Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Bystrzyca Kłodzka - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Bystrzyca Kłodzka

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Bystrzyca Kłodzka jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Bystrzyca Kłodzka?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności oraz dużego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Realizujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz fachowa prezentacja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy bieżącą. Możemy również stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Bystrzyca Kłodzka

Populacja: 10375

Długość geograficzna: 16.642310

Szerokość geograficzna: 50.301790

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Bystrzyca Kłodzka

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała skrupulatne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Bystrzyca Kłodzka

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samemu kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Bystrzyca Kłodzka

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli liczne sukcesy w branży. Ponadto analizujemy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które oceniamy na własnych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Bystrzyca Kłodzka

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reagowanie na działanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym konkurentów, oprócz tego na mocy zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady jak i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo iż prezentują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danej branży, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace prowadzone są przez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można osobiście albo mogą być one polecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu możesz zaoszczędzić własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Bystrzyca Kłodzka

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się odpowiednio kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która obudzi w interesantach trafne uczucia jak i również utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a potem opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone plany. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wymagane plany materiałów użytkowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Start przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z klientem i rzetelna obserwacja rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, dlatego po pierwsze powinniśmy dogłębnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niewykonalne, dlatego że nie mamy informacji wpływających na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana celem zrealizowania finalnej kreacji. Skończone logo staje się bazą do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktem jest, iż utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować interesanta. Mimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem sformować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się adekwatny krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i wzorami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wskazówki o stylu, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Skomponowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Bystrzyca Kłodzka

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną marką. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem wszystkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie funkcje ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich działać. Dzięki nagromadzeniu oraz badaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad podstawową koncepcją to twórcza polemika, z której wyłaniamy szkice, które później są przesiewane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu następnie przeobrażane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do ostatniego wykończenia.

Finalny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i szczegółowo zgłębiamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z największymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy element projektu tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy stworzyć duży zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania na stronie internetowej. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Bystrzyca Kłodzka

Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz nabyć w jednej składce. Każdorazowy zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy personel graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i na czas dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, gdyż będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Bystrzyca Kłodzka

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja usług, które możemy zaoferować naszym usługobiorcą, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tego powodu na pierwszym etapie zawsze dokonujemy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, wzmacnia ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udoskonalić kampanię, tak aby dostać największe benefity przy małej inwestycji pieniężnej. Przy pomocy Google Ads możemy dopełnić konkretne cele, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej obfita możliwość personalizowania i możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny pakiet danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Bystrzyca Kłodzka

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez ustanku powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych online, lecz żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, a ponadto małym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty będą pojawiać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie online to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Bystrzyca Kłodzka

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może również posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Przebywanie różnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednakże obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi istotne możemy również wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem idealnym wypełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Bystrzyca Kłodzka

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wszystkie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Bystrzyca Kłodzka

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, możemy uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy osób. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można niekiedy pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy na pewno będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Bystrzyca Kłodzka

Bez strony internetowej można działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz może być dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, kiedy internauta zobaczy nawet prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem dostosowania strony www do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeżeli okaże się, że konsument nie umie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona zraża brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcje, a także otrzymane od klienta treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy też zlecić lub opracować samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy roboczy adres do śledzenia postępów prac. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Bystrzyca Kłodzka

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów jednego produktu, również możemy scharakteryzować jako sklep internetowy. Co więcej, strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by zacząć działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest tańszy w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeśli klient ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce powiększyć swoje zyski uruchamiając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od prostego sklepu internetowego, a w przyszłości powiększył się również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, gdyż uprzednio tworzymy projekt w środowisku próbnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Bystrzyca Kłodzka

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, więc należy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Cel sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Aby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Istotne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Bystrzyca Kłodzka

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w konsekwencji przebadania eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych pracowników rezultaty są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To niewiarygodne jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Co krok widzieliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania musi spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic całkiem istotnych, które powinniśmy uwzględnić przy planowaniu UX – możemy również wykonać osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Bystrzyca Kłodzka

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie co do tego jak należy wtedy sobie poradzić. Wielokrotnie dzieją się sytuacje, że żółtodziób – początkujący użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na solidną rozmowę, by określić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego rezultaty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Bystrzyca Kłodzka

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, aby zadbać o jego przyjazny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesującego ich towaru, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna większość użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy zaistniał, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego tak priorytetowa jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Bystrzyca Kłodzka

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w prężne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Poza tym powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Bystrzyca Kłodzka

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy jest wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Bystrzyca Kłodzka

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długoletnia, przynosząca pokaźne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość w związku z tym warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to czasochłonna praca, a strategia jest rozwlekła, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Dużo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie ciężej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Bystrzyca Kłodzka

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Dlatego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Bystrzyca Kłodzka

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu odbiorcom cennych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną wiedzą, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas kreujemy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Bystrzyca Kłodzka

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, ale poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie czytelników i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką pozyskuje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to na dodatek najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów rady zaprocentuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Bystrzyca Kłodzka

Opisy produktowe są bardzo ważne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi zdobyć konsumenta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Bystrzyca Kłodzka

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Bystrzyca Kłodzka

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Bystrzyca Kłodzka

1. Druk małoformatowy Bystrzyca Kłodzka

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że goszczą praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje dużo, że aż trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do doprecyzowania szczegółów, a także do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także typową domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć konkretne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, ale umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Bystrzyca Kłodzka

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i bilbordy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w dużym rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc lepiej jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Bystrzyca Kłodzka

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku jest szansa oznakowania towaru oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Bystrzyca Kłodzka to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?