fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Działdowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Działdowo jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki czemu Twoja firma rozwinie skrzydła. Zdecydowanie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Działdowo?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i ogromnego doświadczenia oferując naszym konsumentom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy fachowcami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Działdowo

Populacja: 21127

Długość geograficzna: 20.170040

Szerokość geograficzna: 53.239580

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Działdowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował skrupulatne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Działdowo

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ media społecznościowe mają na celu między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Działdowo

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli wiele sukcesów w swojej branży. Rozpatrujemy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Działdowo

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na postępowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody działają w porównaniu z planem konkurencji, a ponadto w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo iż zajmują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie defekty i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść duże straty. Pogłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a równocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy również zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Działdowo

Aby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie kojarzyć, również powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która pobudzi w klientach trafne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a dalej opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W procesie kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie użyteczne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp procedury komponowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z konsumentem i rzetelna ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, a zatem na początku musimy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, dlatego że brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na opis cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do oczekiwań klienta. Z projektów, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana celem zrealizowania gotowego loga. Skończone logo staje się podłożem do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście opracowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający analizy i przemyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Lecz na etapie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować jednorodny wizerunek marki. Dobrać musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, a także metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają porady odnośnie designu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Działdowo

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Uzbieranie i przeanalizowanie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad podstawowym konceptem to twórcza narada, z której wyłaniają się szkice, po czym są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do końcowego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Działdowo

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Skutkiem tego nie oddajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy plan, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje ponadto wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Działdowo

Wiemy, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć w jednej składce. Każdorazowy zakres przeprowadzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz na czas przekazuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by sprostować, jako że będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Działdowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tego powodu na otwarcie zawsze organizujemy rzetelny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, uaktywnia ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona klientów w krótkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych powinniśmy tak udogodnić kampanię, aby wypracować maksymalne benefity przy małym nakładzie finansowym. Z pomocą Google Ads możemy osiągnąć konkretne zadania, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować nasze reklamy, a nawet możemy zarządzić, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie na przykład skierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Działdowo

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez internet, jednak żeby mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, a także małym kosztem pozyskania konsumenta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli umiejscowione są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Działdowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnorakich przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zaangażować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednakże obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest bliźniaczo istotne możemy także wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Żaden problem. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Działdowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż wszystkie zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Działdowo

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama ma unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, możemy rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można też uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do określonej grupy konsumentów. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można nierzadko pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy rezultat końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Działdowo

Bez strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz często  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, kiedy konsument obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, gdyż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeśli okaże się, że konsument nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że kupiec będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz wywiadu na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy także różne konieczne i pomocnicze funkcjonalności, a także dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć klientowi projektowy adres do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Działdowo

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są zazwyczaj ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący tylko sześć wariantów dwóch produktów, również możemy uznać jako sklep internetowy. Prócz tego strony oferujące zakup abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki koncept jest tańszy w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł kontrahent ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody formując kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem standardowo przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Działdowo

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła pracować efektywnie należy się nią także dobrze zająć, czyli wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie sterowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który uwidacznia jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorakie opcjonalne funkcjonalności.

Istotne jest również dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu mówiącego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma może zagwarantować pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Modernizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Działdowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie narodziły się w wyniku spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – mizerna strona lub sklep może działać, internauci po jakimś czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych pracowników rezultaty są dużo większe, a po kompleksowych zmianach, które także możemy zrobić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić zakładając, że są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie położona na samej górze opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania ma spełniać dana strona, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy projektowaniu UX – można też wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc aby dobrze zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Działdowo

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie w kwestii tego jak należy wtedy sobie poradzić. Masowo zdarzają się sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać odpowiedzi w internecie, jako że po prostu nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na solidny wywiad, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, zapytać nas o kompletną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, mimo to jego rezultaty są tak zadowalające, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Działdowo

Posiadając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy się udał, musi on być przede wszystkim widoczny. Nawet wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy żaden konsument jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, wszak im więcej użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu sporą ilość cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Działdowo

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość użytkowników, gdyż Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów przegląda zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy jeśli jest efektywnie zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Działdowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych polega na przeglądzie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a ponadto czy odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Działdowo

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to koncepcja długotrwała, owocująca w doskonałe rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także systematyczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, lecz jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dużo firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, lecz też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Działdowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Działdowo

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na budowę image eksperta w swoim zawodzie. Dzięki publikowaniu interesantom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy nieustannie świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy interesującą treść, ale jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie tworzyć bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym specjalistom.

4. Poradniki Działdowo

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą efektywnie egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i nowych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to także perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Działdowo

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi przekonać klienta. Gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także znaczenie na efekty pozycjonowania, jako że dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. mocne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Działdowo

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się również miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Działdowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Działdowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją postawić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Działdowo

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Działdowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Działdowo

1. Druk małoformatowy Działdowo

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, dlatego że są one właściwie w każdej firmie, w tych wielkich i tych małych.

Poza oczywistymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów jest sporo, że ciężko wymienić każdy z nich, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są niezbędne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy zawężamy się do uściślenia szczegółów oraz do podania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wyliczyć pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Działdowo

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może skończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Działdowo

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego gatunku produkty nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku jest szansa oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest też dobre przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć spora i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Działdowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?