fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Lipsko

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Lipsko jest jednym z miast, w którym fantastycznie sprawdzą się nasze metody. Z racji tego Twój biznes rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie powiększymy zainteresowanie ofertą twojej firmy.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Lipsko?

Jesteś we właściwym miejscu, gdyż jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej kreatywności i ponadprzeciętnej znajomości rynku dostarczając naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej firmy zależne jest od skutecznego marketingu. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej utargu ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe efekty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Właściwa demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Poprawna i wysokiej klasy ekspozycja Twojego biznesu jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz wznieść nową markę lub orzeźwić istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Oferujemy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Sporządzimy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Lipsko

Populacja: 5723

Długość geograficzna: 21.649330

Szerokość geograficzna: 51.159540

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny plan marketingowy jest w stanie znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Lipsko

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę dotyczącą oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej przedstawiamy kilka przykładów współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing często są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Krąg zrobionych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy także flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie usługa obejmowała drobiazgowe opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię wybranych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Lipsko

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam konta – taki profil powinniśmy również sumiennie prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, aczkolwiek nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie łapiemy się na tym, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Analiza z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że przemyślanie zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Przeszkoda polega na  tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić w związku z brakiem czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawienie na kogoś, kto posiada już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Oferujemy zrobienie i ustawienie strony biznesowej, i na tym możemy zakończyć współpracę jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednakże jeżeli nie ma na to czasu i chce powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy porozmawiamy o tym, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. Ponieważ social media mają za zadanie między innymi pokazać firmę od środka, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące firmę klienta. 

W przypadku zaczęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Standardowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w mediach społecznościowych. Prowadząc konto korzystamy z dostarczonych danych oraz z informacji, które możemy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, poza tym staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy też pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Lipsko

Właściwy kierunek w biznesie jest konieczny do osiągnięcia sukcesu. Odnalezienie właściwego kierunku nie jest banalnym zadaniem, z tej przyczyny warto skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych regularnie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego projektach, celach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Rozpatrujemy również dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Udzielając rad naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi poprzednimi klientami, którzy dzięki nam zdobyli wiele sukcesów w swojej branży. Prócz tego analizujemy i sprawdzamy w jaki, sposób możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie usługi reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie pomagamy stałym klientom i ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Wymyślamy też własne metody, które sprawdzamy na naszych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez styczność z wieloma branżami możemy opracować schematy indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub przedstawienia mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360° chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Lipsko

Wyjaśnienie działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym zabiegiem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, w którym reakcja na posunięcia konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie zweryfikować, czy dotychczas stosowane rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym konkurentów, a także w oparciu o zebrane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady i zalety, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody z najwyższej półki jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia zajmuje się samochodami tanimi i powszechnie dostępnymi, firma nie posiada żadnego modelu w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, mimo iż prezentują dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Obie marki nakreślają swoje zalety, maskując wady dzięki czemu trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań możemy poznać ich metody. Identycznie jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie innych branż i na podstawie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane badania i opracowane nowe rozwiązania strategiczne skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania na danym rynku, a także możemy wystrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zapisujemy też dane, pokazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także zostaną wykorzystane do planu długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a jednocześnie przyniosą zauważalne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów wiemy, jakie działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dzieła zrealizowane przez nasz własny oddział graficzny można doglądać w największych korporacjach w Polsce oraz za granicą. Prace realizowane są przez zawodowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu dbają o każdy detal. Twojego projektu. Projekty można zamawiać samodzielnie bądź mogą być one polecane przez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, w rezultacie możesz przyoszczędzić swój czas mając przy tym najlepsze wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Lipsko

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki muszą się adekwatnie wiązać ze sobą oraz powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji niniejszego obowiązku potrzebna jest prawidłowa identyfikacja wizualna, która natchnie w interesantach stosowne emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest długim procesem, w którym obserwujemy założenia marki, a potem tworzymy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie wykonywać swoje zadanie w taki sposób, aby wykonać określone założenia. W tej procedurze powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie użyteczne schematy materiałów marketingowych takich jak papier firmowy, wizytówki czy katalogi.

