fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Leszno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Leszno jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze narzędzia. Dzięki temu Twoja firma z sukcesem rozwinie skrzydła. Zdecydowanie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Leszno?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym konsumentom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy funkcjonowanie praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Ciebie wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Tworzymy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa oraz wysokiej klasy prezentacja Twojego biznesu jest najważniejszą metodą do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Nieważne, czy chcesz utworzyć nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy fachowcami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonywać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy bieżącą. Możemy również postawić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Leszno

Populacja: 63565

Długość geograficzna: 16.574940

Szerokość geograficzna: 51.840340

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych filarów dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Sprofilowany plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Leszno

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od konceptu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo ciekawych i naprawdę różnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała szczegółowe opracowanie planu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Leszno

W dzisiejszym świecie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil powinniśmy również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to pozornie najłatwiejszy etap, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już został założony to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to prawdopodobnie lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi wymierne korzyści biznesowe. Mankament polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednak jeżeli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu w szczególności przedstawić przedsiębiorstwo od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo robimy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego klienta w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im ciekawych informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różne progi abonamentowe zależne od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Leszno

Stosowny kierunek w biznesie jest niezbędny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. W oparciu o wiedzę, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, które chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszą pomocą osiągnęli wiele sukcesów w danej branży. Analizujemy i sprawdzamy też w jaki, sposób możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne metody, które testujemy na własnych pomysłach i jeśli przynoszą zamierzone efekty to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Leszno

Badanie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej własnej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, gdzie reakcja na poczynania konkurentów jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, możemy zweryfikować, czy wcześniej stosowane metody są opłacalne w porównaniu z planem strategicznym konkurencji, a także w oparciu o uzyskane dane możemy także zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, chociaż zajmują dwa skrajnie odmienne strategie. Jak to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując równocześnie słabości dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią drogę działania. Zebrane dane oraz opracowane nowe metody przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Analizując działanie konkurencji można poznać skuteczne sposoby i strategie działania na danym rynku, a także możemy uniknąć błędów, które mogą z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne metody zwracamy uwagę również na dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych strategii, które pomogą uniknąć różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą wymierne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, które działania warto wykonać w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy dodatkowo zaproponować strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia świeżych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła przygotowane przez nasz dział graficzny można doglądać w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace tworzone są przez fachowców z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zlecać samodzielnie bądź mogą być one zalecane poprzez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój własny czas osiągając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Leszno

By osiągnąć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się właściwie kojarzyć, dodatkowo powinny docierać do prawidłowych odbiorców. Do zrobienia tego celu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która obudzi w konsumentach trafne uczucia jak i również zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby wykonywać określone plany. W procesie powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy zastosowywać system identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszystkie wymagane plany materiałów marketingowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Otwarcie procedury kształtowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo rekonesans z usługobiorcą i gruntowne badanie branży, w której działa lub chce działać, w związku z tym przede wszystkim powinniśmy porządnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego rozpoczęcie procesu jest niewykonalne, ponieważ nie posiadamy ważnych informacji wpływających na opis charakteru identyfikacji wizualnej. Na gruncie analizy zapisanych przez nas danych zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Bezspornie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, w którym przyrządzamy różne propozycje i warianty. Sugestie logo przyrządzane są w oparciu o informację uzyskane z wywiadu z klientem, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak i do wymagań klienta. Z motywów, które przedstawiamy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest ulepszana celem stworzenia końcowej wersji. Skończone logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że projekt staje się mniej skomplikowany. Prawdą jest, iż utworzenie designu logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to fundamentalny element wymagający opracowania i obmyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Pomimo to w procesie tworzenia pozostałych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być dobrze zgrany z wykonanym logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby w połączeniu wypracować zgodny wizerunek marki. Zgrać warto odpowiedni krój pisma, harmonijne kolory, jak i metody ich łączenia i prezentacji. Nie można też zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, z uwagi na fakt, iż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest ulotka, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument będzie również bardzo przydatny w wypadku współpracowania z różnymi studiami reklamy i grafiki, dlatego że dzięki temu plikowi posiadają wytyczne odnośnie designu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne ze wskazówkami zawartymi w brand booku.

