fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bystrzyca Kłodzka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bystrzyca Kłodzka jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo osiągnie sukces. Istotnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bystrzyca Kłodzka?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bogatego doświadczenia oferując naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i rzetelna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bystrzyca Kłodzka

Populacja: 10375

Długość geograficzna: 16.642310

Szerokość geograficzna: 50.301790

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bystrzyca Kłodzka

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bystrzyca Kłodzka

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy również wytrwale prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi przedstawić firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bystrzyca Kłodzka

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Na dodatek analizujemy i sprawdzamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne rozwiązania, które analizujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bystrzyca Kłodzka

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na poczynania konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i metody są skuteczne porównując z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe jak i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zbieramy też dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy też zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace wykonywane przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są poprzez fachowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym najlepsze efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Bystrzyca Kłodzka

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która wznieci w interesantach stosowne uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezastąpione schematy materiałów marketingowych jak na przykład wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Faza wstępna procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rekonesans z klientem i wnikliwe omówienie branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, a więc przede wszystkim powinniśmy solidnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, dlatego że nie mamy ważnych informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które pokazujemy klient wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana celem dopięcia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktem jest, iż opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to główny element wymagający przeanalizowania i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować klienta. Lecz w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem wypracować zgodny wizerunek marki. Dostosować powinno się odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w przypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bystrzyca Kłodzka

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, żeby wytwarzał w klientach właściwe skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Zaczęciem każdego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwotnym konceptem to kreatywna narada, z której kreujemy koncepty, po czym są przesiewane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do finalnego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy cel, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje dodatkowo określone cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy element zadania tak, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bystrzyca Kłodzka

Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednym abonamencie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z rozkładem kończy zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, z uwagi na fakt iż będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Bystrzyca Kłodzka

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli kolekcja świadczeń, które możemy zaoferować naszym klientom, które kompletujemy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Z tego względu na otwarcie za każdym razem dokonujemy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, mobilizuje ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak udoskonalić kampanię, by dostać jak największe korzyści przy małym wkładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, na przykład zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej spora możliwość konfiguracji, jak też możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ograniczony zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zadecydować, o jakiej godzinie mają się prezentować. Możemy dla przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bystrzyca Kłodzka

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe nastawione w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Wyświetlają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi będą pojawiać się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy są zamieszczone w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bystrzyca Kłodzka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie zajmują dużo uwagi ludzi, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest na równi istotne możemy wprowadzić bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bystrzyca Kłodzka

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż wielorakie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bystrzyca Kłodzka

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak również na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest dużo, a dużym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można dostać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy osób. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy efekt na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Bystrzyca Kłodzka

Bez posiadania strony internetowej można działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w internecie wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli konsument trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że internauta nie umie znaleźć odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy również utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy również różne konieczne i dodatkowe funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane treści – wykonanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać usługobiorcy przygotowawczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Bystrzyca Kłodzka

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, również możemy opisać jako sklep internetowy. Dodatkowo strony oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zezwala na wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest tańszy porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeśli kontrahent ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, dlatego że najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bystrzyca Kłodzka

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować prawidłowo musimy się nią dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, kiedy nadejdą jakieś komplikacje. Cel kierowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to celnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i cyklicznie modyfikowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który uwidacznia jest czynny i stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio gospodarzona strona pomaga również zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcje.

Równie ważne jest też zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bystrzyca Kłodzka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się w efekcie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć istotny wpływ na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Fakt – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych pracowników rezultaty są dużo wyższe, a po całościowych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie położona na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie cele ma spełniać dana witryna, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony pod względem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic dość ważnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy także wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Bystrzyca Kłodzka

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Masowo dzieją się sytuacje, że nowy używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, wszak po prostu nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet gdyby udało się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bo nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, jednakże jego rezultaty są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bystrzyca Kłodzka

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego czytelny układ i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich towaru, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online rozkręcił się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden konsument jej nie zobaczy! Dlatego tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bo im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeżeli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bystrzyca Kłodzka

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono ludzi, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy, o ile jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego dużą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Poza tym należy zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bystrzyca Kłodzka

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bystrzyca Kłodzka

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długodystansowa, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, ale jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długofalowa, z tego powodu bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bystrzyca Kłodzka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. W związku z tym trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Bystrzyca Kłodzka

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na budowę profilu eksperta w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu czytelnikom cennych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy wytwarzamy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, lecz jak już pisaliśmy, niekiedy łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Bystrzyca Kłodzka

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z praktyką buduje się przez wiele lat. Sam też często poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to także idealna okazja, aby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na każdą możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów informacje zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bystrzyca Kłodzka

Opisy produktowe są wysoce ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, ale często są wyjątkowo skuteczne. 

Modelowo, sprzedając zwykłe krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednakowoż jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bystrzyca Kłodzka

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale prawidłowo zastosowane może wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy prezentować wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Bystrzyca Kłodzka

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby skompletować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bystrzyca Kłodzka

1. Druk małoformatowy Bystrzyca Kłodzka

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych małych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest sporo i ciężko je wszystkie wymienić, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już własną przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, jakie są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wymienić pojedyńcze produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Bystrzyca Kłodzka

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, choć nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku występuje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest jeszcze dobre stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem potężna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bystrzyca Kłodzka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja full service składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?