fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Łęczna

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Łęczna jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twój biznes z sukcesem rozwinie skrzydła. Zauważalnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Łęczna?

Jesteś w idealnym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności oraz dużego doświadczenia oferując naszym klientom skuteczne rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces marki zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Dział graficzny w naszej firmie pomoże Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w sieci.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy ekspertami z wieloletnim doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pomocą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odrestaurujemy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Łęczna

Populacja: 21719

Długość geograficzna: 22.881350

Szerokość geograficzna: 51.301210

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Łęczna

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie w obszarze miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości opracowaliśm również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Szerokość naszych usług sięga też na pole technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała precyzyjne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Łęczna

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil warto także rzetelnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, tymczasem nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i ma interesującą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszą decyzją będzie zrezygnowanie z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, z racji tego, że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce faktycznie samodzielnie prowadzić swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie ekspertom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w social mediach. Na wstępie współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. W końcu social media mają na celu między innymi pokazać przedsiębiorstwo od środka, dlatego też potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Powszechnie wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, co więcej próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzykiem do wychwalania usług klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Łęczna

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, tak więc wskazane jest skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych zawodowo. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w danej branży i wskazujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Sprawdzamy i analizujemy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Systematycznie udzielamy pomocy naszym stałym klientom oraz nieprzerwanie szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też autorskie metody, które weryfikujemy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować schematy indywidualnie wybrane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Łęczna

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, w którym reakcja na postępowanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane metody działają porównując z planem działania konkurentów, oprócz tego z wykorzystaniem zebranych danych jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego samochodu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, mimo że prezentują dwa skrajne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki podkreślają swoje zalety, maskując słabe strony przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii poznajemy ich metodologię. Analogicznie możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane materiały i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działania konkurencji można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy uniknąć błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Zgłębiając konkurencyjne metody zwracamy uwagę też na dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też mogą być przydatne do planowania długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, które działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do aktualnych działań konkurentów, możemy również podpowiedzieć strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła realizowane są poprzez specjalistów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można zlecać samodzielnie bądź mogą być one zlecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, skutkiem tego jesteś w stanie przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Łęczna

Aby osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się adekwatnie wiązać ze sobą, dodatkowo muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do wykonania rzeczonego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która natchnie w konsumentach właściwe uczucia jak i również odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest niełatwym procesem, w którym przyglądamy się założeniom danej marki, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby realizować określone cele. W procesie tworzona jest nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszelkie niezbędne projekty materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Wstęp przebiegu budowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo ankieta z konsumentem i gruntowne badanie rynku, na którym działa lub chce funkcjonować, a zatem na początku powinniśmy kompletnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na rozpoznanie planu identyfikacji wizualnej. Na bazie analizy zebranych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejnym etapem jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to porównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Niepodważalnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy wykonujemy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z rynku, co pozwala nam dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak również do wymagań, które przedstawia nam klient. Z propozycji, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która później jest doszlifowywana celem uzyskania gotowego loga. Gotowe logo staje się bazą do wykonania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się przygotowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest prostszy. Faktem jest, iż opracowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to najistotniejszy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie angażować interesanta. Mimo to w procesie opracowywania pozostałych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, ponieważ każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i komponować się, aby w rezultacie utworzyć jednorodny wizerunek marki. Dobrać powinno się adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, a także zasady ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów jest ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcją i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument może być również bardzo przydatny w momencie współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, z uwagi na fakt, iż dzięki tej książeczce posiadają porady odnośnie designu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały reklamowe. Za pośrednictwem tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, zakładając projektowanie zgodne z zasadami zawartymi w brand booku.

Zrealizowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga czasochłonnego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod uwagę wszelkie dane, które mają wpływ na jej kształt i charakter – są to dla przykładu analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Łęczna

Trafne logo przyciąga wzrok i budzi odpowiednie uczucia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w konsumentach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zagadnieniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, właściwie przygotowanym logo jest bardziej szczegółowy i długi niż może nam się wydawać. Zaczęciem dowolnego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma zrealizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada prześwietlić między innymi, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są interesanci jego produktu lub usługi, a także jak logo ma na nich oddziaływać. Zgromadzenie i rozpatrzenie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wstępnym konceptem to dynamiczna wymiana zdań, z której kreujemy koncepty, po czym są selekcjonowane, a z najlepszych robimy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej narysować, aby zaprezentować ogólny zarys i ideę, które jeśli pokrywają się z celami danego projektu następnie przekuwane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie klient otrzymuje już propozycje logo, z których zostanie wytypowane pojedyncze do stuprocentowego dopracowania.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo wyglądać będzie w różnych wariantach barw, analizujemy jego układ i przygotowujemy kilka wariacji, z których również będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby zlecić przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Łęczna

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wielkie znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej przyczyny nie oddajemy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy zadanie, jakie ma wypełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz pilnujemy, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Dobra grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje także wybrane zadania i wzbudza odpowiednie emocje dla marki. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób stworzyć najlepszą grafikę, która będzie realizować cele biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie wykonujemy każdy element projektu w ten sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Możemy zaprojektować duży zakres projektów graficznych do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do umieszczenia w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Łęczna

Wiemy, jak ciężko jest wyszukać dobrego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zaangażowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim stażem, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, którego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej opłacie. Wszelki zakres sporządzanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz planowo dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by omówić, gdyż będzie to niezbędny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Łęczna

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli zbiór świadczeń, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym usługobiorcą, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych usługobiorców. Z tego powodu na początku za każdym razem organizujemy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w wydajny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, nakręca ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udoskonalić kampanię, tak aby dostać maksymalne korzyści przy niedużym wkładzie pieniężnym. Z pomocą Google Ads jesteśmy w stanie dopełnić konkretne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. normalne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad zwykłą formą promocji jest jej niemała możliwość konfiguracji oraz możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z zwykłych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji nieduży zbiór danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zarządzić, o jakiej godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie tytułem przykładu kierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na utrzymywanie swojej floty i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Łęczna

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dopasowaną typowo na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Prezentują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce niezmiennie zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy prawdopodobnie zostaną z nami to zdecydowanie większością rynku będą zakupy internetowe. Już w tej chwili mamy styczność z naprawdę dużą ilością zakupów zawieranych online, jednak żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z nich są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one wysoką skutecznością, a ponadto niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po zaczęciu kampanii zakupowej Google, polecane produkty pokażą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli odbiorca wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są zamieszczone w sklepie online to za sprawą kampanii zakupowych mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż wszelkiego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Łęczna

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną mnóstwo uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz odpoczynek może także posłużyć jako efektywny środek reklamowy.

Obecność różnorodnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskuje na wiarygodności i ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na zwiększenie wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach umiemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest równie ważne możemy dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Nie ma żadnego problemu. To właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy produktu. Możemy rozszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, aby coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W ten sposób społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą również zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy najlepszym dopełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można przedstawić.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Łęczna

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niepodważalnie nadal wydajna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz na zewnątrz, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i właściwie dzień w dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej cykliczną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i modernizację powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak odnotował fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Najważniejsza cecha oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tej przyczyny musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je wszystkie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej skontaktować się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Łęczna

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to ruchomy obraz jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo reklama ma unikatowe możliwości, które są niedostępne dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już gotowe wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Można uzyskany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a niemałym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, można go także przedstawić wybranej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim materiałem wideo możemy czasem pokazać znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą rezultat końcowy na pewno będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Łęczna

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz często  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Należałoby o tym pomyśleć z oczu interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli konsument obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę internetową niż żeby nie zobaczył żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tu też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do działalności, bowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Jeżeli okaże się, że internauta nie może odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpycha brzydkim wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za pośrednictwem profesjonalnej strony internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o które często pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania pomysłów i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni funkcjonującej, działającej strony. Możemy ponadto wykonać usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz rozmowy o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu wszystkich części i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna wzbogacamy o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start budujemy projekt graficzny, aby odzwierciedlić realny wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już ciężkie do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową zmieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. W tej części analizujemy także wielorakie konieczne i dodatkowe funkcje, jak również układamy dostarczone treści – stworzenie treści możemy również zlecić lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna rzeczywiście istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć usługobiorcy przygotowawczy adres URL do wglądu nad postępami projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Łęczna

