Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Ełk - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ełk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ełk jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dlatego Twoja marka rozwinie skrzydła. Znacznie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ełk?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bogatego doświadczenia oferując naszym konsumentom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i wysokiej klasy prezentacja Twojej marki jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Ełk

Populacja: 55769

Długość geograficzna: 22.364690

Szerokość geograficzna: 53.828240

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ełk

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował całościowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ełk

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostszy etap, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają za zadanie między innymi ukazać firmę od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ełk

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w branży. Na dodatek sprawdzamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom oraz cały czas szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które analizujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ełk

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i metody działają porównując z planem strategicznym konkurentów, na domiar tego na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, chociaż mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie defekty przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane analizy oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania rynku można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy również zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są poprzez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można powierzać indywidualnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Ełk

By zdobyć sukces na rynku, firma i jej marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia owego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która spowoduje w odbiorcach trafne emocje jak i również utkwi w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym analizujemy założenia danej firmy, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby zrealizować określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie wskazane projekty materiałów użytkowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy krok procesu układania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z konsumentem i gruntowna analiza branży, w której funkcjonuje lub chce pracować, dlatego na początku powinniśmy kompletnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, gdyż nie mamy informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Sugestie logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które pokazujemy klient wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana celem osiągnięcia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się gruntem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Prawdą jest, iż opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Mimo to na etapie opracowywania innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ wszystkie elementy muszą być spójne logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu wypracować pełny wizerunek marki. Dobrać należy adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, a także metody ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w wypadku współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z regułami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Ełk

Perfekcyjne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Otwarciem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji musimy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Dzięki uzbieraniu i przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do przygotowywania kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to twórcza dyskusja, z której wyłaniamy koncepty, które następnie są selekcjonowane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do stuprocentowego wykończenia.

Ostatni etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Ełk

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy plan, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo wykonujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Ełk

Wiemy, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, dlatego stworzyliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz terminowo dostarcza zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by sobie naświetlić, ponieważ będzie to integralny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Ełk

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które możemy wykonać naszym usługobiorcą, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Z tego względu na początku za każdym razem organizujemy rzetelną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w kompetentny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich postęp na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak znowelizować kampanię, aby otrzymać jak największe korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne zadania, przykładowo zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość personalizowania oraz możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ograniczony zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a także możemy zdecydować, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie dla przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ełk

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową nastawioną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Przedstawiają one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, a ponadto małym kosztem pozyskania klienta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ełk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują masę ludzkiej uwagi, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnorodnych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy na przykład rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy świetnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ełk

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ełk

Kampanie wideo to ciekawa konwencja pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje unikatowe możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już skończone wideo, można przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można stworzony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem możemy nierzadko ukazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Ełk

Bez posiadania strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, lecz wiążę się z dużym minusem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, kiedy internauta trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie odnalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku gdy okaże się, że nie jest w stanie znaleźć odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpędza brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy także zrobić pojedyncze, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna powiększamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie tworzymy projekt wizualny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony internetowej przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszystkie niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane od klienta treści – wykonanie treści możemy również innej firmie lub przygotować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać klientowi roboczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Ełk

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około sześć wariantów paru produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Także strony oferujące kupno usług abonamentowych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na realizację pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie przeszkadza, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa usługobiorca ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swój zysk otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a potem powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, gdyż uprzednio pracujemy w środowisku testowym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po zakończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ełk

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować efektywnie trzeba się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory błąd, który kosztuje wiele wysiłku jeśli nadejdą jakieś problemy. Plan zarządzania stroną polega też na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i zmienić stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego dopływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Istotne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu mówiącego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Uaktualnianie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają opcjonalne funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednak spis jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ełk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, natomiast dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się na skutek przebadania eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może pracować, ludzie po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych fachowców efekty są nieporównywalnie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie zadania ma wykonywać dana strona, tak żebyśmy mogli zrobić UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które musimy poznać przy projektowaniu UX – można również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on przydzielany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widać, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, powinno się posiadać fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Ełk

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już przydatne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak wtedy sobie poradzić. Wiecznie występują sytuacje, że żółtodziób – nowy używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, dlatego że po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet zakładając, że uda się wprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatną rozmowę, żeby zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieścimy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymaga sporo wysiłku i pracy, mimo to jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ełk

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego wypada zadbać o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, duża część użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli nikt jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak ważna jest wysoka lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, albowiem im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się witryny internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ełk

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest dobrze wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Ełk

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a poza tym czy wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ełk

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długofalowa, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednak jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długofalowa, z tego powodu korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu przeważnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, lecz też nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ełk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Ełk

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swoim zawodzie. Wskutek dostarczania interesantom wartościowych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, gdyż przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy zawsze aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, dlatego że jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Ełk

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można też zaaranżować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością zdobywa się przez długie lata. Sam też często szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to też doskonała okazja, by opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Ełk

Opisy produktowe są bardzo istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeżeli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także kreuje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również znaczenie na efekty pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Tytułem przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakże jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. tanie krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Ełk

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, ale odpowiednio zastosowane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli film wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ełk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ełk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Ełk

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ełk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ełk

1. Druk małoformatowy Ełk

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są one praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Poza oczywistymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest dużo, że trudno wymienić każdy z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas zawężamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do przedstawienia potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni oraz zwykle obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wypunktować dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Ełk

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych i w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w dużym formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy nadmienić, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, więc znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ełk

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego pokroju produkty nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku występuje możliwość oznakowania towaru i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również odpowiednie stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ełk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?