Pierwszy moment procedury budowania identyfikacji wizualnej to niezmiennie ankieta z klientem i przemyślana ocena branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, a zatem najpierw powinniśmy w całości wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca firma. Bez tego otwarcie tego procesu jest niedozwolone, dlatego że brak jest informacji wpływających na określenie profilu identyfikacji wizualnej. Z wykorzystaniem analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to przyrównujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne modyfikacje. Definitywnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy w nazwie. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego opracowujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo powstają z wykorzystaniem informacji z wywiadu z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo oraz tożsamość marki do rynkowych realiów, jak i do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy klient wybiera jedną opcję, która później jest ulepszana celem stworzenia finalnego loga. Odpowiednie logo staje się gruntem do utworzenia innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze zrealizowanym logo możliwe staje się opracowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces będzie prostszy. Faktem jest, iż utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, gdyż jest to podstawowy element wymagający zbadania i przemyślenia każdego elementu, który będzie angażować odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, gdyż każdy z elementów musi być dobrze zgrany logo, muszą z nim prawidłowo współgrać i rezonować, aby harmonijnie wypracować zgodny wizerunek marki lub firmy. Dostosować warto odpowiedni krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i ekspozycji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te porady razem z instrukcją i wzorami użycia umieszczamy są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla klienta, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, jak również z całością przygotowanej identyfikacji wizualnej. Dokument jest również przydatny w przypadku współpracowania z innymi studiami grafiki i reklamy, gdyż dzięki temu plikowi posiadają porady odnośnie stylu, w którym powinny być projektowane wszystkie materiały reklamowe. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Zrealizowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym weźmie się pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a także potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Lipsko

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi stosowne skojarzenia z daną marką. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, żeby wywoływał w klientach odpowiednie skojarzenia jest ciężkim trudnym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia kryjący się za każdym dobrze wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Początkowym etapem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tej intencji powinniśmy wgłębić się w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi i jakie oddziaływanie ma mieć na nich znak graficzny marki. Nagromadzenie i przebadanie tych danych pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad pierwotnym konceptem to osobliwa polemika, z której kreujemy koncepcje, po czym są selekcjonowane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepcje najlepiej narysować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Propozycji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Mimo to, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których zostanie wybrane jedno do maksymalnego wykończenia.

Finiszowa część, podczas której dopracowujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie akcentów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorystycznych, badamy jego układ i przygotowujemy kilka odmian, z których również zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Lipsko

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, z tej racji zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma potężne znaczenie dla wszelakich biznesów. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i precyzyjnie obmyślamy zadanie, jakie ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż oraz troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, lecz realizuje także wybrane zadania i wywołuje właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z różnymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która zadba o cele biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są doskonałą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element grafiki w ten sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby tworzył z pozostałymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do odbiorcy.

Jesteśmy w stanie stworzyć szeroki zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do użytku w social mediach. 

Nasz dział grafiki zajmuje się także tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Lipsko

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest wyszukać dobrego grafika, dlatego wymyśliliśmy unikatową ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panującą modę. Wytwarzane przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają spełniać. 

W ciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Zakres naszych kompetencji obejmuje między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zdobyć nawet w jednym abonamencie. Wszelki zakres przeprowadzanych usług w ramach abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędności czasu, pieniędzy i gwarancja bezpieczeństwa – zatrudniasz kompleksowy personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo oddaje złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozrośnięte pojęcie, które warto by omówić, z uwagi na fakt iż będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Lipsko

