fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Janowiec Wielkopolski

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Janowiec Wielkopolski jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twój biznes osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Janowiec Wielkopolski?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Prawidłowa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i rzetelna prezentacja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz rozkręcić nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Janowiec Wielkopolski

Populacja: 5110

Długość geograficzna: 17.489810

Szerokość geograficzna: 52.755830

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Janowiec Wielkopolski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszej oferty sięga również na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Janowiec Wielkopolski

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Mankament w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w temacie prowadzenia Social Mediów obejmuje stworzenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi przedstawić firmę od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać to nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Janowiec Wielkopolski

Trafny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Ponadto sprawdzamy i analizujemy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą stałym klientom oraz nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które oceniamy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Janowiec Wielkopolski

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na działanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania są skuteczne w zestawieniu z planem działania konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, mimo że mają dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne metody zapisujemy również dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania nowych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez specjalistów z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zlecać osobiście bądź mogą być one zalecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój własny czas robiąc przy tym świetne wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Janowiec Wielkopolski

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie wiązać ze sobą i powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która wzbudzi w klientach odpowiednie uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a następnie projektujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie niezbędne projekty materiałów marketingowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Start przebiegu kształtowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z usługobiorcą i dogłębna analiza branży, w której działa lub chce działać, czyli najpierw powinniśmy kompletnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na ustalenie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Definitywnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Mając już stworzoną nazwę rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo tworzone są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, a nawet tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań klienta. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest dopracowywana w celu otrzymania gotowego loga. Odpowiednie logo staje się bazą do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces jest mniej skomplikowany. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na interesanta. Jednakże w procesie tworzenia innych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby harmonijnie wypracować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować należy adekwatny krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być pismo reklamowe, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania razem z instrukcją i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również bardzo przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi będą posiadać porady odnośnie stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Janowiec Wielkopolski

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe uczucia z daną marką lub firmą. Sformułowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Początkowym etapem wszelkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu powinniśmy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi oraz jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i rozpatrzenie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad wstępnym konceptem to dynamiczna wymiana zdań, z której wyłaniają się szkice, po czym są selekcjonowane, a z wyselekcjonowanych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do stuprocentowego dopracowania.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zaakceptowany projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób skorzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Janowiec Wielkopolski

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i pojmujemy, z tej przyczyny zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie obmyślamy zamysł, jaki ma robić grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz pilnujemy, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje ponadto wybrane cele i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są znakomitą jakością i fachowym wykonaniem. Dokładnie tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy wykonać szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Janowiec Wielkopolski

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc zrobiliśmy unikatową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej subskrypcji. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest z osobna.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędność czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz cały dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz planowo dostarcza zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by sprostować, jako iż będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Janowiec Wielkopolski

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym interesantom, które dostosowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z racji tego na pierwszym etapie za każdym razem organizujemy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak ulepszyć kampanię, by otrzymać maksymalne korzyści przy niedużej inwestycji finansowej. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować pewne zadania, na przykład zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej obfita możliwość personalizowania i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały pakiet danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy kierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o której godzinie powinny się prezentować. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Janowiec Wielkopolski

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez ustanku powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną produktywnością, a także niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są celnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Janowiec Wielkopolski

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe przyciągają masę uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może również posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnorodnych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zaangażować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednak obecność w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako istotne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas fantastycznym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Janowiec Wielkopolski

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. W szczególności oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Janowiec Wielkopolski

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo reklama daje wyjątkowe możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, jesteśmy w stanie przygotować reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym sławę TikToku. Można uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważnym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać wybranej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy pokazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju internetu nie można zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Janowiec Wielkopolski

Bez strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Można na to spojrzeć z perspektywy konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu odpuści sobie.

