Warning: Undefined array key "margin_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "margin_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_tablet" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783

Warning: Undefined array key "padding_mobile" in /home/platne/serwer127181/public_html/dev1.scharmach.pl/wp-content/plugins/elementor/core/files/css/base.php on line 783
Agencja Reklamowa - Lipsko - Scharmach.pl

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Lipsko

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Lipsko jest jednym z miast, w którym świetnie sprawdzą się nasze metody. Z tego powodu Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Dostrzegalnie wzrośnie zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Lipsko?

Trafiłeś w idealne miejsce, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej kreatywności jak i ogromnego doświadczenia oferując naszym interesantom idealne rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależne jest funkcjonowanie praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Zależy nam na tym, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Twój sukces to nasz priorytet.

Projektowanie graficzne

Nasz profesjonalny dział graficzny pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Przygotowujemy projekty na potrzeby druku i poligrafii, jak również do wykorzystania w internecie.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna i fachowa prezentacja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz wznieść nową markę lub odrestaurować istniejącą - jesteśmy fachowcami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą naszej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odnowimy bieżącą. Możemy również zrobić dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę.

Opinie Klientów

Więcej o Lipsko

Populacja: 5723

Długość geograficzna: 21.649330

Szerokość geograficzna: 51.159540

Reklama i marketing

W czasach internetu reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy jest w stanie znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Lipsko

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku zawsze prowadzimy wnikliwą rozmowę na temat tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni możemy zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od wizji marketingu do urzeczywistnienia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę potrafią być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom naszego klienta. Zakres stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu grafiki do wydruku. Dla M3 Nieruchomości wyprodukowaliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie usługa obejmowała dogłębne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych rozwiązań dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Lipsko

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju szablonem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil warto również odpowiedzialnie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, jednakże nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet kiedy firma ma dobrą opinię i posiada interesującą ofertę. Nawet sami możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli trafimy na martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Mankament w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego nasza usługa jest rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś innego do tego celu i najlepiej będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. Zdecydowanie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, bo jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zrobienie i ustawienie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient zamierza faktycznie samemu kierować swój firmowy profil społecznościowy. Nie mniej jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i chce powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią poprowadzimy profil klienta w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy przeprowadzimy wywiad na temat tego, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w social mediach i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały. Ponieważ social media mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych sytuacjach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Planowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane i informacje, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, poza tym próbujemy uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie ołtarzem do wychwalania i promocji biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność z odbiorcami, którzy firmę znają i szanują. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Lipsko

Optymalny kierunek w biznesie jest konieczny do uzyskania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku nie zawsze jest prostym zadaniem, dlatego powinno się skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. W oparciu o informacje, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się podpowiedzieć nurt, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, czy krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Podpowiadając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w branży. Rozpatrujemy też jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Na bieżąco udzielamy pomocy stałym klientom oraz ciągle szukamy kolejnych sprawdzonych metod na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które sprawdzamy na własnych przedsięwzięciach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Czasami mogą to nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Lipsko

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszorzędnym zabiegiem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organ, gdzie reakcja na zachowanie konkurentów jest już wymogiem, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki porównując z planem strategicznym działania konkurentów, a dodatkowo w oparciu o uzyskane dane proponujemy dalszy plan działania.

Wszelki biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie samochody luksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, bez ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy istnieją i mają się świetnie, chociaż prezentują dwa skrajnie różne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując defekty przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – dzięki przeanalizowaniu ich działań poznajemy ich metody. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na podstawie uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane informacje oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania rynku możemy zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami działania w danej branży, a także możemy wystrzec się błędów, które mogą z kolei przynieść spore straty. Analizując konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, które wskazują nam powtarzające się trendy i schematy, które też mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów umiemy powiedzieć, jakie działania warto przeprowadzić w odpowiedzi do obecnych działań rynku, możemy też przedstawić strategie biznesową na podstawie wcześniejszych analiz bez robienia świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można zobaczyć w największych spółkach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są przez fachowców z dużym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego planu. Projekty można zamawiać osobiście bądź mogą być one polecane poprzez naszych speców od kampanii reklamowych, drukarni lub systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym obiecujące wyniki.

