fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Częstochowa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Częstochowa jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoja firma rozwinie skrzydła. Znacząco wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Częstochowa?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Częstochowa

Populacja: 248125

Długość geograficzna: 19.124090

Szerokość geograficzna: 50.796460

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Częstochowa

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od planu działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała całościowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Częstochowa

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Częstochowa

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli liczne sukcesy w branży. Prócz tego rozpatrujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Częstochowa

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią działania konkurencji, a ponadto w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo iż mają dwa skrajnie różne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania i opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny oddział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace tworzone są przez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście lub mogą być one zlecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Częstochowa

By zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą, również muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która obudzi w konsumentach trafne emocje i utkwi w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone cele. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne projekty materiałów marketingowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Otwarcie procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem wywiad z usługobiorcą i gruntowne badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego przede wszystkim musimy dogłębnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego powstanie takiego procesu jest niemożliwe, gdyż brak jest ważnych informacji wpływających na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas danych zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które pokazujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która później jest dopracowywana w celu uzyskania końcowej wersji. Skończone logo staje się gruntem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że projekt jest prostszy. Faktycznie utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to główny element, który potrzebuje opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na klienta. Mimo to na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby wspólnie sformować oryginalny wizerunek marki. Zgrać musimy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również metody ich łączenia i ekspozycji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również bardzo przydatny w razie współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wytyczne o stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Częstochowa

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną marką lub firmą. Określenie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Zaczęciem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zebraniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia konceptu logo.

Okres pracy nad podstawową koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której wyłaniamy koncepcje, które później są przebierane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatniego wykończenia.

Finiszowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Częstochowa

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla każdego biznesu. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy plan, jaki ma dokonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla największych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, ale realizuje również wybrane cele i wywołuje odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie tworzymy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Częstochowa

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć właściwego grafika, z tego powodu przygotowaliśmy specjalną ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, gdyż będzie to jeden z kluczowych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Częstochowa

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Wobec tego na pierwszym etapie za każdym razem przeprowadzamy dogłębną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, żeby dawała maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Przy użyciu Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne zadania, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej duża możliwość kształtowania, a także możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie mają się prezentować. Mamy możliwość na przykład skierować promocję do właścicieli małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Częstochowa

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Częstochowa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują dużo uwagi człowieka, a najczęściej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Obecność rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest w równym stopniu ważne możemy wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Częstochowa

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że rozmaite modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Częstochowa

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, jesteśmy w stanie rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można też uzyskany materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim materiałem wideo możemy nierzadko ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Częstochowa

Bez posiadania strony internetowej idzie działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie znalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony www do działalności, dlatego, bo nie wszystkie firmy potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieestetycznym wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start budujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także wielorakie konieczne i pomocnicze funkcjonalności, a także otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w internecie i możemy wysłać usługobiorcy projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Częstochowa

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, lecz nawet taki oferujący około sześć wariantów paru produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Również strony oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która pozwala wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeżeli kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje dochody uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z lepszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a następnie rozwinął się także na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a dopiero potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po ukończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Częstochowa

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować trzeba się nią także dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Przykładnie zarządzana strona pomaga również upilnować dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcje.

Równie ważne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaci się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Przeprowadzanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Częstochowa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak zbada to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w rezultacie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, szczególnie jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych ekspertów efekty są nieporównywalnie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Często obserwowaliśmy sytuację, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest nieco różnic dość ważnych, które należy poznać przy projektowaniu UX – można także zrobić osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Częstochowa

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, lecz do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak należy wtedy sobie poradzić. Często występują sytuacje, że początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w źródłach internetowych, dlatego iż zwyczajnie nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet w przypadku gdy uda się wgrać takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na solidny wywiad, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, bowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego owoce są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Częstochowa

Dysponując sklepem internetowym należy zadbać o jego czytelny wygląd i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto znaczna część użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online zaistniał, musi on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak decydująca jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, albowiem im większa liczba interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Częstochowa

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że mając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której eksponujesz ciekawe informacje lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większą ilość internautów, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wynikające z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy pod warunkiem, że jest efektywnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Oprócz tego warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Częstochowa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie kompleksowe informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a poza tym czy występuje wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Częstochowa

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długoterminowa, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć na własną rękę, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długookresowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dziesiątki firm poznała się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić ciekawą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, z uwagi na fakt iż większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, ale także nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Częstochowa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio utworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Częstochowa

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na stwarzanie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą publikowania internautom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Częstochowa

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą oczywiście egzystować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie interesantów i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to też najlepsza okazja, żeby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Częstochowa

Opisy produktowe są niebywale ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest niestaranny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak często są niebywale skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. Natomiast jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Częstochowa

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz dobrze zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, więc warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy prezentować wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Częstochowa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Częstochowa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Częstochowa

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. By ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Częstochowa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Częstochowa

1. Druk małoformatowy Częstochowa

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są one właściwie w każdej firmie, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest dużo więcej, że aż ciężko wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są potrzebne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do ustalenia szczegółów oraz do pokazania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Odpowiednie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni i zwykle obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wyliczyć określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Częstochowa

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są billboardy i banery. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. I tu także należy wspomnieć, że przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Częstochowa

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być również podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku jest możliwość oznaczenia produktu i użycia go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest także właściwe stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to niełatwe zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Częstochowa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?