fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Leszno

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Leszno jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze pomysły. Z racji tego Twoje przedsiębiorstwo z sukcesem osiągnie sukces. Zauważalnie zwiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Leszno?

Trafiłeś w najlepsze miejsce, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej kreatywności i bogatego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Praktycznie każdy sukces firmy zależny jest od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej profitów ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Profesjonalna ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najlepszą metodą do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz utworzyć nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Dzięki naszej drukarni możemy realizować projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie katalogów, plakatów, wizytówek, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Wykreujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy istniejącą. Możemy również wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Leszno

Populacja: 63565

Długość geograficzna: 16.574940

Szerokość geograficzna: 51.840340

Reklama i marketing

W dzisiejszych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Leszno

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Pod spodem prezentujemy kilka przykładów współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i aż do teraz wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Zapotrzebowania biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Zakres wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga też technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości zrobiliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował szczegółowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Leszno

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju przyjętym zwyczajem, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy również skrupulatnie prowadzić. Założenie konta to pozornie najłatwiejsza z czynności, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet jeśli firma ma dobrą opinię i posiada ciekawą ofertę. Nawet sami możemy zaobserwować, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Konkluzja z tego jest taka, że jeśli profil już istnieje to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeżeli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze skonfigurowanego profilu przynosi wymierne korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawiamy się my. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skuteczniejszych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już duże doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi dotyczące prowadzenia Social Mediów obejmują zarejestrowanie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak jeżeli nie ma na to czasu i chciałby powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient widzi swoją stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu social media mają na celu w szczególności pokazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Standardowo wytwarzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w social mediach. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, ponadto próbujemy uzyskiwać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania usług klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać ten aspekt nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Leszno

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest banalnym zadaniem, dlatego dobrze jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. Z wykorzystaniem informacji, które otrzymujemy od klienta odnośnie jego firmy lub marki, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom posługujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli liczne sukcesy w branży. Rozpatrujemy również jakim sposobem możemy wesprzeć klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Niezmiennie pomagamy naszym stałym klientom oraz ciągle szukamy następnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też swoje własne rozwiązania, które analizujemy na własnych projektach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie opracowane do każdej firmy, czy też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Leszno

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym narzędziem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek jest jak swoisty żywy organ, w którym reakcja na działanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za pomocą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą przeprowadzamy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania działają w zestawieniu z planem strategicznym działania konkurentów, a także w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie samochody z najwyższej półki bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia zajmuje się samochodami niedrogimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada jakiegokolwiek przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, pomimo iż zajmują dwa skrajnie odmienne podejścia. W jaki sposób to możliwe? Obie marki wyróżniają swoje zalety, maskując defekty z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Analogicznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurencji można zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Analizując konkurencyjne metody zapisujemy też dane, które wskazują nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które też będą przydatne do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając znajomość różnych branż naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy również podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wytwarzane są poprzez fachowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można indywidualnie albo mogą być one polecane przez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas uzyskując przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Leszno

By zdobyć sukces na rynku, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się stosownie kojarzyć i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji tego celu potrzebujemy odpowiedniej identyfikacji wizualnej, która wznieci w klientach odpowiednie uczucia i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a dalej tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby zrealizować określone założenia. W przebiegu tego procesu kreujemy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która mieści w sobie też wszelkie użyteczne schematy materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Początek procesu konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze ankieta z klientem i dogłębna obserwacja rynku, na którym pracuje lub chce działać, a zatem przede wszystkim musimy kompletnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać istniejącej firmie. Bez tego otwarcie takiego procesu jest niemożliwe, gdyż nie posiadamy ważnych informacji, które mają wpływ na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest sformułowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. W kolejnym etapie zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo tworzone są z wykorzystaniem informacji z ankiety z konsumentem, a także tych pozyskanych z przeglądu rynku, dzięki czemu możemy dopasować logo i tożsamość marki do rynku, jak też do oczekiwań, które przedstawia nam nasz klient. Z propozycji, które przedstawiamy usługobiorca wybiera jedną wariację, która jest dopracowywana w celu osiągnięcia końcowej kreacji. Gotowe logo staje się fundamentem do przygotowania pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możemy zacząć przygotowywanie innych części identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że proces będzie łatwiejszy. Faktem jest, iż opracowanie logo jest najbardziej czasochłonne, ponieważ jest to najważniejszy element wymagający opracowania i obmyślenia każdego względu, który będzie mieć wpływ na konsumenta. Lecz na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż wszystkie elementy muszą być spójne logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie stworzyć zgodny wizerunek marki. Zgrać należy adekwatny krój czcionki, pasujące zestawy kolorów, jak i metody ich łączenia i demonstracji. Co więcej nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak papier firmowy, kubki, ulotki, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z funkcjonalnymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych gadżetów użytkowych może być ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna jest pismo reklamowe, jednak niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazania razem z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całą identyfikacją wizualną. Dokument jest również bardzo przydatny w momencie współpracy z różnymi projektantami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi posiadają wskazówki o stylu, w którym powinny być zaprojektowane wszystkie materiały marketingowe. Przy użyciu tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem projektowania zgodnie z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Przygotowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod uwagę wszystkie dane mające wpływ na jej wygląd i charakter – są to między innymi analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Leszno