Wytworzenie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga Wielozadaniowego procesu, podczas którego zostaną wzięte pod lupę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Leszno

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wzbudzał w adresatach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, dobrze stworzonym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Pierwszym momentem wszelkich projektów logo jest szczegółowy wywiad z klientem na temat tego, jakie cele ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu potrzebujemy przestudiować między innymi, w jakiej branży działa nasz konsument, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zebraniu i badaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia kreacji konceptu logo.

Okres pracy nad wczesną koncepcją to twórcza wymiana zdań, z której kreujemy koncepcje, po czym są selekcjonowane, a najlepsze pokazujemy klientowi. Projektowane koncepcje najlepiej nakreślić na papierze, aby przedstawić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do finalnego wykończenia.

Finiszowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Testujemy jak logo sprawdza się w różnych wariantach barw, badamy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do wersji wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób powinno się korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Leszno

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które odbieramy i interpretujemy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Dlatego też nie dajemy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Projektujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wizerunek przedstawiał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, lecz realizuje także wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje. Z powodu współpracy z różnymi markami i zrobieniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób stworzyć idealną grafikę, która zrealizuje plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są wysoką jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo wykonujemy każdy element zadania w ten sposób, aby spełniał swoje szczegółowe zastosowanie oraz aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych do druku mało- i wielkoformatowego, jak również do użytkowania w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasze studio grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Możemy zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Leszno

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu zrobiliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej klasy prace graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, którego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć w jednej składce. Każdorazowy zakres przeprowadzanego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim zaoszczędzenie czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełen personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i zgodnie z rozkładem finalizuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupowania sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by zrozumieć, bowiem będzie to integralny rodzaj akcji marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najpopularniejsze i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Leszno

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które dopasowujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych klientów. Tak więc na wstępie zawsze dokonujemy szczegółowy wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zaoferować dogłębną obsługę reklamową od A do Z, począwszy od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej pokazujemy przykładowe współpracę z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich kontrahentów, nakręca ich rozwój na wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś zwały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, aby dostać jak największe korzyści przy małej inwestycji finansowej. Dzięki Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne cele, na przykład rozbudowanie liczby osób odwiedzających nasze strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnego rodzaju kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad tradycyjną metodą promocji jest jej duża możliwość kształtowania, jak też możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. W przypadku starodawnych form jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy ograniczony pakiet danych statystycznych odnośnie ich wydajności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii oraz wycelowania w grupę konsumentów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zadecydować, o której godzinie powinny się ukazywać. Możemy tytułem przykładu skierować reklamę do kierowników małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną ilość środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak rozległe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Leszno

Kampanie produktowe są specyficzną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów w sklepach internetowych. Pokazują one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową stronę zakupu, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne zakupy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy styczność z naprawdę dużą ilością transakcji zawieranych online, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób spotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najbardziej efektywnych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, a także małym kosztem pozyskania nabywcy. Oprócz tego dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów lub usług.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty znajdą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, na liście wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może złożyć zamówienie. Łatwa i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie polecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie internetowym to przez kampanię zakupowe możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Leszno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom moment oderwania od codzienności i odpoczynek może też posłużyć jako miarodajny środek reklamowy.

Obecność rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. Wskutek tego firma może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na zwiększenie wyników firmy. Lecz uczestniczenie w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest na równi ważne możemy również dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować kampanię marketingową. Chcesz pokazać reklamę swojego produktu entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest wielka siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Strategie, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktów. Jesteśmy w stanie zwiększać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób grono zgromadzone wokół Twojego biznesu urośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy fantastycznym dopełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że biznesy, które wykorzystują te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Leszno

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przedstawia nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź na zewnątrz, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, iż rozmaite zmiany i aktualizacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem rejestrujemy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niedużo czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w konsekwencji tego musi być ona krótka, treściwa i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Dobrze jest także oznajmić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, dlatego też najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Leszno

