fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Kórnik

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Kórnik jest jednym z miast, w którym bardzo dobrze sprawdzą się nasze rozwiązania. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Zdecydowanie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Kórnik?

Trafiłeś w idealne miejsce, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości jak i bardzo dużego doświadczenia dostarczając naszym interesantom nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Odpowiednia i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz utworzyć nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu naszej drukarni jesteśmy w stanie realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie między innymi wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy także wykonać dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Kórnik

Populacja: 7206

Długość geograficzna: 17.089490

Szerokość geograficzna: 52.247720

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Kórnik

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie Starogard Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i od tamtego czasu mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Dziedzina stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Przedział naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Kórnik

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil musimy także skrupulatnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, jednakże nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Obserwacja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już spore doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie polecamy swoje usługi, z racji tego, że jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże jeżeli nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi przedstawić przedsiębiorstwo od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Kórnik

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się wskazać nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom posiłkujemy się szerokim doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli liczne sukcesy w branży. Analizujemy również jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy stałym klientom oraz cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też swoje własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Kórnik

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organizm, gdzie reagowanie na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Dzięki profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu ze strategią konkurentów, a ponadto w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody tanie i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się bardzo dobrze, pomimo iż prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metody. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż oraz na podstawie zebranych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania i opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działania konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także ustrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść niemałe straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do obecnych działań konkurentów, możemy dodatkowo podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia nowych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła wytworzone przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła prowadzone są przez ekspertów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie lub mogą być one polecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie zaoszczędzić swój czas uzyskując przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Kórnik

Aby odnieść sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach stosowne emocje oraz zapadnie w ich pamięci. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej stanowi kompleksowy proces, w którym przyglądamy się założeniom marki, a następnie tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby wykonać określone wzory. W przebiegu tego procesu kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie niezbędne plany materiałów marketingowych jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Pierwszy moment procesu tworzenia identyfikacji wizualnej to zawsze wywiad z usługobiorcą i szczegółowe omówienie branży, w której pracuje lub chce pracować, czyli najpierw powinniśmy w całości wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niewykonalne, dlatego że nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zebranych przez nas danych przystępujemy do procesu tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest stworzenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego tworzymy różne propozycje i warianty graficzne. Propozycje logo przyrządzane są z wykorzystaniem informacji z wywiadu z klientem, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam klient. Z motywów, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną opcję, która później jest doszlifowywana w celu zrealizowania gotowego loga. Skończone logo staje się fundamentem do wykonania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możemy zacząć projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces będzie łatwiejszy. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, dlatego iż jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować konsumenta. Mimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, ponieważ powstające elementy muszą być spójne z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby wspólnie wypracować jednorodny wizerunek marki. Dopasować warto adekwatny krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład przy brandingu produktowym potrzebna jest pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w sytuacji współpracowania z różnymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi posiadają porady o designie, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójną kompozycję nieprzerwanie, zakładając postępowanie zgodne z radami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Kórnik

Perfekcyjne logo przykuwa wzrok i budzi stosowne uczucia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest prostym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Startem każdego projektu logo jest dogłębna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma spełniać logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji potrzebujemy dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz usługobiorca, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu oraz jak logo ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad pierwszym konceptem to kreatywna dyskusja, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przesiewane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepcje najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje wywodzące się z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane jedno do maksymalnego wykończenia.

Końcowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Kórnik

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przyjmujemy i przetwarzamy, skutkiem tego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla każdego biznesu. Tak więc nie oddajemy niczego przypadkowi i pracowicie zgłębiamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Doskonała grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje dodatkowo określone cele i wywołuje odpowiednie emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zaprojektować najlepszą grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo wykonujemy każdy, jeden element projektu w ten sposób, aby mógł spełniać swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przystosowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Kórnik

Wiemy, jak trudno jest znaleźć właściwego grafika, więc wymyśliliśmy ofertę specjalną, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają spełniać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz pozyskać w jednej składce. Finałowy zakres ustalany jest z osobna.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz obszerny dział graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i terminowo oddaje zamówione projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, bo będzie to trwały rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najpopularniejsze i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Kórnik

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli kolekcja usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Dlatego też na starcie zawsze dokonujemy rzetelną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zadeklarować pełną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Posiadamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzmacnia ich postęp w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udoskonalić kampanię, aby osiągnąć jak największe benefity przy niedużej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować pewne cele, przykładowo rozbudowanie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową formą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamyjedynie ograniczony zbiór danych statystycznych o ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej standardowej kampanii oraz wycelowania w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do kogo dokładnie chcemy kierować naszą reklamę, a nawet możemy zdecydować, o której godzinie powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wielkości spedycyjnych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Kórnik

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Prezentują one najważniejsze informacje o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten trend miał ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to bez wątpienia większością rynku będą zakupy w internecie. Już mamy kontakt z naprawdę sporą ilością zakupów zawieranych przez internet, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to konsument i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z są kampanie zakupowe Google. Cechują się one znaczną skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do klienta. Co więcej, dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi prezentować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Reklamowane przedmioty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Oczywista i zadziwiająco efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli znajdują się w sklepie online to za pośrednictwem kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Kórnik

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają mnóstwo uwagi człowieka, a najchętniej podawanym przykładem z pewnością będzie Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako miarodajne narzędzie reklamowe.

