Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Cieszyn - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Cieszyn

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Cieszyn jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Cieszyn?

Jesteś we właściwym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Realizujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i profesjonalna prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Cieszyn

Populacja: 35586

Długość geograficzna: 18.632130

Szerokość geograficzna: 49.751330

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Cieszyn

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Cieszyn

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu w szczególności przedstawić firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Cieszyn

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. W dodatku zastanawiamy się jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które oceniamy na naszych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Cieszyn

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na posunięcia konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym konkurencji, oprócz tego na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, pomimo że prezentują dwa skrajnie odmienne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty i trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Badając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła tworzone są poprzez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Cieszyn

Aby zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która wzbudzi w adresatach trafne uczucia oraz zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a następnie tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezbędne projekty materiałów marketingowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie przebiegu tworzenia identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i gruntowna obserwacja branży, w której pracuje lub chce pracować, dlatego na początku musimy kompletnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo kreowane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana w celu stworzenia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do utworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt jest mniej skomplikowany. Faktycznie opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to fundamentalny element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to w procesie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być spójny logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie utworzyć jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też przydatny w razie współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi będą posiadać porady o designie, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z regułami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Cieszyn

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną dowolnego projektu logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy zbadać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zmagazynowaniu i przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do przygotowywania kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wczesną koncepcją to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniają się koncepcje, które potem są przesiewane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu później przeobrażane są w finalną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka opcji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Cieszyn

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i kompleksowo obmyślamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje ponadto wybrane cele i wywołuje właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element grafiki tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Cieszyn

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć właściwego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy ofertę specjalną, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zyskać w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem dostarcza złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by rozgryźć, jako iż będzie to niezbędny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Cieszyn

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Z tego powodu na początku zawsze dokonujemy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w wydajny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, prowadzi ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście z własną ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak udoskonalić kampanię, by wypracować maksymalne korzyści przy niedużym wkładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne zadania, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o jakiej godzinie mają się eksponować. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować promocję do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Cieszyn

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dostosowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, jak również niskim kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile są położone w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Cieszyn

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają masę uwagi człowieka każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest równie istotne możemy także wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Cieszyn

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to klasyczna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Cieszyn

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama daje unikalne możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, możemy rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy niekiedy zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy rezultat na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Cieszyn

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, lecz może być dużym minusem dla wizerunku firmy. Można o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, kiedy konsument trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie spotkał żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do branży, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że internauta nie umie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku tworzymy projekt wizualny, aby odzwierciedlić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także różne konieczne i uzupełniające funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane od klienta treści – stworzenie treści możemy także zlecić lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę www do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Cieszyn

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów jednego produktu, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia wypełnienie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetny pomysł nawet jeśli klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej zasadzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od prostego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Po tym klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Cieszyn

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią dobrze zająć, więc trzeba rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie sterowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu informującego, że witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Cieszyn

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się na skutek obejrzenia fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są uczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć istotny wpływ na to, że strony lub sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych pracowników rezultaty są dużo lepsze, a po kompleksowych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą mieć wpływ na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Nieraz widzieliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać przy opracowywaniu UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc żeby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Cieszyn

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale to także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest wytrenowanie w kwestii tego jak w takiej sytuacji postępować. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że świeżak – niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeżeli uda się zainstalować opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpującą rozmowę w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby spytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego wyniki są tak dobre, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Cieszyn

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego przystępną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich towaru, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, zdecydowana część użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego że im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, pomimo tego bez dobrze działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Cieszyn

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez szersze grono ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a zalety pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Poza tym powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Cieszyn

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Cieszyn

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długofalowa, owocująca w świetne efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samemu, jednak jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego też korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale także nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Cieszyn

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Cieszyn

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na stwarzanie profilu eksperta w swoim zawodzie. Za sprawą dostarczania internautom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Tworzenie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną treścią, gdyż przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy robimy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Cieszyn

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można też zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie interesantów i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to także perfekcyjna okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Cieszyn

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi przekonać klienta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także kreuje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wkład na wyniki pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak często są wyjątkowo efektywne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Cieszyn

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto dostarczać wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Cieszyn

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Cieszyn

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Cieszyn

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Cieszyn

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Cieszyn

1. Druk małoformatowy Cieszyn

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niedużym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo i ciężko je wszystkie wymienić, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wymienić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Cieszyn

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj także należy wspomnieć, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Cieszyn

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego gatunku produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym wypadku jest szansa oznaczenia towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także dobre przygotowanie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Cieszyn to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?