fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kielce

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kielce jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Znacząco zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kielce?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° na co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości i bogatego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Skupiamy się na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz ukształtować nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy specjalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni możemy wykonywać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Stworzymy i wdrożymy każdą stronę www lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy również stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Kielce

Populacja: 208598

Długość geograficzna: 20.627520

Szerokość geograficzna: 50.870330

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kielce

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres pracy obejmował kompleksowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kielce

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także wytrwale prowadzić. Założenie konta to złudnie najprostszy etap, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu między innymi pokazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do promocji biznesu klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kielce

Poprawny kierunek w biznesie jest obowiązkowy do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Na podstawie wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Radząc naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. W dodatku sprawdzamy i analizujemy jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i cały czas poszukujemy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które testujemy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kielce

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na posunięcia konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie działają w porównaniu z planem strategicznym działania konkurencji, a ponadto w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabe oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia wytwarza samochody tanie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady wskutek tego trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Wnikając w działania rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania można wykonać w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace przygotowane przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych korporacjach w Polsce i za granicą. Prace wykonywane są przez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Kielce

Żeby osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się należycie wiązać ze sobą, również muszą docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji tego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która pobudzi w interesantach odpowiednie uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone cele. W procesie kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie wskazane projekty materiałów użytkowych jak na przykład papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początkowy etap procedury aranżowania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z konsumentem i dogłębne badanie rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, a więc na początku musimy w całości zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ brak jest potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zmagazynowanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest sformułowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Mając już stworzoną nazwę wykonujemy proces projektowania logo, w którym tworzymy różne propozycje i warianty. Sugestie logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dostosować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z projektów, które przedstawiamy konsument wybiera jedną wariację, która jest doszlifowywana w celu stworzenia finalnej wersji. Skończone logo staje się bazą do opracowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie utworzenie designu logo jest najdłuższym etapem, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element, który potrzebuje przeanalizowania i przemyślenia każdego elementu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Jednakże na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż powstające elementy muszą być dobrze zgrane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby wspólnie wypracować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą kolory, a także zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Dodatkowo nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje razem z instrukcją i przykładami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie również bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wskazówki o designie, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Kielce

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby rozbudzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli końcowy efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Fazą wstępną każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji wypada przestudiować w szczególności, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich działać. Zmagazynowanie i analiza tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad początkową koncepcją to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, po czym są przesiewane, a wybrane pokazujemy klientowi. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z celami danego projektu następnie dokańczane są w finalną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do finalnego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Kielce

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, tak więc zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie oddajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie analizujemy cel, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje ponadto określone zadania i wywołuje właściwe emocje. Dzięki współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dbając o szczegóły wykonujemy każdy element grafiki tak, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie przygotować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Kielce

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać właściwego grafika, z tej przyczyny stworzyliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Każdy zakres świadczonego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Profity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz obszerny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz terminowo kończy zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by sobie naświetlić, jako że będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Kielce

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na otwarcie zawsze dokonujemy dogłębny wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w wysokowydajny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, nakręca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dojście ze swoją ofertą do większej ilości klientów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych możemy tak uregulować kampanię, aby otrzymać maksymalne korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads możemy urzeczywistnić konkretne cele, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku tradycyjnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycjijedynie ograniczony zestaw danych statystycznych o ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w grupę konsumentów również nie są pierwszorzędne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a nawet możemy orzec, o której godzinie mają się ukazywać. Mamy możliwość dla przykładu skierować promocję do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kielce

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Prezentują one najważniejsze cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą skutecznością, jak również niskim kosztem pozyskania klienta. Na dodatek przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi będą znajdować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeśli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kielce

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie chłoną wiele uwagi ludzi, a najpopularniejszym wzorem zapewne jest Facebook. Obszar, który udziela internautom czas oderwania od codzienności i odpoczynek może także posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Obecność rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest w równym stopniu istotne możemy także wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kielce

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wielorakie modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie non stop takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której warto dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prosty, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kielce

Kampanie wideo to ciekawa metoda prezentacji odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje unikalne możliwości, które są niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, można zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym popularność TikToku. Można uzyskany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a niemałym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy czasem zobrazować dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Kielce

Bez strony internetowej można pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż ludzie poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym minusem dla prezencji firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Znacznie korzystniej jest, jeżeli potencjalny klient trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie zobaczył żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do branży, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku gdy okaże się, że nie może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona zraża nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu konsument będzie mógł zebrać potrzebne mu informacje, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy również utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji aktualnych stron www. Po ustaleniu szczegółów i po wykonaniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy w oparciu o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wszystkie niezbędne i uzupełniające funkcje, poza tym układamy otrzymane treści – przygotowanie treści możemy również zlecić lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość powierzyć klientowi przygotowawczy adres do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Kielce

