fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Ełk

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Ełk jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Ełk?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnej znajomości branży dostarczając naszym interesantom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależny jest rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz założyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Ełk

Populacja: 55769

Długość geograficzna: 22.364690

Szerokość geograficzna: 53.828240

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Ełk

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga też technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Ełk

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują stworzenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Ełk

Optymalny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, w związku z tym dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i sugerujemy jakie następne kroki można wykonać.

Pomagając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w danej branży. Analizujemy i sprawdzamy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które weryfikujemy na naszych wewnętrznych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Ełk

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na posunięcia konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody są skuteczne w zestawieniu z planem konkurentów, a także na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, mimo że mają dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie wady i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania konkurencji możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej dziedzinie, a także możemy uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można spostrzec w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace realizowane są poprzez ekspertów z długim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one zalecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, dzięki czemu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas robiąc przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Ełk

By osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się odpowiednio wiązać ze sobą, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do wykonania tego planu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach właściwe emocje jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a wówczas tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone cele. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie użyteczne plany materiałów reklamowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Faza wstępna przebiegu tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z konsumentem i gruntowna obserwacja rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego na początku powinniśmy porządnie wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, dlatego że nie mamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na opis cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo kreowane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z klientem, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak również do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana celem uzyskania finalnej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to główny element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Mimo to w procesie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem stworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Ełk

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Dzięki zmagazynowaniu oraz przeanalizowaniu tych informacji będziemy mogli przystąpić do zaczęcia tworzenia konceptu logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to kreatywna wymiana zdań, z której kreujemy koncepty, po czym są przebierane, a z wyselekcjonowanych robimy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których też zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej podstawową księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Ełk

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje również wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Na skutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Precyzyjnie wykonujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Ełk

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać odpowiedniego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy specjalną ofertę, za pomocą której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych prac obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Finalny zakres ustalany jest oddzielnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas oddaje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zgłębić, z uwagi na fakt iż będzie to nieodłączny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Ełk

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Dlatego też na starcie za każdym razem przeprowadzamy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, tak aby wypracować maksymalne benefity przy niedużym wkładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową metodą promocji jest jej spora możliwość kształtowania, a także możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zarządzić, o których godzinach mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie dla przykładu skierować reklamę do właścicieli małych i średnich wielkości firm transportowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Ełk

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieprzerwanie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie zostaną z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez internet, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą skutecznością, a także małym kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są zamieszczone w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Ełk

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują masę ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę wciągnąć konsumentów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest jednakowo istotne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy fantastycznym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Ełk

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż różnorodne zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Ełk

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikalne możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, możemy przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym popularność TikToku. Można nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem można nierzadko ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy rezultat końcowy na sto procent będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Ełk

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli interesant obejrzy nawet prostą, zwyczajną stronę web niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do działalności, dlatego, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że interesant nie może odnaleźć odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że kupiec będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy także zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już bardzo ciężkie do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą projekt graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszystkie konieczne i uzupełniające funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub przygotować osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i możemy powierzyć usługobiorcy projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Ełk

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający jedynie sześć wariantów jednego produktu, również możemy opisać jako sklep internetowy. Prócz tego platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają sklep stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zacząć działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też optymalny pomysł jeżeli kontrahent posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swój zysk uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, gdyż klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a w przyszłości wypłynął także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas modernizacji wyglądu, gdyż uprzednio tworzymy projekt w środowisku próbnym, a potem przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się aktualizacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Ełk

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować poprawnie trzeba się nią także dobrze zająć, więc należy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który prezentuje jest aktywny i stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga też upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pokazania się komunikatu oznajmiającego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z tej przyczyny powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Ełk

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w efekcie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć duży wpływ na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – słaba strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych pracowników wyniki są nieporównywalnie wyższe, a po definitywnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeśli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Często widzieliśmy sytuację, w których niby zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania musi spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli przeanalizować UX danej strony pod względem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość istotnych, które należy poznać przy planowaniu UX – możemy także zrobić osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachową wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest podniesiona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Ełk

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, lecz do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe co do tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, jako iż po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby zobaczyło je jak najwięcej ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, pomimo tego jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Ełk

Dysponując sklepem internetowym musimy zadbać o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, zdecydowana część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Ełk

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez dużą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, o ile jest profesjonalnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Na dodatek warto wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Ełk

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu kompleksowego, a np. tylko przebadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Ełk

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można generować na własną rękę, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długofalowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Sporo firm poznała się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest trudniej, bo spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, ale również nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Ełk

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przyciąga duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Ełk

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu internautom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas kreujemy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, należy przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Ełk

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą sprawnie egzystować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie interesantów i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z praktyką zdobywa się przez długie lata. Sam też często poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to również doskonała okazja, żeby przekazać jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Ełk

Opisy produktowe są wysoce istotne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wkład na rezultaty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Ełk

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio zastosowane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy prezentować wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Ełk

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak kluczową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Ełk

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Ełk

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. By stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Ełk

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Ełk

1. Druk małoformatowy Ełk

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych niewielkich.

Poza typowymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele, że ciężko je wszystkie wymienić, jednakże ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zbadania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Ełk

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego. Jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Ełk

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być również zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym przypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru i wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest również właściwe sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość ogromna oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wykonać dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Ełk to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza firma jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?