fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Janowiec Wielkopolski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Janowiec Wielkopolski jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Janowiec Wielkopolski?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużej znajomości fachu dostarczając naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe efekty. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i profesjonalna prezentacja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem naszej drukarni możemy zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Janowiec Wielkopolski

Populacja: 5110

Długość geograficzna: 17.489810

Szerokość geograficzna: 52.755830

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Janowiec Wielkopolski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował rozległe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Janowiec Wielkopolski

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy także starannie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samodzielnie kierować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi pokazać przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Janowiec Wielkopolski

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też autorskie rozwiązania, które analizujemy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Janowiec Wielkopolski

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na zachowanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania działają w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż zajmują dwa skrajne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż oraz na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie działania w danym sektorze, a także wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy też doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można oglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są przez specjalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one zalecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Janowiec Wielkopolski

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania rzeczonego obowiązku potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która wywoła w konsumentach odpowiednie uczucia i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie niezastąpione schematy materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap procedury aranżowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z klientem i rzetelna ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce pracować, dlatego na początku musimy szczegółowo zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z klientem, a nawet tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z propozycji, które prezentujemy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana celem otrzymania finalnego loga. Skończone logo staje się bazą do zrealizowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktem jest, iż opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najważniejszy element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować pełny wizerunek marki. Zgrać powinno się adekwatny krój pisma, pasujące kolory, a także zasady ich łączenia i demonstracji. Nie można również zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcjami i przykładami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w razie współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki tej książeczce posiadają wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Janowiec Wielkopolski

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe skojarzenia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy rozpoznać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i analiza tych informacji pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to osobliwa dyskusja, z której wyłaniamy szkice, które następnie są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do maksymalnego wykończenia.

Ostateczny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których też będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Janowiec Wielkopolski

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie badamy cel, jaki ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje dodatkowo wybrane cele i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Janowiec Wielkopolski

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu zrobiliśmy specjalną ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz posiąść w jednej opłacie. Ostateczny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Walory tego rozwiązania to przede wszystkim oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz kompletny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z rozkładem kończy zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by rozwikłać, bo będzie to jeden z naczelnych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Janowiec Wielkopolski

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dobieramy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Tak więc na początku za każdym razem dokonujemy szczegółowy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w prężny sposób zarządza kampaniami swoich klientów, mobilizuje ich postęp za pomocą zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby otrzymać największe korzyści przy małym nakładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads możemy zrealizować konkretne cele, między innymi zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji, jak też możliwość gruntownego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny zestaw danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz trafienia w grupę odbiorców również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach powinny się wyświetlać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Janowiec Wielkopolski

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe nastawione głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już teraz mamy do czynienia z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, jednak żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a ponadto niskim kosztem pozyskania konsumenta. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami e-commerce z rozmaitym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Janowiec Wielkopolski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają dużo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Istnienie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi ważne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Janowiec Wielkopolski

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie modyfikacje i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je sprawnie wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Janowiec Wielkopolski

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Na domiar tego wideo reklama posiada wyjątkowe możliwości, które są nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, można rozkręcić reklamę w wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo można z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Możemy uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy uzyskać wiele materiałów, które możemy rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy konsumentów. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmem możemy czasem przedstawić znacznie więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą rezultat bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie możemy zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Janowiec Wielkopolski

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż ludzie poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie znalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. W przypadku, kiedy okaże się, że konsument nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu klient będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy także wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna powiększamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby zaprezentować prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także wszystkie konieczne i pomocnicze funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane treści – wykonanie treści możemy także zlecić lub stworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i możemy przekazać usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po dokończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Janowiec Wielkopolski

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często wiązane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, jednak nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów paru produktów, również można scharakteryzować jako sklep internetowy. Tak samo strony oferujące wykupienie abonamentu przez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania faktury.

Sklep internetowy zalecamy, kontrahentom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, by wystartować działalność od sklepu internetowego, dlatego że taki biznes jest mniej kosztowny w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa nawet jeśli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje dochody uruchamiając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a później rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Wykonanie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Janowiec Wielkopolski

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła funkcjonować efektywnie trzeba się nią dobrze zająć, więc powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Zadanie zarządzania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i rytmicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest czynny i stoją za nim żywi ludzie. Fachowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo upilnować sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Bardzo ważne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu informującego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Modernizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Janowiec Wielkopolski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynają ujawniać się defekty. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo od początku tam były i nie wytworzyły się wskutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, ludzie się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został udoskonalony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników efekty są nieporównywalnie lepsze, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Często widzieliśmy sytuację, w których pozornie widoczna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno spełniać dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem dużych, które powinniśmy uwzględnić przy opracowywaniu UX – możemy również zrobić osobno UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Niemniej jednak nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarna, więc aby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest podniesiona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Janowiec Wielkopolski

Komplikacje z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Notorycznie zdarzają się sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, bo po prostu nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, wszak jego wdrożenie to drugie.

Jeśli naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeżeli uda się wgrać takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na solidną rozmowę, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można także wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas sporo wysiłku i pracy, jednak jego wyniki są na tyle dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Janowiec Wielkopolski

Mając sklep internetowy należy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, znaczna część użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują, gdzie sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online przebił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie zadziała w przypadku gdy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też właśnie tak decydująca jest dobra pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, wszak im większa liczba odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Janowiec Wielkopolski

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna część z tych internautów nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że dysponując nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono użytkowników, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest efektywnie stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Janowiec Wielkopolski

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc budowa samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długo się ładuje, co również ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji treści eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a poza tym czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Janowiec Wielkopolski

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długotrwała, przynosząca świetne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Koncepcja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość w związku z tym warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samodzielnie, ale jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest długofalowa, w konsekwencji tego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest gorzej, ponieważ duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takim wykonaniu z reguły nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o tworzenie i publikację treści, ale również nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Janowiec Wielkopolski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Janowiec Wielkopolski

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na sporządzanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek przekazywaniu internautom interesujących treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się administrować regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, jednak jak już pisaliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Janowiec Wielkopolski

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą efektywnie istnieć jako dział firmowego bloga, ale poradniki można też zaprojektować w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się edukowanie odbiorców i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością zdobywa się przez długie lata. Samemu też często szukałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Przygotowanie poradnika to oprócz tego idealna okazja, aby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Janowiec Wielkopolski

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również buduje zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, gdyż dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Przykładowo, oferując tradycyjne krzesła, możesz zrobić katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Natomiast jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeśli opiszesz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Janowiec Wielkopolski

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, ale dobrze wykorzystane może wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam musimy przedstawiać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Janowiec Wielkopolski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Janowiec Wielkopolski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Janowiec Wielkopolski

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. By stworzyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy wyprodukować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w niedużym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Janowiec Wielkopolski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Janowiec Wielkopolski

1. Druk małoformatowy Janowiec Wielkopolski

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych ogromnych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest bardzo dużo, że niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są nieodzowne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to zawężamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy spory nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić także normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wypunktować określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dość dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Nie jest to wszystko, jednak pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Janowiec Wielkopolski

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj także należy nadmienić, że przy realizacji w procesie projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, dlatego lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Janowiec Wielkopolski

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale jeszcze w tym wypadku istnieje możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze dobre stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, tylko dlatego, iż różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, a jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Janowiec Wielkopolski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?