Dobre logo przykuwa spojrzenia i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w klientach właściwe skojarzenia nie jest łatwym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces kryjący się za każdym starannie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż może nam się wydawać. Pierwszym krokiem wszelkich projektów logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie zadania ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu powinniśmy przyjrzeć się w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu lub usługi i jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zmagazynowaniu oraz przebadaniu tych informacji będziemy mogli podjąć się rozpoczęcia tworzenia koncepcji logo.

Okres pracy nad roboczą koncepcją to kreatywna burza mózgów, z której wyłaniają się szkice, po czym są przebierane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później przeobrażane są w faktyczną propozycję projektu. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest więcej niż jedna i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie konsument otrzymuje już propozycje logo, z których wytypuje jedno do ostatecznego doszlifowania.

Finiszowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, sprawdzamy jego układ i tworzymy kilka opcji, z których także będzie wybrana jedna najlepsza. Finalnie zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest też, aby wykonać przynajmniej podstawową księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Leszno

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i przetwarzamy, wobec tego zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Wobec tego nie pozostawiamy niczego przypadkowi i kompleksowo badamy plan, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Pracujemy dla największych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Ponadprzeciętna grafika reklamowa jest nie tylko ładna, ale realizuje dodatkowo wybrane zadania i wywołuje odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki najlepszy sposób zrobić najlepszą grafikę, która zadba o plany biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wizerunek firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Dokładnie projektujemy każdy element projektu w taki sposób, aby spełniał swoje szczególne zastosowanie oraz aby tworzył z innymi elementami funkcjonalną i komponującą się całość przekazującą wybrany komunikat do klienta.

Możemy wykonać szeroki zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasz dział graficzny zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Leszno

Wiemy, jak trudno jest znaleźć profesjonalnego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, za sprawą której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Dzięki temu Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje wysokiej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma znanymi markami, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy

To wszystko możesz posiadać nawet w jednej opłacie. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Dodatnie cechy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, funduszy i gwarancja bezpieczeństwa – werbujesz pełny sztab graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania oraz na czas finalizuje złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, jako że będzie to ważny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się zajmują.

1. Kampanie Google Ads Leszno

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym kontrahentom, które kompletujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych kontrahentów. Wobec tego na początku zawsze przeprowadzamy skrupulatny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre z współpracy z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Mamy status partnera Google!

Status partnera Google Ads potwierdza, że nasza agencja w efektywny sposób steruje kampaniami swoich klientów, uaktywnia ich rozrost w wyniku zarządzaniu ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w sferze Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości konsumentów w szybkim czasie, a za sprawą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak uregulować kampanię, żeby otrzymać największe benefity przy małym nakładzie finansowym. Za pośrednictwem Google Ads możemy zrealizować konkretne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. typowe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną formą promocji jest jej spora możliwość konfiguracji oraz możliwość dogłębnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy do dyspozycji ograniczony zestaw danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii i trafienia w grupę odbiorców również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zdecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet możemy zdecydować, o której godzinie mają się eksponować. Mamy możliwość dla przykładu skierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie internetu. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej rozległej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Leszno

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe dostosowane głównie na sprzedaż produktów na stronach internetowych. Pokazują one główne cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę zakupu, gdzie odbiorca może dokonać transakcji.

