fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kielce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kielce jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze metody. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kielce?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia oferując naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz rozkręcić nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki własnej drukarni możemy wykonywać usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Kielce

Populacja: 208598

Długość geograficzna: 20.627520

Szerokość geograficzna: 50.870330

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kielce

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała kompleksowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kielce

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil musimy również rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, jednak nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Kłopot polega na  tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Lecz jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kielce

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, które chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w danej branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy dzięki naszej pomocy zdobyli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy naszym stałym klientom i cały czas szukamy następnych sprawdzonych metod na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne metody, które sprawdzamy na naszych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kielce

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody są skuteczne w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurencji, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe i mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, bez jakiegokolwiek samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo że prezentują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując defekty przez to trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich działań jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Zgłębiając działania rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej dziedzinie, a także uniknąć błędów, które mogą przynieść duże straty. Wnikając w konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów umiemy doradzić, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy również przedstawić strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace przygotowane przez nasz dział graficzny można spostrzec w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wytwarzane są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas zdobywając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Kielce

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego celu potrzebujemy prawidłowej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach odpowiednie emocje oraz zapadnie w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a potem planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezbędne plany materiałów użytkowych takich jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Rozpoczęcie procedury tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z usługobiorcą i rzetelna ocena rynku, na którym funkcjonuje lub chce funkcjonować, czyli na początku powinniśmy solidnie wybadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na ustalenie planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zmagazynowanych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynkowych realiów, jak też do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy klient wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana w celu dopięcia finalnej wersji. Gotowe logo staje się podłożem do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Prawdą jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, z uwagi na fakt, iż jest to fundamentalny element, który potrzebuje analizy i obmyślenia każdego względu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie utworzyć jednorodny wizerunek marki. Zgrać powinno się adekwatny krój pisma, pasujące kolory, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i schematem użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też przydatny w wypadku współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki niemu posiadają porady o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Kielce

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi właściwe emocje z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzbudzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż myślimy. Początkowym etapem każdego projektu logo jest sumienny wywiad z klientem na temat tego, jakie założenia ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy wgłębić się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są nabywcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zmagazynowanie i przeanalizowanie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad wstępnym konceptem to osobliwa dyskusja, z której wyłaniamy pomysły, które potem są przebierane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w końcową propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do stuprocentowego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i tworzymy kilka wariacji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Kielce

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. W związku z tym nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie zgłębiamy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje również określone cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły projektujemy każdy, jeden element grafiki w taki sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do odbiorcy.

Możemy przygotować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Kielce

Wiemy, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Walory tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz na czas przekazuje zlecone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, gdyż będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Kielce

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość usług, które możemy zaoferować naszym klientom, które dopasowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Wobec tego na początku za każdym razem dokonujemy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w prężny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wzmacnia ich rozwój za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na trafienie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak zoptymalizować kampanię, żeby osiągnąć największe korzyści przy małym nakładzie finansowym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne cele, na przykład powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad tradycyjną formą promocji jest jej zdumiewająca możliwość kształtowania i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ubogi pakiet danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a także jesteśmy w stanie orzec, o której godzinie mają się wyświetlać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kielce

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one standardowe informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na firmową stronę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy w internecie. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę sporą ilością transakcji zawieranych przez sieć, jednakże, żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one znaczną skutecznością, a ponadto niedużym kosztem dotarcia do klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi będą pojawiać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kielce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną kawał uwagi ludzi, a najchętniej podawanym przykładem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Przebywanie różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednorako ważne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz zaprezentować swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Oto właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, gdyż konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później najlepszym dopełnieniem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kielce

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wszelkie zmiany i innowacje powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której powinniśmy dostosować przekaz. Przede wszystkim obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale trzeba dużego doświadczenia, aby je umiejętnie wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kielce

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można też nakręcony materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy rozpromować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy użytkowników. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem możemy czasem pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy marketingu należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą rezultat końcowy na sto procent będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Kielce

Bez strony internetowej idzie działać, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, jeśli internauta obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do biznesu, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że interesant nie umie sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odpycha niedzisiejszym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. W konsekwencji odbiorca będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych możemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej witryny. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części i rozmowy na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po przeprowadzeniu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności projektujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy także wielorakie niezbędne i pomocnicze funkcje, a także umieszczamy dostarczone treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po zakończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Kielce

