fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Głuchołazy

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Głuchołazy jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Głuchołazy?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz fachowa ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Głuchołazy

Populacja: 15120

Długość geograficzna: 17.383550

Szerokość geograficzna: 50.315050

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Głuchołazy

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Głuchołazy

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil musimy także sumiennie prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Głuchołazy

Prawidłowy kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest łatwym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne metody, które testujemy na naszych własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Głuchołazy

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurentów, na domiar tego na mocy zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez żadnego przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo iż prezentują dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie zebranych danych przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania konkurentów możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Badając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również doradzić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace wytwarzane są przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one zalecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Głuchołazy

By odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do wykonania owego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która spowoduje w klientach właściwe uczucia oraz zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym obserwujemy założenia marki, a wówczas tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie pożyteczne projekty materiałów reklamowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Faza wstępna procedury aranżowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z konsumentem i przemyślana ocena rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, dlatego przede wszystkim powinniśmy szczegółowo zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego powstanie takiego procesu jest niedozwolone, dlatego że brak jest informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już opracowaną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne propozycje i warianty graficzne. Koncepty logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z konsumentem, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo i tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań klienta. Z motywów, które pokazujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana celem zrealizowania końcowego loga. Odpowiednie logo staje się filarem do zrealizowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt staje się łatwiejszy. Faktycznie utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na klienta. Lecz w procesie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem sformować jednolity wizerunek marki. Zgrać należy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania wraz z instrukcją i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być też bardzo przydatny w razie współpracowania z innymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu schematowi posiadają wskazówki o designie, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając postępowanie zgodne z radami zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Głuchołazy

Poprawne logo przykuwa wzrok i budzi właściwe emocje z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Zaczęciem wszystkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Zgromadzenie i badanie tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad wczesnym konceptem to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy koncepty, które później są przebierane, a wybrane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do finalnego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Głuchołazy

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje ponadto określone cele i wzbudza odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Głuchołazy

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają pełnić. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz nabyć w jednej subskrypcji. Wszelki zakres sporządzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełen sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z rozkładem kończy złożone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, z uwagi na fakt iż będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Głuchołazy

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. W związku z tym na wstępie każdorazowo dokonujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować całościową obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak uregulować kampanię, by dawała największe benefity przy niedużym nakładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads możemy osiągnąć konkretne zadania, takie jak zwiększenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji, jak też możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały zestaw danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy ustalić, o których godzinach mają się eksponować. Możemy dla przykładu kierować promocję do posiadaczy małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Głuchołazy

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą produktywnością, a także niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Co ważniejsze, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, przykładowo, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile znajdują się w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Głuchołazy

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media zajmują mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako wydajne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnorakich korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest w równym stopniu istotne możemy dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Możliwości, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Głuchołazy

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że różnorodne modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii outdoor, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Głuchołazy

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, można rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający firmę i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także pokazać konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet niedługim filmikiem można niekiedy ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Głuchołazy

Bez strony internetowej można działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do biznesu, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W konsekwencji klient będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny, aby zaprezentować realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części analizujemy również wszystkie konieczne i pomocnicze funkcje, a także otrzymane treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy powierzyć klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po skończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Głuchołazy

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, jednak nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, także możemy określić jako sklep internetowy. Również serwisy oferujące wykupienie usług cyklicznych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, by zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inicjatywa jest mniej kosztowna porównując do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeśli kontrahent ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swój przychód uruchamiając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a następnie powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od zera również rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Głuchołazy

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Jednak, by ta mogła pracować poprawnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, więc powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to celnie zareagować i naprawić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i duża wiedza.

Aktywna i rytmicznie aktualizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim żywi ludzie. Fachowo menadżerowana strona pomaga też zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne opcjonalne funkcje.

Istotne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Głuchołazy

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to istotne, bo od początku tam były i nie zrodziły się w następstwie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Niestaranny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mierna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych profesjonalistów efekty są dużo lepsze, a po kompleksowych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których z pozoru widoczna na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania powinno wykonywać dana witryna, tak żebyśmy mogli zaprojektować UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy również zrobić osobno UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sfera, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet różnokierunkowa, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć fachową wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Głuchołazy

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie w kwestii tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, jako że zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się zainstalować takową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na skrupulatną rozmowę, by rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to powinno zadbać, aby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego rezultaty są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Głuchołazy

Mając sklep internetowy powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto duża większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online rozwinął się, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli żaden klient jej nie zobaczy! W tym celu tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% kupców rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez sprawnie działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Głuchołazy

Nawet 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większe grono użytkowników, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, kiedy jest profesjonalnie zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Głuchołazy

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie układ samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy występuje odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Głuchołazy

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długookresowa, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można tworzyć samodzielnie, jednak jest to czasochłonna praca, a strategia jest długookresowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Większość firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest gorzej, jako iż większa część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zalety tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o projektowanie i zamieszczanie treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Głuchołazy

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego trzeba wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Głuchołazy

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na kreowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowaniu czytelnikom ciekawych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, bo czasem zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku kreujemy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, ale jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Głuchołazy

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się dokształcanie odbiorców i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednakże należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Sam też kiedyś szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich specjalistów, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to też najlepsza okazja, aby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdą jedną dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów wskazówki zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Głuchołazy

Opisy produktowe są bardzo istotne dla domeny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo opisany produkt potrafi pozyskać klienta. W przypadku gdy konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również stwarza zaufanie klienta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, wszak każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, ale często są niebywale skuteczne. 

Dla przykładu, oferując klasyczne krzesła, możesz skonstruować tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Aczkolwiek jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeśli omówisz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Głuchołazy

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, ale fachowo zastosowane może wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się również pasja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Głuchołazy

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Głuchołazy

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę wielką ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Głuchołazy

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Głuchołazy

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Głuchołazy

1. Druk małoformatowy Głuchołazy

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że trudno je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb, a także wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są nieodzowne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do opisania ewentualnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wypunktować konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Głuchołazy

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego lepiej jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Głuchołazy

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku występuje możliwość oznaczenia produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego sporo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Głuchołazy to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?