Kompleksowa obsługa reklamowa to kolekcja świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym interesantom, które wybieramy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych kontrahentów. Dlatego na otwarcie zawsze dokonujemy rzetelny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi kontrahentami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w efektywny sposób prowadzi kampanie swoich usługobiorców, uaktywnia ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak pierwotnie określało się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie ze swoją ofertą do większego grona konsumentów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak ulepszyć kampanię, aby osiągnąć maksymalne korzyści przy małej inwestycji finansowej. Przy pomocy Google Ads jesteśmy w stanie realizować konkretne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. zwykłe kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania i możliwość szczegółowego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ograniczony zestaw danych statystycznych o ich skuteczności. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są imponujące. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie zadecydować do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy skierować naszą reklamę, a nawet jesteśmy w stanie zadecydować, o jakiej godzinie mają się prezentować. Jesteśmy w stanie na przykład kierować działanie marketingowe do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają określoną ilość środków na utrzymywanie swojej floty i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy akurat mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Lipsko

Kampanie produktowe to szczególne kampanie reklamowe, które są dostosowane typowo na sprzedaż produktów online. Przedstawiają one podstawowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce nieprzerwanie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile klasyczne markety najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia większy udział będą miały to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą skutecznością, jak również niedużym kosztem dotarcia do nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty lub usługi prezentować się na samej górze listy wyszukiwania tuż nad wynikami organicznymi. Produkty są konkretnie dopasowane do zapytań klienta, w formie przykładu, jeżeli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli posiadasz taki produkt w swojej ofercie i włączymy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Oczywista i niezwykle efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z różnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie internetowym to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Lipsko

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie przykuwają mnóstwo ludzkiej uwagi, a najczęściej podawanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może również posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Występowanie najprzeróżniejszych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować użytkowników w interakcję ze swoją marką, co często może przełożyć się na polepszenie wyników firmy. Lecz byt w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w social mediach możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest równie ważne możemy wykonać bardzo skuteczny wybór do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. To właśnie jest olbrzymia moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Zadania, jakie mogą wypełniać reklamy w mediach społecznościowych są różne i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, dlatego, bo odbiorcy ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą też zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być potem świetnym wypełnieniem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Strategii, jakie dają social media jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że biznesy wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Lipsko

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zauważyć te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet na spacerze. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale bezsprzecznie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z całą pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych aglomeracjach. Reklama outdoorowa to coś, z czym stykają się praktycznie wszyscy i właściwie na co dzień, jest ona tak częsta, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, powinniśmy zatroszczyć się o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że różne modyfikacje i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem postrzegamy takie zmiany. Mijanie bez ustanku niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak zauważył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której warto dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy w związku z tym musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest również przedstawić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać i udźwignąć spójność w każdej części kampanii outdoor, z tego względu najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Lipsko

Kampanie wideo to ciekawy sposób pokazania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niemożliwe do uzyskania dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozpowszechnieniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, można uruchomić reklamę na kilku kanałach promocyjnych. W przypadku gdy można gdzieś umieścić wideo, to nic nie przeszkadza, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Można uzyskany materiał wideo wykorzystać także jako standardowy film przedstawiający przedsiębiorstwo oraz odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Opcji jest dużo, a niemałą zaletą kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu zdjęciowego można uzyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku innych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy odbiorczej. Z tego powodu przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go także przedstawić konkretnej grupie odbiorczej, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Taka forma reklamy może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet niedługim filmem możemy czasem przedstawić dużo więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że inne formy reklamy należałoby wykluczyć, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie mieć na uwadze unikalne możliwości każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, z naszą pomocą efekt końcowy na pewno będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapomnieć o aktywnym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Lipsko