Mamy do czynienia z bez przerwy zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ten nurt miał ulec wygaszeniu, o ile zwykłe sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bezspornie znacznie większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z najlepszych są kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one dużą produktywnością, jak również niskim kosztem dotarcia do klienta. Dodatkowo przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po uruchomieniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty prezentować się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytań klienta, na przykład, jeżeli interesant wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i wyjątkowo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – pod warunkiem że są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Leszno

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przykuwają kawał uwagi człowieka każdego dnia, a najczęściej podawanym wzorem zapewne jest Facebook. Przestrzeń, która dostarcza internautom chwilę oderwania od codzienności i odpoczynek może równie dobrze posłużyć jako wydajny środek reklamowy.

Uczestniczenie różnorodnych firm w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zainteresować konsumentów w interakcję z własną marką, co może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Niemniej jednak obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest jednorako ważne możemy wprowadzić bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma żadnego problemu. Oto właśnie jest ogromna moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą być ograniczane tylko do ciągłej reklamy produktów. Możemy na przykład zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej użytkowników wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zauważyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że marki, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Leszno

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to jedna z najstarszych form reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Widzimy te formy reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z mieszkania, niewątpliwie zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym przeplata się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wszelkie modyfikacje i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zaciekawieniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie non stop identycznej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszelka metoda reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, treściwa i przekazywać prosty, zrozumiały komunikat. Warto jest także zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak to często bywa- jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać, a jednocześnie utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Leszno

Kampanie wideo to ciekawy sposób przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty co najmniej trzy razy tyle. Co więcej, wideo marketingowe posiada unikalne możliwości niedostępne dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć aż kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończony materiał, można uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby takową możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a także na zyskującym sławę TikToku. Możemy wyprodukowany materiał wideo zastosować go także jako standardowy film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie www firmy. Opcji jest dużo, a ważną zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy uzyskać wiele materiałów, które można wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do wybranej grupy odbiorczej. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, możemy go również przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Ta forma reklamy może okazać się też w wyższym stopniu angażująca, dlatego nawet krótkim filmikiem można nierzadko przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy reklamy powinniśmy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapominać o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Leszno

Bez posiadania strony internetowej nadal da się pracować, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takiej strony niekoniecznie musi znaczyć utratę ufności użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla prezencji firmy. Powinniśmy na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeśli nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Lepiej jest, jeśli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie spotkał żadnych wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem dopasowania strony internetowej do biznesu, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może być wystarczająca minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. Kiedy okaże się, że potencjalny klient nie umie wyszukać odpowiedzi na nurtujące jego pytania, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to efekt będzie podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, z tego powodu, że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o jakie rutynowo pytają konsumenci. Możesz również zawrzeć opisy standardowych usług, działań czy sytuacji. W ten sposób klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a pracownik, który miałby to wyjaśniać, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie doda tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy również utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz klient.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz wywiadu o tym jak powinna wyglądać nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po ustaleniu szczegółów i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy opierając się o własne wieloletnie doświadczenie. Gdy nie otrzymujemy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. Na początku tworzymy projekt wizualny, aby zaprezentować rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest pokazywany klientowi i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony internetowej przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już ciężkie do zrobienia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przemieniają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie nadzorujemy także różne niezbędne i pomocnicze funkcje, jak również układamy dostarczone treści – wykonanie treści możemy również innej firmie lub sporządzić osobiście. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy roboczy adres URL do wglądu nad postępami prac. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak przygotowaną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. Na koniec zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Leszno

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, gdzie możemy dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są nierzadko ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi duży wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący około sześć wariantów paru produktów, tak samo możemy nazwać sklepem internetowym. Co więcej, platformy oferujące zakup usług cyklicznych przez stronę możemy podłączyć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia wypełnienie pełnego zakupu razem z płatnością właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania faktury.