Uczestnictwo różnorodnych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego firma może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Lecz byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pomocą kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest tak samo istotne możemy także wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chcesz zaprezentować swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fuksja? Nie ma problemu. Oto właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą dokonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy dla przykładu zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, aby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. Wskutek tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później idealnym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można odnaleźć.

Perspektyw, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Kórnik

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zobaczyć te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, na pewno zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż wszystkie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je sprawnie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Kórnik

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty co najmniej dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe posiada unikatowe możliwości, które są nieosiągalne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Można nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można uzyskać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do wybranej grupy użytkowników. Z tego powodu przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Takowa metoda reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo można czasem pokazać dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie powoduje to jednak, że z pozostałych form reklamy należy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, dzięki naszej pomocy efekt końcowy na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie możemy zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój prezentację w internecie.

1. Strony internetowe Kórnik

Bez posiadania strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności użytkownika, lecz często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to istnieje duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, kiedy interesant zobaczy nawet prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie zobaczył ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do przedsiębiorstwa, z uwagi na fakt, iż nie wszystkie przedsięwzięcia potrzebują dużego i rozbudowanego portalu internetowego i może być wystarczająca krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, musimy zadbać o jej estetyczną i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w sieci to jedno, a prawidłowe przekazanie przez tę stronę wiedzy to drugie. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zniechęca do siebie nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie znalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie często pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron internetowych umiemy się zająć kompletnie, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy także utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego sobie życzy nasz klient.

Rzecz jasna, każdy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz rozmowy o tym jak powinna prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji aktualnych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu fachowego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które rzecz jasna wzbogacamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności kreujemy projekt graficzny, aby ukazać prawdziwy kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy finalną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta strony www przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wprowadzenia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają schemat graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy również wszelkie niezbędne i pomocnicze funkcjonalności, jak również układamy dostarczone treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i jesteśmy w stanie przekazać klientowi projektowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak przygotowaną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Kórnik

Sklepy internetowe, to strony WWW, gdzie można dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są często ujednolicane ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, lecz nawet taki oferujący tylko sześć wariantów paru produktów, także można zdefiniować jako sklep internetowy. Poza tym strony oferujące wykupienie usług abonamentowych przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zapewnia wypełnienie pełnego zakupu wraz z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy oferujemy, klientom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, gdyż taka inwestycja jest mniej kosztowna porównując do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobry pomysł gdy klient ma już inny kanał dystrybucji w internecie np. na dużych portalach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swój przychód uruchamiając następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takiej samej zasadzie – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie rozwinął się również na standardowe metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że utworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Obszar naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Niejednokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, przed podjęciem się restaurowania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby wykonać rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Następnie standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od zera także rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta oraz od ustalenia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych rozpoczyna się proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po skończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych przeszkód, aby to klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Kórnik

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, by ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią również dobrze zająć, czyli trzeba dobrze zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne komplikacje. Cel zarządzania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu sprawiają, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to adekwatnie zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest żywy, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Rzeczowo gospodarzona strona pomaga także upilnować dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Aby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub dodawanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcjonalności.

Istotne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dodać dbanie o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody naprawdę opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, jednak lista jest długa, z tego powodu, że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Kórnik

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to ważne, bo ciągle tam były i nie powstały się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Niestaranny UX może mieć ogromny wpływ na to, że strony lub sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – kiepska strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został naprawiony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych ekspertów efekty są dużo lepsze, a po definitywnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe składniki mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić jeśli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla jego użytkowników. Bezustannie byliśmy świadkami sytuacji, w których z pozoru widoczna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet nieodpowiednim kolorem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi szczegółami pracują nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania powinno wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem określonego profilu użyteczności. Różne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość subtelne to jest kilka różnic dość istotnych, które musimy poznać przy opracowywaniu UX – możemy również zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak jasne jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w wynikach wyszukiwania Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany konsument dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam klient styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc żeby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest zwiększona użyteczność i poprawienie odbioru interakcji z produktem, co jednoznacznie przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Kórnik