Bez posiadania strony internetowej można działać, ale nasze długie doświadczenie i wszystkie znaki na niebie i ziemi, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w sieci wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę zaufania konsumenta, ale często  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba na to spojrzeć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. W przypadku gdy nic nie znajdzie, to jest bardzo duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Lepiej jest, jeżeli internauta trafi nawet na prostą, zwyczajną stronę internetową niż żeby nie spotkał ani jednej informacji o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dostosowania strony www do branży, dlatego że nie każde przedsięwzięcie potrzebuje wielkiego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach powinniśmy jednak zaprojektować jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to jedno, a poprawne przekazanie przez tę stronę informacji to drugie. Kiedy okaże się, że nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieestetycznym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie odnalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć bazę informacji, o jakie często pytają klienci. Można także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. W ten sposób konsument będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Stawianiem stron www umiemy się zająć od A do Z, od wykonania koncepcji i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również wykonać usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależne jest od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich segmentów oraz rozmowy o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji aktualnych stron www. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które oczywiście uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty wygląd przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem łatwo i swobodnie modyfikowany. W drugiej kolejności projekt graficzny jest pokazywany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta w kwestii graficznego projektu strony przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już trudne do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przekładają szkic graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części analizujemy również wszelkie niezbędne i dodatkowe funkcjonalności, poza tym wprowadzamy otrzymane treści – utworzenie treści możemy też zlecić lub wykonać samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w internecie i możemy przekazać usługobiorcy roboczy adres URL do śledzenia postępów prac. Po ukończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę internetową do końcowej akceptacji klienta. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Lipsko

Sklepy internetowe, to strony internetowe, gdzie można zakupić produkty lub usługi. Sklepy internetowe są raczej kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór asortymentu, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów jednego produktu, również możemy nazwać sklepem internetowym. Poza tym serwisy oferujące kupno abonamentu przez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który pozwala dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez uprzedniej konieczności kontaktu pracownika i manualnego wypisywania rachunku.

Sklep internetowy proponujemy, klientom, którzy mają już efektywnie prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy np. posiadają hurtownię stacjonarną. Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, dlatego że taka inicjatywa jest mniej kosztowna w zestawieniu do najmu lokalu i jego utrzymywania. Wprowadzenie sklepu internetowego to też świetna inicjatywa gdy klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na popularnych serwisach aukcyjnych i chce zmaksymalizować swoje dochody otwierając następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otworzenie sklepu internetowego jest jedną z najlepszych ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc standardowego człowieka. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla klientów hurtowych B2B. Budowa w takim wypadku wygląda trochę inaczej, ale działa na tej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie zaoszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, bez względu na to czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a w przyszłości wypłynął również na standardowe sposoby sprzedaży przez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że wdrożenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na początek działalności.

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ocenę, czy wszystko jest ze sklepem internetowym okej. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli szczęśliwi z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić pożądane obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty graficznej do aktualnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również są czynne już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może także normalnie pracować podczas aktualizacji wyglądu, gdyż najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a potem przenosimy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania strony internetowej, zanim podejmiemy się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Potem tradycyjnie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Utworzenie sklepu internetowego od podstaw także rozpoczyna się od zbadania oczekiwań i potrzeb klienta i uzgodnienia uogólnionego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec każdego z wymienionych etapów. Po zakończeniu wdrożenia klient otrzymuje sklep internetowy przygotowany pod klucz, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to oferujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Lipsko

Dzierżenie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Nie mnie jednak, by ta mogła funkcjonować trzeba się nią dobrze zająć, więc należy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Kierowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak należy. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje sporo czasu w przypadku, gdy wystąpią niespodziewane problemy. Zadanie zarządzania stroną polega również na tworzeniu jej treści i aktualizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które od czasu do czasu powodują, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Powinniśmy na to celnie zareagować i zaktualizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to do zrobienia potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i wiedza.

Aktywna i rytmicznie modernizowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który pokazuje jest działający, oraz że stoją za nim prawdziwi ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga dodatkowo upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego przypływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które dana marka oferuje. Żeby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub udostępnianie interesujących artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli regularne aktualizacje systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różnorodne opcjonalne funkcjonalności.

Równie ważne jest też nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają uprzednio wywołane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy także dodać troskę o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przywłaszczona przez hakerów. Z tej przyczyny opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać kompleksową obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Dokonywanie systematycznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Aktualizowanie, wdrażanie nowych treści na stronę WWW.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich efektywną pracę.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.