Sklep internetowy polecamy, usługobiorcą, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają market stacjonarny. Rzecz jasna nic nie przeszkadza, by zacząć działalność od sklepu internetowego, wszak taka inicjatywa jest tańsza w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też optymalny pomysł nawet jeśli usługobiorca ma już jakiś kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych, ale chce zwiększyć swój dochód uruchamiając kolejny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych dróg na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej metodzie – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają sporo czasu, dlatego że klient, bez różnicy czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Widzieliśmy przypadki, kiedy biznes startował od zwyczajnego sklepu internetowego, a następnie rozwinął się również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Dziedzina oferowanych przez nas usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ogląd, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy mieliśmy do czynienia ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić dobre przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas renowacji wyglądu, gdyż uprzednio pracujemy w środowisku wstępnym, a dopiero potem przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak samo jak podczas kreowania strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji wyglądu sklepu internetowego, musimy zorganizować wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie tradycyjnie kreujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw także zaczyna się od badania oczekiwań usługobiorcy oraz od uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy, który przechodzi przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu prac usługobiorca dostaje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do jednego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Leszno

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki własnej to aktualnie pewna oczywistość. Mimo to, aby ta mogła pracować poprawnie należy się nią dobrze zająć, więc musimy dobrze zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Zarządzanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko z pewnością działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym dowodzeniem swoimi stronami, a to duży błąd, który kosztuje wiele czasu, gdy nadejdą różne problemy. Cel kierowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie zareagować i dostosować stronę, aby nie zmniejszyła swojego uznania w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby było to wykonalne potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Nowatorska i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który uwidacznia jest działający, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga również zadbać o ciągle wysoką liczbę odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana firma posiada w ofercie. Żeby było to wykonalne należy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Przez treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli systematyczne modernizowanie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa pokazuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcjonalności.

Równie ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, ale do tego należy także dołożyć troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez hakerów. Z uwagi na te fakty naprawdę opłaci się przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić całkowitą obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Doskonalenie, wprowadzanie nowych treści na stronę WWW.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcje, a także dbanie o ich poprawne działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż całościowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Nakłaniamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Leszno

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest ignorowane, a to doprowadza do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, ale dopiero jak zbada to ekspert, to zaczynamy dostrzegać niedociągnięcia. One się nie pojawiają tylko ukazują się – to istotne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się w rezultacie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doznania użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. wykonać konwersję klienta.

Słaby UX może mieć wielkie znaczenie na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich dochodów, jakich powinny i są po prostu nieopłacalne. Owszem – mierna strona lub sklep może pracować, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli będą zdeterminowani, natomiast co, gdyby UX został naprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po pomocy naszych pracowników wyniki są nieporównywalnie lepsze, a po gruntownych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet martwe strony zaczynają odrastać.

To niebywałe jak bardzo małe fragmenty mogą wpłynąć na kondycję każdej witryny internetowej lub sklepu i jak ogromną ilość czasu mogą oszczędzić w przypadku gdy są opracowane w profesjonalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie obserwowaliśmy sytuację, w których pozornie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odbiorców. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym ułożeniem, błędnym rozmiarem lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi niuansami pracują nasi eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić wywiad z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany ma realizować dana strona, tak żebyśmy byli w stanie przeanalizować UX danej strony internetowej pod względem określonego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że niezgodności między tymi dwoma typami użytkowników są dość delikatne to jest kilka różnic całkiem istotnych, które należy poznać podczas planowania UX – można także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych użytkowników i będzie on wydzielany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Niemniej jednak nie jest to dla wszystkich tak jasne jak dla nas to należy wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w wynikach wyszukiwania Google, również w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument otrzymuje od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Należy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam konsument styka się z danym produktem, marką lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne twierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, obszar, jakim jest UX jest dość szeroki, rzec by można, że nawet wielodziedzinowy, więc aby w dobry sposób zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, trzeba posiadać fachowe umiejętności i długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy dodatkowo dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Leszno

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, jednakże do tego zalicza się też klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasz zakres działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia umiemy pomóc naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Czasem można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Na przykład pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego usługobiorcy nie tylko dzięki temu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, ale także, dlatego że nasz klient nie będzie zmuszony wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnorakich innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Jednakże w przypadku wystąpienia komplikacji, tych banalnych i tych skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest wyćwiczenie odnośnie do tego jak w takiej sytuacji postępować. Powszechnie mają miejsce sytuacje, że żółtodziób – początkujący używca – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozmawiać z obsługą techniczną lub w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ zwyczajnie nie posiada w tym cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

