fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Czarne

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Czarne jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki czemu Twój biznes osiągnie sukces. Zdecydowanie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Czarne?

Trafiłeś we właściwe miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz ogromnej znajomości rynku dostarczając naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz założyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy również wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Czarne

Populacja: 6035

Długość geograficzna: 16.938340

Szerokość geograficzna: 53.684200

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Czarne

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Czarne

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy także sumiennie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Czarne

Trafny kierunek w biznesie jest niezbędny do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w danej branży. W dodatku analizujemy i sprawdzamy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które testujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Czarne

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, oprócz tego na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia robi samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada jakiegokolwiek samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, chociaż mają dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej dziedzinie, a także możemy uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Czarne

Aby zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wznieci w adresatach właściwe emocje a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie potrzebne plany materiałów marketingowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i wnikliwe badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, w związku z tym na początku powinniśmy kompletnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niewykonalne, ponieważ nie mamy informacji, które mają wpływ na opis profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne propozycje i warianty. Propozycje logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam dopasować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która jest ulepszana w celu otrzymania końcowego loga. Skończone logo staje się podłożem do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt jest prostszy. Faktem jest, iż zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to fundamentalny element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Mimo to na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również przydatny w przypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Czarne

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym krokiem dowolnego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której kreujemy pomysły, po czym są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Finalna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Czarne

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie badamy cel, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych firm w swojej branży i zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Czarne

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiąść w jednym abonamencie. Finalny zakres ustalany jest indywidualnie.

Zalety tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas przekazuje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zrozumieć, jako że będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Czarne

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Wskutek tego na pierwszym etapie zawsze organizujemy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykłady współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w wysokowydajny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, mobilizuje ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, by wypracować maksymalne benefity przy małej inwestycji pieniężnej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne cele, przykładowo zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej obfita możliwość kształtowania, jak też możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy nieduży pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach powinny się prezentować. Możemy dla przykładu skierować promocję do właścicieli małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Czarne

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce niezmiennie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już mamy kontakt z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednakże, żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, jak też niskim kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli umiejscowione są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Czarne

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną dużo uwagi człowieka, a najchętniej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Żaden problem. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy przykładowo poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Czarne

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Czarne

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo reklama posiada unikalne możliwości niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmem możemy nierzadko przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Czarne

Bez strony internetowej nadal da się działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Należy o tym pomyśleć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę www niż żeby nie znalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że potencjalny klient nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zraża nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu konsument będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna powiększamy o własne doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku tworzymy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również wszystkie obowiązkowe i dodatkowe funkcje, jak również wprowadzamy otrzymane treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić klientowi roboczy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Czarne

Sklepy internetowe, to są strony internetowe, gdzie można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, również możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Także platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje dochody formując następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a potem rozwinął się także na tradycyjne metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku kreowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po zakończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Czarne

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Niestety, by ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym sterowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Zadanie sterowania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Należy na to trafnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim realni ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga też upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie dopełniające funkcje.

Równie ważne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Czarne

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w wyniku przebadania fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć istotny wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mizerna strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są nieporównywalnie większe, a po gruntownych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpływać na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Często spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi doświadczeni eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość ważnych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – można również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, należy mieć fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Czarne

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, ale to również standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak wtedy postępować. Częstokrotnie dzieją się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, bo po prostu nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Kiedy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na solidną rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, żeby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Czarne

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co także ważne, zdecydowana część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie wyświetli! Dlatego właśnie tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Czarne

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie patrzy na odnośniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że posiadając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy gdy jest efektywnie wykonana. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Czarne

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na ocenie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a ponadto czy występuje wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Czarne

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długodystansowa, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także systematyczność dlatego warto takie zadanie przekazać dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, ale jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, dlatego bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, wszak spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, ale też nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Czarne

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Czarne

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na sporządzanie profilu specjalisty w swoim fachu. Wskutek publikowaniu internautom ciekawych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą treścią, dlatego że z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Czarne

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak skomponować np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – dostarczenie części wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i pokaże odbiorcom, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to także doskonała okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Czarne

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli kupujący nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, bo wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Tytułem przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować spis danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Czarne

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości czasu, lecz fachowo zastosowane może wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto prezentować wysokiej jakości wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Czarne

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Czarne

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Czarne

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Czarne

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Czarne

1. Druk małoformatowy Czarne

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są one właściwie w każdej branży, w tych małych i tych wielkich.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest sporo i niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zbadania potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format standardowo nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie jest to wszystko, ale pozwoli to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Czarne

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy nadmienić, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Czarne

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też odpowiednie przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Czarne to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?