fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Koniecpol

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Koniecpol jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze narzędzia. Z racji tego Twoja marka osiągnie sukces. Zdecydowanie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Koniecpol?

Jesteś w najlepszym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości oraz ogromnej znajomości fachu oferując naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Kreujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Obojętnie, czy chcesz stworzyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Koniecpol

Populacja: 6318

Długość geograficzna: 19.688960

Szerokość geograficzna: 50.774680

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Koniecpol

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i od tamtego czasu wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i rozumieniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Zakres naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował drobiazgowe opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Koniecpol

Obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także sumiennie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostsza z czynności, lecz nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient planuje faktycznie samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Lecz jeśli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w social mediach. Przed podjęciem współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi zaprezentować przedsiębiorstwo od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, także próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do promocji oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Koniecpol

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta, która tyczy się jego firmy lub marki, staramy się wskazać tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą zdobyli liczne sukcesy w swojej branży. Badamy również w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą własną działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie przychodzimy z pomocą naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwój ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych projektach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować schematy indywidualnie dostosowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Koniecpol

Obserwacja działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym zabiegiem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem działania konkurentów, a dodatkowo na mocy zebranych danych możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje słabości oraz mocne strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia wytwarza samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, mimo iż zajmują dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki eksponują swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane analizy i opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie konkurentów jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą obserwowalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można oglądać w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła wytwarzane są poprzez profesjonalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym szczególe. Twojego planu. Projekty można zamawiać samodzielnie albo mogą być one zlecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, z tej przyczyny możesz zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Koniecpol

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się należycie wiązać ze sobą, również muszą docierać do odpowiednich odbiorców. Do realizacji rzeczonego obowiązku potrzebna jest odpowiednia identyfikacja wizualna, która wywoła w konsumentach trafne emocje oraz odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym przyglądamy się założeniom marki, a potem planujemy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby zrealizować określone plany. W tej procedurze kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosować system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie potrzebne plany materiałów marketingowych jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy moment przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z usługobiorcą i szczegółowe omówienie rynku, na którym funkcjonuje lub chce pracować, czyli po pierwsze powinniśmy kompletnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, ponieważ nie mamy potrzebnych informacji wpływających na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nie zmieniamy nazwy. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest ulepszana celem stworzenia końcowej kreacji. Skończone logo staje się podstawą do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć przygotowywanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces staje się mniej skomplikowany. Faktycznie utworzenie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to główny element, który potrzebuje zbadania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować konsumenta. Pomimo to na etapie opracowywania następnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu utworzyć oryginalny wizerunek marki. Dopasować powinno się adekwatny krój pisma, harmonijne zestawy kolorów, jak również zasady ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest również przydatny w przypadku współpracy z różnymi studiami grafiki i reklamy, dlatego że dzięki temu schematowi posiadają wskazówki odnośnie designu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszelkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Koniecpol

Perfekcyjne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzbudzał w klientach odpowiednie skojarzenia nie jest banalnym problemem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż myślimy. Pierwszym krokiem wszelkich projektów logo jest sumienna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji wypada wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu i jak logo ma na nich działać. Dzięki zgromadzeniu oraz przeanalizowaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji konceptu logo.

Etap pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna dyskusja, z której wyłaniamy pomysły, które później są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej naszkicować, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu następnie przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje pojedyncze do końcowego wykończenia.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach odcieni, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których też zostanie wybrana jedna najlepsza. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Koniecpol

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i interpretujemy, wobec tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy cel, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla wybitnych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje także wybrane cele i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Na skutek współpracy z różnymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo projektujemy każdy element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczegółową funkcję oraz aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie skonstruować szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, możemy przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do użytku w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Koniecpol

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyszukać profesjonalnego grafika, więc zrobiliśmy unikatową ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają wykonywać. 

W okresie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej składce. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – zatrudniasz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i zgodnie z planem finalizuje zlecone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by rozwikłać, bo będzie to jeden z najważniejszych rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Koniecpol

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które dopasowujemy zważając na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. W związku z tym na otwarcie za każdym razem dokonujemy szczegółowy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób kieruję kampaniami swoich usługobiorców, stymuluje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dotarcie ze swoją ofertą do większej ilości klientów w krótkim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych powinniśmy tak zoptymalizować kampanię, by otrzymać maksymalne korzyści przy niedużym nakładzie pieniężnym. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić pewne zadania, na przykład powiększenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy wykonać za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. niepozorne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej rozległa możliwość personalizowania, a także możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku zwykłych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie niepełny zestaw danych statystycznych na temat ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej klasycznej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować nasze reklamy, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach powinny się eksponować. Mamy możliwość dla przykładu skierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich firm transportowych znajdujących się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie pozwala na tak szerokie definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Koniecpol