Jeżeli tylko rozwiązanie trudności jest związane z pracami programistycznymi to spora większość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i odpaść na początku. Nawet gdyby udało się wgrać przykładową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej szczegółowa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko niektóre przykłady. Można to oczywiście dalej porozbijać, w formie przykładu: zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie diagnostykę i naprawę problemów technicznych, zweryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od każdego przypadku z osobna i tego, z czym interesant naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najłatwiej zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz efektywnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, bowiem nasi informatycy to jedni z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy posiadamy już treści w internecie, to musimy zatroszczyć się, by dotarły one do jak najszerszego grona osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długoterminowe, które potrzebuje sporo wysiłku i pracy, jednakże jego skutki są tak dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Leszno

Będąc właścicielem sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, aby zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednak to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesującego ich asortymentu, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co także ważne, część użytkowników przegląda maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie pokazują w którym miejscu sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online się udał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Piękna witryna sklepu internetowego nie zadziała, kiedy żaden interesant jej nie wyświetli! Dlatego też tak istotna jest jak najwyższa lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, bo im więcej interesantów kliknie w Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zbada twoją ofertę.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ wiele zróżnicowanych czynników, jednym z takich czynników jest też prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że prawie 50 procent interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, jak tylko czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu wiele cech jego funkcjonowania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, ale bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Leszno

Prawie 97% użytkowników internetu wykorzystuje wyszukiwarkę Google do znajdowania interesujących ich informacji, produktów, czy usług. Znaczna część z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że mając nieudoskonaloną pod kątem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz możliwości, aby zostać zobaczonym przez większą ilość użytkowników, albowiem Twoja strona wyświetla się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% internautów wchodzi w tylko 5 pierwszych znalezionych wyszukiwań. Nie przejmując się o odpowiednio wysoką pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Opłaca się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy jeżeli jest prawidłowo zrobiona. W przeciwieństwie do kampanii Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Oprócz tego powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać znacznie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Patrząc z jakiejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Leszno

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest też działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różne informacje o jakości strony internetowej i jej dostosowania do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest ważnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne metody pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje miejsca, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksowania przez roboty Google. Rozpatrujemy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma włączony panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma ogromny wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na weryfikacji informacji prezentowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a także czy jest odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy przykładowo o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To również przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przebadania wybranych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych ekspertów od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Leszno

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym budujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długoterminowa, owocująca w zniewalające efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym uwzględniając to, iż komponowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub osobno. W marketingu treści ważna jest także cykliczność wobec tego opłaca się takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samodzielnie, jednak jest to zajęcie żmudne, a strategia jest długodystansowa, więc bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Większość firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny wielu firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, bo duża część firmowych blogów zostaje zaniedbana i zostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zwyczajnie nie działa lub działa bardzo słabo. Z tego powodu lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Pożytki z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, lecz także nasze okiełznanie różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Leszno

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. W związku z tym należy wybiórczo dobierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to też część działań SEO. Zwykliśmy prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, ponieważ mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego interesującego i faktycznie można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim ciekawej treści i wiedzy, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są zyski dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematem artykułu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długofalowe benefity.

3. Blog firmowy Leszno

Blog firmowy jest mechanizmem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swoim zawodzie. W wyniku przekazywania interesantom ciekawych treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz pozyskać nowych oddanych i regularnych klientów.

Prowadzenie użytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można tworzyć ciągle aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go ciekawą wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większości biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom pomocnych informacji i poradników, które mogą czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest stworzenie bloga na podobieństwo praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku tworzymy nieustannie świeżą i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania odbiorców i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy budować firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy wartościową treść, ale jak już mówiliśmy, czasami lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasem – jeśli gatunek biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie prowadzić bloga z przymusu i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej będzie powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Leszno

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą sprawnie funkcjonować jako element firmowego bloga, lecz poradniki można także sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla odbiorcy rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że potencjalny klient zrobi wszystko samodzielnie? Być może, ale należy pamiętać o szczególnie ważnych czynnikach, jakimi są czas i doświadczenie, oraz obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak skomponować np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są różnorodne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby pokazać, że realnie ją posiadamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z kompetencjami zdobywa się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich specjalistów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Wytworzenie poradnika to na dodatek idealna okazja, aby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelki dostępny sposób. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Leszno

Opisy produktowe są szczególnie ważne dla sektora e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Stosownie scharakteryzowany produkt potrafi pozyskać konsumenta. Jeśli konsument nie odszuka interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to kontrahent może się skierować do innego sklepu. Dzieje się tak, ponieważ dobry opis także budzi zaufanie kupca. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, bo każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, jednak zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wyprodukowany, do czego służy, komu się przyda. Są to proste rzeczy, ale często są wyjątkowo efektywne. 