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe ma unikatowe możliwości nieosiągalne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów marketingowych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Kiedy mamy już gotowy materiał, możemy uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, jak również na zyskującym sławę TikToku. Można wyprodukowany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo i wyświetlający się tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy otrzymać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, tak jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go również wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda reklamy może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem możemy niekiedy przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form marketingu powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, dzięki naszej pomocy efekt końcowy bezsprzecznie będzie dobry.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W czasach internetu nie powinniśmy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Leszno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takiej strony nie zawsze musi znaczyć utratę ufności konsumenta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o danym produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Znacznie lepiej jest, kiedy interesant trafi nawet na prostą, minimalistyczną stronę web niż żeby nie zobaczył ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Znalezienie firmowej strony w internecie to jedno, a umiejętne prezentowanie przez tę stronę wiadomości to drugie. W przypadku gdy okaże się, że internauta nie jest w stanie sprawdzić odpowiedzi na nurtujące go pytania, bo strona odstrasza nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które rutynowo pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób odbiorca będzie mógł zdobyć potrzebne mu informacje, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron internetowych umiemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni funkcjonującej, działającej witryny. Możemy również wykonać pojedyncze, czyli wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, czego oczekuje nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów oraz wywiadu na temat tego jak powinna prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po odbyciu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy w oparciu o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne bogate doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać własne propozycje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części tworzymy projekt graficzny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony możemy przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do wykonania nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przemieniają projekt graficzny na funkcjonalny system. Na tym etapie sprawdzamy również wielorakie konieczne i dodatkowe funkcje, ponadto wprowadzamy otrzymane od klienta treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy też zlecić lub wykonać osobiście. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi projektowy adres do śledzenia postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych przekazujemy tak stworzoną stronę web do finalnej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Leszno

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których możemy bezpośrednio zakupić towary lub usługi. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi duży wybór produktów, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów jednego produktu, także możemy nazwać sklepem internetowym. Dodatkowo platformy oferujące kupno abonamentu poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która zapewnia dokonanie pełnej transakcji razem z opłatą właśnie przez internet, bez wcześniejszej konieczności kontaktu konsultanta i ręcznego sporządzania faktury.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Rzecz jasna nic nie jest przeszkodą, by zabrać się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze w porównaniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy kontrahent posiada już inny kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje dochody formując następny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowej osoby. Oczywiście są także rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja wówczas trochę się różni, ale działa na takim samym wzorze – interesant może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie systemy oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie wypłynął także na standardowe sposoby sprzedaży przez sklepy stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić upragnione przychody. Renowacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas odświeżania wyglądu, dlatego że najpierw pracujemy w środowisku próbnym, a dopiero potem przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, powinniśmy przeprowadzić rozmowę odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Przygotowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od analizy oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wyglądu całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i finalnego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po zakończeniu prac klient dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakże nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Leszno

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować prawidłowo należy się nią także dobrze zająć, więc należy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Menedżerowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że całość na pewno funkcjonuje tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele wysiłku w przypadku, gdy wystąpią jakieś problemy. Zadanie sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem powodują, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Musimy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, lecz żeby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Przykładnie gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub zamieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne odświeżanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie prawidłowego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest także zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pojawienia się komunikatu informującego, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te wszystkie powody opłaci się powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Nasza firma jest w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia usterki.
 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi opcjonalne funkcjonalności, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, lecz wykaz jest długi, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Leszno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są często ignorowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak spojrzy na to fachowiec, to zaczynamy dostrzegać mankamenty. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie zrodziły się w rezultacie przebadania fachowego oka. User Experience ma obszerny wpływ na to, jakie są odczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Nieprzyjemny UX może mieć kolosalne znaczenie na to, że strony albo sklepy nie dostarczają takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieproduktywne. Prawda – mizerna strona lub sklep może działać, ludzie po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co, gdyby UX został poprawiony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są zdecydowanie lepsze, a po gruntownych zmianach, które również możemy wykonać, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe niuanse mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak wiele czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla kupujących. Wielokrotnie byliśmy świadkami sytuacji, w których pozornie położona na samej górze opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi drobiazgami zajmują się nasi wieloletni pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad rolą User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku zrobić wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany powinno spełniać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość delikatne to jest nieco różnic całkiem ważnych, które należy poznać przy projektowaniu UX – jesteśmy w stanie też zrobić osobno UX dla każdego z tych konsumentów i będzie on przydzielany na podstawie np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie każdy wie, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Owszem, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż zaczyna się już w trakcie szukania w Google, ponadto w poczcie e-mailowej, którą dany interesant dostaje od firmy – mają w tym również swój udział wyświetlane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam konsument styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Można nawet wysunąć takie twierdzenie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak widać, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet interdyscyplinarny, więc aby prawidłowo zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, trzeba mieć pewną wiedzę oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi specjaliści od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Działaniem tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Leszno

