fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kętrzyn

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kętrzyn jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Z tego powodu Twój biznes osiągnie sukces. Istotnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kętrzyn?

Jesteś w najlepszym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz wielkiego doświadczenia oferując naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Opracowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i rzetelna prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Z wykorzystaniem własnej drukarni możemy zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Kętrzyn

Populacja: 28171

Długość geograficzna: 21.375270

Szerokość geograficzna: 54.076760

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kętrzyn

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Teren naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował rozległe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kętrzyn

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam firmowego konta – taki profil powinniśmy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada interesującą ofertę. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Mankament polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują założenie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Lecz w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają na celu w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmy nie była tylko ołtarzykiem do promocji usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kętrzyn

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonych profesjonalistów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. W dodatku zastanawiamy się jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które testujemy na własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kętrzyn

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na przedsięwzięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo na gruncie zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze oraz słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie inne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Identycznie możemy zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działania konkurencji jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego działania w danej dziedzinie, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą przynieść spore straty. Pogłębiając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, dzięki którym widzimy powtarzające się modne nurty i schematy, które także będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy dodatkowo zaproponować strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Dzieła wykonywane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście albo mogą być one zlecane przez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój własny czas zdobywając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Kętrzyn

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się odpowiednio wiązać ze sobą, również powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania tego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która obudzi w adresatach stosowne uczucia oraz odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a dalej opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie potrzebne schematy materiałów marketingowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu wyznaczania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rozmowa z usługobiorcą i wnikliwe omówienie branży, w której działa lub chce pracować, a zatem po pierwsze powinniśmy kompletnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Koncepty logo sporządzane są z wykorzystaniem informacji z ankiety z klientem, jak też z tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwoli nam podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do wymagań, które przedstawia nam klient. Z projektów, które przedstawiamy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest dopracowywana w celu otrzymania finalnej wersji. Skończone logo staje się gruntem do powstania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możemy zacząć przygotowywanie kolejnych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to główny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Pomimo to na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ każdy z elementów musi być dobrze skomponowany z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby wspólnie stworzyć pełny wizerunek marki lub firmy. Dobrać powinno się odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak i metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w momencie współpracowania z innymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki niemu będą posiadać wytyczne o stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z zasadami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Kętrzyn

Poprawne logo przykuwa spojrzenia i budzi właściwe emocje z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest niełatwym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Startem wszystkich projektów logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu musimy przegadać między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki nagromadzeniu oraz rozpatrzeniu tych informacji będziemy mogli podjąć się przygotowywania kreacji konceptu logo.

Element pracy nad początkowym konceptem to kreatywna wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, po czym są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do ostatecznego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Kętrzyn

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy zadanie, jakie ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz dbamy o to, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Dzięki współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zrobić idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Precyzyjnie tworzymy każdy element grafiki tak, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie wykonać szeroki zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Kętrzyn

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu stworzyliśmy unikatową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednym abonamencie. Finalny zakres ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz kompleksowy zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz zgodnie z planem przekazuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako iż będzie to ważny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Kętrzyn

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Wskutek tego na wstępie każdorazowo organizujemy dogłębną rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większego grona klientów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udoskonalić kampanię, tak aby dawała maksymalne benefity przy małym wkładzie pieniężnym. Z wykorzystaniem Google Ads jesteśmy w stanie realizować pewne cele, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ubogi zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a także możemy orzec, o której godzinie powinny się ukazywać. Możemy dla przykładu skierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej dogłębnej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kętrzyn

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dostosowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one standardowe dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Rynek e-commerce bez przerwy zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy do czynienia z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych przez sieć, jednakże, żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one niemałą produktywnością, a ponadto małym kosztem dotarcia do konsumenta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi znajdą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać kupna. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są położone w sklepie e-commerce to przez kampanię zakupowe jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kętrzyn

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe pochłaniają mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Egzystencja różnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest w równym stopniu ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chciałbyś wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kętrzyn

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wielorakie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której powinniśmy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Dobrze jest też zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kętrzyn

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, można rozpocząć reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film promujący przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a sporym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa forma marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo możemy nierzadko zobrazować dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Kętrzyn

Bez posiadania strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, kiedy potencjalny klient zobaczy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby miał nie znaleźć jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeśli okaże się, że internauta nie jest w stanie wyszukać interesujących jego informacji, bo strona zraża niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. To sprawi, że klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy także wielorakie obowiązkowe i pomocnicze funkcje, ponadto umieszczamy otrzymane od klienta treści – opracowanie treści możemy też zlecić lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać usługobiorcy tymczasowy adres do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do końcowej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Kętrzyn

