Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Głogów - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Głogów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Głogów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoja marka osiągnie sukces. Istotnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Głogów?

Jesteś w idealnym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bogatego doświadczenia dostarczając naszym klientom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia oraz profesjonalna prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Głogów

Populacja: 68530

Długość geograficzna: 16.084500

Szerokość geograficzna: 51.663610

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Głogów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Głogów

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to złudnie najłatwiejsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Głogów

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, wobec tego wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Eksplorujemy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w branży. Na dodatek sprawdzamy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Głogów

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w zestawieniu ze strategią konkurentów, a także na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek modelu klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, mimo że mają dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane dane i opracowane nowe metody pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne metody zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz oddział graficzny można obejrzeć w największych firmach w Polsce i za granicą. Prace wykonywane są przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście albo mogą być one polecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Głogów

Żeby zdobyć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć, dodatkowo powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego celu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która wzbudzi w klientach trafne uczucia oraz zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a dalej opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby realizować określone plany. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie niezbędne schematy materiałów reklamowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy krok przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z konsumentem i dogłębna analiza rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, dlatego na początku powinniśmy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego otwarcie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo wykonywane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która jest dopracowywana w celu otrzymania końcowej kreacji. Skończone logo staje się filarem do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest mniej skomplikowany. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dopasować warto adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w razie współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wskazówki odnośnie stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Głogów

Logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Startem dowolnego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji powinniśmy dowiedzieć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Nagromadzenie i przeanalizowanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwszym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniamy pomysły, po czym są przesiewane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie dokańczane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do ostatecznego doszlifowania.

Końcowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Głogów

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie analizujemy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Dobra grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje ponadto określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Dzięki współpracy z różnymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie skonstruować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Głogów

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego grafika, więc zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednym abonamencie. Każdy zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Plusy tego rozwiązania to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz obszerny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z rozkładem przekazuje zakontraktowane projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by sobie naświetlić, bo będzie to jeden z głównych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Głogów

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym interesantom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego na starcie każdorazowo przeprowadzamy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaoferować całościową obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, stymuluje ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak znowelizować kampanię, aby osiągnąć jak największe korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, przykładowo powiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej niemała możliwość personalizowania i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ubogi zbiór danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zdecydować, o których godzinach mają się prezentować. Mamy możliwość przykładowo skierować promocję do właścicieli małych i średnich firm transportowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Głogów

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe, które są zorientowane typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez internet, jednak żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one wysoką produktywnością, jak też małym kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Głogów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają masę ludzkiej uwagi, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy przykładowo poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Głogów

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, zapewne dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Głogów

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada unikatowe możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Można nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet krótkim filmikiem możemy nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Głogów

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, lecz wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie spotkał ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony www do działalności, bowiem nie wszystkie branże potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeśli okaże się, że nie może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszystkie niezbędne i pomocnicze funkcje, jak również układamy dostarczone treści – opracowanie treści możemy także zlecić lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość wysłać usługobiorcy tymczasowy adres URL do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Głogów

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów paru produktów, również możemy ogłosić sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy oferujemy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają market stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest tańsza w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa gdy usługobiorca posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swój dochód otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a później powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się modernizacji wizerunku sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po ukończeniu prac klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Głogów

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednak, aby ta mogła funkcjonować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, czyli musimy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to prawidłowo zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest aktywny i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga również upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorakie dodatkowe funkcje.

Równie ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te fakty niewątpliwie opłaca się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Głogów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywana ta właściwość jest mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to profesjonalista, to zaczynają pokazywać się wady. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie wytworzyły się w wyniku przebadania eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po interwencji naszych ekspertów rezultaty są dużo lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru zauważalna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi eksperci od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany musi realizować dana witryna, abyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic dość istotnych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – możemy też wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i buduje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Głogów

Komplikacje z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże to też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego korzystając z naszego długiego doświadczenia możemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w kwestii tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Masowo występują sytuacje, że nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać odpowiedzi w różnych źródłach, jako iż zwyczajnie nie posiada w tym cennej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Gdy rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdy uda się przeprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej szczegółowe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na skrupulatny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, aby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymusza sporo wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są na tyle dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Głogów

Będąc właścicielem sklepu internetowego należy zadbać o jego czytelny układ i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, zdecydowana część użytkowników przegląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że prawie 50% interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Głogów

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której udostępniasz wartościowe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez większą ilość ludzi, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy gdy jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Głogów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Głogów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długoletnia, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długodystansowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Większość firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, ponieważ znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z paroma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, ale także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Głogów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Głogów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie image eksperta w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu czytelnikom cennych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Administrowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach da się prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go ciekawą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Głogów

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a może pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to również idealna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Głogów

Opisy produktowe są wysoce istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeśli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu mówi kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwykłe krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Jednak jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli opiszesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Głogów

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest również pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Głogów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest wymieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Głogów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Głogów

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Głogów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Głogów

1. Druk małoformatowy Głogów

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych dużych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele, że trudno wymienić każdy z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferta naszej marki także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Środkiem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom minimalizując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także powszechną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można zwięźle wymienić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dość dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, jednak pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Głogów

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Głogów

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego typu wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym przypadku występuje możliwość oznakowania produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest również poprawne sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tegoż wiele i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Głogów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Nasza agencja reklamowa jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?