fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Koluszki

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Koluszki jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z tego powodu Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem rozwinie skrzydła. Znacząco powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Koluszki?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnego doświadczenia dostarczając naszym interesantom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdziecie systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna oraz rzetelna ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Koluszki

Populacja: 13343

Długość geograficzna: 19.819940

Szerokość geograficzna: 51.738720

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Koluszki

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do realizacji wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe i reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres prac obejmował szczegółowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Koluszki

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil warto także starannie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma ciekawą ofertę. Nawet prywatnie możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to należy go prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi duże korzyści biznesowe. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Oczywiście ze śmiałością polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samodzielnie kierować swoje firmowe konto społecznościowe. Natomiast jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu social media mają za zadanie w szczególności ukazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, a także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to przy pomocy dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Koluszki

Właściwy kierunek w biznesie jest obowiązkowy do osiągnięcia prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, z tego względu powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Eksplorujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Na dodatek analizujemy w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco pomagamy stałym klientom i nieprzerwanie szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też swoje własne metody, które monitorujemy na własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować rozwiązania indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Koluszki

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reakcja na przedsięwzięcia konkurentów jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy zweryfikować, czy dotychczas stosowane strategie i metody działają w zestawieniu z planem strategicznym konkurentów, a dodatkowo na podstawie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo iż mają dwa skrajnie odmienne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując równocześnie słabości i trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań możemy poznać ich metody. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane materiały oraz opracowane nowe metody strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Analizując działania rynku można poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zapisujemy też dane, dzięki którym zauważamy powtarzające się trendy i schematy, które również będą przydatne do planowania długofalowych programów, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a także przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, które działania najlepiej przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurencji, możemy też przedstawić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych korporacjach w Polsce jak również za granicą. Prace robione są przez ekspertów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego planu. Projekty można zlecać indywidualnie bądź mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas mając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Koluszki

Aby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą, dodatkowo powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do wykonania owego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wywoła w interesantach odpowiednie uczucia jak i również zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie niezbędne plany materiałów użytkowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Początek przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie rozmowa z klientem i przemyślane omówienie branży, w której pracuje lub chce działać, a więc najpierw powinniśmy dogłębnie zbadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka. Bez tego powstanie takiego procesu jest wykluczone, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym elementem jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiany w przypadku znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Sugestie logo wykonywane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które prezentujemy konsument wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana celem zrealizowania końcowego loga. Gotowe logo staje się podstawą do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie innych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to podstawowy element wymagający analizy i obmyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Jednakże w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby razem wypracować oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy adekwatny krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można również zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, ponieważ przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te informacje wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również bardzo przydatny w razie współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki niemu posiadają porady o stylu, w którym powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie zmienne mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, jak też potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Koluszki

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi właściwe emocje z daną marką. Wykreowanie znaku graficznego w taki sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia nie jest prostym problemem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym starannie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Początkowym etapem wszelkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie ma realizować logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu potrzebujemy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Nagromadzenie i przebadanie tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to osobliwa wymiana zdań, z której wyłaniają się pomysły, po czym są przebierane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli pokrywają się z planami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do końcowego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby opracować przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Koluszki

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, skutkiem tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i pracowicie analizujemy cel, jaki ma wykonywać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych przedstawicieli swoich branż i pilnujemy, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje dodatkowo określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z największymi markami i wykreowaniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i spójny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechują się doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy element grafiki w taki sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby współtworzył z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Możemy stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Koluszki

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć dobrego grafika, z tej przyczyny zaprojektowaliśmy specjalną ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Robione przez nas kreacje graficzne są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiąść w jednej składce. Każdy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz obszerny sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz zgodnie z planem przekazuje zlecone projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by zrozumieć, jako że będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Koluszki

Kompleksowa obsługa reklamowa to zbiór świadczeń, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dobieramy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych interesantów. Z racji tego na starcie zawsze przeprowadzamy gruntowny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w prężny sposób kieruję kampaniami swoich klientów, wznieca ich rozwój w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są sposobem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona klientów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak ulepszyć kampanię, tak aby otrzymać największe benefity przy niedużym wkładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć pewne zadania, takie jak zwiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość konfiguracji, jak też możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony pakiet danych statystycznych na temat ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej standardowej kampanii i wycelowania w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a nawet możemy orzec, o której godzinie mają się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Żadna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Koluszki

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dostosowaną typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę zakupu, gdzie można dokonać transakcji.

