fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kłodawa

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kłodawa jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoja firma osiągnie sukces. Istotnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kłodawa?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużej znajomości fachu oferując naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i fachowa prezentacja Twojej firmy jest najważniejsza do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz założyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie realizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Kłodawa

Populacja: 6714

Długość geograficzna: 18.913520

Szerokość geograficzna: 52.254470

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Optymalny marketing jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kłodawa

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę często są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i rozumieniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszej oferty sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała staranne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kłodawa

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil musimy także wytrwale prowadzić. Założenie konta to z pozoru najprostsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszą decyzją będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Kłopot polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym z najlepszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samemu prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma czasu zajmować się kontem i chciałby powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu między innymi przedstawić firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji oferty klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy również pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kłodawa

Prawidłowy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, wobec tego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które już podjął. Eksplorujemy również dostępne możliwości w danej branży i omawiamy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom wspomagamy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Ponadto sprawdzamy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy stałym klientom i cały czas szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też autorskie rozwiązania, które sprawdzamy na własnych projektach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kłodawa

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reakcja na postępowanie konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie są skuteczne w porównaniu z planem działania konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, bez jakiegokolwiek modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, pomimo że zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując równocześnie defekty z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje i opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Wnikając w konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy rozpoznać, które działania najlepiej wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można oglądać w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła wytwarzane są przez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można powierzać indywidualnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, w rezultacie jesteś w stanie zaoszczędzić własny czas mając przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Kłodawa

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się odpowiednio kojarzyć, również powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która wzbudzi w adresatach trafne emocje i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a potem tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby spełnić określone wzory. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie pożyteczne schematy materiałów marketingowych jak wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Pierwszy moment procedury konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z klientem i szczegółowe omówienie rynku, na którym działa lub chce działać, a więc najpierw powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie cech identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zgromadzonych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne propozycje i warianty. Propozycje logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z audytu rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań klienta. Z projektów, które prezentujemy konsument wybiera jedną wariację, która później jest doszlifowywana w celu uzyskania końcowej kreacji. Gotowe logo staje się podłożem do utworzenia pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć projektowanie następnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście zaprojektowanie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to fundamentalny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie mieć wpływ na interesanta. Jednakże na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ wszystkie elementy muszą być spójne ze zrobionym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby harmonijnie sformować pełny wizerunek marki lub firmy. Zgrać musimy adekwatny krój pisma, pasujące kolory, a także zasady ich łączenia i ekspozycji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie też bardzo przydatny w sytuacji współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki tej książeczce będą posiadać wskazówki o stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, pod warunkiem postępowania zgodnie z zasadami zawartymi w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszelkie dane mające wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić identyfikacja dla konsumenta zlecającego.

2. Projektowanie logo Kłodawa

Logo przykuwa spojrzenia i budzi stosowne emocje z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest skomplikowanym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie przygotowanym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż może nam się wydawać. Początkowym etapem każdego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie założenia ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Nagromadzenie i przeanalizowanie tych danych pozwoli nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad podstawowym konceptem to kreatywna burza mózgów, z której kreujemy szkice, które później są selekcjonowane, a z wybranych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej naszkicować, aby pokazać ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z planami danego projektu następnie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do finalnego wykończenia.

Końcowy etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Kłodawa

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i obszernie badamy plan, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wizerunek pokazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje ponadto określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Wskutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która będzie realizować plany biznesowe i zadba o świetny, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku na stronie www. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Kłodawa

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu zaprojektowaliśmy wyjątkową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Produkowane przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz nabyć nawet w jednej subskrypcji. Każdy zakres wykonywanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest osobno.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędzanie czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – wykorzystujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo finalizuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by zgłębić, bo będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Kłodawa

Kompleksowa obsługa reklamowa to ogół usług, które możemy zaoferować naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Z tej przyczyny na początku każdorazowo dokonujemy skrupulatny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w skuteczny sposób zarządza kampaniami swoich kontrahentów, stymuluje ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie ze swoją ofertą do większego grona interesantów w szybkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, żeby wypracować maksymalne benefity przy małym wkładzie finansowym. Z pomocą Google Ads możemy realizować pewne cele, między innymi powiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji i możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie nieduży zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w docelową grupę odbiorców również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadecydować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo możemy zadecydować, o jakiej godzinie powinny się prezentować. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w konkretnym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kłodawa

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one najważniejsze dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę kupna, gdzie można dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez ustanku zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są właśnie kampanie zakupowe Google. Sygnują się one niemałą skutecznością, a ponadto małym kosztem dotarcia do konsumenta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że znajdują się w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kłodawa

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie zajmują wiele uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i relaks może również posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestnictwo różnorakich firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Za pomocą tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest jednakowo ważne możemy również wprowadzić bardzo skuteczny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do ciągłej reklamy produktu. Możemy poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem najlepszym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kłodawa

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych miastach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że rozmaite modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kłodawa

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film promujący przedsiębiorstwo oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy niekiedy zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie oznacza to jednak, że z pozostałych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapomnieć o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Kłodawa

Bez posiadania strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania interesanta, ale może być dużym defektem dla prezencji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę internetową niż żeby nie znalazł ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, jako że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu internetowego i może wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona straszy brzydkim wyglądem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron www możemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście powiększamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start przygotowujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić prawdziwy kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web możemy przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie badamy także wielorakie obowiązkowe i uzupełniające funkcje, a także umieszczamy otrzymane treści – opracowanie treści możemy również innej firmie lub utworzyć osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i możemy przekazać klientowi projektowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Kłodawa

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szerszy wybór towarów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów dwóch produktów, także możemy zdefiniować jako sklep internetowy. Również platformy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia dokonanie pełnej transakcji razem z płatnością przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wystawiania faktury.