1. ldentyfikacja wizualna Lipsko

By osiągnąć sukces w biznesie, przedsiębiorstwo i jego marki powinny się dobrze wiązać ze sobą i muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do zrobienia niniejszego celu potrzebujemy przemyślanej identyfikacji wizualnej, która wznieci w adresatach stosowne uczucia i zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym przyglądamy się założeniom firmy, a wówczas pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone plany. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie niezbędne projekty materiałów użytkowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Wstęp przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rozmowa z klientem i gruntowna analiza branży, w której funkcjonuje lub chce funkcjonować, a więc po pierwsze musimy szczegółowo wybadać teren, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie takiego procesu jest niewykonalne, dlatego że brak jest ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji zaczynamy proces przygotowywania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest wykreowanie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, z tego powodu w tego typu sytuacjach zazwyczaj nie zmieniamy nazwy. Następnie zaczynamy proces projektowania logo, w którym formujemy różne warianty i propozycje graficzne. Propozycje logo powstają na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z usługobiorcą, jak też z tych pozyskanych z obserwacji rynku, dzięki czemu możemy dobrać logo i tożsamość marki do rynku, jak i do wymagań, które przedstawia nam klient. Z motywów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest doszlifowywana celem stworzenia gotowego loga. Gotowe logo staje się filarem do utworzenia pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możemy zacząć projektowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są łatwiejsze. Faktycznie zaprojektowanie designu logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to podstawowy element wymagający opracowania i obmyślenia każdego aspektu, który będzie mieć wpływ na odbiorcę. Jednakże na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w rezultacie sformować jednolity wizerunek marki lub firmy. Dopasować musimy odpowiedni krój pisma, pasujące kolory, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Ponadto nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, dlatego że na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna jest broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcjami i wzorami użycia zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to katalog dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument może być też bardzo przydatny w razie współpracy z innymi projektantami reklamy i grafiki, ponieważ dzięki niemu będą posiadać wskazówki o stylu, w jakim powinny być zaprojektowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójność przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z zasadami zawartymi w brand booku.

Skomponowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszelkie zmienne mające wpływ na jej kształt i charakter – są to na przykład analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić identyfikacja dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Lipsko

Ładne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe skojarzenia z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w taki sposób, aby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Proces, który kryje się za każdym właściwie stworzonym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż może nam się wydawać. Początkowym etapem każdego projektu logo jest sumienna rozmowa z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tej intencji wypada dowiedzieć się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jakie oddziaływanie ma mieć na nich logo. Dzięki zmagazynowaniu oraz przebadaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do przygotowywania kreacji koncepcji logo.

Element pracy nad pierwszą koncepcją to osobliwa polemika, z której wyłaniamy koncepty, które później są przebierane, a wyselekcjonowane przedstawiamy klientowi. Powstające koncepcje najlepiej narysować, aby omówić ogólny zarys i ideę, które jeśli są zgodne z planami danego projektu później przekuwane są w faktyczną propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie klient dostaje już propozycje logo, z których wybierze jedno do ostatniego dopracowania.

Finiszowa część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach odcieni, badamy jego układ i projektujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana jedna najlepsza. Finalnie potwierdzony projekt jest zapisywany do odpowiednich formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby stworzyć przynajmniej prostą księgę znaku, która mówi o tym, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Lipsko

Informacje wizualne są często pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, w związku z tym zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma ogromne znaczenie dla wszelkiego biznesu. Tak więc nie dajemy niczego przypadkowi i całkowicie zgłębiamy zamysł, jaki ma wypełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Konstruujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i zajmujemy się tym, aby ich wizerunek prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Atrakcyjna grafika reklamowa jest nie tylko piękna, ale realizuje prócz tego określone cele i wywołuje odpowiednie emocje. Na skutek współpracy z najznamienitszymi markami i zrealizowaniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób zaprojektować idealną grafikę, która zrealizuje cele biznesowe i zadba o dobry, i przemyślany wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechowane są doskonałą jakością i fachowym wykonaniem. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczegółowe zastosowanie i aby tworzył z pozostałymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy stworzyć duży zakres grafik do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Lipsko

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać profesjonalnego grafika, z tego powodu zrobiliśmy ofertę specjalną, z wykorzystaniem której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje najwyższej klasy prace graficzne od profesjonalnego zespołu znającego Twoją branżę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Tworzone przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem celu, jakiego mają wykonywać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z wieloma popularnymi markami, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz nabyć nawet w jednym abonamencie. Finałowy zakres usług w abonamencie ustalany jest indywidualnie.