Rynek e-commerce nieustannie powiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez sieć, jednak żeby w ogóle transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą produktywnością, a także niedużym kosztem pozyskania konsumenta. Co więcej, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, reklamowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Koluszki

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przykuwają dużo ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom czas oderwania od codzienności i relaks może też posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Uczestniczenie rozmaitych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Wskutek tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Lecz uczestniczenie w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych potrafimy zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest tak samo ważne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma żadnego problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są przeróżne i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym dodatkiem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Koluszki

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z całą pewnością dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że różnorodne modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Koluszki

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo marketingowe ma unikalne możliwości, które są nieosiągalne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można rozpocząć reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest bardzo dużo, a sporą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego możemy uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie rozpromować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić konkretnej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Takowa forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet niedługim materiałem wideo można nierzadko ukazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Koluszki

Bez posiadania strony internetowej idzie jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności interesanta, ale często  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Znacznie lepiej jest, jeżeli internauta obejrzy nawet prostą, minimalistyczną stronę www niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się problem dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu i może wystarczyć prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe prezentowanie przez tę stronę informacji to drugie. W wypadku gdy okaże się, że interesant nie jest w stanie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona straszy nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Za pomocą profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. Wszystko, dzięki temu, że na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania lub sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, czego sobie życzy nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji bieżących stron internetowych. Po ustaleniu detali i po wykonaniu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować autorskie propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części projektujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wykonaniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają szkic graficzny na funkcjonalny system. W tej części nadzorujemy również wielorakie niezbędne i dodatkowe funkcje, a także wprowadzamy dostarczone treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub utworzyć samemu. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w internecie i mamy możliwość udostępnić klientowi roboczy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po zakończeniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Koluszki

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki oferujący około sześć wariantów dwóch produktów, także możemy określić jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące wykupienie abonamentu przez stronę można by doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnej transakcji wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego sporządzania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Otwarcie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa jeżeli klient posiada już pewien kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje zyski formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z łatwiejszych sposobów na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Struktura wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, ponieważ klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu internetowego, a potem rozwinął się również na klasyczne metody sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina naszych usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego schematu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, z uwagi na fakt, iż najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się modernizacji wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od zera też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po skończeniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Koluszki

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to w obecnym czasie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować poprawnie należy się nią również dobrze zająć, więc trzeba optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno działa tak jak powinna. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy poprawnym dowodzeniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje wiele wysiłku w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Plan zarządzania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to trafnie zareagować i naprawić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz aby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie ulepszana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest żywy i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie menadżerowana strona pomaga także upilnować sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne aspekty, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcje.

Bardzo ważne jest także opieka nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przejęta przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny naprawdę opłaca się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zapewnić pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają opcjonalne funkcje, a także dbanie o ich prawidłową pracę.
 • Wykonywanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, gdyż całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Koluszki

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają wychodzić defekty. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie powstały się w konsekwencji obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są odczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny lub sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Prawda – mizerna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został udoskonalony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych ekspertów rezultaty są znacznie wyższe, a po definitywnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać bardzo oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nienależytym kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie cele powinno wykonywać dana strona, tak żebyśmy byli w stanie zbadać UX danej strony pod względem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic dość istotnych, które powinniśmy uwzględnić przy projektowaniu UX – potrafimy także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on wtedy przydzielany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i także nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca nabywa od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Owocem tych działań jest zwiększona użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Koluszki

Problemy z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak do tego zalicza się też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem odnalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji postępować. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w różnych źródłach, dlatego iż zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego realizacja to drugie.