Znacznie lepiej jest, kiedy konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony internetowej do branży, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a właściwe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że internauta nie umie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zniechęca do siebie nieestetycznym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy również zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Jasne jest to, że projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są w oparciu o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt graficzny, aby pokazać rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą schemat graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie badamy także wszystkie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, ponadto układamy otrzymane od klienta treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi tymczasowy adres URL do śledzenia postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak przygotowaną stronę web do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Janowiec Wielkopolski

Sklepy internetowe, to mianowicie strony WWW, na których możemy bezpośrednio zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można określić jako sklep internetowy. Także platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na dokonanie pełnego zakupu razem z opłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego sporządzania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, klientom, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taki koncept jest tańszy w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też świetny pomysł jeśli kontrahent ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce powiększyć swoje obroty otwierając kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, gdyż klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes zaczynał się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie powiększył się także na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, gdyż uprzednio konstruujemy projekt w środowisku testowym, a potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę w sprawie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich elementów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Janowiec Wielkopolski

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła pracować musimy się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy nadejdą jakieś komplikacje. Cel sterowania stroną opiera się także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli regularne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Równie ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, gdyż całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Janowiec Wielkopolski

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to w przyszłości sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wynurzają się – to istotne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w konsekwencji obejrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Prawda – mizerna strona lub sklep może działać, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych ekspertów efekty są zdecydowanie większe, a po generalnych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To niebywałe jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez obserwatora ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności pomiędzy tymi typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy planowaniu UX – można również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam użytkownik styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Janowiec Wielkopolski

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie w kwestii tego jak musimy wtedy postępować. Wiecznie dzieją się sytuacje, że początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w różnych źródłach, wszak zwyczajnie nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa komplikacji jest związana z pracami programistycznymi to duża ilość ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są wielokrotnie bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, dlatego stawiamy na wyczerpujący wywiad, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli posiadamy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, mimo to jego efekty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Janowiec Wielkopolski

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego musimy zatroszczyć się o jego przyjazny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazały, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – ponadto duża część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep internetowy odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Nawet oszałamiająca witryna sklepu internetowego nie przyniesie efektów gdy nikt jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak priorytetowa jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50 procent kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość cech jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Janowiec Wielkopolski

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dostarczasz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez szersze grono ludzi, bowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity wynikające z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Poza tym powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Janowiec Wielkopolski

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie informacji wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Janowiec Wielkopolski

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długoletnia, przynosząca doskonałe rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też regularność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samemu, ale jest to czasochłonna praca, a strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Dużo firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić angażującą treścią, a z tym jest trudniej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, ale też nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Janowiec Wielkopolski

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Janowiec Wielkopolski

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na kreowanie image eksperta w swoim zawodzie. Dzięki publikowaniu czytelnikom wartościowych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych konsumentów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go wartościową wiedzą, dlatego że przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy nieustannie aktualną i praktyczną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z przymusu i bez wymaganej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Janowiec Wielkopolski

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako część firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, ale powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z doświadczeniem zdobywa się przez wiele lat. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, iż opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Wykonanie poradnika to oprócz tego perfekcyjna okazja, by przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Janowiec Wielkopolski

Opisy produktowe są niebywale ważne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis również budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wkład na rezultaty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz często są nadzwyczaj efektywne. 

Tytułem przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć spis danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościową wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Janowiec Wielkopolski

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz odpowiednio wykorzystane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Janowiec Wielkopolski

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie wykonać projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Janowiec Wielkopolski

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Janowiec Wielkopolski

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Janowiec Wielkopolski

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Janowiec Wielkopolski

1. Druk małoformatowy Janowiec Wielkopolski

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, ponieważ są właściwie w każdej branży, w tych małych i tych wielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje znacznie więcej, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednak ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, jakie są konieczne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Janowiec Wielkopolski

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w dużym formacie, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego ze źle dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy nadmienić, iż przy projektowaniu w procesie projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem wspaniale jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Janowiec Wielkopolski

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego typu artykuły nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób pozytywny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest możliwość oznaczenia produktu i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest jeszcze właściwe stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, iż jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć duża oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Janowiec Wielkopolski to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?