fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Jaworzno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Jaworzno jest jednym z miast, w którym bezkonkurencyjnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dlatego Twoja firma rozwinie skrzydła. Znacznie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Jaworzno?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bardzo dużego doświadczenia oferując naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana oraz wysokiej klasy ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni możemy wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Jaworzno

Populacja: 96541

Długość geograficzna: 19.274980

Szerokość geograficzna: 50.205280

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Jaworzno

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Jaworzno

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil musimy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, tymczasem nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to należy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają na celu w szczególności pokazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, a także próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Jaworzno

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, tak więc dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki naszej pomocy osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego badamy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też swoje własne metody, które testujemy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Jaworzno

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na działanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane metody są opłacalne porównując ze strategią konkurentów, a ponadto w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne oraz negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela klasy D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo że mają dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metody. Jednakowo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe strategie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Obserwując konkurencyjne metody zbieramy również dane, które wskazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy również doradzić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wytwarzane są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można powierzać osobiście lub mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas robiąc przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Jaworzno

By osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się należycie kojarzyć i powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji rzeczonego planu potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która wznieci w odbiorcach stosowne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a dalej opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełnić określone założenia. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie niezbędne projekty materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Pierwszy krok przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z usługobiorcą i wnikliwe omówienie branży, w której działa lub chce pracować, a więc po pierwsze musimy solidnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Mając już opracowaną nazwę zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego formujemy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z klientem, jak również tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwala nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które pokazujemy konsument wybiera jedną opcję, która jest doszlifowywana celem stworzenia końcowego loga. Odpowiednie logo staje się bazą do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie zaprojektowanie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to fundamentalny element wymagający analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Pomimo to w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w rezultacie sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać należy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie designu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Jaworzno

Logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie uczucia z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, aby wywoływał w adresatach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Pierwszym momentem dowolnego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji musimy poznać między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu i jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki uzbieraniu i przebadaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia kreacji konceptu logo.

Element pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa dyskusja, z której kreujemy szkice, które potem są przebierane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w finalną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do końcowego doszlifowania.

Finalny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Jaworzno

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, z tej racji zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Z tej racji nie pozostawiamy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również określone cele i wzbudza właściwe emocje. W wyniku współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować najlepszą grafikę, która osiągnie cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie projektujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć duży zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Jaworzno

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc wymyśliliśmy specjalną ofertę, za pomocą której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas kreacje graficzne są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz otrzymać w jednej składce. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności zaoszczędzenie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, bowiem będzie to jeden z kluczowych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Jaworzno

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na starcie zawsze dokonujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całościową obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, mobilizuje ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak udogodnić kampanię, tak aby dawała jak największe benefity przy niedużej inwestycji pieniężnej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy mały pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie orzec, o której godzinie mają się eksponować. Mamy możliwość tytułem przykładu kierować promocję do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Jaworzno

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe, które są zorientowane w głównej mierze na sprzedaż produktów w serwisach internetowych. Pokazują one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce niezmiennie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy internetowe. Już dzisiaj mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych online, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one wysoką produktywnością, jak też niskim kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Prosta i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Jaworzno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną masę uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom czas oderwania od codzienności oraz relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Udział różnorodnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. W wyniku tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów i co jest jednakowo ważne możemy wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Jaworzno

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplatają się praktycznie wszyscy i właściwie codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różnorodne zmiany i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zauważył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest też oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego najbezpieczniej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Jaworzno

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty co najmniej dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe daje unikalne możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, możemy rozpocząć reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego możemy pozyskać wiele materiałów, które można rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można niekiedy zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, wraz z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Jaworzno

Bez strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, mówią, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dopasowania strony internetowej do działalności, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W przypadku, kiedy okaże się, że konsument nie może wyszukać odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania koncepcji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów i rozmowy na temat tego jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które rzecz jasna uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt graficzny, aby pokazać realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo ciężkie do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają graficzną wizję na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wielorakie obowiązkowe i uzupełniające funkcjonalności, poza tym umieszczamy dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy także zlecić lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić klientowi roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę internetową do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Jaworzno

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów paru produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Dodatkowo strony oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na wypełnienie pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa jeżeli kontrahent posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój zysk otwierając kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z najkorzystniejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na tradycyjne sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Często mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, ponieważ w pierwszej kolejności pracujemy w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji wyglądu sklepu internetowego, musimy wykonać wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Jaworzno

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu w przypadku, gdy wystąpią jakieś komplikacje. Plan kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Musimy na to trafnie zareagować i dostosować stronę, aby nie traciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który prezentuje jest żywy, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Fachowo gospodarzona strona pomaga również upilnować dużą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Aby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o pokazanie na stronie internetowej właściwych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różne opcjonalne funkcjonalności.

Ważne jest także dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dołożyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu informującego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Jaworzno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się w następstwie przebadania fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – mierna strona lub sklep może pracować, internauci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych profesjonalistów wyniki są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne strony zaczynają się rozkręcać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić jeżeli są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Niejednokrotnie widzieliśmy sytuację, w których z pozoru położona na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw zrobić wywiad z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie zadania musi realizować dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony internetowej pod kątem prawidłowego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic całkiem istotnych, które powinniśmy uwzględnić podczas planowania UX – potrafimy również wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wybierany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy dodatkowo dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest powiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Jaworzno

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe na temat tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jaki sposób szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się nanieść przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na wyczerpującą rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, by dotarły one do jak największego grona ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego efekty są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Jaworzno

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego powinniśmy zatroszczyć się o jego czytelny wygląd i jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazują, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesującego ich asortymentu, a 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo duża większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online rozwinął się, powinien on być przede wszystkim widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego tak ważna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, albowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo różnych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50% kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego działania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Jaworzno

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większe grono internautów, gdyż Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się zainwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Na dodatek należy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Jaworzno

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a ponadto czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Jaworzno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom cennych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to idea długotrwała, owocująca w pokaźne rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność w związku z tym warto takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samemu, jednakże jest to żmudna praca, a sama strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Sporo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest ciężej, gdyż znaczna część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Przewaga z takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, ale również nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można kreować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Jaworzno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Jaworzno

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim fachu. Wskutek przekazywania internautom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, ponieważ przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, lecz jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie budować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Jaworzno

Poradniki są kolejnym okazem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem pozyskuje się przez długie lata. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i pokaże odbiorcom, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to także perfekcyjna okazja, aby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Jaworzno

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać klienta. Gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także kreuje zaufanie kupca. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale często są nadzwyczaj efektywne. 

W formie przykładu, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Aczkolwiek jeśli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli przedstawisz też propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Jaworzno

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wzbudzić silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się również fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Jaworzno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie spółki, z równie różnych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Jaworzno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją postawić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Jaworzno

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Żeby uformować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Jaworzno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Jaworzno

1. Druk małoformatowy Jaworzno

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, ponieważ są właściwie w każdej firmie, w tych małych i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest bardzo dużo, że aż trudno wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje również wszechstronne usługi drukarskie z działu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są nieodzowne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom niwelując zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona mało miejsca i zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można zwięźle wymienić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, natomiast pozwala sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Jaworzno

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy zdecydować, czy wykonywany będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Jaworzno

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego gatunku produkty nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku istnieje możliwość oznaczenia towaru oraz używania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze poprawne przygotowanie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego mnóstwo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże oczywiście wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby konsumentów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Jaworzno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?