Trudności z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, lecz to również klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej dziedziny, ale też, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź, gdyż zrobimy to za niego. Podobnych analogii możemy użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie może włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe w kwestii tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie przydarzają się sytuacje, że początkujący używca – może po prostu nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z pomocą techniczną albo w jak szukać rozwiązań w dostępnych źródłach, bo zwyczajnie nie posiada w tej materii niezbędnego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa problemu jest związana z pracami programistycznymi to duża liczba użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na starcie. Nawet gdy uda się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już wymagana jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem specjalnych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą wystąpić i które są często bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko niektóre przykłady. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, np. obszar pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, albo systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, z tej przyczyny stawiamy na wyczerpujący wywiad, żeby rozpoznać, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o szczegółową wycenę takiego modelu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz odpowiedzialnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, ponieważ nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Kiedy mamy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, by dotarły one do jak największego grona osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymaga od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, jednak jego skutki są tak zadowalające, że powinniśmy o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Leszno

Dysponując sklepem internetowym wypada zadbać o jego przystępną budowę i jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zatroszczyć się o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania pokazały, że klienci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do wynalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto znaczna część użytkowników przeszukuje tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby sklep online się udał, musi on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra w przypadku gdy nikt jej nie zobaczy! Dlatego też właśnie tak istotna jest jak najlepsza pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z głównych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, wszak im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych kontrahentów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się strony internetowej. Czy wiedziałeś, że niecałe 50 procent klientów rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, w przypadku, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, ale bez sprawnie działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Leszno

Nawet 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że posiadając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez szersze grono internautów, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% interesantów klika w tylko 5 pierwszych znalezionych linków. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wynikające z dużego ruchu też zostają znacznie zmniejszone.

Warto inwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, albowiem jest to akcja, która przynosi efekt długoterminowy jeżeli jest profesjonalnie zrobiona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestaną się wyświetlać. Poza tym warto wiedzieć, że kampanie Google Ads również prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest efektywnie wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne aktywizuje świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane ze stron, które już znają. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Leszno

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO przyniesie szczegółowe informacje o stanie strony internetowej i jej dostosowania do wyświetlania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść należytego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc organizacja samej strony internetowej i jej dostosowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony jak również tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, jeżeli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści eksponowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest sensowna pod względem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy korzystne, duże nasączenie strony internetowej wysokiej jakości treścią skojarzoną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy na przykład o weryfikacji puli linków wysyłających do witryny, tego czy w ogóle są działające i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też poziom widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można określić indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko przebadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych specjalistów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Masa rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Leszno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wysokiej klasy i ciekawych treści, dzięki którym kształtujemy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długoletnia, przynosząca zniewalające rezultaty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też regularność w związku z tym warto takie zadanie przekazać odpowiednim ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można produkować na własną rękę, ale jest to zajęcie pracochłonne, a strategia jest długookresowa, z tego powodu bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Dużo firm zetknęła się już z pewną formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, ale sam blog to nie całość, trzeba go jeszcze naładować wartościową treścią, a z tym jest ciężej, wszak większa część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji najczęściej nie działa lub działa bardzo słabo. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Walory tego rozwiązania to nie tylko cykliczność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, lecz też nasza znajomość używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Leszno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest mierna – można nawet sformułować tezę, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Tak więc należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim wartościowej treści i informacji, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że interesująca i przydatna treść sama przykuwa duże grono internautów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematem wpisu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Leszno

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swoim zawodzie. Wskutek dostarczania czytelnikom ciekawych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych klientów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale również opłacalnym. Nie we wszystkich dziedzinach można tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. W każdym razie zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, lecz w takim przypadku najlepszą opcją jest utworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas kreujemy nieustannie świeżą i cenną treść niezależną od postępu danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne zapytania odbiorców i wprowadzamy wartościowy ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się również zaprezentowanie swojego biznesu większemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli gatunek biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie konstruować bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym ekspertom.

