fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Łęczna

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Łęczna jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze rozwiązania. Wobec tego Twój biznes rozwinie skrzydła. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Łęczna?

Trafiłeś w idealne miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności jak i wielkiego doświadczenia dostarczając naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna oraz fachowa prezentacja Twojej firmy jest najlepszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz stworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni możemy realizować zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub uaktualnimy istniejącą. Możemy również postawić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Łęczna

Populacja: 21719

Długość geograficzna: 22.881350

Szerokość geograficzna: 51.301210

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych punktów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Łęczna

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Z tego powodu na początku zawsze prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta wiele ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy także flagi reklamowe i reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga też na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres pracy obejmował całościowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi marketingowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Łęczna

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil warto również starannie prowadzić. Założenie konta to z pozoru najłatwiejszy etap, gdzie nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których powinniśmy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i ma coś interesującego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zaobserwować, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już został założony to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści biznesowe. Problem w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już duże doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zarejestrowanie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeśli nie ma na to czasu i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle wytwarzamy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to przy pomocy dostarczania im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od długości treści i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Łęczna

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie jest prostym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z pomocy doświadczonych ekspertów, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Doradzając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem osiągnęli liczne sukcesy w swojej branży. Analizujemy również w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Na bieżąco przychodzimy z pomocą stałym klientom i ciągle poszukujemy następnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na naszych wewnętrznych inicjatywach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Łęczna

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest niezmiernie ważnym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na zachowanie konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy wcześniej stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym konkurentów, a dodatkowo w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się bardzo dobrze, chociaż zajmują dwa skrajnie inne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metodologię. W identyczny sposób jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe strategie skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie konkurencji możemy poznać skuteczne sposoby i strategie postępowania w danej branży, a także uniknąć błędów, które mogłyby z kolei przynieść spore straty. Obserwując konkurencyjne strategie zbieramy też dane, które pokazują nam powtarzające się trendy i schematy, które także mogą być przydatne do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a także przyniosą obserwowalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania warto zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz dział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce i za granicą. Prace robione są przez ekspertów z szerokim doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy szczegół. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie albo mogą być one zalecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój czas uzyskując przy tym świetne efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Łęczna

By zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się odpowiednio wiązać ze sobą, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia rzeczonego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która natchnie w interesantach stosowne uczucia a dodatkowo odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi trudny proces, w którym identyfikujemy założenia marki, a potem pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby spełniać określone plany. W przebiegu tego procesu tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie niezbędne plany materiałów marketingowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Wstęp procedury wyznaczania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z konsumentem i rzetelna obserwacja rynku, na którym funkcjonuje lub chce działać, a więc najpierw musimy dogłębnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niewykonalne, gdyż brak jest potrzebnych informacji wpływających na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejnym krokiem jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiany w przypadku utwierdzonej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Następnie wykonujemy proces projektowania logo, w którym wykonujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo kreowane są w oparciu o informację uzyskane z ankiety z usługobiorcą, a ponadto z tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dostosować logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, a także do wymagań klienta. Z propozycji, które prezentujemy usługobiorca wybiera jedną wariację, która w późniejszym procesie jest dopracowywana w celu otrzymania gotowego loga. Odpowiednie logo staje się podstawą do opracowania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się opracowanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że projekt jest mniej skomplikowany. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najdłuższym etapem, gdyż jest to główny element wymagający zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na konsumenta. Nie mniej jednak w procesie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż powstające elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w rezultacie utworzyć pełny wizerunek marki. Zgrać powinno się adekwatny krój pisma, pasujące zestawy kolorów, jak i zasady ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, natomiast niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te porady wraz z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki niemu posiadają porady odnośnie designu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje spójność nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie ze wskazówkami mieszczącymi się w brand booku.

Wytworzenie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wielowątkowego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, również potencjalnych interesantów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Łęczna

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie emocje z daną firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w klientach właściwe skojarzenia jest rozwlekłym problemem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkowym etapem każdego projektu logo jest rzetelny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma realizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy rozpoznać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu i jak znak graficzny marki ma na nich oddziaływać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwala nam przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad wczesnym konceptem to twórcza polemika, z której wyłaniamy pomysły, po czym są przebierane, a najlepsze przedstawiamy klientowi. Powstające koncepty najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca otrzymuje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do ostatniego doszlifowania.

