fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kłodawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kłodawa jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze narzędzia. Dlatego Twoja firma z sukcesem osiągnie sukces. Dostrzegalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kłodawa?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i bardzo dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, a także do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Przemyślana i wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz stworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Kłodawa

Populacja: 6714

Długość geograficzna: 18.913520

Szerokość geograficzna: 52.254470

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kłodawa

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszej oferty sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował dogłębne opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kłodawa

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje założenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient planuje samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania usług klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kłodawa

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, w związku z tym wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych na co dzień. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce zdobyć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Analizujemy i sprawdzamy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne metody, które sprawdzamy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kłodawa

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest elementarnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na działanie konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie działają w zestawieniu z planem konkurentów, a dodatkowo na gruncie zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia robi samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, jednak prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabe strony dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii możemy poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działanie konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danej dziedzinie, a także wystrzec się błędów, które mogłyby przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, pokazujące nam powtarzające się trendy i schematy, które również mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a również przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła robione są przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz zaoszczędzić własny czas robiąc przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Kłodawa

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się stosownie wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia tego planu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która wzbudzi w konsumentach trafne uczucia oraz utkwi w ich myślach. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest trudnym procesem, w którym identyfikujemy założenia danej marki, a wówczas opracowujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezbędne schematy materiałów marketingowych jak na przykład katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Start procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem rozmowa z klientem i szczegółowe badanie branży, w której pracuje lub chce funkcjonować, a więc na początku powinniśmy dogłębnie zbadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niemożliwe, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas danych zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Koncepty logo tworzone są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z konsumentem, a ponadto z tych pozyskanych z obserwacji rynku, co pozwoli nam dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana w celu osiągnięcia finalnej wersji. Gotowe logo staje się podstawą do wykonania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się opracowanie innych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Rzeczywiście utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to najistotniejszy element wymagający analizy i przemyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby w połączeniu wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować powinno się adekwatny krój pisma, pasujące kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i schematem użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w wypadku współpracy z innymi projektantami grafiki i reklamy, z uwagi na fakt, iż dzięki temu schematowi posiadają wskazówki o stylu, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały. Z wykorzystaniem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Kłodawa

Ładne logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby rozbudzał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest łatwym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces, który kryje się za dowolnie wybranym, starannie wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Początkiem każdego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma spełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Zgromadzenie i przebadanie tych danych pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad początkową koncepcją to dynamiczna polemika, z której wyłaniamy szkice, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby omówić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane jedno do ostatecznego doszlifowania.

Końcowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Kłodawa

Informacje wizualne są stale pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i szczegółowo analizujemy plan, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd pokazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje również określone cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć najlepszą grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o świetny, i spójny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element projektu w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy przygotować duży zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Kłodawa

Wiemy, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoja firma nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Konstruowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają pełnić. 

Podczas naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz pozyskać nawet w jednej subskrypcji. Finalny zakres ustalany jest osobno.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz pełny zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo oddaje zamówione projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania ani szukać wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by zgłębić, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Kłodawa

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym klientom, które dopasowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. W związku z tym na starcie za każdym razem organizujemy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zadeklarować całościową obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w skuteczny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, prowadzi ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, tak aby wypracować maksymalne korzyści przy niedużym nakładzie pieniężnym. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować konkretne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy urealnić za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej gigantyczna możliwość kształtowania, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych odnośnie ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zarządzić, o których godzinach mają się wyświetlać. Mamy możliwość przykładowo skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kłodawa

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to zdecydowanie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też niedużym kosztem pozyskania klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi będą pojawiać się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli konsument wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z wielorakim asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kłodawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają mnóstwo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Przebywanie rozmaitych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest na równi ważne możemy również dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić swoją reklamę koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wypełniać reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie rozszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, aby więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kłodawa

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to stara forma marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Widzimy te metody reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal efektywna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że rozmaite modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać i utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kłodawa

Kampanie wideo to ciekawa metoda zaprezentowania odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty najmniej trzy razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe posiada wyjątkowe możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowe wideo, można przygotować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie efektywnie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które możemy rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet niedługim filmikiem można nierzadko przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt końcowy niezaprzeczalnie będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Kłodawa

Bez posiadania strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę zaufania interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest spora szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, podstawową stronę web niż żeby nie odnalazł żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia dostosowania strony internetowej do branży, bowiem nie wszystkie firmy potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. Kiedy okaże się, że internauta nie może sprawdzić odpowiedzi na interesujące go pytania, bo strona odstrasza brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie rutynowo pytają klienci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również utworzyć usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji bieżących stron www. Po ustaleniu detali i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście uzupełniamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części budujemy projekt wizualny, aby ukazać realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie niezbędne i dodatkowe funkcje, poza tym układamy dostarczone treści – wykonanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub opracować samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie przekazać usługobiorcy tymczasowy adres do wglądu nad postępami prac. Po dokończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji klienta. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Kłodawa

