Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Głuchołazy - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Głuchołazy

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Głuchołazy jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Głuchołazy?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnej znajomości fachu dostarczając naszym konsumentom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna prezentacja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy bieżącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Głuchołazy

Populacja: 15120

Długość geograficzna: 17.383550

Szerokość geograficzna: 50.315050

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Głuchołazy

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Głuchołazy

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil musimy również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najprostsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. polecamy swoje usługi, dlatego że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają na celu między innymi pokazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Głuchołazy

Trafny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego też dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych regularnie. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w branży. Sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie rozwiązania, które analizujemy na własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Głuchołazy

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reagowanie na postępowanie konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym konkurencji, w dodatku w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działanie konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz dział graficzny można spostrzec w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są poprzez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście albo mogą być one zalecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Głuchołazy

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która spowoduje w adresatach trafne emocje oraz zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym analizujemy założenia marki, a następnie tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie niezastąpione schematy materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początkowy etap przebiegu tworzenia identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i szczegółowe omówienie branży, w której działa lub chce działać, w związku z tym po pierwsze musimy porządnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Propozycje logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań klienta. Z projektów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana w celu dopięcia końcowej wersji. Gotowe logo staje się podstawą do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element wymagający analizy i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować klienta. Jednakże na etapie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w połączeniu sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać powinno się adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak również zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu schematowi będą posiadać wytyczne odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Głuchołazy

Ładne logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wytwarzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż myślimy. Otwarciem każdego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie funkcje ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji wypada poznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu oraz badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad początkowym konceptem to osobliwa narada, z której wyłaniają się koncepty, które następnie są selekcjonowane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z celami danego projektu w dalszym etapie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do finalnego dopracowania.

Ostateczny etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Głuchołazy

Informacje wizualne są zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo wybrane cele i wywołuje właściwe emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element projektu tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasz dział graficzny zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Głuchołazy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny przygotowaliśmy specjalną ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać w jednej składce. Każdorazowy zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – werbujesz pełen dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i w terminie dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by omówić, ponieważ będzie to jeden z kluczowych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Głuchołazy

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które możemy wykonać naszym interesantom, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W związku z tym na początku zawsze przeprowadzamy wnikliwy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w skuteczny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, wzbudza ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, by wypracować jak największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Z pomocą Google Ads możemy realizować pewne zadania, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej gigantyczna możliwość personalizowania i możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy podjąć decyzję do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie zarządzić, o których godzinach powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować działanie marketingowe do właścicieli małych i średnich wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Głuchołazy

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Prezentują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką skutecznością, a także niskim kosztem pozyskania klienta. Oprócz tego przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Głuchołazy

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe zajmują dużo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Niemniej jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie ważne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Głuchołazy

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zauważyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż rozmaite modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać i podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Głuchołazy

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej trzy razy tyle. Na dodatek wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już gotowy materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można też uzyskany materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go również pokazać konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmem możemy niekiedy pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, z naszą pomocą efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Głuchołazy

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do branży, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Jeśli okaże się, że nie jest w stanie znaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W ten sposób konsument będzie mógł zebrać potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy także utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, jak również układamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy również innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać usługobiorcy roboczy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Głuchołazy

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający około sześć wariantów dwóch produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Również platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wypisywania faktury.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł jeśli kontrahent ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje zyski formując następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że uprzednio konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw też zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od ustalenia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Głuchołazy

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła pracować musimy się nią dobrze zająć, więc wypada rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku jeśli wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to prawidłowo odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest aktywny i stoją za nim żywi ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcje.

Ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pojawienia się komunikatu oznajmiającego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Uaktualnianie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, które możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Głuchołazy

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle lekceważone, a to później sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynają wychodzić defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie powstały się w wyniku spojrzenia fachowego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony i sklepy nie przynoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – mierna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet martwe witryny zaczynają odrastać.

To niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla internautów. Wiele razy obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie prezentowana na samej górze opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie cele musi realizować dana strona, abyśmy mogli przeanalizować UX danej strony internetowej pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic całkiem dużych, które należy uwzględnić podczas projektowania UX – potrafimy także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to trzeba wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać pewną wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Głuchołazy

Komplikacje z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie w kwestii tego jak wtedy postępować. Notorycznie dzieją się sytuacje, że świeżak – nowy używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w internecie, ponieważ zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na merytoryczny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby spytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, aby zobaczyło je jak najszersze grono ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Głuchołazy

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najprostszą obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto duża część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online przebił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak ważna jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, bowiem im większa liczba użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez sprawnie działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Głuchołazy

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że dysponując niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez szersze grono użytkowników, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy wywodzące się z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, kiedy jest efektywnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać dużo lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a internauci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Głuchołazy

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednakże pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a poza tym czy jest odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Głuchołazy

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długodystansowa, owocująca w doskonałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, ale jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, więc bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Większość firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, wszak duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, ale też nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Głuchołazy

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że odpowiednio zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Głuchołazy

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na budowę image eksperta w swoim zawodzie. Wskutek przekazywania odbiorcom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można administrować cyklicznie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową treścią, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy kreujemy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Głuchołazy

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaaranżować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie interesantów i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednak powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z biegłością buduje się przez długie lata. Sam też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też perfekcyjna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Głuchołazy

Opisy produktowe są niebywale istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeżeli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis także budzi zaufanie klienta. Opis produktu ma również znaczenie na rezultaty pozycjonowania, dlatego, że wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz często są wyjątkowo skuteczne. 

Na przykład, oferując klasyczne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeśli pokażesz również propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Głuchołazy

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, lecz prawidłowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Głuchołazy

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Głuchołazy

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Głuchołazy

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby ułożyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Głuchołazy

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Głuchołazy

1. Druk małoformatowy Głuchołazy

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Poza typowymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje też kompleksowe usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do opisania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także typową domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, ale umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Głuchołazy

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć małą liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, dlatego dobrze jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Głuchołazy

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest jedynie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki umie otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też dobre przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być trudny, jednakże nie dlatego, iż jest to ciężkie zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Głuchołazy to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza agencja full service jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?