Ostateczny etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których też będzie wybrana ostateczna opcja. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby stworzyć przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Łęczna

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej przyczyny nie pozostawiamy niczego przypadkowi i dogłębnie analizujemy cel, jaki ma spełniać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Projektujemy dla wybitnych firm w swojej branży oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Właściwa grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje prócz tego wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Z powodu współpracy z największymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zrobić najlepszą grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechują się doskonałą jakością i profesjonalnym wykonaniem. Szczegółowo projektujemy każdy, jeden element grafiki tak, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie przygotować duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytku w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Łęczna

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak niełatwo jest wyszukać właściwego grafika, dlatego przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, dzięki której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu, który zna Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas kreacje graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, jakiego mają wykonywać. 

Na przestrzeni naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać nawet w jednej składce. Ostateczny zakres ustalany jest oddzielnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – najmujesz obszerny zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i punktualnie przekazuje zakontraktowane projekty. Z nami nie ma konieczności zakupu sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo obszerne pojęcie, które warto by sprostować, bowiem będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Łęczna

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli ogół usług, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Wskutek tego na początku każdorazowo organizujemy szczegółowy wywiad odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować rozległą obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zaświadcza, że nasza agencja w umiejętny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wznieca ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na trafienie z własną ofertą do większego grona klientów w niedługim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak znowelizować kampanię, by dostać maksymalne benefity przy niedużym wkładzie finansowym. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić pewne zadania, takie jak rozbudowanie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej ogromna możliwość personalizowania i możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy niepełny zbiór danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie zadecydować, o których godzinach powinny się prezentować. Możemy na przykład skierować reklamę do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Łęczna

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową nastawioną w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Prezentują one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieustannie powiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile zwykłe markety prawdopodobnie będą dalej z nami to bezapelacyjnie znacznie większy udział będą miały to kupujący i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem nawiązać kontakt na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorakie sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą skutecznością, jak również niskim kosztem pozyskania klienta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty znajdą się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie zalecamy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami e-commerce z wielorakim asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – o ile figurują w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Łęczna

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną masę uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem jest z pewnością Facebook. Obszar, który oferuje internautom czas oderwania od codzienności oraz odpoczynek może też posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Obecność różnych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu firma może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć interesantów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Jednak byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców i co jest bliźniaczo istotne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo skierujemy reklamę. Chcesz wyświetlić reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest różowy? Żaden problem. Taka właśnie jest olbrzymia siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy również poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później świetnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można przedstawić.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te sposoby rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Łęczna

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Widzimy te metody reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko, co widzimy w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej częstą aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, iż różnorodne zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku tej samej reklamy po prostu obojętnieje, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli ktoś nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zobaczył fakt jej renowacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z reklamą w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać jasną, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Łęczna

Kampanie wideo to ciekawa opcja prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Co ważniejsze wideo marketingowe daje unikalne możliwości niemożliwe do uzyskania dla zwykłych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Kiedy mamy już gotowe wideo, jesteśmy w stanie zainicjować reklamę w wielu kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, czy YouTube, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a sporym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można otrzymać wiele materiałów, które można wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy osób. Zatem przygotowując materiał promocyjny, można go także pokazać konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet niedługim filmem można niekiedy zobrazować dużo więcej niż wielką infografiką. Nie znaczy to jednak, że inne formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, wraz z naszą pomocą efekt niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Łęczna

Bez posiadania strony internetowej można jakoś działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż klienci poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony nie zawsze musi znaczyć utratę zaufania konsumenta, ale zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Można o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Kiedy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej porzuci temat.

Lepiej jest, jeśli konsument trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia odpowiedniego dostosowania strony www do przedsiębiorstwa, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezencję. Odnalezienie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że internauta nie umie wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona zraża nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko przekonasz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Można również zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron www umiemy się zająć kompletnie, od wykonania koncepcji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie do użytku działającej strony. Możemy ponadto zrobić pojedyncze, przykładowo wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia we własnym zakresie. Zajmujemy się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz rozmowy na temat tego jak ma wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście wzbogacamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie posiadamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy podsuwać autorskie propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej kolejności przygotowujemy projekt graficzny, aby zaprezentować rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie analizujemy także różne niezbędne i dodatkowe funkcje, a także układamy otrzymane od klienta treści – stworzenie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub stworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie powierzyć klientowi tymczasowy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Łęczna

