fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kępno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kępno jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Dzięki czemu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kępno?

Trafiłeś we właściwe miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności oraz bogatego doświadczenia dostarczając naszym usługobiorcą skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy istniejącą. Możemy również postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Kępno

Populacja: 14813

Długość geograficzna: 17.989080

Szerokość geograficzna: 51.278400

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kępno

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kępno

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejszy etap, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu w szczególności przedstawić firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać to nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kępno

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, w związku z tym powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Analizujemy i sprawdzamy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom oraz cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Projektujemy też autorskie metody, które oceniamy na naszych własnych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kępno

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na działanie konkurentów jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane rozwiązania są opłacalne w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, na domiar tego w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że mają dwa skrajne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się modne kierunki i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, które działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy również zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Dzieła wytwarzane są przez zawodowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego projektu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Kępno

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się należycie kojarzyć, dodatkowo powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji niniejszego celu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wznieci w odbiorcach właściwe emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi złożony proces, w którym identyfikujemy założenia firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszelkie wskazane projekty materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Start procedury budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z usługobiorcą i gruntowne badanie rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, dlatego przede wszystkim musimy dogłębnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niedozwolone, ponieważ brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest zaprojektowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego przygotowujemy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwoli nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z motywów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem osiągnięcia finalnej kreacji. Skończone logo staje się podstawą do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowanie następnych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Faktycznie opracowanie logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to fundamentalny element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Mimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby razem sformować jednorodny wizerunek marki lub firmy. Dopasować należy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają porady odnośnie stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Opracowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla usługobiorcy zlecającego.

2. Projektowanie logo Kępno

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne uczucia z daną marką. Określenie znaku graficznego w ten sposób, aby rozbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia jest niełatwym zagadnieniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za każdym dobrze stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż mogłoby się wydawać. Zaczęciem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie cele ma wypełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jaki wpływ ma mieć na nich logo. Dzięki zebraniu i rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli podjąć się zaczęcia tworzenia koncepcji logo.

Element pracy nad wczesną koncepcją to kreatywna dyskusja, z której wyłaniamy szkice, które następnie są przebierane, a wybrane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do finalnego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka opcji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Kępno

Informacje wizualne są prawie zawsze pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla każdego biznesu. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i obszernie obmyślamy zamysł, jaki ma wykonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla wybitnych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wygląd przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza odpowiednie emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować najlepszą grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Precyzyjnie projektujemy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję i aby współtworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Kępno

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednej subskrypcji. Każdorazowy zakres świadczonych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz terminowo oddaje złożone projekty. Bez konieczności pozyskania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, z uwagi na fakt iż będzie to jeden z naczelnych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Kępno

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Z tego względu na pierwszym etapie za każdym razem organizujemy skrupulatny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować szeroką obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w skuteczny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, stymuluje ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby wypracować największe benefity przy małym nakładzie finansowym. Z wykorzystaniem Google Ads możemy zrealizować konkretne zadania, między innymi rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej gigantyczna możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ubogi pakiet danych statystycznych na temat ich wydajności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz trafienia w grupę interesantów również nie są doskonałe. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy orzec, o których godzinach powinny się eksponować. Mamy możliwość na przykład skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kępno

Kampanie produktowe to specyficzne kampanie reklamowe, które są dopasowane typowo na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Wyświetlają one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednak żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, jak również niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i wyjątkowo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami online z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kępno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Występowanie różnych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest bliźniaczo ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kępno

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej ciągłą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, iż różne modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Warto jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i podtrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kępno

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co więcej, wideo reklama posiada unikalne możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, można rozpocząć reklamę w wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako ogólnikowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, możemy kierować je do wybranej grupy konsumentów. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem można nierzadko zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że z innych form marketingu należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy bezsprzecznie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Kępno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Powinniśmy o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to istnieje spora szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do branży, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne przekazanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że nie może znaleźć interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to wynik końcowy będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Przy użyciu profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. Dzięki temu odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po wykonaniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. Na start budujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony www przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także wszelkie obowiązkowe i pomocnicze funkcjonalności, jak również umieszczamy dostarczone treści – utworzenie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i mamy możliwość udostępnić usługobiorcy tymczasowy adres URL do nadzoru nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Kępno

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, tak samo można uznać jako sklep internetowy. Tak samo serwisy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia wypełnienie pełnej transakcji razem z opłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, by zacząć działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój przychód formując kolejny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie rozwinął się także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się aktualizacji wizerunku sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich elementów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po zakończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kępno

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednakoż, żeby ta mogła pracować efektywnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, więc musimy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne komplikacje. Zadanie zarządzania stroną opiera się też na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to celnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i systematycznie doskonalona strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest czynny, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest też dbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Niedopilnowanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przejęta przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Aktualizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kępno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać defekty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo od początku tam były i nie narodziły się na skutek przebadania fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są uczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć istotne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Owszem – słaba strona lub sklep może funkcjonować, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców wyniki są znacznie większe, a po kompleksowych zmianach, które również możemy wykonać, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To niebywałe jak bardzo małe detale mogą mieć wpływ na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić zakładając, że są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Niejednokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany powinno spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest parę różnic całkiem dużych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – możemy również wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy wydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, ale ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc by optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać rzetelną wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność i polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Kępno

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednak to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już niezbędne jest wytrenowanie odnośnie tego jak wtedy postępować. Często zdarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w źródłach internetowych, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

W razie gdy naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się nanieść opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem fachowych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na skrupulatny wywiad, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, by dotarły one do jak największego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego skutki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kępno

Dysponując sklepem internetowym należy zatroszczyć się o jego przystępny układ i jak najbardziej intuicyjną obsługę, lecz to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników przegląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online się udał, musi on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden klient jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak decydująca jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu sporą ilość aspektów jego działania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kępno

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych ludzi nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość ludzi, bowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bo jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy gdy jest dobrze stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy wiedzieć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Kępno

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także poprawną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Podobnie jest jeśli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kępno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to idea długookresowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność dlatego też opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, ale jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długookresowa, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, wszak spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zasadniczo nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale też nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kępno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że takowa treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość interesantów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Kępno

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na budowę profilu specjalisty w swoim fachu. Wskutek dostarczaniu interesantom cennych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Tworzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można prowadzić ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większości biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas kreujemy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się również pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, powinniśmy przemyśleć jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już pisaliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Kępno

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zorganizować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie czytelników i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednak powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można napisać poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez długie lata. Samemu też na pewno szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to też idealna okazja, aby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów rady zaprocentuje zwiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Kępno

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla branży e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać klienta. Gdy kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu mówi klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może przejść do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

W formie przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą klienci. Jednakowoż jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz starannie, z czego jest skonstruowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz także sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Kępno

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dodamy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kępno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ustawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kępno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez tak znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Kępno

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Aby ułożyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kępno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kępno

1. Druk małoformatowy Kępno

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów istnieje bardzo dużo, że ciężko je wszystkie wymienić, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb i oczekiwań klienta w celu opracowania dokładnych wytycznych, które są nieodzowne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy zawężamy się do ustalenia szczegółów, a także do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednak nie jest to granica rygorystyczna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są niezbędne do wyprodukowania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować również zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz najczęściej obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wyszczególnić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, ale pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Kępno

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz bilbordy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w dużym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, że przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, dlatego znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kępno

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak działają. Tego rodzaju artykuły nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym wypadku jest szansa oznaczenia produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest jeszcze dobre przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego mnóstwo i poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kępno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Nasza firma składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, którzy dokonają to bez problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?