Kłopoty z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc rozwiązać problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, ponieważ nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub opracowaniem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej szczegółowych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie w sprawie tego jak w takiej sytuacji postępować. Wiecznie mają miejsce sytuacje, że niedoświadczony użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, dlatego że po prostu nie ma w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie błędu jest związane z pracami programistycznymi to dużo ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet zakładając, że uda się wprowadzić przykładową zmianę  to może ona nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą nastąpić i które są często bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście dalej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można też zamówić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zadbać, żeby zobaczyło je jak największe grono ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego rezultaty są tak dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Kórnik

Dysponując sklepem internetowym należy zatroszczyć się o jego przystępny układ oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Prawda, ale to nadal nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do odnalezienia interesującego ich asortymentu, a 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo zdecydowana większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy zaistniał, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie zadziała, kiedy nikt jej nie zobaczy! Z tej przyczyny tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50% kupców rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie wiele cech jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez sprawnie działającego i efektywnie zoptymalizowanego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie widzi.

2. Pozycjonowanie stron WWW Kórnik

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie patrzy na wyniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większą ilość internautów, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity pochodzące z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest prawidłowo wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, lecz jego ogromną wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Dodatkowo powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a internauci chętniej klikają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Kórnik

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie organizacja samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, lecz pozwala to wytworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Dla przykładu, jeżeli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod względem technicznym, oraz czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy wystarczająco wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej klasy treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu ogólnego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Kórnik

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to metoda długookresowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność w związku z tym warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, jednak jest to czasochłonna praca, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Większość firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest trudniej, bo większa część firmowych blogów zostaje zapomniana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zasadniczo nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o konstruowanie i publikację treści, lecz także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Kórnik

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. W związku z tym trzeba selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie trzeba dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama przyciąga duże grono czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają odbiorcom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Kórnik

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na tworzenie image specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu interesantom cennych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Kreowanie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, bo czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, ponieważ przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest utworzenie bloga na podobieństwo przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas wytwarzamy zawsze świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, najlepiej będzie zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, jednakże jak już wspomnieliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest powierzyć to zadanie wieloletnim fachowcom.

4. Poradniki Kórnik

Poradniki są następnym obrazem marketingu treści. Mogą oczywiście istnieć jako dział firmowego bloga, lecz poradniki można też sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się kształcenie odbiorców i nowych konsumentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, lecz należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak skomponować np. własnoręczne perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Powinno się pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też na pewno poszukiwałeś wiedzy w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, iż opłaci się wykorzystać Twoją ofertę.

Wytworzenie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, żeby dostarczyć jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, w związku z tym opłaca się nad nimi pracować na wszelaki możliwy sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pożyteczne dla konsumentów informacje zaowocuje zwiększeniem obrotów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Kórnik

Opisy produktowe są niebywale ważne dla sektora e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Optymalnie scharakteryzowany produkt potrafi przekonać konsumenta. Jeśli kupujący nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis również stwarza zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, bo każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, jednak często są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się idealnie do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne frazy, np. wygodne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Kórnik

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga też większego nakładu pracy, ale odpowiednio wykorzystane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeżeli film wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikatowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Ideą jest dostarczenie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak należy. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami widoczna jest także miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna przestrzeń i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich systematyczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją spełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja strona czy sklep, będzie prezentowała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy zaprezentować naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Kórnik

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być wydrukowana na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zmieniane na własne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak główną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją też w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku przygotowywania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Kórnik

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dosyć tania oraz efektywna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją umieścić wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami lub instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną uszkodzeniu albo jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Kórnik

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów lub może być skonstruowane indywidualnie. Żeby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie również są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zbudować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Kórnik

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej wstawiane są plakaty z treścią promocyjną. Takie potykacze regularnie obserwujemy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Kórnik

1. Druk małoformatowy Kórnik

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niedużym formacie – wydaje się to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność ma praktycznie każdy, ponieważ są one praktycznie w każdej firmie, w tych małych i tych dużych.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest dużo i trudno wymienić wszystkie z nich, jednak ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta także obejmuje wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, które są konieczne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej wytycznych uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania, a także szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów i do podania potencjalnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w przygotowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm też można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić również typową domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można krótko wymienić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dosyć sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwoli to sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Kórnik

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu i w miastach na elewacjach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest również człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim rozmiarze, bo zlecenie druku wielkoformatowego z nieprawidłowym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną liczbę informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, dlatego znakomicie jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na większe powierzchnie reklamowe, również takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Kórnik

Gadżety reklamowe to dosyć niepozorne narzędzia promocji i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego gatunku produkty nie muszą być również powszechnym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku jest możliwość oznakowania towaru oraz wykorzystania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, iż ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też właściwe sporządzenie projektu i dobranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są często oznaczane jedynie logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość ogromna i po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Kórnik to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?