Sklepy internetowe, to strony internetowe, na których możemy bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór asortymentu, lecz nawet taki przedstawiający około pięć wariantów paru produktów, tak samo można ogłosić sklepem internetowym. Także platformy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę możemy podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zezwala na dokonanie pełnej transakcji wraz z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego sporządzania rachunku.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Naturalnie nic nie jest przeszkodą, żeby zapoczątkować działalność od sklepu internetowego, gdyż takie przedsięwzięcie jest tańsze w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Otwarcie sklepu internetowego to też bardzo dobry pomysł usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swoje dochody formując kolejny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z łatwiejszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Struktura wówczas trochę się różni, ale działa na tej samej metodzie – interesant może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem wypłynął także na klasyczne sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli szczęśliwi z ich funkcjonowania, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina konstruowanie nowego sklepu z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że najpierw konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak samo jak podczas projektowania strony internetowej, zanim podejmiemy się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, musimy zorganizować rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw również zaczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy i uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w wypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, sprawdzania i końcowego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby to klient zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Łęczna

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła pracować poprawnie należy się nią także dobrze zająć, więc wypada optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych wcale nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym sterowaniem swoimi stronami, a to błąd, który kosztuje sporo wysiłku, gdy wystąpią jakieś problemy. Cel kierowania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i zmienianiu do ciągle postępujących trendów. Jako przykład możemy podać aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Nowatorska i systematycznie aktualizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim realni ludzie. Prawidłowo zarządzana strona pomaga ponadto zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które marka oferuje. Żeby było to możliwe powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o prawidłowe funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli systematyczne aktualizacje systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Jest nawet szansa, że strona zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny niewątpliwie powinno się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Modernizowanie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, które możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednakże wykaz jest długi, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Łęczna

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak zbada to fachowiec, to zaczynają wychodzić błędy. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie pojawiły się wskutek przebadania fachowego oka. User Experience ma duży wpływ na to, jakie są uczucia internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. skłonić klienta do zakupu.

Nieatrakcyjny UX może mieć ogromne znaczenie na to, że witryny lub sklepy nie dostarczają takich zysków, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – mizerna strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych fachowców wyniki są dużo wyższe, a po radykalnych zmianach, które także możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają odrastać.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe drobiazgi mogą wpłynąć na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są zrobione w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla internautów. Nieraz byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie położona na samej górze opcja nie była obserwowana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozlokowaniem, błędną wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi niuansami zajmują się nasi doświadczeni pracownicy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie plany ma realizować dane rozwiązanie, abyśmy mogli stworzyć UX danej strony internetowej pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że niezgodności między tymi typami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość dużych, które musimy uwzględnić podczas planowania UX – jesteśmy w stanie także zrobić oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany z wykorzystaniem np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Mimo to, że nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu podczas interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i wytwarza swoją opinię za pomocą wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne twierdzenie, że maszynowe boty na infolinii są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość duży, rzec by można, że nawet różnokierunkowy, więc aby optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, należy posiadać rzetelne umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest wytężona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na zwiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Łęczna

Kłopoty z wielorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz do tego zalicza się także zwyczajna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego długiego doświadczenia pomożemy rozwiązać problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że łatwiej będzie nam się porozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony oczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w wypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie co do tego jak powinniśmy w takiej sytuacji postępować. Notorycznie występują sytuacje, że nowy użytkownik – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób skomunikować się z obsługą techniczną lub w jak szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, dlatego iż po prostu nie ma w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego wdrożenie to drugie.

W razie gdy naprawa trudności wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na początku. Nawet jeśli uda się wgrać opisywaną zmianę  to może ona nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, w formie przykładu: obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie problemów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego też stawiamy na merytoryczną rozmowę w celu rozpoznania, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, aby zapytać nas o szczegółową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz doświadczonego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeśli mamy już treści w internecie, to należy zatroszczyć się, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są na tyle zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Łęczna

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego należy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto większość użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Widzisz już, że aby sklep internetowy odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Piękna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków gdy nikt jej nie wyświetli! Z tego względu właśnie tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod reklamy w internecie, bo im większa ilość odbiorców kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ wiele wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także tempo wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu mnóstwo cech jego działania w tym też czas wczytywania. Frazy kluczowe są ważne w pozycjonowaniu organicznym, mimo tego bez prawidłowo działającego i efektywnie usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Łęczna

Prawie 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie patrzy na linki znajdujące się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której rozprzestrzeniasz wartościowe informacje lub przedstawiasz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans na zauważenie przez dużą ilość ludzi, bo Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów wchodzi w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie ograniczony, a benefity wynikające z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads także mogą działać lepiej jeśli strona, do której są odnośnikami jest efektywnie wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Łęczna

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne czynności pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie analizy wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla fragmenty, które wymagają poprawy. W naszym badaniu zwracamy uwagę między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także prawidłową implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Na przykład, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co także ma znaczący wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na badaniu treści prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest związana rzeczowo z tematyką strony, a także czy jest wystarczająco wysokie nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią związaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli na przykład weryfikację puli linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Łęczna