Świadczeń, które możemy zaoferować jest oczywiście więcej, jednakże lista jest długa, z racji iż całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Lipsko

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są zwykle ignorowane, a to prowadzi do tego, że witryna lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, natomiast dopiero jak przeanalizuje to fachowiec, to zaczynają ujawniać się niedociągnięcia. To nie tak, że one się pojawiają- one wyłaniają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie pojawiły się w następstwie spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spory wpływ na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. dokonać konwersji klienta.

Nieatrakcyjny UX może mieć wielki wpływ na to, że witryny i sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nierentowne. Prawda – mierna strona lub sklep może funkcjonować, internauci się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są dużo wyższe, a po radykalnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet martwe strony zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpływać na produktywność każdej strony internetowej lub sklepu i jak mnóstwo czasu mogą oszczędzić, pod warunkiem że są zrobione w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać logiczne i oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwą wielkością lub nawet nieodpowiednim odcieniem, który w przypadku danej funkcjonalności może być przez nas ignorowany z powodu przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi fachowcy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku przeprowadzić rozmowę z naszym klientem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie plany musi realizować dana strona, abyśmy byli w stanie prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Inne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic dość ważnych, które musimy uwzględnić podczas projektowania UX – jesteśmy w stanie również zrobić osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wydzielany za pomocą np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Mimo to, że nie każdy wie, że UX nie jest zamknięty wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i także nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w trakcie szukania w Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany klient nabywa od firmy – mają w tym swój udział przygotowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam użytkownik styka się z daną marką, produktem lub usługą i kreuje swoje doświadczenie na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne zdanie, że automatyczne boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowa, więc by dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przeanalizować, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać pewne umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Rezultatem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz polepszenie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na powiększenie konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Lipsko

Problemy z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość tajemnie, jednakże to też standardowa strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnego zakresu opierające się o sieć internetową, więc korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy naprawić problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Mimo wszystko należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może odróżniać się od kontaktu bezpośrednio posiadacza sklepu, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z pomocą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej dziedziny, lecz także, dlatego że nasz klient nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w wielu innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną kluczową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych złożonych, tutaj już konieczne jest doświadczenie zawodowe odnośnie do tego jak należy wtedy postępować. Częstokrotnie zdarzają się sytuacje, że żółtodziób – nowy użytkownik – może nie mieć pojęcia, w jaki sposób skomunikować się z pomocą techniczną lub w jaki sposób wyszukać rozwiązania w internecie, ponieważ po prostu nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym poświęceniem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Wynalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Jeśli tylko rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to większa część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na wstępie. Nawet gdyby udało się wgrać przykładowe rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już konieczna jest bardziej wnikliwe badanie problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są często bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozdrobnić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie kłopotów z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko jest zależne od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma problem, w związku z tym stawiamy na merytoryczny wywiad w celu określenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zamówić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, bo nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to dobrze jest dopilnować, żeby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Tego typu działania określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długofalowe i długoterminowe, które wymaga od nas sporo wysiłku i pracy, ale jego owoce są tak dobre, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Lipsko

Będąc właścicielem sklepu internetowego jesteśmy zobowiązani, żeby zatroszczyć się o jego przyjazny układ oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Fakt, ale to nadal nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% rozpoczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – co więcej duża część użytkowników sprawdza tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie mówią w którym miejscu sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby biznes internetowy się udał, powinien on być przede wszystkim widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie zysków jeżeli nikt jej nie zobaczy! Dlatego też tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej efektywnych metod marketingu w internecie, wszak im większa liczba interesantów zobaczy Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ mnóstwo różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się strony internetowej. Badania wykazały, że prawie 50% interesantów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie sporą ilość aspektów jego działania w tym też czas ładowania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, niemniej jednak, bez prawidłowo działającego i dobrze dopracowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak piękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Lipsko