Sklepy internetowe, to strony WWW, na których można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej kojarzone z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór towarów, jednak nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów dwóch produktów, również można opisać jako sklep internetowy. Co więcej, platformy oferujące zakup usług abonamentowych poprzez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy posiadają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy porównując do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa nawet jeśli klient ma już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój zysk otwierając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jednym z lepszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a następnie wypłynął także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie mieliśmy styczność ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, ponieważ najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak w wypadku tworzenia strony internetowej, przed podjęciem się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie standardowo wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich części tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kielce

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakże, by ta mogła pracować prawidłowo musimy się nią również dobrze zająć, czyli wypada optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, kiedy nadejdą niespodziewane problemy. Cel kierowania stroną polega też na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to adekwatnie odpowiedzieć i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest żywy, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga także zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne aspekty, mamy tu na myśli systematyczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może być powodem pojawienia się komunikatu oznajmiającego, że dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty naprawdę warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Dokonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże spis jest długi, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kielce

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest ignorowane, a to z kolei sprawia, że witryna lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają ujawniać się wady. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się w następstwie przebadania eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Kiepski UX może mieć kluczowe znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych profesjonalistów wyniki są dużo lepsze, a po całościowych zmianach, które także możemy wykonać, nawet najmniej efektywne strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na możliwości każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Wiele razy widzieliśmy sytuację, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni eksperci od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie plany powinno wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość nieduże to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić podczas planowania UX – możemy także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on przydzielany za pomocą np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla każdego tak jasne jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość szeroka, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc żeby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest powiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Kielce

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to też zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie na temat tego jak musimy wtedy postępować. Wielokrotnie dzieją się sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może nie wiedzieć, w jaki sposób skontaktować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa komplikacji jest związana z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na początku. Nawet jeśli uda się przeprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej szczegółowe zbadanie problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej zagmatwane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej rozdrobnić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na wyczerpującą rozmowę, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, spytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymusza włożenia sporego wysiłku i pracy, pomimo tego jego wyniki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kielce

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego przejrzysty układ oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto znaczna większość użytkowników ogląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy powinien szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy żaden klient jej nie zobaczy! Z tej przyczyny właśnie tak decydująca jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, bo im więcej odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu wiele cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kielce

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie zwraca uwagi na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że gospodarząc nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której rozpowszechniasz pożyteczne informacje lub prezentujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większą ilość ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a zalety wynikające z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Należy w wydajne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy jeżeli jest efektywnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego ogromną wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również będą działać zauważalnie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kielce

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada podpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest odpowiednio duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalny zakres analizy SEO można zdefiniować indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kielce

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to koncepcja długodystansowa, przynosząca pokaźne efekty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także regularność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można tworzyć samodzielnie, jednakże jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest długodystansowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to specjalistom.

Sporo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest trudniej, bo spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takim wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o kreacje i umieszczanie treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kielce

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc należy wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywny artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama przyciąga dużą ilość interesantów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Kielce

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na konstruowanie image specjalisty w swoim zawodzie. Za sprawą publikowania interesantom wartościowych treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się tworzyć regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie sprawdzonym fachowcom.

4. Poradniki Kielce

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje odbiorcy rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak stworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością zdobywa się przez długie lata. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś zawodowcem i pokaże odbiorcom, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, by opublikować jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego opłaca się nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaowocuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Kielce

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć klienta. Jeżeli konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest niestaranny i skąpy to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że dobry opis także budzi zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wkład na rezultaty pozycjonowania, albowiem wszelki produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, jednak zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

W formie przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz zrobić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Jednakże jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Kielce

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga też większej ilości pracy, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to trafiamy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona męcząca to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami znajduje się również pasja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam musimy przedstawiać wysokiej jakości materiały, a także zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zadbasz o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kielce

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kielce

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dosyć niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to względnie tania i skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi korporacjami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zniszczeniu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Kielce

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby uformować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kielce

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kielce

1. Druk małoformatowy Kielce

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał właściwie każdy, bo goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych niewielkich.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo więcej, że niełatwo wymienić je wszystkie, jednakże ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki również obejmuje kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Oczywiście, gdy klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Środkiem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format standardowo nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to stała granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale także maszyn, które są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić także typową domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Można zwięźle wyszczególnić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, lecz pozwala sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Kielce

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są banery oraz billboardy. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z kiepskim projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj również należy wspomnieć, iż przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kielce

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, nieodzowny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń dookoła klienta, który umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku występuje szansa oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Istotnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wkład oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest także właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, lecz nie dlatego, że jest to niełatwe zajęcie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość duża i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz jeszcze utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kielce to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?