fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Brzeg

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Brzeg jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki czemu Twoja marka rozwinie skrzydła. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Brzeg?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ponadprzeciętnej znajomości branży dostarczając naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i profesjonalna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Brzeg

Populacja: 38259

Długość geograficzna: 17.467400

Szerokość geograficzna: 50.860790

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Brzeg

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował kompleksowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Brzeg

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil powinniśmy także odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie między innymi przedstawić firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Brzeg

Poprawny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego analizujemy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które sprawdzamy na naszych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować metody indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Brzeg

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania działają porównując z planem strategicznym działania konkurentów, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można znaleźć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace tworzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić własny czas uzyskując przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Brzeg

By osiągnąć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się adekwatnie kojarzyć oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wznieci w klientach trafne emocje a dodatkowo zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie niezbędne plany materiałów użytkowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Zaczęcie przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z klientem i przemyślana obserwacja branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, a więc najpierw musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest niemożliwe, gdyż nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, a nawet tych pozyskanych z badania rynku, co pozwoli nam dopasować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z projektów, które prezentujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest ulepszana celem dopięcia końcowej kreacji. Gotowe logo staje się podstawą do wykonania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Prawdą jest, iż opracowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element wymagający analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto adekwatny krój czcionki, pasujące kolory, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można także zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając tworzenie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Sporządzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Brzeg

Perfekcyjne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Zaczęciem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu musimy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki nagromadzeniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji konceptu logo.

Etap pracy nad wczesną koncepcją to twórcza burza mózgów, z której wyłaniamy koncepty, po czym są przesiewane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do finalnego wykończenia.

Finiszowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Brzeg

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelakich biznesów. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie badamy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i dbamy o to, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje również określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Dzięki współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element zadania tak, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Brzeg

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas dzieła graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiadać w jednym abonamencie. Każdy zakres wykonywanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz obszerny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i terminowo oddaje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozwikłać, gdyż będzie to jeden z naczelnych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Brzeg

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które możemy zaproponować naszym klientom, które wybieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Z racji tego na pierwszym etapie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całościową obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, stymuluje ich rozrost za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, aby otrzymać maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads możemy realizować konkretne cele, między innymi zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej duża możliwość konfiguracji i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie orzec, o których godzinach mają się ukazywać. Możemy dla przykładu kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Brzeg

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe nastawione typowo na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą produktywnością, jak również małym kosztem dotarcia do konsumenta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Brzeg

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają masę uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Uczestnictwo rozmaitych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest jednakowo ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Brzeg

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wielorakie zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Brzeg

Kampanie wideo to ciekawa metoda przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo można czasem pokazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Brzeg

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli interesant trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do biznesu, bowiem nie wszystkie branże potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że internauta nie jest w stanie wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpycha niedzisiejszym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy także zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą projekt graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także różne niezbędne i uzupełniające funkcje, jak również układamy dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie udostępnić usługobiorcy projektowy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po skończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Brzeg

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów jednego produktu, tak samo możemy opisać jako sklep internetowy. Również strony oferujące zakup abonamentu przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala realizację pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, by wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest tańsza w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa gdy klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje obroty formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a później rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku testowym, a potem wprowadzamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Brzeg

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Mimo to, żeby ta mogła funkcjonować prawidłowo musimy się nią także dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Cel zarządzania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to celnie zareagować i zmienić stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest żywy, oraz że stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga dodatkowo upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty opłaca się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Doskonalenie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Brzeg

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, lecz dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w efekcie spojrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć duże znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych pracowników efekty są znacznie większe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie położona na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem istotnych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Brzeg

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie odnośnie tego jak należy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie dzieją się sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet zakładając, że uda się wprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to powinno zadbać, by dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Brzeg

Będąc właścicielem sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelny układ oraz jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, zdecydowana część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli nikt jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak decydująca jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, wszak im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez sprawnie działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Brzeg

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Brzeg

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na weryfikacji informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Brzeg

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długodystansowa, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, ale jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Większość firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Brzeg

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i pomocna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Brzeg

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowaniu internautom interesujących treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej jest powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Brzeg

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to też najlepsza okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Brzeg

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. W przypadku gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, jako że dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednakże jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z jakich materiałów jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Brzeg

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, ale prawidłowo wykorzystane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest także pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Brzeg

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Brzeg

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Brzeg

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby skonstruować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Brzeg

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Brzeg

1. Druk małoformatowy Brzeg

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niedużym formacie – to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma właściwie każdy, ponieważ goszczą właściwie w każdej firmie, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje sporo, że ciężko wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do ustalenia szczegółów i do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wypunktować poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, ale umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Brzeg

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy wspomnieć, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Brzeg

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także poprawne sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Brzeg to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?