Sklep internetowy proponujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż taka idea jest mniej kosztowna w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa gdy usługobiorca posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce wzmocnić swoje obroty uruchamiając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. System w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, albowiem klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a później powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż uprzednio tworzymy projekt w środowisku testowym, a potem przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy wykonać wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Stworzenie sklepu internetowego od początku też zaczyna się od zbadania oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wyglądu, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kłodawa

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Lecz, by ta mogła funkcjonować poprawnie musimy się nią także dobrze zająć, więc musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Dużo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym kierowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje wiele wysiłku, kiedy wystąpią niespodziewane komplikacje. Plan kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to adekwatnie odpowiedzieć i zmienić stronę, aby nie straciła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie modyfikowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo menadżerowana strona pomaga dodatkowo zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o wstawienie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne dopełniające funkcje.

Ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną wyświetlenia się komunikatu informującego, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich poprawną pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kłodawa

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest zaniedbywane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, niemniej jednak dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynamy dostrzegać wady. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo cały czas tam były i nie powstały się w rezultacie obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia klienta ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Owszem – mierna strona lub sklep może pracować, klienci po jakimś czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych fachowców efekty są nieporównywalnie wyższe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy zrobić, nawet puste witryny zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby zauważalna na samym wierzchu opcja nie była obserwowana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania musi spełniać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic dość istotnych, które musimy poznać podczas opracowywania UX – można również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Chociaż nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, a także w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie wrażeń, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc żeby prawidłowo stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, należy mieć pewne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Kłodawa

Problemy z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem znalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już odczuwać zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet gdyby udało się zainstalować przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo obszar pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikację komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na rzetelny wywiad w celu odnalezienia, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, albowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to musimy zadbać, żeby dotarły one do jak największej ilości osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długookresowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, niemniej jednak jego wyniki są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kłodawa

Posiadając sklep internetowy wypada zadbać o jego przyjazny wygląd i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej część użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, gdyż im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, jeśli czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo to bez sprawnie działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kłodawa

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych internautów nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której upubliczniasz wartościowe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez szersze grono ludzi, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów klika w zaledwie 5 pierwszych zaprezentowanych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy pochodzące z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy pod warunkiem, że jest prawidłowo wykonana. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kłodawa

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie różne informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe czynności pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i utrapienia ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie oceniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej dopasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na ocenie treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest związana merytorycznie z działalnością strony, a także czy występuje korzystne, wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację wszystkich linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przeanalizowania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kłodawa

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to metoda długookresowa, owocująca w okazałe rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samemu, lecz jest to żmudna praca, a strategia jest długodystansowa, dlatego też bardziej opłaca się powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podstawa dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie gorzej, gdyż spora część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma starymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, ale również nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kłodawa

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Dlatego trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Kłodawa

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie wizerunku specjalisty w swoim zawodzie. W wyniku dostarczania interesantom cennych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Tworzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go interesującą wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skomponowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie prowadzić bloga z niechęcią i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej będzie dać to zadanie sprawdzonym ekspertom.

4. Poradniki Kłodawa

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, ale poradniki można też zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się dokształcanie czytelników i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście też poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, lecz należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny klient. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z kompetencjami zdobywa się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – zaprezentowanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i pokaże odbiorcom, że opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to na dodatek świetna okazja, by przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i usprawniają SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w skuteczne dla klientów rady zaowocuje powiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Kłodawa

Opisy produktowe są bardzo ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi pozyskać klienta. Gdy konsument nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W wypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma też wkład na efekty pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

W formie przykładu, oferując zwykłe krzesła, możesz skonstruować katalog danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Jednakże jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli przedstawisz też propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Kłodawa

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane może wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo opowiada o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kłodawa

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami lub ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niskim kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najodpowiedniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kłodawa

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umieścić wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez tak sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi korporacjami albo instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Kłodawa

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być stworzone indywidualnie. By skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kłodawa

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kłodawa

1. Druk małoformatowy Kłodawa

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niedużym formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał praktycznie każdy, bo goszczą praktycznie w każdej firmie, w tych wielkich i tych niewielkich.

Nie licząc ulotek czy wizytówek, jako druk małoformatowy możemy też zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest bardzo dużo, że niełatwo wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów oraz do opisania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Kluczem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom redukując zagrożenie wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wymienić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dosyć sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Kłodawa

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są chyba billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do nich zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zamówienie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy nadmienić, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego znakomicie jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeżeli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kłodawa

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklamy i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej firmy będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego typu artykuły nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, jakie wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku jest możliwość oznakowania towaru oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy zaznaczyć, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także dobre sporządzenie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, a jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kłodawa to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?