firmie lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi tymczasowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Brodnica

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, na których można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór produktów, lecz nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów jednego produktu, także można określić jako sklep internetowy. Co więcej, platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeśli kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje obroty formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, gdyż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Brodnica

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu, gdy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan zarządzania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to trafnie zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Przykładnie menadżerowana strona pomaga także upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o umieszczenie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne dopełniające funkcje.

Istotne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają nowe funkcje, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Brodnica

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają wychodzić mankamenty. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że strony lub sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów rezultaty są dużo większe, a po kompleksowych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie obserwowaliśmy sytuację, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli stworzyć UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic dość dużych, które musimy poznać podczas opracowywania UX – można także zrobić osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wprawdzie nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc by optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Brodnica

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest wytrenowanie odnośnie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Masowo mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w źródłach internetowych, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Kiedy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na wyczerpujący wywiad w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to powinno dopilnować, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego skutki są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Brodnica

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, znaczna część użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak istotna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Brodnica

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której rozpowszechniasz wartościowe informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Należy w prężne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długoletni pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonana. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Brodnica

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy jest korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Brodnica

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długookresowa, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować samodzielnie, ale jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Sporo firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o konstruowanie i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Brodnica

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobrze zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Brodnica

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swoim fachu. Wskutek przekazywaniu czytelnikom ciekawych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Brodnica

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik pokazuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to też idealna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Brodnica

Opisy produktowe są wysoce istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis również buduje zaufanie klienta. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Brodnica

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Brodnica

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Brodnica

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Brodnica

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Aby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Brodnica

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Brodnica

1. Druk małoformatowy Brodnica

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, bo są one właściwie w każdej firmie, w tych sporych i tych niewielkich.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest dużo więcej, że niełatwo wymienić wszystkie z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do uściślenia szczegółów oraz do przedstawienia możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są potrzebne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Brodnica

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Brodnica

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku jest możliwość oznakowania towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również właściwe stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, ale nie dlatego, iż jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną poradą, a także przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Brodnica to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?