fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Koluszki

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Koluszki jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze pomysły. Dzięki temu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacznie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Koluszki?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz dużej znajomości rynku dostarczając naszym klientom najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego marketingu zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz fachowa prezentacja Twojej firmy jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie zrealizować usługi nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Zbudujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Koluszki

Populacja: 13343

Długość geograficzna: 19.819940

Szerokość geograficzna: 51.738720

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Koluszki

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Koluszki

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil warto także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy założenie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient zamierza samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu w szczególności ukazać przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania i promocji usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać ten aspekt nawiązując więź ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Koluszki

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do zdobycia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, z tej przyczyny powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych profesjonalnie. Na podstawie informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy i analizujemy też jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wymyślamy też autorskie rozwiązania, które weryfikujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Koluszki

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym działaniem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na przedsięwzięcia konkurencji jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczasowo stosowane strategie przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że zajmują dwa skrajne strategie. Jak to możliwe? Obie marki uwidaczniają swoje zalety, maskując równocześnie defekty wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż oraz opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe rozwiązania strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działania konkurencji można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania w danym sektorze, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zbieramy też dane, dzięki którym obserwujemy powtarzające się modne kierunki i schematy, które też mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów umiemy doradzić, które działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy też doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła zrealizowane przez nasz dział graficzny można oglądać w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła realizowane są przez profesjonalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy drobiazg. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie lub mogą być one zalecane poprzez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz przyoszczędzić swój własny czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Koluszki

Żeby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki muszą się dobrze wiązać ze sobą oraz powinny w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego obowiązku potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która spowoduje w klientach stosowne emocje a dodatkowo zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej firmy, a potem opracowujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone wzory. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która zawiera też wszystkie pożyteczne schematy materiałów marketingowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy moment przebiegu stwarzania identyfikacji wizualnej to za każdym razem ankieta z konsumentem i rzetelna obserwacja branży, w której działa lub chce pracować, w związku z tym na początku powinniśmy w całości zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie procesu jest niedozwolone, ponieważ brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na określenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zmagazynowanych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Oczywiście zmiana utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przygotowujemy różne propozycje i warianty. Koncepty logo formowane są w oparciu o informację uzyskane z rozmowy z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania końcowego loga. Skończone logo staje się gruntem do utworzenia innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się przygotowywanie innych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt staje się łatwiejszy. Prawdą jest, iż opracowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element, który potrzebuje opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie angażować klienta. Mimo to w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, dlatego że każdy z elementów musi być dobrze skomponowany ze zrobionym logo, powinny z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby wspólnie utworzyć pełny wizerunek marki. Zgrać należy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą kolory, jak również metody ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracowania z innymi studiami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem tworzenia zgodnie z radami mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Koluszki

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną marką lub firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby rozbudzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Rozpoczęciem dowolnego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tej intencji powinniśmy prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi i jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki zmagazynowaniu oraz badaniu tych danych będziemy mogli podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad początkowym konceptem to kreatywna dyskusja, z której wyłaniamy koncepty, po czym są przebierane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do końcowego doszlifowania.

Kończąca część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich wersji wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Koluszki

Informacje wizualne są zwykle pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, tak więc zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej przyczyny nie dajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Tworzymy dla wybitnych firm w swojej branży i dbamy o to, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa nie tylko ładnie prezentuje się, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wzbudza właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne charakteryzują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Możemy wykonać szeroki zakres grafik przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem rozpoznawalnych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Koluszki

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, dlatego zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz zyskać w jednej opłacie. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Główne dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz kompletny dział graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie dostarcza zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozgryźć, dlatego, że będzie to jeden z naczelnych rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Koluszki

Kompleksowa obsługa reklamowa to suma świadczeń, które możemy zaproponować naszym klientom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Dlatego też na otwarcie zawsze przeprowadzamy dogłębny wywiad na temat tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całościową obsługę reklamową od A do Z, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej pokazujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, wzbudza ich rozrost za pomocą zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie z własną ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych możemy tak ulepszyć kampanię, tak aby dostać jak największe korzyści przy niedużym nakładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne zadania, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji oraz możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w docelową grupę odbiorców również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie ustalić, o której godzinie powinny się eksponować. Mamy możliwość na przykład kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w wybranym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Koluszki

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową nastawioną głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one główne dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile zwykłe zakupy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już mamy styczność z naprawdę wielką ilością transakcji zawieranych przez sieć internetową, ale żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą produktywnością, a także niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami online z różnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie internetowym to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Koluszki

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną masę uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Egzystencja najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest na równi istotne możemy także dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu koneserowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. Oto właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy na przykład zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas świetnym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Koluszki

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te metody reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i modernizację powodują powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której należy dostosować przekaz. W szczególności obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, lecz potrzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Koluszki

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje wyjątkowe możliwości nieosiągalne dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozdystrybuowaniem reklamy? Posiadając już gotowy materiał, można rozpocząć reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można też uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest dużo, a dużym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy dostać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy konsumentów. Dlatego też przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można nierzadko zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy marketingu powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt końcowy z pewnością będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie można zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Koluszki

Bez strony internetowej nadal da się jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, ale często  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska informacji o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje spora szansa, że po prostu odpuści sobie.