Benefity, jakie zyskujesz to przede wszystkim oszczędzanie czasu, pieniędzy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompleksowy zespół graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo kończy złożone projekty. Dzięki nam nie musisz kupować sprzętu komputerowego, oprogramowania ani szukać pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to bardzo rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, jako że będzie to nieodłączny rodzaj planów marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, w jaki sposób działają.

1. Kampanie Google Ads Lipsko

Kompleksowa obsługa reklamowa to całość świadczeń, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym usługobiorcą, które dobieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. Dlatego też na wstępie za każdym razem dokonujemy szczegółową rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° możemy zadeklarować dogłębną obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez realizację wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre z współpracy z naszymi klientami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poręcza, że nasza agencja w niezawodny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, wznieca ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, jak również, że ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak dawniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większej ilości klientów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym powinniśmy tak udoskonalić kampanię, tak aby osiągnąć jak największe benefity przy małym wkładzie finansowym. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie osiągnąć konkretne cele, przykładowo zwiększenie liczby osób odwiedzających nasze strony, czy zwiększenie liczby klientów, a zadania te możemy zrealizować za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej fachowe displayowe albo nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną koncepcją promocji jest jej obfita możliwość kształtowania, a także możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy niepełny pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej zwykłej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są oszałamiające. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do kogo dokładnie chcemy skierować naszą reklamę, a także możemy zarządzić, o jakiej godzinie mają się wyświetlać. Mamy możliwość tytułem przykładu kierować reklamę do posiadaczy małych i średnich wysyłkowych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szerokiej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Lipsko

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dostosowane głównie na sprzedaż produktów online. Prezentują one standardowe dane produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę kupna, gdzie można zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez przerwy zwiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bezapelacyjnie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one niemałą produktywnością, a ponadto niskim kosztem dotarcia do konsumenta. Na dodatek dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do szerokiego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Zaraz po wystartowaniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi pojawiają się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, na przykład, jeśli interesant szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia prosto do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Prosta i zadziwiająco efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj reklamy, który szczególnie zalecamy wszystkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami online z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy umiejscowione są w sklepie e-commerce to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Lipsko

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe codziennie pochłaniają masę uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom moment oderwania od codzienności i relaks może równie dobrze posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Udział rozmaitych firm w mediach społecznościowych nie jest przypadkowa. W wyniku tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję z własną marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Jednakże obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w mediach społecznościowych umiemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest na równi istotne możemy także dokonać bardzo precyzyjnego wyboru do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś pokazać reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Nie ma problemu. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą spełniać reklamy w social mediach są przeróżne i nie muszą być ograniczane tylko do samej reklamy asortymentu sklepu. Możemy też poszerzać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W konsekwencji tego grono zgromadzone wokół Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i własnowolnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być później fantastycznym dodatkiem pokazującym szerszy zakres oferty niż początkowo można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają social media jest naprawdę wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością posłużymy pomocą.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Lipsko

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to tradycyjna forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet na spacerze. To banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno dostrzeżesz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową przeplatają się praktycznie wszyscy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak powszechna, że nawet o tym nie myślimy. Czy to znak, że taka reklama będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej systematyczną aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że wielorakie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie ciągle niezmienionej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak każda forma reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją charakterystykę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest również uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama zmienia się w pewną formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je całkowicie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii outdoor, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Lipsko

Kampanie wideo to ciekawy sposób zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to obraz filmowy jest warty minimum trzy razy tyle. Na domiar tego wideo reklama daje jedyne w swoim rodzaju możliwości, które są niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z rozprowadzeniem reklamy? Mając w posiadaniu już skończone wideo, możemy zainicjować reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy efektywnie uruchomić na Facebooku, lub YouTube, a dodatkowo na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy nakręcony materiał filmowy zastosować go także jako ogólny film przedstawiający firmę oraz odtwarzany tylko na stronie firmy. Możliwości jest dużo, a niewątpliwym atrybutem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego możemy pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku zwykłych reklam w przestrzeni cyfrowej, jesteśmy w stanie kierować do określonej grupy odbiorczej. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać konkretnej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta forma marketingu może okazać się też bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim materiałem wideo możemy czasem pokazać znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie powoduje to jednak, że pozostałe formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Po prostu należy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, dzięki naszej pomocy rezultat końcowy niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapominać o skutecznym działaniu swojej firmy w sieci. Kluczowe jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najmocniej się tylko da o swój profil w internecie.