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych internautów nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że dysponując niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większą ilość użytkowników, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Szczególnie oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% ludzi przegląda tylko 5 pierwszych zaprezentowanych wyszukiwań. Nie dbając o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wynikające z dużej aktywności na stronie również zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bowiem jest to inwestycja, która przynosi efekt długodystansowy, o ile jest prawidłowo stworzona. Odwrotnie do rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on szybki. Google Ads może okazać się łatwiejszym rozwiązaniem, lecz jego sporym minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie zaprzestaną się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać zauważalnie lepiej jeśli strona, do której prowadzą jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne kreuje świadomość i ufność do danej strony, a interesanci chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Lipsko

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest także fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotnym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne poczynania pozycjonujące mogą nie odnieść oczekiwanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wykonana. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszym badaniu uwzględniamy między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc rozplanowanie samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony jak również tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w niecodzienny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie informacji publikowanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod kątem technicznym i czy jest związana rzeczowo z działalnością strony, a także czy odpowiednio wysokie napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli między innymi weryfikację puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są poprawne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO możemy zdefiniować indywidualnie w trakcie rozmowy z naszymi fachowcami. Mamy świadomość, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia niektórych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych fachowców od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Lipsko

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na doręczanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym kształtujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to idea długookresowa, owocująca w wyśmienite rezultaty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być tylko nagranie, nie musi to być wyłącznie poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także cykliczność wobec tego warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ekspertom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, ale jest to pochłaniająca czas praca, a sama strategia jest rozwlekła, więc korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go kreuje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już podwalina mnóstwa firmowych stron, jednak sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze napełnić angażującą treścią, a z tym jest znacznie ciężej, bo duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma podstawowymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego lepszym rozwiązaniem jest powierzenie marketingu treści naszym fachowcom.

Company blog

Dobre strony takiego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o konstruowanie i zamieszczanie treści, lecz też nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Lipsko

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie intryguje treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że nie służy zleceniodawcy. Dlatego też należy selektywnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły wykonują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, gdyż odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i faktycznie można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany dostarcza przede wszystkim interesującej treści i wiedzy, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją benefity dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i praktyczna treść sama przykuwa duże grono internautów, a oni siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką artykułu. W formie przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić przydatne materiały eksploatacyjne. Kompetentnie stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Lipsko

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na sporządzanie profilu eksperta w swojej dziedzinie. Wskutek dostarczaniu interesantom ciekawych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz pozyskać nowych lojalnych i stałych konsumentów.

Tworzenie przydatnego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się prowadzić regularnie aktualizowanego bloga, ponieważ czasem po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną treścią, wszak przeważnie w przypadku większej części biznesów zazwyczaj możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą metodą jest stworzenie bloga na wzór przydatnego kompendium wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i ściągamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Dzięki temu możliwe staje się także pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem prowadzenia firmowego bloga, należy zastanowić się nad jego formą, dlatego że mamy kilka opcji. W każdej z nich przekazujemy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy lepiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, aby nie tworzyć bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można uzyskać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest powierzyć to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Lipsko

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą oczywiście funkcjonować jako część firmowego bloga, ale poradniki można także sporządzić w firmową encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe staje się edukowanie czytelników i potencjalnych klientów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z wiedzy eksperckiej z danej branży. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz obowiązkowe narzędzia. Można zrobić poradnik na temat tego jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz też do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką z kompetencjami pozyskuje się przez wiele lat. Samemu też kiedyś poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy niedoświadczonym nie zrobi z nich zawodowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i pokaże odbiorcom, iż opłaci się skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to oprócz tego idealna okazja, aby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy mogą być przyszłymi klientami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego warto nad nimi pracować na każdą jedną możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów wskazówki zaprocentuje zwiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Lipsko

Opisy produktowe są bardzo istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli konsument nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu dostarcza klientowi to, co powinien znać, zanim dokona transakcji. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i krótki to klient może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis także stwarza zaufanie interesanta. Opis produktu ma także wkład na efekty pozycjonowania, wszak dowolny produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z czego jest stworzony, jakie jest jego zastosowanie, kto może z niego skorzystać. Są to łatwe zasady, jednak często są zadziwiająco efektywne. 