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są często kojarzone z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór produktów, jednak nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów paru produktów, tak samo możemy opisać jako sklep internetowy. Również serwisy oferujące kupno usług cyklicznych przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która umożliwia wypełnienie pełnej transakcji razem z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają salon stacjonarny. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, by zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, dlatego że takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł kontrahent posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje zyski otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorcu – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie struktury zaoszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a następnie wypłynął również na klasyczne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, ponieważ najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przekładamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kłodawa

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to aktualnie pewna oczywistość. Jednakoż, by ta mogła pracować poprawnie powinniśmy się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu, gdy wystąpią różne problemy. Cel zarządzania stroną opiera się również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Należy na to trafnie zareagować i zmienić stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i rytmicznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który przedstawia jest aktywny i stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest również opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może doprowadzić do wyświetlenia się komunikatu mówiącego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny naprawdę opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kłodawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, jednak dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma duże znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny albo sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Fakt – słaba strona lub sklep może pracować, odbiorcy po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych ekspertów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać logiczne i proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Wiele razy byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez obserwatora ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego dana strona internetowa należy. Koniecznie musimy poznać jakie zadania ma realizować dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość dyskretne to jest parę różnic całkiem dużych, które powinniśmy poznać podczas opracowywania UX – potrafimy również wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy przydzielany przy użyciu np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Aczkolwiek nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż zaczyna się już w trakcie wyszukiwania w Google, także w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział przygotowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie zdanie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sfera, jaką jest UX jest dość obszerna, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowa, więc aby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, trzeba mieć rzetelną wiedzę i wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Kłodawa

Problemy z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą torturą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w wypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już przydatne jest wyćwiczenie w sprawie tego jak powinniśmy w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie zdarzają się sytuacje, że świeżak – nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną albo w jaki sposób znaleźć rozwiązania w dostępnych źródłach, ponieważ zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

Jeśli tylko naprawa przeszkód jest związana z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście jeszcze bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na solidny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego projektu? Dobrze trafiłeś, albowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które potrzebuje od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są tak dobre, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kłodawa

Mając sklep internetowy jesteśmy zobowiązani, żeby zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Prawda, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesującego ich towaru, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, zdecydowana część użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wykazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online zaistniał, musi on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała jeżeli żaden klient jej nie wyświetli! Dlatego też tak istotna jest dobra pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo przeróżnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu wiele aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kłodawa

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie patrzy na linki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której rozpowszechniasz wartościowe informacje lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość internautów, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a benefity wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy, o ile jest profesjonalnie stworzona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego dużym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek warto zauważyć, że kampanie Google Ads także będą działać znacznie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej wchodzą w linki sponsorowane ze stron, które już kiedyś widzieli. Nie ważne, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kłodawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne strategie pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu oceniamy między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na badaniu informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy jest korzystne, duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kłodawa

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w wyśmienite efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samemu, jednak jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długookresowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Sporo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi wpisami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo mało efektywnie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, lecz też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kłodawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeżeli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie trzeba wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Kłodawa

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na budowę wizerunku eksperta w swoim fachu. Za sprawą dostarczania internautom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Administrowanie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy kreujemy zawsze aktualną i wartościową treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy prowadzić firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, ale jak już mówiliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Kłodawa

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako dział firmowego bloga, jednak poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i potencjalnych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik pokazuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko sam? Być może, jednak powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że naprawdę ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego doskonała okazja, by dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy jeden dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w przydatne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Kłodawa

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Prawidłowo scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeżeli konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na rezultaty pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są wyjątkowo efektywne. 

Modelowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz stworzyć tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Jednakże jeśli wysilisz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest sporządzone i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli pokażesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. mocne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Kłodawa

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości czasu, ale odpowiednio wykorzystane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od wielu czynników, więc warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się też fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto prezentować wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urzeczywistniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kłodawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie firmy, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie małym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kłodawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami bądź instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Kłodawa

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By stworzyć nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kłodawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze regularnie widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas wykonasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kłodawa

1. Druk małoformatowy Kłodawa

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, dlatego że są one właściwie we wszystkich firmach, w tych sporych i tych małych.

Poza znanymi wizytówkami i ulotkami do druku małoformatowego zaliczamy broszury, katalogi, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że niełatwo wymienić je wszystkie, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy także wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zbadania potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wtedy ograniczamy się do zdefiniowania szczegółów, a także do przedstawienia możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, aczkolwiek nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale i maszyn, jakie są konieczne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona mało powierzchni i przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wymienić konkretne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast umożliwia to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Kłodawa

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba bilbordy oraz banery. Spotkać je można przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy przygotowywany będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu jeszcze należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, ponieważ w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć małą ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, więc wspaniale jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kłodawa

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, który może objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku jest możliwość oznakowania produktu oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną sprawą jest również poprawne stworzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, lecz nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego mnóstwo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, albo nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kłodawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?