1. Strony internetowe Lipsko

Bez posiadania strony internetowej idzie funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż klienci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi się interesują. Nie posiadanie takiej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności użytkownika, ale może być dużym minusem dla prezencji firmy. Można o tym pomyśleć z perspektywy interesanta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Kiedy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli internauta zobaczy nawet prostą, podstawową stronę www niż żeby nie znalazł ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która go zainteresowała. Tutaj też pojawia się problem odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, albowiem nie każde przedsięwzięcie potrzebuje szczegółowego i rozbudowanego portalu internetowego i może zupełnie wystarczyć minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w internecie to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią informacji to druga połowa. Jeżeli okaże się, że internauta nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odpycha nieatrakcyjnym wyglądem i chaotycznym ułożeniem danych, to efekt będzie bardzo podobny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Za sprawą profesjonalnej strony internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o jakie często pytają klienci. Możesz także opisać standardowe usługi, działania czy sytuacje. To sprawi, że kupiec będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania struktury i projektów po finalne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi działającej witryny. Możemy także zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz klient.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia szczegółów i rozmowy o tym jak ma prezentować się przyszła strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od zleceniodawcy i które oczywiście powiększamy opierając się o własne doświadczenie. W wypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy proponować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej fazie budujemy projekt graficzny, aby przedstawić realny wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wykonaniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy finalną wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji ze strony klienta w kwestii graficznego projektu strony web przystępujemy do programowania funkcjonalności i wdrażania. Zmiany w trakcie tego etapu prac mogą być już bardzo trudne do stworzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają szkic graficzny na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także wszelkie konieczne i dodatkowe funkcjonalności, poza tym dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy również zlecić lub opracować samemu. Strona internetowa zaczyna realnie istnieć w internecie i mamy możliwość przekazać klientowi roboczy adres do przeglądu postępów projektu. Po sfinalizowaniu prac programistycznych oddajemy tak stworzoną stronę www do finalnej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko ostateczne wdrożenie i włączenie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Lipsko

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których można dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są przeważnie kojarzone ze stronami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi większy wybór towarów, lecz nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów jednego produktu, także możemy nazwać sklepem internetowym. Tak samo strony oferujące kupno usług cyklicznych poprzez stronę można by podpiąć pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest stroną, która zezwala na realizację pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu pracownika i manualnego przekazywania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy sugerujemy, kontrahentom, którzy mają już dobrze prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają punkt sprzedaży stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie przeszkadza, aby wystartować działalność od sklepu internetowego, gdyż taki koncept jest tańszy w porównaniu do wynajmowania lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też świetny pomysł jeżeli kontrahent posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych, ale chce powiększyć swój zysk formując następny bardziej samodzielny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z najkorzystniejszych ścieżek na dotarcie do klienta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Całokształt w takim wypadku trochę się różni, ale działa na tym samym wzorze – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają dużą ilość czasu, gdyż klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się sam. Widzieliśmy przypadki, gdzie biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a po jakimś czasie powiększył się również na tradycyjne sposoby sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli badanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Często obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli zadowoleni z ich funkcjonowania, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre obroty. Modernizacja sklepu, wiąże się z robieniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego planu strony lub wiążę się z przygotowaniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To przypomina tworzenie nowego sklepu z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także działają już wszystkie niezbędne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas renowacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności konstruujemy projekt w środowisku wstępnym, a następnie przenosimy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, zanim podejmiemy się odświeżania kompozycji sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad co do oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Po tym klasycznie robimy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Wykonanie sklepu internetowego od początku również zaczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i rozplanowania ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich detali tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez części opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych elementów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego działania, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Lipsko

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki osobistej to obecnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła funkcjonować efektywnie należy się nią również dobrze zająć, więc powinniśmy optymalnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi jest jedną z tych czynności, które sprawiają, że całość na pewno działa tak jak należy. Wielu właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w żaden sposób nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to ogromny minus, który kosztuje sporo czasu i wysiłku jeśli nadejdą różne problemy. Cel sterowania stroną polega również na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Musimy na to adekwatnie zareagować i naprawić stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak żeby mogło być to wykonalne potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Nowatorska i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który uwidacznia jest aktywny i stoją za nim żywi ludzie. Prawidłowo gospodarzona strona pomaga również zadbać o ciągle sporą liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymanie stałego napływu klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony technicznej, ale także o umieszczenie na stronie internetowej rzetelnych treści o wysokiej jakości. Pisząc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowego bloga lub dodawanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeśli chodzi o technologiczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które zapewniają różne dopełniające funkcje.

