fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Gniewkowo

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Gniewkowo jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twój biznes osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Gniewkowo?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ponadprzeciętnej znajomości fachu dostarczając naszym interesantom najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Wykonujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Gniewkowo

Populacja: 7224

Długość geograficzna: 18.407850

Szerokość geograficzna: 52.894610

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podłoży dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Gniewkowo

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował całościowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Gniewkowo

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil warto także odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością zachęcamy do skorzystania z naszych usług, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Gniewkowo

Stosowny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w danej branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też autorskie rozwiązania, które sprawdzamy na naszych wewnętrznych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Gniewkowo

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na zachowanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane strategie działają porównując z planem konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że mają dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując równocześnie wady i trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie innych branż oraz na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działanie konkurentów możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Badając konkurencyjne metody zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy dodatkowo przedstawić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wykonywane przez nasz dział graficzny można oglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Prace realizowane są przez zawodowców z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie lub mogą być one zlecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu możesz zaoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Gniewkowo

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze kojarzyć, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy przeanalizowanej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach właściwe uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezastąpione plany materiałów użytkowych takich jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Zaczęcie przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z usługobiorcą i wnikliwe omówienie branży, w której działa lub chce działać, a więc po pierwsze musimy dogłębnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie procesu jest niewykonalne, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest stworzenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo sporządzane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam przystosować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy klient wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest ulepszana w celu zrealizowania końcowej kreacji. Skończone logo staje się filarem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się projektowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że proces staje się mniej skomplikowany. Faktycznie opracowanie designu logo jest najdłuższym etapem, ponieważ jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Lecz w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby wspólnie stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy adekwatny krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, a także zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i przykładami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w razie współpracowania z różnymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki tej książeczce posiadają wytyczne o designie, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Gniewkowo

Logo przyciąga wzrok i budzi właściwe uczucia z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Początkiem wszystkich projektów logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zebranie i przebadanie tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wybrane pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Końcowy etap, podczas którego dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Gniewkowo

Informacje wizualne są przeważnie pierwszymi, które odbieramy i pojmujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy plan, jaki ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży i pilnujemy, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje także wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do konsumenta.

Możemy zaprojektować duży zakres grafik przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Gniewkowo

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, więc przygotowaliśmy ofertę specjalną, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz pełny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo dostarcza zlecone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako że będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Gniewkowo

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych interesantów. Z tej przyczyny na pierwszym etapie zawsze dokonujemy gruntowną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, uaktywnia ich rozrost wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, aby osiągnąć jak największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne cele, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży pakiet danych statystycznych na temat ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo możemy zarządzić, o której godzinie powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie na przykład kierować reklamę do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Gniewkowo

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową nastawioną typowo na sprzedaż produktów online. Pokazują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z ciągle powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już w tej chwili mamy kontakt z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną skutecznością, jak również małym kosztem dotarcia do nabywcy. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Gniewkowo

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną mnóstwo ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Egzystencja różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Lecz byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako ważne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę entuzjaście wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma problemu. To właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą dokonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy asortymentu sklepu. Możemy też zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W taki sposób grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas fantastycznym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Gniewkowo

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że rozmaite zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je całkowicie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Gniewkowo

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, możemy rozkręcić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo zastosować go także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, ponieważ nawet krótkim materiałem wideo możemy nierzadko ukazać dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Gniewkowo

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że nie może wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona straszy niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej strony. Możemy również sporządzić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście uzupełniamy o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start projektujemy projekt wizualny, aby przedstawić prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu projektu mogą być już trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy również wszystkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, jak również umieszczamy dostarczone treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie wysłać usługobiorcy tymczasowy adres URL do nadzoru nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Gniewkowo

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący około sześć wariantów paru produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Poza tym platformy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki biznes jest mniej kosztowny porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa jeśli klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje obroty uruchamiając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System w takim wypadku trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a później powiększył się także na tradycyjne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Sektor oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli usatysfakcjonowani z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku próbnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb klienta i ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, badania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Gniewkowo

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła pracować trzeba się nią również dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku jeśli nadejdą niespodziewane komplikacje. Plan zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie traciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Aktywna i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga też upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o wstawienie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcje.

Równie ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do pojawienia się komunikatu mówiącego, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają dodatkowe funkcje, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak wykaz jest długi, ponieważ kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Gniewkowo

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie zaniedbywane, a to w przyszłości sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w następstwie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromny wpływ na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Słaby UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Fakt – mierna strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co, gdyby UX został naprawiony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych pracowników wyniki są znacznie większe, a po radykalnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie widoczna na samej górze opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, lepiej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele powinno spełniać dana strona, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest parę różnic dość ważnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – możemy również zrobić oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, a także w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam konsument styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc żeby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy mieć rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest rozwinięta użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Gniewkowo

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże do tego zalicza się też zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest doświadczenie w sprawie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że początkujący użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w różnych źródłach, jako że zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego realizacja to drugie.

Jeśli naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się wprowadzić przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiednich przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na solidny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to musimy dopilnować, by dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego efekty są tak dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Gniewkowo

Mając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – co również ważne, część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy zaistniał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden klient jej nie zobaczy! Dlatego właśnie tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce wpływa dużo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez dobrze działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Gniewkowo

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie zwraca uwagi na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez większą ilość ludzi, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów klika w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a zalety pochodzące z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo warto zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Gniewkowo

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym segmentem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona ma zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na ocenie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a poza tym czy odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Gniewkowo

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długookresowa, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także regularność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, ale jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długofalowa, więc korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest ciężej, wszak znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Cechy tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, lecz też nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Gniewkowo

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Gniewkowo

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim fachu. Wskutek dostarczania interesantom ciekawych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować systematycznie aktualizowanego bloga, bo czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go cenną treścią, dlatego że przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku wytwarzamy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy wartościową treść, lecz jak już pisaliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Gniewkowo

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Przy użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie interesantów i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, ale powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami zdobywa się przez wiele lat. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów rady zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Gniewkowo

Opisy produktowe są wysoce istotne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi kupić konsumenta. W przypadku gdy kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak często są wyjątkowo skuteczne. 

Przykładowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz skonstruować tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Natomiast jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne frazy, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Gniewkowo

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane jest w stanie wytworzyć silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Gniewkowo

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Gniewkowo

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Gniewkowo

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Aby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Gniewkowo

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Gniewkowo

1. Druk małoformatowy Gniewkowo

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelakie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, ponieważ są praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza oczywistymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo, że aż niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferta naszej firmy również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są potrzebne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do sprecyzowania szczegółów i do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też normalną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca oraz przeważnie obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, jednak umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Gniewkowo

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć również większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w wielkim formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może skończyć się fatalnie. Tu też należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą liczbę informacji, jeśli jest on przy drodze szybkiego ruchu, dlatego dobrze jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Gniewkowo

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku istnieje szansa oznakowania towaru oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wkład i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także poprawne sporządzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć ogromna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego więcej i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, a też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Gniewkowo to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Nasza firma składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?