fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Cieszyn

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Cieszyn jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Cieszyn?

Trafiłeś we właściwe miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości rynku dostarczając naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz profesjonalna prezentacja Twojej marki jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Cieszyn

Populacja: 35586

Długość geograficzna: 18.632130

Szerokość geograficzna: 49.751330

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Cieszyn

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Cieszyn

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają na celu w szczególności zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Cieszyn

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, z tego względu wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w branży. Rozpatrujemy też jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Cieszyn

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na działanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki porównując ze strategią działania konkurencji, na domiar tego na gruncie zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można doglądać w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Dzieła realizowane są poprzez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można powierzać samodzielnie albo mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Cieszyn

Żeby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego celu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wywoła w odbiorcach trafne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a następnie planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone plany. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie wskazane projekty materiałów użytkowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy moment przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i szczegółowa obserwacja rynku, na którym działa lub chce pracować, dlatego najpierw musimy szczegółowo wybadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie takiego procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy informacji wpływających na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, a także tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy konsument wybiera jedną opcję, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu dopięcia finalnej wersji. Gotowe logo staje się fundamentem do opracowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt staje się łatwiejszy. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najważniejszy element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Lecz w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby wspólnie sformować zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w razie współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi będą posiadać porady o stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Cieszyn

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Pierwszym momentem dowolnego projektu logo jest szczegółowa rozmowa z klientem o tym, jakie ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji powinniśmy poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zebraniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniamy pomysły, które później są selekcjonowane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do końcowego doszlifowania.

Końcowy etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Cieszyn

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo określone cele i wzbudza odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechują się doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Cieszyn

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu stworzyliśmy ofertę specjalną, za pomocą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz mieć nawet w jednej opłacie. Każdy zakres świadczonych usług w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – wykorzystujesz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem przekazuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, bowiem będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Cieszyn

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na otwarcie każdorazowo przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzmacnia ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych możemy tak znowelizować kampanię, żeby osiągnąć jak największe korzyści przy niedużym nakładzie finansowym. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość personalizowania i możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony zbiór danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet możemy ustalić, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Cieszyn

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są zorientowane typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy do czynienia z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, jak również małym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy figurują w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Cieszyn

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Przebywanie różnorakich korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest tak samo istotne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś pokazać swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy też poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Cieszyn

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że różnorodne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Cieszyn

Kampanie wideo to ciekawa opcja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada unikalne możliwości niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończony materiał, można rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go również wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim filmikiem możemy czasem zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Cieszyn

Bez strony internetowej można działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Lepiej jest, kiedy konsument trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do działalności, albowiem nie wszystkie firmy potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy również zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt graficzny, aby ukazać rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy także wszystkie konieczne i uzupełniające funkcjonalności, a także wprowadzamy otrzymane treści – wykonanie treści możemy także zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i mamy możliwość wysłać usługobiorcy roboczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Cieszyn

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy zalecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa kontrahent ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce powiększyć swoje obroty otwierając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie rozwinął się także na tradycyjne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku kreowania strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Cieszyn

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła funkcjonować musimy się nią także dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy wystąpią różne komplikacje. Zadanie kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest czynny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga też upilnować sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub dodawanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem wyświetlenia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Cieszyn

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – kiepska strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych fachowców wyniki są nieporównywalnie lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe drobiazgi mogą mieć wpływ na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania ma spełniać dana witryna, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które musimy poznać podczas projektowania UX – jesteśmy w stanie także wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Cieszyn

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale to też standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak wtedy sobie poradzić. Masowo dzieją się sytuacje, że nowy używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w internecie, bo zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Gdy rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na rzetelny wywiad w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego owoce są tak dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Cieszyn

Będąc właścicielem sklepu internetowego wypada zadbać o jego przyjazną budowę i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes online się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy nikt jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Cieszyn

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość użytkowników, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Warto w skuteczne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy jeśli jest dobrze stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Oprócz tego należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Cieszyn

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Cieszyn

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, lecz jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długodystansowa, z tego powodu bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest trudniej, bo znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Cieszyn

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Cieszyn

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na stwarzanie image eksperta w swoim zawodzie. Za sprawą publikowania czytelnikom interesujących treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą treścią, ponieważ z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku robimy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy wybrać jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, ale jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Cieszyn

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie interesantów i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to także doskonała okazja, żeby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Cieszyn

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, jako iż wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Przykładowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Jednakże jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli przedstawisz też propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Cieszyn

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Cieszyn

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Cieszyn

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Cieszyn

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Cieszyn

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Cieszyn

1. Druk małoformatowy Cieszyn

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie w każdej firmie, w tych wielkich i tych niewielkich.

Poza zwykłymi ulotkami oraz wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Cieszyn

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy nadmienić, iż przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Cieszyn

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku istnieje możliwość oznaczenia produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również dobre stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Cieszyn to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?