Modelowo, oferując zwyczajne krzesła, możesz stworzyć tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Pewnie będą zainteresowani. Jednakowoż jeśli postarasz się bardziej i opiszesz szczegółowo, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz również propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Czemu? Dlatego, że tacy klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to klient zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Lipsko

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco odmienne od treści pisanych. Jednak wymaga także większego nakładu pracy, ale odpowiednio zastosowane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych lepiej jest zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów powinniśmy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których opublikujemy też materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich świetne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje wyjątkowe możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednak mogą i należy o tym pamiętać, bo jeżeli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat przeciwny do zamierzonego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest również miłość do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy przedstawiać wysokiej klasy materiały, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją realizować.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o efektywny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie obrotów w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy zaprezentować naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Lipsko

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe używane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub też na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorodne firmy, z równie rozmaitych branż. Ściankę można wystawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na holu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego zyskamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest przydatny w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest zastępowane na dowolne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak istotną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można zestawiać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją jeszcze w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest oczekiwanie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk i osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Lipsko

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zobaczyć w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła lub pióra. Jest to dość tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez naprawdę sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeśli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder lub beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w pewnym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami czy instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, natomiast w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać gdy ulegną uszkodzeniu albo jeśli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim środowisku i w jakich warunkach będzie użytkowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku musimy dobrać podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze cechują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Lipsko

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. Żeby skonstruować proste stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej zaawansowane projekty potrzebują nieco innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w następnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Lipsko

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także akcesoriów do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj lokowane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze bardzo często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy także w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze posiadają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej szerokiej ofercie produktowej posiadamy także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma potrzebuje wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas dostaniesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Lipsko

1. Druk małoformatowy Lipsko

Drukiem małoformatowym określamy wszystkie wydruki w niewielkim rozmiarze – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej popularnym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność ma właściwie każdy, dlatego że są właściwie w każdej branży, w tych dużych i tych małych.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy teczki, broszury, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje bardzo dużo, że trudno je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy też wszechstronne usługi drukarskie z zakresu druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od sprawdzenia potrzeb oraz wymagań klienta w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, które są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcji.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas sprowadzamy się do doprecyzowania szczegółów oraz do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz obecnie panujące trendy, które mogą zostać zatwierdzone i wdrożone, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak największe uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na dłuższym boku, choć nie jest to granica stała. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru danego wydruku, ale też maszyn, które są konieczne do stworzenia takich wydruków. Dla ułatwienia sobie wyobrażenia sytuacji urządzeniem do druku małoformatowego można określić też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona mało powierzchni oraz zazwyczaj obsługuje kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Jak można krótko wyszczególnić poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich dosyć sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwoli to sobie uświadomić rzeczywisty wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Lipsko

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, choć nie zawsze! Najlepiej znanym przykładem są banery oraz bilbordy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu, ale również w miastach na fasadach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można by do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w większym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego z niewłaściwym projektem może zakończyć się fatalnie. Tu również należy nadmienić, że przy realizacji w przebiegu projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, bo w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, gdy jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem znakomicie jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W wypadku banerów lub bilbordów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają nieco więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wymienić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnej drukarki – zatem nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako również specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe i takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci bardzo często decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Lipsko

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, ale klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wywołać poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego rodzaju produkty nie muszą być także podstawowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, potrzebny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych kontrahentów wykonaliśmy tysiące dobrych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie niewielki przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst bądź grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym przypadku występuje szansa oznaczenia towaru oraz wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Naczelnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i promocja firmy. Należy zaznaczyć, iż ważniejszą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest także poprawne stworzenie projektu oraz wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się dużo mniej aniżeli na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą wyobraźnię.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, iż jest to niełatwe zajęcie jako takie, a dlatego, iż mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość spora oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż więcej także poniżej przedstawiamy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest wiele więcej. Wspominaliśmy, choćby o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego wymaga klient. Możemy wyprodukować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zamówienie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, jednak już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby odbiorców lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy profesjonalną radą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Lipsko to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na wyższy poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?