4. Poradniki Leszno

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą efektywnie funkcjonować jako element firmowego bloga, jednak poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. W wyniku użyciu poradników możliwe staje się dokształcanie odbiorców i nowych klientów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza dotrze do hobbystów, którzy wygenerują wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją posiadamy. 

Musimy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Sam też z pewnością szukałeś informacji w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a może pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, że opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Opracowanie poradnika to również idealna okazja, by opublikować jeszcze więcej ciekawych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Wartościowe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i wpływają na SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem obrotów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Leszno

Opisy produktowe są nadzwyczaj ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeżeli kupujący nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu dostarcza klientowi informacje, które powinien znać, przed dokonaniem zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wkład na rezultaty pozycjonowania, albowiem każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale esencjonalnie opisać dany produkt – z czego jest wytworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to proste rzeczy, ale często są niebywale efektywne. 

Na przykład, oferując zwykłe krzesła, możesz zrobić listę danych technicznych i na tym zakończyć. Zapewne będą klienci. Jednakże jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z jakich materiałów jest stworzone oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym klientom wartościowe informacje, choćby o trwałości swojego asortymentu. Jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo nadaje się świetnie do biura lub szkoły to zauważysz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Leszno

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga również większego nakładu pracy, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy jeszcze materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Zresztą jeżeli materiał wideo traktuje o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto budować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje ciekawe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i musimy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona nachalna to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom cennych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Najlepiej jest jeśli w dzieleniu się interesującymi treściami znajduje się również miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej klasy filmiki, jak również zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Leszno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być wydrukowana na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady oraz zalety. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różne spółki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak podstawową funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami lub ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niedużym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują też w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów oraz gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy również dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również szeroki wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Leszno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest stosunkowo niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub dużego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to stosunkowo tania oraz efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie znaczną liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się tylko na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, że o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdy zaś umieścimy na fladze symbole narodowe lub też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują jeszcze maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można natrafić często przed dużymi korporacjami bądź instytucjami, można je dostrzec przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać gdy ulegną zepsuciu lub jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można także zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, lecz te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Leszno

Na targach branżowych trzeba się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów albo może być zrobione indywidualnie. By uformować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w małym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z ogromnym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Leszno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie mają w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Leszno

1. Druk małoformatowy Leszno

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niedużym formacie – to dosyć oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, ponieważ są one praktycznie w każdej firmie, w tych wielkich i tych małych.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferujemy również kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od poznania potrzeb, a także oczekiwań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, jakie są potrzebne do wykonania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada ma już swoją własną i przemyślaną koncepcję projektu, to ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów, a także do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do zrozumienia się i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest odpowiednia komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Dokładnie określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom minimalizując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, jakich format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale jeszcze maszyn, które są potrzebne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można nazwać także normalną domową drukarkę. Bierze ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie może być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują przykładowo bannery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wymienić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego całkiem dużo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast umożliwia to sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Leszno

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są bilbordy i banery. Widzimy je przy drogach ekspresowych oraz w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także osoba do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy realizowany będzie wydruk w większym formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego ze złym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy nadmienić, iż przy projektowaniu w procesie projektowym także należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną ilość informacji, gdy stoi przy drodze ekspresowej, więc znakomicie jest jeżeli przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w wypadku dużego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i dużo bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt wykona zakładane zadanie i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy też zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku oraz na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – czyli nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe, również takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne przygotowanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt, ale również sam wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi klienci bardzo regularnie decydują się na tę opcję, jeżeli posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Leszno

Gadżety reklamowe to całkiem niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja firma może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, jednak pomagają. Tego pokroju artykuły nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, jakie pomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a również w tym przypadku jest szansa oznakowania produktu i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, że ważniejszą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną sprawą jest też dobre sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych idealnych dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednakże nie dlatego, iż jest to trudne zadanie jako takie, tylko dlatego, iż mnogość produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka i po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego więcej i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, nawet sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać artykuły neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, oraz także utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Leszno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Czekamy, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Nasza agencja reklamowa składa się z najbardziej doświadczonych i kreatywnych ludzi, którzy dokonają to bez żadnego problemu.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?