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki przedstawiający tylko sześć wariantów jednego produktu, również można nazwać sklepem internetowym. Także platformy oferujące zakup abonamentu przez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia wypełnienie pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy polecamy, klientom, którzy posiadają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają market stacjonarny. Oczywiście nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli klient posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój przychód formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Niejednokrotnie mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku również rozpoczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy i rozplanowania uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po skończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kętrzyn

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła funkcjonować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, więc należy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo wysiłku w przypadku, gdy nadejdą różne komplikacje. Cel zarządzania stroną opiera się również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i dostosować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim żywi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga ponadto upilnować dużą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Aby było to możliwe należy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest też czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu oznajmiającego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona będzie przejęta przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Modernizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kętrzyn

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie lekceważone, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, jednak dopiero jak sprawdzi to ekspert, to zaczynają wychodzić niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w wyniku przebadania fachowego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – kiepska strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników rezultaty są dużo lepsze, a po gruntownych zmianach, które także możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić jeśli są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, błędnym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany ma wykonywać dana strona, abyśmy mogli zrobić UX danej strony pod kątem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic całkiem istotnych, które powinniśmy poznać przy opracowywaniu UX – potrafimy również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne zdanie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, dziedzina, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby optymalnie zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachowe umiejętności i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest wzmocniona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Kętrzyn

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość enigmatycznie, jednakże to również standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie odnośnie tego jak należy w takiej sytuacji postępować. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób porozumieć się z obsługą techniczną albo w jaki sposób szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to spora większość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet w przypadku gdy uda się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na rzetelny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, zapytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz sprawnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Idealnie trafiłeś, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy umieściliśmy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, nie mniej jego owoce są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kętrzyn

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, żeby zatroszczyć się o jego przyjazną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że internauci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, duża część użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują w jakim miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeżeli żaden konsument jej nie zobaczy! Z tego względu tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im większa liczba użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo aspektów jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez dobrze działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kętrzyn

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zauważonym przez szersze grono ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w wydajne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy jeśli jest profesjonalnie stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego niemałym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Co więcej, warto wiedzieć, że kampanie Google Ads też będą działać lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kętrzyn

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a poza tym czy jest odpowiednio wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kętrzyn

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długoletnia, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, lecz jest to czasochłonna praca, a strategia jest długookresowa, dlatego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm zetknęła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest gorzej, z uwagi na fakt iż spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma starymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, lecz również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kętrzyn

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że nie służy zleceniodawcy. W związku z tym należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe korzyści.

3. Blog firmowy Kętrzyn

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie profilu specjalisty w swoim fachu. Dzięki dostarczaniu interesantom wartościowych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go cenną wiedzą, ponieważ z reguły w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i wprowadzamy cenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Kętrzyn

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także sformować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, lecz powinno się pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, a także odpowiednie narzędzia. Można stworzyć poradnik o tym jak utworzyć np. własnoręczne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami pozyskuje się przez długie lata. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Realizacja poradnika to też doskonała okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Wartościowe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w skuteczne dla konsumentów rady zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Kętrzyn

Opisy produktowe są nadzwyczaj istotne dla branży e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Gdy klient nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma również wkład na efekty pozycjonowania, jako iż wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak często są nadzwyczaj skuteczne. 

Tytułem przykładu, sprzedając klasyczne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakowoż jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest stworzone i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz również propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Kętrzyn

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wywołać silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się cennymi treściami znajduje się także miłość do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba dostarczać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kętrzyn

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kętrzyn

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Kętrzyn

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skonstruować nieskomplikowane stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kętrzyn

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kętrzyn

1. Druk małoformatowy Kętrzyn

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał praktycznie każdy, dlatego że są praktycznie w każdej branży, w tych ogromnych i tych małych.

Poza typowymi wizytówkami oraz ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo więcej, że niełatwo je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od badania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są niezbędne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać też typową domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Kętrzyn

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Spotkać je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest również osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy nadmienić, że przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w tym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kętrzyn

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być też powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku występuje możliwość oznaczenia produktu i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego wiele także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest wiele więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby poznać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kętrzyn to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Nasza firma jest złożona z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?