fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Głogów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Głogów jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoja marka z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Głogów?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i dużej znajomości rynku oferując naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Głogów

Populacja: 68530

Długość geograficzna: 16.084500

Szerokość geograficzna: 51.663610

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Głogów

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy wnikliwą rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował dogłębne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Głogów

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy także wytrwale prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje stworzenie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje faktycznie samodzielnie prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu social media mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Głogów

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w branży. Analizujemy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco pomagamy naszym stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie metody, które monitorujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Głogów

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody są skuteczne w zestawieniu ze strategią działania konkurencji, oprócz tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że mają dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując słabe strony i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść spore straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które również mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce i za granicą. Prace realizowane są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one polecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Głogów

Żeby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się odpowiednio wiązać ze sobą, również powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania owego planu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wznieci w konsumentach właściwe emocje jak i również zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym identyfikujemy założenia danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone wzory. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne schematy materiałów reklamowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Początkowy etap procesu stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z usługobiorcą i wnikliwe omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli najpierw powinniśmy dokładnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego otwarcie procesu jest niemożliwe, gdyż nie mamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie profilu identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem dopięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się bazą do wykonania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć opracowanie następnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie zaprojektowanie logo zajmuje najwięcej czasu, dlatego iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Mimo to na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem wypracować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dobrać musimy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak również zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki niemu posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Głogów

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wzbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za każdym właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym krokiem każdego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad początkową koncepcją to kreatywna dyskusja, z której wyłaniamy pomysły, po czym są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do stuprocentowego dopracowania.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Głogów

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, dlatego też zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Skutkiem tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i precyzyjnie badamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy element grafiki tak, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Głogów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednym abonamencie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Mocne strony tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas dostarcza złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako iż będzie to jeden z głównych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Głogów

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które możemy zaproponować naszym kontrahentom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wskutek tego na starcie za każdym razem dokonujemy dogłębny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, nakręca ich rozrost za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, by dostać największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne cele, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną koncepcją promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji, jak też możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i wycelowania w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o jakiej godzinie mają się wyświetlać. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Głogów

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Prezentują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieustannie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą skutecznością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli znajdują się w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Głogów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują mnóstwo uwagi człowieka, a najczęściej podawanym przykładem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Egzystencja rozmaitych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest równie istotne możemy także dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Głogów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Głogów

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak też na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie można zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Głogów

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale wiążę się z dużym minusem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli konsument trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie spotkał jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dopasowania strony www do branży, dlatego że nie wszystkie branże potrzebują wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Jeżeli okaże się, że nie może wyszukać odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. To sprawi, że odbiorca będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy ponadto sporządzić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy na temat tego jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście uzupełniamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start projektujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wszystkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, jak również wprowadzamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy też zlecić lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i możemy powierzyć usługobiorcy tymczasowy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Głogów

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór produktów, ale nawet taki oferujący około pięć wariantów paru produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Również serwisy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Oczywiście nic nie przeszkadza, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobry pomysł gdy usługobiorca posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje dochody formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej metodzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a później wypłynął również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta i rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Głogów

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią również dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, gdy nadejdą niespodziewane problemy. Cel sterowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to adekwatnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim realni ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu oznajmiającego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny warto oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Głogów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają pokazywać się niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie powstały się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Kiepski UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych profesjonalistów efekty są znacznie większe, a po radykalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają się rozkręcać.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą mieć wpływ na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru położona na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, także w poczcie e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc aby prawidłowo zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest powiększona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Głogów

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, lecz to także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak należy wtedy sobie poradzić. Wielokrotnie występują sytuacje, że początkujący użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ zwyczajnie nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się nanieść opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są nierzadko bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikację kłopotów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Głogów

Posiadając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przystępny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich asortymentu, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, duża część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep internetowy rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! W tym celu właśnie tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Głogów

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy pod warunkiem, że jest efektywnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads także będą działać lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Głogów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na badaniu treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy występuje odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Głogów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, jednak jest to czasochłonna praca, a strategia jest długofalowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest trudniej, wszak spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale również nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Głogów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama absorbuje dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Głogów

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku przekazywania internautom interesujących treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Kreowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową treścią, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku tworzymy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Głogów

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest edukowanie odbiorców i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem pozyskuje się przez wiele lat. Sam też często poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś specjalistą i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to także najlepsza okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów rady zaowocuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Głogów

Opisy produktowe są niebywale istotne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także kreuje zaufanie klienta. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

W formie przykładu, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. W każdym razie jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli pokażesz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Głogów

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, ale prawidłowo wykorzystane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Głogów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Głogów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Głogów

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Głogów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Głogów

1. Druk małoformatowy Głogów

Drukiem małoformatowym określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są właściwie w każdej firmie, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje dużo więcej, że aż niełatwo wymienić każdy z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także wymagań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Oczywiście, gdy klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca i zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wypunktować określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Głogów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, iż przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Głogów

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku jest szansa oznaczenia towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także dobre przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Głogów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?