Korzystniej jest, jeżeli internauta zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie znalazł jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią informacji to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że interesant nie jest w stanie sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona zniechęca do siebie niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przedstawisz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które rutynowo pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej strony. Możemy także utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów i wywiadu na temat tego jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy modyfikacji starych stron www. Po ustaleniu wszystkich części i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna wzbogacamy o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy sugerować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności projektujemy projekt wizualny, aby zaprezentować realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość łatwo i swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają graficzną wizję na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy także różne konieczne i uzupełniające funkcjonalności, a także układamy otrzymane od klienta treści – opracowanie materiałów na stronę możemy też innej firmie lub przygotować samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w internecie i możemy wysłać klientowi przygotowawczy adres do śledzenia postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Koluszki

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, gdzie można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki przedstawiający jedynie pięć wariantów dwóch produktów, również można ogłosić sklepem internetowym. Prócz tego strony oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia dokonanie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego przekazywania faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają salon stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taka idea jest tańsza w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł jeżeli klient posiada już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój zysk otwierając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Organizacja w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy zaoszczędzają dużą ilość czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a następnie powiększył się także na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się odświeżania wizerunku sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od zbadania oczekiwań klienta i ustalenia ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Koluszki

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Jednakoż, by ta mogła funkcjonować należy się nią również dobrze zająć, czyli wypada rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy należytym kierowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie kierowania stroną opiera się także na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Należy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i regularnie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który prezentuje jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka posiada w swojej ofercie. Aby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek podpiętych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie powinno się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Aktualizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcje, a także troska o ich prawidłową pracę.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Koluszki

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych szczegółów. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak sprawdzi to znawca, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo cały czas tam były i nie pojawiły się w efekcie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć wielkie znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – mizerna strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, ale co, gdyby UX został poprawiony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych pracowników efekty są zdecydowanie większe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe składniki mogą mieć wpływ na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą oszczędzić jeżeli są opracowane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, nieprawidłową wielkością lub nawet nienależytym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi wieloletni fachowcy od UX.

Kiedy zaczynamy pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na wstępie przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany musi spełniać dana witryna, abyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem specyficznego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice pomiędzy tymi typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic całkiem istotnych, które powinniśmy uwzględnić przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam interesant styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość duży, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest w porządku, należy posiadać rzetelne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Wypadkową tych działań jest powiększona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Koluszki

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to też zwykła strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy naprawić problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko z tego powodu, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już potrzebne jest wytrenowanie na temat tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Często mają miejsce sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną lub w jak wyszukać rozwiązania w internecie, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to dużo użytkowników może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na wstępie. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej dogłębne badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście bardziej rozdrobnić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym interesant naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczny wywiad, by ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zamówić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, by zapytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, gdyż nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to należy dopilnować, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długodystansowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, jednak jego wyniki są na tyle dobre, że powinniśmy o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Koluszki

Posiadając sklep internetowy wypada zatroszczyć się o jego przystępną budowę i jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania wykazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich towaru, ponadto aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto znaczna część użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wskazują w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep online się udał, musi on być priorytetowo widoczny. Nawet wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeśli żaden konsument jej nie wyświetli! Z tej przyczyny tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bowiem im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie będą wystarczające, tak samo jak przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Koluszki

Nawet 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że posiadając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dostarczasz przydatne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez szersze grono użytkowników, dlatego, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie maleje, a plusy wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Warto w efektywne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeżeli jest profesjonalnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Oprócz tego należy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Koluszki

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś dokonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym pokazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszej analizie uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to budowa samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to zrobić sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych polega na weryfikacji informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z dziedziną strony, a ponadto czy jest odpowiednio wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finałowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Koluszki

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to droga długookresowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też częstotliwość dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można generować samodzielnie, ale jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długodystansowa, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i umieszczanie treści, ale też nasze znawstwo różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można tworzyć, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Koluszki

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Z tej przyczyny powinno się uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Koluszki

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim fachu. W wyniku przekazywania odbiorcom wartościowych treści powiększasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się administrować systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Wszakże zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową wiedzą, ponieważ przeważnie w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na wzór praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie przemyśleć jego formę, dlatego iż mamy kilka opcji. W każdej z nich udostępniamy ciekawą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z niechęcią i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Koluszki

Poradniki są następnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także zaaranżować w firmową encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest dokształcanie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą działalnością.

Poradnik przedstawia czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak stworzyć np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z doświadczeniem buduje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś fachowcem i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to też najlepsza okazja, by dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, wskutek tego opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla klientów wskazówki zaowocuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Koluszki

Opisy produktowe są szczególnie istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi zwerbować klienta. Jeśli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ efektywny opis także kreuje zaufanie klienta. Opis produktu ma także wkład na wyniki pozycjonowania, bowiem dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić spis danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. Aczkolwiek jeśli poświęcisz więcej czasu i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest zbudowane i w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli omówisz również sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. tanie krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Koluszki

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większego nakładu pracy, lecz dobrze wykorzystane może wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto tworzyć treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, bo jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona namolna to osiągniemy wynik przeciwny do planowanego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami znajduje się też pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam powinniśmy prezentować wysokiej klasy wideo, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Koluszki

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają oczywiście swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją dodatkowo w wariantach dwustronnych, więc w pewnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Koluszki

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub dociążane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Koluszki

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być zwyczajnie połączeniem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Żeby stworzyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niewielką inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Koluszki

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które zastosowanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Koluszki

1. Druk małoformatowy Koluszki

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – to raczej oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że goszczą praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów istnieje wiele, że ciężko je wszystkie wymienić, jednak ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od badania potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a zarazem szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, jakich format zazwyczaj nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to sztywna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, jakie są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Koluszki

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można łatwo przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy oraz banery. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć też większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, dlatego znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Koluszki

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, jednak pomagają. Tego typu wyroby nie muszą być także powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie wspomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale także w tym wypadku występuje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe przygotowanie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednakże nie dlatego, że jest to trudne zadanie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakże jest tego sporo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Potrafimy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Koluszki to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Nasza agencja marketingowa jest złożona z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?