fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Częstochowa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Częstochowa jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Częstochowa?

Jesteś w idealnym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużej znajomości branży dostarczając naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i fachowa ekspozycja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz wznieść nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Częstochowa

Populacja: 248125

Długość geograficzna: 19.124090

Szerokość geograficzna: 50.796460

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Częstochowa

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Częstochowa

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje zrobienie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi przedstawić firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko miejscem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Częstochowa

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, w związku z tym warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w branży. Analizujemy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne metody, które monitorujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Częstochowa

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na zachowanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane rozwiązania są skuteczne w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż prezentują dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabe strony z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe metody strategiczne przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są poprzez fachowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Częstochowa

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która natchnie w klientach odpowiednie emocje oraz utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym analizujemy założenia marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne plany materiałów użytkowych takich na przykład jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Otwarcie procesu budowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z klientem i gruntowne badanie branży, w której działa lub chce działać, dlatego najpierw powinniśmy szczegółowo wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie procesu jest niemożliwe, dlatego że brak jest ważnych informacji wpływających na ustalenie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo oraz tożsamość marki do rynku, a także do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która jest dopracowywana celem otrzymania finalnego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć opracowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces staje się łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Lecz w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ wszystkie elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie stworzyć oryginalny wizerunek marki. Dobrać warto odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też przydatny w wypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki niemu będą posiadać wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Częstochowa

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Początkiem wszystkich projektów logo jest szczegółowa rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i przebadanie tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad podstawową koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której wyłaniają się szkice, które następnie są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wskaże jedno do ostatniego doszlifowania.

Finalna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej elementarną księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Częstochowa

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zamysł, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy element projektu tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie zaprojektować szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Częstochowa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć właściwego grafika, więc wymyśliliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zyskać w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres sporządzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i w terminie finalizuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by zrozumieć, bowiem będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Częstochowa

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dobieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze organizujemy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, wzbudza ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, aby dostać największe benefity przy małej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, takie jak pobudzenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie mały zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować reklamę do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Częstochowa

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną typowo na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one wysoką skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Częstochowa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną mnóstwo uwagi człowieka, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może dodatkowo posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie najprzeróżniejszych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest na równi istotne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy dla przykładu poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Częstochowa

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to starodawna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wszystkie modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Częstochowa

Kampanie wideo to ciekawa opcja pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Możemy stworzony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo możemy niekiedy ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Częstochowa

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie znalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, bo nie wszystkie firmy potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku, kiedy okaże się, że nie umie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie często pytają konsumenci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. Dzięki temu klient będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wielorakie konieczne i uzupełniające funkcje, jak również umieszczamy otrzymane treści – stworzenie treści możemy także innej firmie lub sporządzić samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać usługobiorcy projektowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Częstochowa

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Również platformy oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnej transakcji wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też świetny pomysł jeśli usługobiorca posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje obroty uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a następnie powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się aktualizacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Częstochowa

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli musimy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Istotne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Częstochowa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, natomiast dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają pokazywać się mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie wytworzyły się na skutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć ogromny wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – kiepska strona lub sklep może działać, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są zdecydowanie wyższe, a po gruntownych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Co krok obserwowaliśmy sytuację, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany powinno spełniać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem ważnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – można również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc żeby prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Częstochowa

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednak to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Często zdarzają się sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w różnych źródłach, jako iż po prostu nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdy uda się przeprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej racji stawiamy na skrupulatną rozmowę w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, ponieważ nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieścimy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, aby dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego rezultaty są na tyle dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przejrzysty układ i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo większość użytkowników sprawdza maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak ważna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im większa ilość interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że niecałe 50% konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Częstochowa

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że rozporządzając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość internautów, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a plusy wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Warto w efektywne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy jeżeli jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Częstochowa

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej sprawność do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Częstochowa

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długookresowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność w związku z tym opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, jednak jest to żmudna praca, a strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Mnóstwo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo słabo. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz również nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Częstochowa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Częstochowa

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. W wyniku publikowania odbiorcom cennych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, jednakże jak już pisaliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Częstochowa

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Sam też na pewno poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to także perfekcyjna okazja, aby opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów wskazówki zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Częstochowa

Opisy produktowe są wysoce ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi pozyskać klienta. Jeśli klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że dobry opis również budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Modelowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Jednakowoż jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Częstochowa

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większej ilości pracy, lecz dobrze zastosowane może wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Częstochowa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Częstochowa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Częstochowa

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Częstochowa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Częstochowa

1. Druk małoformatowy Częstochowa

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ goszczą właściwie w każdej firmie, w tych małych i tych ogromnych.

Poza znanymi wizytówkami oraz ulotkami, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów jest bardzo dużo, że ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki obejmuje również kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do uściślenia szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również zwykłą domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Częstochowa

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może skończyć się fatalnie. Tu również należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe oraz takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Częstochowa

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego pokroju produkty nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze odpowiednie stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego wiele i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Częstochowa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?