Bardzo ważne jest także troska o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, ale do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż dana strona internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi wieloletnim profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zagwarantować kompletną obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Uaktualnianie, wprowadzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które zapewniają dodatkowe funkcje, a także dbanie o ich poprawną pracę.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia awarii.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, lecz spis jest długi, gdyż kompleksowa oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Lipsko

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co powszechnie jest bagatelizowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się niepraktyczne w użytkowaniu dla gości. Technicznie nazywamy tę właściwość mianem User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, która składa się z różnych elementów i małych detali. Mogłoby się zdawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, lecz dopiero jak spojrzy na to znawca, to zaczynają pokazywać się błędy. To nie tak, że one się pojawiają- one ujawniają się – to ważne, bo od początku tam były i nie pojawiły się w wyniku obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielki wpływ na to, jakie są uczucia użytkownika związane ze stroną i czy stronie uda się np. przekonać klienta do zakupu.

Nieprzyjemny UX może mieć duży wpływ na to, że witryny albo sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu niewydajne. Owszem – słaba strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają szczególnie jeśli są zdeterminowani, natomiast co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z doświadczenia wiemy, że po działaniu naszych ekspertów wyniki są zdecydowanie lepsze, a po radykalnych zmianach, które również możemy przeprowadzić, nawet puste strony zaczynają cieszyć się powodzeniem.

To niesamowite jak bardzo małe detale mogą wpływać na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są wykonane w optymalny sposób. Coś, co może się wydawać bardzo proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Bezustannie obserwowaliśmy sytuację, w których niby zauważalna na samym wierzchu opcja nie była dostrzegana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwą wielkością lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym usługobiorcą, do którego ów strona internetowa należy. Powinniśmy poznać jakie plany powinno wykonywać dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli prześwietlić UX danej strony internetowej pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie odczuwał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest parę różnic całkiem ważnych, które musimy poznać podczas opracowywania UX – możemy także zrobić oddzielnie UX dla obu z tych klientów i będzie on przydzielany przy użyciu np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Aczkolwiek nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Wprawdzie, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, lecz ta podróż ma początek już w trakcie wyszukiwania w Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany odbiorca otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział przygotowane reklamy. Musimy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w korzystaniu z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam interesant styka się z danym produktem, firmą lub usługą i buduje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że maszynowe boty na infoliniach są jednym z najgorszych istniejących doświadczeń klienta.

Jak widać, sfera, jaką jest UX jest dość obszerna, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc aby w dobry sposób zbudować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest dobrze, należy mieć fachową wiedzę i długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które pomagają nam w działaniach audytorskich. Owocem tych działań jest wytężona użyteczność i poprawa odbioru interakcji z produktem, co bezpośrednio przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Lipsko

Trudności z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość tajemniczo, ale do tego zalicza się także zwykła strona internetowa, czy aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, z tego powodu korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Dla przykładu pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta rozwiązania. Niemniej należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko dlatego, że łatwiej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz także, ponieważ nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii możemy użyć w różnych innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub samouczkiem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Jednak w przypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe w sprawie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Często przydarzają się sytuacje, że początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną lub w jaki sposób wyszukać odpowiedzi w źródłach internetowych, dlatego że zwyczajnie nie ma w tym cennego doświadczenia, a jego zdobywanie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednakże jego wdrożenie to drugie.

