Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Brzeg Dolny - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Brzeg Dolny

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Brzeg Dolny jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki temu Twoja firma osiągnie sukces. Znacząco wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Brzeg Dolny?

Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnej znajomości branży dostarczając naszym usługobiorcą skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Brzeg Dolny

Populacja: 12689

Długość geograficzna: 16.708150

Szerokość geograficzna: 51.272990

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Brzeg Dolny

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Brzeg Dolny

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu między innymi ukazać przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Brzeg Dolny

Poprawny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli liczne sukcesy w branży. Ponadto analizujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które analizujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Brzeg Dolny

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na przedsięwzięcia konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania są opłacalne porównując ze strategią działania konkurencji, oprócz tego w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada żadnego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, jednak mają dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy i opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej branży, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła tworzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie albo mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz zaoszczędzić własny czas zdobywając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Brzeg Dolny

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wznieci w konsumentach odpowiednie emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone założenia. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wskazane schematy materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Otwarcie procesu stwarzania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i szczegółowa analiza branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, w związku z tym przede wszystkim musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, dlatego że brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Sugestie logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z klientem, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dopasować logo i tożsamość marki do rynku, a także do wymagań klienta. Z motywów, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu zrealizowania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się podłożem do wykonania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możemy zacząć opracowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to główny element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na interesanta. Lecz w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że wszystkie elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować pełny wizerunek marki. Zgrać warto odpowiedni krój czcionki, pasujące kolory, jak również metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcjami i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki niemu posiadają porady o designie, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Brzeg Dolny

Poprawne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Początkowym etapem dowolnego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jak logo ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu oraz badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to twórcza burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, po czym są przesiewane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Finiszowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Brzeg Dolny

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo zgłębiamy plan, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Brzeg Dolny

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać w jednej opłacie. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz w terminie oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, gdyż będzie to trwały rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Brzeg Dolny

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. W związku z tym na starcie za każdym razem organizujemy rzetelny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w skuteczny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, stymuluje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak uregulować kampanię, by wypracować maksymalne benefity przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy realizować konkretne zadania, na przykład rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej duża możliwość personalizowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie nieduży zbiór danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a nawet możemy ustalić, o których godzinach mają się ukazywać. Możemy dla przykładu kierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Brzeg Dolny

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami e-commerce z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie online to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Brzeg Dolny

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom czas oderwania od codzienności i relaks może również posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi ważne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Brzeg Dolny

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Brzeg Dolny

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, możemy rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które możemy rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również wyświetlić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmem możemy czasem przedstawić dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Brzeg Dolny

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Lepiej jest, kiedy potencjalny klient zobaczy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby miał nie znaleźć żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony www do biznesu, bo nie wszystkie firmy potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że konsument nie umie wyszukać odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpycha nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby ukazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również wielorakie niezbędne i dodatkowe funkcje, ponadto umieszczamy dostarczone treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres do nadzoru nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Brzeg Dolny

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których możemy zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są często kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór towarów, ale nawet taki oferujący tylko sześć wariantów dwóch produktów, również możemy opisać jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnego zakupu razem z opłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest mniej kosztowny w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeśli kontrahent posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje zyski otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a potem wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od zera też zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od rozplanowania uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Brzeg Dolny

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła pracować musimy się nią także dobrze zająć, czyli musimy optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, kiedy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Brzeg Dolny

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to znawca, to zaczynają wychodzić błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w wyniku przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – słaba strona lub sklep może funkcjonować, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych ekspertów efekty są nieporównywalnie lepsze, a po kompleksowych zmianach, które także możemy zrobić, nawet martwe witryny zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi spełniać dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – potrafimy też wykonać osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć rzetelne umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Brzeg Dolny

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to również standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie w sprawie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Często przydarzają się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, dlatego iż zwyczajnie nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na wstępie. Nawet w przypadku gdy uda się wgrać opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozbić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na skrupulatną rozmowę, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby spytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego wyniki są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Brzeg Dolny

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, aby zadbać o jego przyjazną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, znaczna większość użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak decydująca jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, bowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Brzeg Dolny

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych internautów nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że posiadając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy, o ile jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Brzeg Dolny

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Brzeg Dolny

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość w związku z tym opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednakże jest to żmudna praca, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Sporo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, albowiem duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Zalety tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz także nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Brzeg Dolny

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje duże grono interesantów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Brzeg Dolny

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na budowę image eksperta w swoim zawodzie. Dzięki publikowaniu internautom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Administrowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Brzeg Dolny

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie odbiorców i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to też idealna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelaką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów informacje zaprocentuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Brzeg Dolny

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. W przypadku gdy konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, jako iż wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Przykładowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Jednak jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Brzeg Dolny

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, ale fachowo zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Brzeg Dolny

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Brzeg Dolny

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Brzeg Dolny

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. By stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Brzeg Dolny

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Brzeg Dolny

1. Druk małoformatowy Brzeg Dolny

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są właściwie w każdej firmie, w tych małych i tych wielkich.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje dużo, że ciężko wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb i oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, lecz umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Brzeg Dolny

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Brzeg Dolny

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego typu artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku istnieje szansa oznakowania towaru i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest również właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż więcej także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Brzeg Dolny to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Nasza agencja jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?