Kampanie produktowe to charakterystyczne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Prezentują one główne dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z nieustannie zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne markety najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to wielorakie sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one niemałą produktywnością, jak też małym kosztem dotarcia do nabywcy. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, promowane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, przykładowo, jeżeli klient szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Współpracujemy ze sklepami e-commerce ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – o ile umiejscowione są w sklepie internetowym to za pośrednictwem kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Koniecpol

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media chłoną masę uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem z pewnością jest Facebook. Obszar, który daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Obecność najprzeróżniejszych korporacji w social mediach nie jest przypadkiem. W wyniku tego firma może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować interesantów w interakcję z własną marką, co często przekłada się na poprawę wyników firmy. Niemniej jednak uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest jednakowo ważne możemy również dokonać bardzo celny wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać swoją reklamę miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest łososiowy? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Jesteśmy w stanie poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie świetnym dodatkiem pokazującym większy zakres oferty niż początkowo można odnaleźć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie dużo. Z naszego doświadczenia wiemy, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Koniecpol

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy praktycznie codziennie. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z mieszkania, z całą pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i właściwie na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różne modyfikacje i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy więc musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Warto jest również oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama ewoluuje w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz trzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać i udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tego względu najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Koniecpol

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie rozkręcić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś umieścić film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym popularność TikToku. Można też nakręcony materiał filmowy wykorzystać także jako standardowy film promujący firmę i odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można dostać wiele materiałów, które możemy wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić wybranej grupie osób, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim filmikiem możemy niekiedy zobrazować znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy rezultat niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

Podczas aktualnego rozwoju technologii internetowych nie powinniśmy zapomnieć o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Koniecpol

Bez posiadania strony internetowej idzie pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie inne znaki na niebie i ziemi, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz wiążę się z dużym defektem dla wizerunku firmy. Trzeba o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Lepiej jest, jeśli konsument zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie znalazł żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do działalności, dlatego, bo nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują szczegółowego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że konsument nie może znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odstrasza niedzisiejszym wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które często pytają klienci. Możesz także zawrzeć opisy standardowych usług, działań albo sytuacji. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Oczywiście każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron internetowych. Po ustaleniu detali i po odbyciu fachowego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na początku przygotowujemy projekt wizualny, aby ukazać rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany klientowi i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony www jesteśmy w stanie przystąpić do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już trudne do zrobienia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także wszystkie obowiązkowe i dodatkowe funkcjonalności, jak również wprowadzamy otrzymane treści – przygotowanie treści możemy także zlecić lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i mamy możliwość wysłać usługobiorcy projektowy adres do nadzoru nad postępami projektu. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Koniecpol

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór produktów, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, także możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, serwisy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnej transakcji wraz z zapłatą przez internet, bez kontaktu pracownika i ręcznego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, aby wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest mniej kosztowna porównując do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też optymalny pomysł klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje zyski otwierając następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a w przyszłości powiększył się także na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na początek działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić upragnione zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie działać podczas odświeżania wyglądu, gdyż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak w wypadku kreowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później tradycyjnie przygotowujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od początku także rozpoczyna się od analizy oczekiwań klienta i uzgodnienia ogólnego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Koniecpol

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, czyli wypada dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które zapewniają, że wszystko na pewno funkcjonuje tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku, gdy nadejdą różne problemy. Zadanie kierowania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle nowych trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to adekwatnie zareagować i zmienić stronę, aby nie zmniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Odpowiednio menadżerowana strona pomaga również zadbać o ciągle sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o pokazanie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek podpiętych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest również czuwanie nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy też doliczyć troskę o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody niewątpliwie warto przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które dostarczają dodatkowe funkcje, a także troska o ich poprawne działanie.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaproponować jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Koniecpol

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest lekceważone, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjazne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych niuansów. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, tymczasem dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to istotne, bo cały czas tam były i nie narodziły się w rezultacie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć istotny wpływ na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Fakt – kiepska strona lub sklep może działać, odbiorcy po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli są zdeterminowani, lecz co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został podrasowany? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po interwencji naszych ekspertów wyniki są dużo większe, a po doszczętnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet martwe strony zaczynają odrastać.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w profesjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla kupujących. Niejednokrotnie widzieliśmy sytuację, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie cele ma spełniać dana witryna, tak żebyśmy mogli przeanalizować UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość subtelne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – potrafimy też wykonać osobno UX dla obu z tych klientów i będzie on wydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla nas to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bowiem i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc by dobrze stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Koniecpol

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą zmorą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, ale to także klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego długiego doświadczenia jesteśmy w stanie pomóc sprostować problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia błędów, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Wiecznie przydarzają się sytuacje, że świeżak – niedoświadczony użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, jako że po prostu nie posiada w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania komplikacji technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego realizacja to drugie.