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie pięć wariantów dwóch produktów, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Tak samo serwisy oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy doradzamy, kontrahentom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest tańsza porównując do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój dochód otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z najlepszych sposobów na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a potem rozwinął się także na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżanie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak w przypadku projektowania strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po ukończeniu prac usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kielce

Dzierżenie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Jednak, by ta mogła pracować poprawnie powinniśmy się nią także dobrze zająć, czyli należy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a to ogromny błąd, który kosztuje wiele czasu i wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane komplikacje. Plan sterowania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to prawidłowo zareagować i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest czynny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie gospodarzona strona pomaga także upilnować wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie wartościowych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Równie ważne jest też troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona będzie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę powinno się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Świadczeń, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże wykaz jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kielce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, jednak dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają pokazywać się błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie zrodziły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma obszerne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć istotne znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie wnoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – słaba strona lub sklep może pracować, internauci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia wiemy, że po pomocy naszych fachowców efekty są znacznie większe, a po gruntownych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesamowite jak bardzo małe szczegóły mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą oszczędzić jeżeli są zrobione w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Nieraz byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru zauważalna na samej górze opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi detalami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie cele ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem dużych, które powinniśmy poznać przy planowaniu UX – potrafimy również wykonać osobno UX dla obu z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika podczas korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość obszerny, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy co ważniejsze dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Kielce

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz to również zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie na temat tego jak wtedy sobie poradzić. Wielokrotnie dzieją się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć rozwiązania w różnych źródłach, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiednich narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na merytoryczny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, albowiem nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby zobaczyło je jak największe grono osób. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego rezultaty są na tyle zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Mając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego przyjazny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, zdecydowana większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie mówią w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy odniósł sukces, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra, kiedy nikt jej nie zobaczy! W tym celu właśnie tak ważna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jeżeli czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kielce

Nawet 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna część z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz pożyteczne informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większą ilość użytkowników, dlatego że Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Należy w efektywne pozycjonowanie organiczne, gdyż jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny, kiedy jest dobrze stworzona. Odwrotnie do efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Na dodatek warto zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać lepiej jeżeli witryna, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a użytkownicy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kielce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nietypowo spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a także czy jest odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu kompleksowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kielce

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to metoda długoletnia, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest również systematyczność w związku z tym warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można generować samodzielnie, jednak jest to zajęcie czasochłonne, a strategia jest rozwlekła, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Dużo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie trudniej, z uwagi na fakt iż spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o produkowanie i umieszczanie treści, lecz również nasze znawstwo dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kielce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że interesująca i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematem artykułu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze stworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Kielce

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na budowę wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu internautom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Administrowanie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas robimy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, niekiedy optymalniej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Kielce

Poradniki są kolejnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie odbiorców i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik przedstawia odbiorcy kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, lecz należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Sam też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie części wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, iż warto skorzystać z Twojej oferty.

Stworzenie poradnika to również doskonała okazja, by przekazać jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów rady zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Kielce

Opisy produktowe są wysoce ważne dla domeny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. W przypadku gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu prezentuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i lakoniczny to konsument może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że efektywny opis również kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też wpływ na rezultaty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, do czego służy, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, oferując zwyczajne krzesła, możesz skonstruować listę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz też propozycję zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zobaczysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Kielce

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości pracy, lecz prawidłowo zastosowane może wzbudzić mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli film wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, więc warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do zamierzonego. Ideą jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również fascynacja do swojego zajęcia – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości wideo, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kielce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kielce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dojrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa i mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Kielce

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Żeby ułożyć proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kielce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kielce

1. Druk małoformatowy Kielce

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w małym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są one właściwie w każdej branży, w tych małych i tych wielkich.

Poza oczywistymi wizytówkami oraz ulotkami, jako druk małoformatowy możemy również zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest dużo, że aż niełatwo je wszystkie wymienić, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz oczekiwań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są niezbędne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do zdefiniowania szczegółów oraz do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również typową domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Można krótko wymienić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć dużo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast umożliwia to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Kielce

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym formacie, bo zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy dodać, że przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, ponieważ w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kielce

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku występuje możliwość oznaczenia towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też właściwe przygotowanie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych właściwych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego wiele i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową radą, oraz też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kielce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?