Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Gniewkowo - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Gniewkowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Gniewkowo jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Gniewkowo?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużej znajomości rynku oferując naszym klientom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i profesjonalna prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Gniewkowo

Populacja: 7224

Długość geograficzna: 18.407850

Szerokość geograficzna: 52.894610

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Gniewkowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Gniewkowo

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil należy także skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Gniewkowo

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest prostym zadaniem, dlatego też powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Badamy również w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne rozwiązania, które testujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Gniewkowo

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie są skuteczne w porównaniu z planem działania konkurencji, a także w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo że mają dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metodologię. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danej dziedzinie, a także uniknąć błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy również przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła realizowane są poprzez fachowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można zlecać indywidualnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Gniewkowo

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się stosownie kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach trafne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym obserwujemy założenia danej marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie użyteczne plany materiałów reklamowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Otwarcie przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i wnikliwe badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli na początku musimy w całości zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne warianty i propozycje. Sugestie logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana w celu zrealizowania końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się podłożem do stworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt staje się mniej skomplikowany. Prawdą jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na klienta. Mimo to na etapie tworzenia innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem wypracować pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać należy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, jak również zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracowania z różnymi projektantami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu będą posiadać porady o designie, w którym powinny być stworzone wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod uwagę wszelkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Gniewkowo

Trafne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne emocje z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za każdym starannie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Startem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem o tym, jakie założenia ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy przegadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu i badaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Część pracy nad roboczym konceptem to twórcza dyskusja, z której kreujemy koncepcje, po czym są przebierane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Ostatnia część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i projektujemy kilka wariacji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby zlecić przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Gniewkowo

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również wybrane cele i wywołuje właściwe emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o najlepszy, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy stworzyć duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Gniewkowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tej przyczyny wymyśliliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Walory tego rozwiązania to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz kompletny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z rozkładem dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by zgłębić, jako iż będzie to jeden z naczelnych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Gniewkowo

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które dopasowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Z tego powodu na początku każdorazowo przeprowadzamy gruntowny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zaproponować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w efektywny sposób zarządza kampaniami swoich usługobiorców, prowadzi ich rozrost dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udoskonalić kampanię, żeby osiągnąć maksymalne benefity przy małej inwestycji finansowej. Z wykorzystaniem Google Ads możemy dopełnić pewne zadania, między innymi powiększenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania, jak też możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zbiór danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a także możemy zarządzić, o jakiej godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość tytułem przykładu kierować promocję do właścicieli małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Gniewkowo

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową zorientowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, ale żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli figurują w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Gniewkowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie pochłaniają masę uwagi człowieka, a najpopularniejszym wzorem jest z pewnością Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie różnych firm w social mediach nie jest przypadkiem. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednakże byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest w równym stopniu istotne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem fantastycznym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Gniewkowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej ciągłą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że różnorodne modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Gniewkowo

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej trzy razy tyle. Ponadto wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, możemy zainicjować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a dużym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim filmem możemy niekiedy ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy rezultat końcowy bez wątpienia będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Gniewkowo

Bez strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż klienci poszukują w sieci wiadomości na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz może być dużym defektem dla prezentacji firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Korzystniej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony internetowej do działalności, bo nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Jeśli okaże się, że internauta nie może wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona zraża nieestetycznym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób odbiorca będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start kreujemy projekt graficzny, aby ukazać realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszelkie niezbędne i uzupełniające funkcjonalności, jak również umieszczamy dostarczone treści – stworzenie treści możemy również innej firmie lub stworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i możemy wysłać usługobiorcy przygotowawczy adres do wglądu nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Gniewkowo

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których można bezpośrednio zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można określić jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego wypisywania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobry pomysł gdy usługobiorca ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce zmaksymalizować swoje obroty otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Struktura w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a potem powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od zbadania oczekiwań klienta i rozplanowania uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Gniewkowo

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne problemy. Plan sterowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Musimy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i regularnie doskonalona strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest też opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tych wszystkich powodów naprawdę opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich efektywne działanie.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednak wykaz jest długi, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Gniewkowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają wychodzić błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w konsekwencji obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są odczucia klienta związane ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Słaby UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – słaba strona lub sklep może funkcjonować, ludzie po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych ekspertów rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po generalnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić jeśli są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Bezustannie widzieliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samej górze opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele ma wykonywać dana witryna, abyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem dużych, które musimy uwzględnić podczas opracowywania UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tym swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, ponieważ i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc aby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, powinno się mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Gniewkowo

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie co do tego jak w takiej sytuacji postępować. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w źródłach internetowych, dlatego iż po prostu nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie komplikacji jest związane z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet jeżeli uda się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikację problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, dlatego też stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o całościową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy posiadamy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego efekty są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Gniewkowo

Posiadając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej część użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego że im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest szybkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jeśli czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Gniewkowo

Prawie 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której dostarczasz ciekawe informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono ludzi, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a plusy pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to akcja, która przynosi efekt długoletni, o ile jest prawidłowo zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Gniewkowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na badaniu treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Gniewkowo

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to koncepcja długofalowa, owocująca w wyśmienite efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednak jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długookresowa, z tego powodu korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie trudniej, gdyż duża część firmowych blogów zostaje opuszczona i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i umieszczanie treści, lecz także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Gniewkowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobrze zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Gniewkowo

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Za sprawą przekazywania odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą treścią, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i ściągamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Gniewkowo

Poradniki są następnym przykładem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie odbiorców i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednak należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami buduje się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – przekazanie części wiedzy laikom nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Przygotowanie poradnika to również idealna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów informacje zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Gniewkowo

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić klienta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma również wpływ na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo wszelki produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, ale często są wyjątkowo efektywne. 

Przykładowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Pewnie będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Gniewkowo

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga też większego nakładu pracy, ale dobrze zastosowane jest w stanie wykreować większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, dlatego warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się też miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Gniewkowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Gniewkowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Gniewkowo

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. By skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Gniewkowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Gniewkowo

1. Druk małoformatowy Gniewkowo

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim formacie – to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są właściwie w każdej firmie, w tych małych i tych wielkich.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje wiele, że ciężko wymienić każdy z nich, jednak ich generalną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także powszechną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wymienić określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Gniewkowo

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tu też należy nadmienić, iż przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego wspaniale jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Gniewkowo

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku jest możliwość oznaczenia produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest także poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość ogromna oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Gniewkowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja full service składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?