W razie gdy naprawa trudności jest związana z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i odpaść na początku. Nawet zakładając, że uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym obejmuje uporanie się z problemami technicznymi, weryfikację kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w idealne miejsce, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieściliśmy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby dotarły one do jak najszerszego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, ale jego wyniki są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Koluszki

Dysponując sklepem internetowym jesteśmy zobowiązani, by zatroszczyć się o jego przystępny wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zadbać o asortyment? Tak, racja, ale to nadal nie wszystko. Naukowcy zbadali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co również ważne, duża większość użytkowników przeszukuje tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Widzisz już, że aby biznes internetowy rozkręcił się, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden klient jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im większa ilość użytkowników zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też szybkość ładowania się strony internetowej. Czy wiesz, że prawie 50 procent konsumentów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez dobrze działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Koluszki

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do odnajdywania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że gospodarząc nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość ludzi, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przeważnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie starając się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako iż jest to akcja, która przynosi efekt dalekosiężny jeżeli jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads także prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i zaufanie do danej strony, a ludzie chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Koluszki

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczową częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także optymalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeśli strona nienaturalnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy jest wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko zbadania niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Koluszki

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to droga długofalowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem fachowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, ale jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń dużej ilości firmowych stron, jednak sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest gorzej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje zapomniana i pozostawiona tylko z kilkoma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji przeważnie nie działa lub działa bardzo miernie. Przez wzgląd na to lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Plusy takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, ale także nasze znawstwo używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Koluszki

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego powinno się wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że prawidłowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Prawidłowo utworzone artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Koluszki

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na budowę image eksperta w swoim zawodzie. Wskutek przekazywaniu internautom wartościowych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Prowadzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, wszak z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest skonstruowanie bloga na wzór cennego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas robimy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od postępu danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy cenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, bo mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, lecz jak już mówiliśmy, niekiedy łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez wymaganej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Koluszki

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, lecz poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się kształcenie czytelników i potencjalnych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Jest taka możliwość, ale należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy stworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z praktyką zdobywa się przez długie lata. Samemu też z pewnością szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – przekazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to również perfekcyjna okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę większy ruch i poprawiają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelką możliwą metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Koluszki

Opisy produktowe są niebywale istotne dla domeny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Stosownie opisany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Jeżeli klient nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu prezentuje klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że efektywny opis także stwarza zaufanie kupca. Opis produktu ma także znaczenie na rezultaty pozycjonowania, gdyż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, ale zazwyczaj są zadziwiająco efektywne. 

Przykładowo, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą się sprzedawać. Nie mniej jednak, jeżeli poświęcisz więcej czasu i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeśli opiszesz także sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Koluszki

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej chwili może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też miłość do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej jakości filmiki, jak również zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Koluszki

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w czasie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom doskonałej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najskuteczniejsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Koluszki

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Gdy na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Koluszki

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Aby skompletować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Koluszki

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Koluszki

1. Druk małoformatowy Koluszki

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym formacie – to dosyć oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, dlatego że są praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego zaliczamy broszury, teczki, kalendarze, czy katalogi. Produktów jest sporo, że aż ciężko wymienić każdy z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb i oczekiwań nabywcy w celu opracowania szczegółowych wytycznych, które są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas zawężamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do zrobienia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Bierze ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury często drukują np. bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można zwięźle wymienić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Koluszki

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć też większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy określić, czy wykonywany będzie wydruk w większym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może skończyć się fatalnie. I tu również należy wspomnieć, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w owym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką liczbę informacji, jeśli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – zatem nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt, ale również wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, jeżeli mają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Koluszki

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale działają. Tego typu wyroby nie muszą być również typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując przestrzeń wokół klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama firmy. Należy zaznaczyć, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest także dobre stworzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to ciężkie zajęcie jako takie, ale dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego sporo także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zamówienie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Koluszki to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?