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na udostępnianie użytkownikom cennych i interesujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długookresowa, owocująca w świetne rezultaty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność dlatego też warto takie zadanie powierzyć dedykowanym specjalistom. Materiały można oczywiście|Oczywiście materiały można robić na własną rękę, lecz jest to żmudna praca, a sama strategia jest długookresowa, dlatego korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm zaznajomiła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, jednakże sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest gorzej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwykle nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Korzyści z takiego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o projektowanie i publikację treści, ale także nasza znajomość dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Łęczna

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego należy selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to także część działań SEO. Zwykliśmy prychać z kwaśną miną na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przyciąga dużą ilość internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można nabyć potrzebne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe benefity.

3. Blog firmowy Łęczna

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim fachu. W wyniku publikowania internautom wartościowych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie ciekawego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, gdyż czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednakowoż zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest skonstruowanie bloga na wzór cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku wytwarzamy zawsze świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem tworzeniem firmowego bloga, należy wybrać jego formę, bo jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy interesującą treść, lecz jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli charakter biznesu pozwala – można tworzyć bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie tworzyć bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim przypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Łęczna

Poradniki są następnym modelem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako element firmowego bloga, ale poradniki można także zaprojektować w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest edukowanie odbiorców i nowych kontrahentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte powiązanym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Być może, lecz powinno się pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak skomponować np. własne perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz też do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, lecz bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością buduje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś informacji w swojej dyscyplinie i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – zaprezentowanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że ty jesteś ekspertem i przekona odbiorców, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Zbudowanie poradnika to również perfekcyjna okazja, aby opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę silniejszy ruch i wpływają na SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na wszelaki dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w przydatne dla klientów rady zaowocuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Łęczna

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla płaszczyzny e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi przekonać klienta. Gdy kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ prawidłowy opis również budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, bowiem wszelki produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, lecz zazwyczaj są nadzwyczaj skuteczne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Zapewne będą klienci. Jednakże jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest skonstruowane oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli omówisz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz zwiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Dlaczego? Dlatego, że tacy klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne frazy, np. mocne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Łęczna

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wytworzyć większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli jednoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy także materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, dlatego warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje interesujące możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Ideą jest danie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się cennymi treściami widoczna jest także fascynacja do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeśli zatroszczysz się o optymalny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Łęczna

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo niewielkim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom znakomitej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy także dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można zrobić dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Łęczna

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest całkiem niepozorny, lecz ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez faktycznie ogromną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o szerokim zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami czy instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu albo gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być użytkowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Łęczna

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów lub może być zbudowane indywidualnie. Aby skompletować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do zbudowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w standardowym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z niedużym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich wcale. Z tej przyczyny warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Łęczna

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, a także na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Łęczna

1. Druk małoformatowy Łęczna

Pojęciem druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym rozmiarze – to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma praktycznie każdy, bo są one właściwie w każdej firmie, w tych wielkich i tych małych.

Poza oczywistymi wizytówkami oraz ulotkami, jako druk małoformatowy możemy także zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje wiele i niełatwo wymienić każdy z nich, ale ich wzajemną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb, a także oczekiwań klienta w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są niezbędne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces produkcyjny.

Oczywiście, gdy klient posiada ma swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to ograniczamy się do uściślenia szczegółów, a także do przedstawienia możliwych zmian opierających się o panujące trendy, oraz nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, ale nie muszą. Sposobem do zrozumienia się oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najlepsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zwykle nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica stała. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale też maszyn, które są potrzebne do zrobienia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. bannery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości i więcej.

Jak można zwięźle wymienić pojedyńcze produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego dość sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie są to wszystkie, lecz pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Łęczna

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Doskonale znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, a także w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do tego zaliczyć jeszcze większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż do druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy ustalić, czy realizowany będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z fatalnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu też należy dodać, że przy projektowaniu w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać małą ilość informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi sobie liczyć nawet 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – więc nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, a także takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli mają oni własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Łęczna

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być też typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować business w sposób pozytywny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając powierzchnię wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś lekkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku istnieje możliwość oznakowania produktu oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja marki. Należy podkreślić, że większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest też właściwe przygotowanie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się znacznie mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, że jest to trudne zajęcie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dość ogromna i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tegoż wiele a poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są również maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy wykonać drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zrozumieć potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy fachową poradą, oraz również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection i Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Łęczna to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasz zespół czeka, aby przenieść Twój biznes na wyższy etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?