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór produktów, ale nawet taki przedstawiający około pięć wariantów jednego produktu, także można uznać jako sklep internetowy. Poza tym serwisy oferujące wykupienie usług cyklicznych przez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnego zakupu wraz z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i manualnego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, albowiem taki biznes jest mniej kosztowny w porównaniu do wynajęcia lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też bardzo dobra inicjatywa gdy klient posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych stronach aukcyjnych, ale chce podwyższyć swoje dochody formując następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorze – klient może skompletować swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu internetowego, a po jakimś czasie rozwinął się także na standardowe metody sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest także jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też modernizację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą wizualną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także są czynne już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku testowym, a następnie przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się renowacji wizerunku sklepu internetowego, musimy wykonać rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Później klasycznie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Stworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po sfinalizowaniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to polecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Łęczna

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Niestety, by ta mogła funkcjonować należy się nią dobrze zająć, więc wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą jakieś problemy. Zadanie kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle biegnących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą sprawić, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Rzetelna i cyklicznie doskonalona strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga dodatkowo upilnować wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka posiada w swojej ofercie. Żeby było to wykonalne potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowym blogu lub zamieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym na przykład dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różne dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć dbanie o aktualność wszystkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona zostanie przejęta przez hakerów. Z tej przyczyny niewątpliwie opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę WWW.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy zaproponować jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, z racji że kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Łęczna

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, ale dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać błędy. One się nie pojawiają tylko pokazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że witryny i sklepy nie dostarczają takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Prawda – kiepska strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został podrasowany? Z doświadczenia umiemy stwierdzić, że po pomocy naszych pracowników rezultaty są dużo wyższe, a po gruntownych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niebywałe jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na efektywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co mogłoby się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Wielokrotnie widzieliśmy sytuację, w których niby widoczna na samej górze opcja nie była obserwowana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, nieprawidłową wielkością lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej funkcji może być przez nasz wzrok ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z przeglądania innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi fachowcy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany powinno realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość dyskretne to jest nieco różnic dość istotnych, które powinniśmy poznać podczas projektowania UX – możemy również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on wtedy wybierany przy użyciu np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tymteż swój udział wyświetlane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, bo i tam użytkownik styka się z daną firmą, produktem lub usługą i wytwarza swoje doświadczenie za pomocą wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by w dobry sposób stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć rzetelne umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co naocznie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Łęczna

Trudności z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą męką. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednak to także zwyczajna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, ale też, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można użyć w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub opracowaniem odnalezionym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie odnośnie do tego jak musimy wtedy sobie poradzić. Wiecznie występują sytuacje, że żółtodziób – niedoświadczony użytkownik – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z pomocą techniczną albo w jak szukać odpowiedzi w źródłach internetowych, bo zwyczajnie nie ma w tym niezbędnej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania przeszkody technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego realizacja to drugie.

Jeśli naprawa przeszkód wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na wstępie. Nawet jeśli uda się nanieść przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem specjalistycznych narzędzi. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym obejmuje naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie problemów z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na merytoryczny wywiad, żeby zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o całościową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bo nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to musimy dopilnować, żeby dotarły one do jak najszerszego grona ludzi. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie dalekosiężne, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są na tyle zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Łęczna

Dysponując sklepem internetowym wypada zatroszczyć się o jego czytelny wygląd oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że internauci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do odnalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% klika w pierwszy wynik – ponadto większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online się udał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden interesant jej nie wyświetli! W tym celu tak priorytetowa jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod marketingu w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa liczba interesantów zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zapozna się z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ dużo wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest też tempo ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele aspektów jego działania w tym także czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Łęczna

Nawet 97% internautów wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie patrzy na odnośniki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając niezoptymalizowaną pod względem SEO stronę, na której eksponujesz ciekawe informacje lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większe grono internautów, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa ludzi klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a benefity wywodzące się z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, wszak jest to akcja, która przynosi efekt długodystansowy pod warunkiem, że jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego ogromnym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu skończą się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads również będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Łęczna