W przypadku gdy rozwiązanie przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się przeprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej skomplikowane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Można to oczywiście dalej rozbić, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, tym samym stawiamy na merytoryczny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku zachęcamy, aby spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Idealnie trafiłeś, albowiem nasi informatycy nie mają sobie równych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli umieścimy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najwięcej osób. Tego typu działania nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, jednakże jego efekty są tak zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Koniecpol

Mając sklep internetowy musimy zatroszczyć się o jego przejrzysty wygląd oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej zdecydowana większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie pokazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online rozkręcił się, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nic nie wskóra gdy nikt jej nie wyświetli! Z tej przyczyny właśnie tak ważna jest dobra lokalizacja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, dlatego, bo im więcej odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej klientów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnych czynników, jednym z takich czynników jest także prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że niecałe 50 procent kupców rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i efektywnie dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Koniecpol

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieprzygotowaną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większe grono ludzi, dlatego że Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie też zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy, o ile jest prawidłowo zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego wielkim minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestaną się wyświetlać. Co więcej, warto zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już znają. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Koniecpol

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza kompleksowych informacji o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszą częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie badania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analiza czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy odpowiednio duże nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich jakość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Koniecpol

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to metoda długotrwała, przynosząca wyśmienite rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również regularność dlatego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest długoterminowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Większość firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, ale sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować ciekawą treścią, a z tym jest ciężej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma początkowymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wytwarzać, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Koniecpol

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są benefity dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe korzyści.

3. Blog firmowy Koniecpol

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na tworzenie wizerunku specjalisty w swojej dziedzinie. Wskutek publikowania odbiorcom interesujących treści wzmacniasz swoje zasięgi w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Niemniej jednak zawsze warto firmowego bloga posiadać i zapełnić go wartościową treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

​​Nie zawsze możliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku robimy nieustannie aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Tym samym możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy tworzyć firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już mówiliśmy, niekiedy lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie pisać bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Koniecpol

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można też zaprojektować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą dziedziną.

Poradnik prezentuje czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby uwidocznić, że realnie ją mamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością buduje się przez długie lata. Sam też na pewno szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy nowicjuszom nie zrobi z nich specjalistów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to na dodatek perfekcyjna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej cennych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę silniejszy ruch i usprawniają SEO strony, zatem warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów wskazówki zaowocuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Koniecpol

Opisy produktowe są wysoce ważne dla sektora e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu pokazuje klientowi informacje, które powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i krótki to klient może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, dlatego że prawidłowy opis także kreuje zaufanie kupca. Opis produktu ma również wpływ na rezultaty pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to zadowalająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest zrobiony, do czego służy, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, lecz często są zadziwiająco efektywne. 

Na przykład, sprzedając zwyczajne krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Natomiast jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościową wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Co więcej, jeżeli pokażesz również sugestię zastosowania, że na przykład nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Koniecpol

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco inne od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości pracy, lecz fachowo zastosowane jest w stanie wywołać mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, z tej przyczyny warto wytwarzać treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też pasja do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Warto pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy dostarczać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Koniecpol

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zmieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najskuteczniejsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a jeszcze magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Koniecpol

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można ujrzeć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to dosyć tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie oraz łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez naprawdę ogromną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną zepsuciu bądź jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Koniecpol

Na targach branżowych trzeba wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. Aby uformować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Koniecpol

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Koniecpol

1. Druk małoformatowy Koniecpol

Pojęciem druku małoformatowego określamy wszystkie wydruki w niedużym rozmiarze – wydaje się to dość oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są praktycznie we wszystkich firmach, w tych małych i tych sporych.

Nie licząc wizytówek czy ulotek do druku małoformatowego możemy zaliczyć katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że aż niełatwo je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Nasza oferta także obejmuje kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są niezbędne do zrealizowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada ma własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i dodane, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Są to wydruki, których format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to stała granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są potrzebne do wykonania takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo powierzchni i najczęściej obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż zwykła domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy te produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Koniecpol

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, jednak nie zawsze! Najbardziej znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów i podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do nich zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż do druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy nadmienić, iż przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi mieć nawet 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – więc nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na większe przestrzenie reklamowe oraz takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt i wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Koniecpol

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a pomagają. Tego gatunku artykuły nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, który może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale również w tym przypadku jest szansa oznaczenia towaru i używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest również właściwe przygotowanie projektu oraz dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się sporo mniej aniżeli na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych dobrych dla Twojego biznesu może być ważny, ale nie dlatego, iż jest to skomplikowane zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość potężna i po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, czy choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy profesjonalną radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Koniecpol to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?