Gdy naprawa błędu jest związana z pracami programistycznymi to większość użytkowników może już czuć zrezygnowanie i skapitulować na początku. Nawet zakładając, że uda się zainstalować opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą powstać i które są zazwyczaj bardziej złożone niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami działamy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • ogólne rozwiązywanie komplikacji z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych

To tylko kilka przykładów. Można to oczywiście bardziej porozbijać, np. zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, z tej przyczyny stawiamy na solidny wywiad, aby ustalić, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można również wynająć w formie abonamentowej – w tym celu zachęcamy, żeby zapytać nas o dokładną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w odpowiednie miejsce, wszak nasi informatycy to jedni z najlepszych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Gdy umieścimy już treści w internecie, to dobrze jest zatroszczyć się, aby dotarły one do jak największej ilości ludzi. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie dalekosiężne, które potrzebuje włożenia sporego wysiłku i pracy, niemniej jednak jego rezultaty są tak zadowalające, że trzeba o to dbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Lipsko

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zająć się asortymentem? Tak, racja, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Badania pokazują, że konsumenci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, ponadto aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – co również ważne, zdecydowana część użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te informacje realnie wykazują, gdzie sklep internetowy musi poszukiwać swoich klientów.

Wiesz już, że aby sklep online zaistniał, powinien on być priorytetowo widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeśli żaden interesant jej nie wyświetli! W tym celu właśnie tak decydująca jest wysoka pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najważniejszych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, z uwagi na fakt, iż im większa ilość odbiorców zauważy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysoką pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa rozmaitych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość ładowania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że niecałe 50 procent użytkowników rezygnuje z odwiedzenia sklepu internetowego, gdy czas ładowania trwa więcej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy przeanalizowaniu dużą ilość aspektów jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, jednak bez dobrze działającego i efektywnie udoskonalonego sklepu nie będą wystarczające, tak jak również arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Lipsko

Prawie 97% ludzi w internecie wykorzystuje wyszukiwarkę Google do szukania interesujących ich wiedzy, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Mówi to o tym, że mając niezoptymalizowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zaobserwowanym przez większe grono internautów, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Głównie zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie dbając o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wypadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a benefity pochodzące z dużego ruchu również zostają znacznie zmniejszone.

Należy zainwestować w skuteczne pozycjonowanie organiczne, bo jest to inwestycja, która przynosi efekt dalekosiężny gdy jest profesjonalnie stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, ale jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, ale jego niemałą wadą jest fakt, że po wyłączeniu kampanii Google Ads, nasze linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Na dodatek powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też mogą działać dużo lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i ufność do danej strony, a ludzie chętniej wchodzą w linki sponsorowane od stron, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Lipsko

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o stanie strony internetowej i jej dostosowania do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i utrapienia pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to prościej mówiąc wygląd samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksacji przez roboty Google. Poddajemy analizie sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także racjonalną implementację modułów analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, natomiast pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w niecodzienny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeżeli strona nienaturalnie spowalnia i wolno się ładuje, co także ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych opiera się na przeglądzie treści wyświetlanych na stronie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest prawidłowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana rzeczowo z tematyką strony, a poza tym czy wystarczająco duże nasączenie strony internetowej wysokiej klasy treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji wszystkich linków odnoszących się do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczny zakres analizy SEO możemy ustalić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko przeanalizowania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Lipsko

Content Marketing, czyli inaczej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na dostarczanie użytkownikom wartościowych i angażujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym klientem. Jest to strategia długookresowa, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Zarys Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być jedynie tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również cykliczność w związku z tym warto takie zadanie powierzyć odpowiednim ludziom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, jednak jest to zajęcie żmudne, a sama strategia jest długofalowa, dlatego też bardziej opłaca się przekazać to do specjalistów.

Sporo firm poznała się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze wypełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie gorzej, jako iż duża część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo słabo. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Plusy tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o kreacje i publikację treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Lipsko

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez czytelnika na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego należy uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie należy dobierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na dźwięk słów artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taki artykuł nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można natknąć się na takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Szkopuł w tym, że efektywnie zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim interesującą treść i informacje, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Chodzi o to, że wartościowa i pomocna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeśli koresponduje ona z tematyką artykułu. Wzorem przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z samouczkiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zakupić potrzebne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio przygotowane artykuły sponsorowane dostarczają czytelnikom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Lipsko

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na konstruowanie wizerunku eksperta w swojej dziedzinie. W wyniku publikowania odbiorcom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Prowadzenie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach da się prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo wszystko zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go wartościową wiedzą, dlatego że z reguły w przypadku większej części biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszą metodą jest skonstruowanie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wówczas tworzymy zawsze aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej branży. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. W ten sposób możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni klienci.