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie zwracamy uwagę między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to konkretnie wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to zrobić sobie ogląd na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły prezentować się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i wolno się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych bazuje na przeglądzie informacji publikowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod kątem technicznym, oraz czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy jest korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak również poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowy zakres analizy SEO można ustalić indywidualnie w konsultacji z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Łęczna

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to droga długodystansowa, owocująca w zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest również częstotliwość dlatego też warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można generować na własną rękę, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest długoterminowa, dlatego bardziej opłaca się powierzyć to specjalistom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podstawa mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest ciężej, ponieważ spora część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Pożytki z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Łęczna

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Wobec tego należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że dobry artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i informacji, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że wartościowa i pomocna treść sama przykuwa duże grono internautów, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza wartościowych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w potrzebne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne korzyści.

3. Blog firmowy Łęczna

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na konstruowanie profilu specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki dostarczaniu interesantom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i stałych klientów.

Tworzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Pomimo to zawsze warto firmowego bloga posiadać i wypełnić go interesującą wiedzą, gdyż z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszym rozwiązaniem jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo praktycznego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wtedy tworzymy zawsze świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej będzie dać to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Łęczna

Poradniki są kolejnym przykładem marketingu treści. Mogą śmiało funkcjonować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest kształcenie czytelników i potencjalnych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, jednak należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, jak również obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik o tym jak utworzyć np. własne perfumy. Zawarte tam informacje przyciągną hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami buduje się przez wiele lat. Samemu też często poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Stworzenie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też warto nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w użyteczne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Łęczna

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Efektywnie opisany produkt potrafi zwerbować klienta. Gdy konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu pokazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest nierzetelny i krótki to interesant może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis także kreuje zaufanie kupca. Opis produktu ma również wpływ na efekty pozycjonowania, gdyż wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, ale zazwyczaj są niebywale efektywne. 

Przykładowo, sprzedając tradycyjne krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym zakończyć. Najprawdopodobniej będą zainteresowani. Nie mniej jednak, jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to pokażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli opiszesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Łęczna

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga również większej ilości czasu, ale odpowiednio zastosowane jest w stanie wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają znacznie wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeśli film wideo mówi o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy wynik odwrotny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się także fascynacja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjna płaszczyzna i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długoterminowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Łęczna

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, lub nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku realizowania różnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najwłaściwsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a potem zrobić wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Łęczna

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dość niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa oraz mobilna, można ją zamontować wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez tak wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie tworzymy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu skończony produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy również wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Łęczna

Na targach branżowych musimy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem paru mniejszych systemów albo może być skonstruowane indywidualnie. Żeby skompletować proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie wyprodukować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Łęczna

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Łęczna

1. Druk małoformatowy Łęczna

Drukiem małoformatowym określamy wszelakie wydruki w małym formacie – wydaje się to dosyć oczywiste. Często wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi styczność miał właściwie każdy, ponieważ goszczą praktycznie w każdej branży, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów jest dużo więcej, że trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do stworzenia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wówczas ograniczamy się do doprecyzowania szczegółów i do opisania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i dodane, ale nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom niwelując ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to granica sztywna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale także maszyn, które są konieczne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie może zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie maszyny nieraz drukują przykładowo billboardy, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić dane produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem dużo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak umożliwia to sobie uzmysłowić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Łęczna

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenosić, choć nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są banery oraz billboardy. Spotkać je można przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych dużych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy określić, czy przygotowywany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zamówienie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy dodać, że przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze szybkiego ruchu, zatem lepiej jest gdy przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard może sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – czyli nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego Gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może zrealizować projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Łęczna

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklam i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego typu produkty nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest jedynie ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które pomagają promować biznes w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię dookoła klienta, który może objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zazwyczaj drobny przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku jest szansa oznaczenia produktu oraz użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Kluczowym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, że ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest także właściwe sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się dużo mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą kreatywność.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, lecz nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, iż mnogość produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem wielka oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, albo nawet otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Łęczna to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?