Przykładowo, oferując zwykłe krzesła, możesz sporządzić tablicę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą klienci. Jednakowoż jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz gruntownie, z czego jest sporządzone oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego produktu. Dodatkowo jeżeli przedstawisz również sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się idealnie do biura lub szkoły to zobaczysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. wygodne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Leszno

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga również większej ilości czasu, lecz fachowo wykorzystane jest w stanie wykreować mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Przez połączenie obu metod mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają wyższy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli materiał wideo mówi o tym samym co treść artykułu blogowego to trafimy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tej przyczyny warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Najlepiej jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest także pasja do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba prezentować wysokiej jakości filmiki, a także zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też opłaca się mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o dobry marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem obrotów w okresie długoterminowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Leszno

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie różnych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy chociażby na holu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zamieniane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można stosować z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest wskazana, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a następnie wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe także łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja przystosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także ogromny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, że ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy dobrej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Leszno

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zauważyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez tak znaczną ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym i o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, że o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy zamontować na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę spółki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed dużymi firmami czy instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wytwarzamy z doskonałej jakości materiału flagowego, zwykle jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi zachowuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu finalny produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Leszno

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to osiągnąć, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby stworzyć nieskomplikowane stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie skonstruować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie wykonać projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Leszno

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z bardziej popularnych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Mamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są często lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, cyfrowe, wielkoformatowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Leszno

1. Druk małoformatowy Leszno

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w niewielkim rozmiarze – to dość oczywiste. Najczęściej używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one praktycznie w każdej branży, w tych dużych i tych małych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów jest sporo, że aż trudno je wszystkie wymienić, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od zrozumienia potrzeb i oczekiwań klienta w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są potrzebne do zrobienia profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to wówczas sprowadzamy się do zdefiniowania szczegółów i do przedstawienia możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie i obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia oraz osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Są to wydruki, których format zwykle nie przekracza rozmiaru 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to granica sztywna. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale również maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i przeważnie obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny często drukują przykładowo banery, gdzie wymiary zaczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Można krótko wyszczególnić określone produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy niżej wymienione produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwoli to sobie unaocznić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Leszno

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są chyba banery oraz billboardy. Spostrzec je można przy drogach ekspresowych oraz także w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe zazwyczaj wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć również większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas konwersacji z klientem należy określić, czy robiony będzie wydruk w wielkim rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z błędnym projektem może skończyć się fatalnie. Tutaj też należy dodać, iż przy realizacji w toku projektowym również należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym wypadku jest to zalecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, gdy jest on przy drodze ekspresowej, więc dobrze jest jeśli przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają trochę więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy także wykonać zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy także wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to:

Oczywiście tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien ich wachlarz. Tak samo określimy drukiem wielkoformatowym np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, również takim nietypowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, jaka jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi klienci niezwykle często decydują się na tę opcję, a jeśli mają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Leszno

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia reklam oraz sukcesu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, a działają. Tego typu artykuły nie muszą być też podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które pomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki potrafi objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a także w tym przypadku jest możliwość oznaczenia produktu oraz użycia go w formie gadżetu reklamowego. Nadrzędnym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz reklama marki. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące małym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych ważną kwestią jest też poprawne sporządzenie projektu oraz wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego również długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być kłopotliwy, jednak nie dlatego, że jest to skomplikowane zadanie jako takie, a dlatego, iż różnorodność produktów, które potrafią być gadżetem reklamowym jest dosyć wielka oraz po prostu ciężko się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednak jest tego mnóstwo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego chce klient. Możemy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby opcję zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale naturalnie wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym klientom służymy fachową radą, a również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji i dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z serii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Leszno to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?