Przed rozpoczęciem pisania firmowego bloga, najlepiej będzie wybrać jego formę, dlatego iż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy wartościową treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można konstruować bloga bardziej dynamicznie. Ważne jest, by nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takim wypadku najkorzystniej jest powierzyć to zadanie doświadczonym fachowcom.

4. Poradniki Lipsko

Poradniki są następnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, jednakże poradniki można także zorganizować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie interesantów i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą działalnością.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Być może, lecz powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także wymagane narzędzia. Można napisać poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby udowodnić, że naprawdę ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością buduje się przez wiele lat. Sam też często szukałeś informacji w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – dostarczenie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a jest w stanie pokazać, że ty jesteś zawodowcem i przekona odbiorców, że warto skorzystać z Twojej oferty.

Realizacja poradnika to także najlepsza okazja, żeby przekazać jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich klientów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy mogą być przyszłymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelką dostępną metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaprocentuje zwiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Lipsko

Opisy produktowe są niebywale ważne dla branży e-commerce, czyli głównie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi kupić konsumenta. Jeśli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka innej strony. 

Opis produktu mówi kupującemu informacje, które powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to konsument może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ efektywny opis również budzi zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na wyniki pozycjonowania, dlatego, że każdy produkt i jego opis może być niezłym źródłem słów kluczowych i wartościowej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest zrobiony, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz zazwyczaj są niebywale skuteczne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć listę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Aczkolwiek jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz starannie, z czego jest wykonane oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli pokażesz również propozycję zastosowania, że przykładowo nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. stabilne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Lipsko

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Jednak wymaga także większej ilości czasu, lecz odpowiednio wykorzystane jest w stanie wzbudzić większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Przez połączenie obu typów mówimy tu o równoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. Zresztą jeśli materiał wideo mówi o tym samym co tekst wpisu blogowego to trafimy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od sytuacji, dlatego warto produkować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje unikalne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i powinniśmy o tym pamiętać, gdyż jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona uciążliwa to osiągniemy efekt przeciwny do planowanego. Celem jest dostarczenie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam warto przedstawiać wysokiej klasy materiały, jak również zadbać o ich regularne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeśli zatroszczysz się o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Lipsko

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, która może być stworzona na materiale tekstylnym bądź również na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można ulokować w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, bądź chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest stosowany w momencie filmowania materiałów wideo, w których przy późniejszej obróbce zielone tło jest wymieniane na inne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, bądź również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od blisko 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie niskim kosztem zorganizować profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują dodatkowo w wariantach dwustronnych, zatem w określonych przypadkach można wykonać podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą również służyć jako ścianki prezentacyjne bądź jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku realizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość towarów i gwarancję, jaką dajemy na swoje systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na solidnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Lipsko

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to stosunkowo tania i skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa oraz mobilna, można ją ulokować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie dużą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co zdecydujemy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe czy też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych występują także maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na stałe w jakimś miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną zepsuciu lub gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz przewidziane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, lecz te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Lipsko

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to urzeczywistnić, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest nieco bardziej złożonym systemem reklamowym i może być zwyczajnie zestawem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. Żeby uformować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają nieco innego podejścia, ale takie również są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie zrealizować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy wykonać unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najmniejsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu zaczynać z wielkim stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pokazać się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niewielką inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Lipsko

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, jak również akcesoriów do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których zazwyczaj wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj widzimy przed sklepami, jak również na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są wybierane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię dostosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej znajdują się także systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to kompleksowo może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Lipsko

1. Druk małoformatowy Lipsko

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w małym rozmiarze – to dość oczywiste. Najbardziej widocznym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z jakimi styczność miał właściwie każdy, ponieważ są one właściwie we wszystkich firmach, w tych małych i tych dużych.

Nie licząc ulotek czy wizytówek do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje sporo, że trudno wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to mały i przenośny format.

Oferta naszej firmy również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do wykonania najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb oraz wymagań nabywcy w celu przygotowania szczegółowych wytycznych, które są potrzebne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to wówczas ograniczamy się do ustalenia szczegółów, a także do przedstawienia ewentualnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie i aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Sposobem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom zmniejszając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format zazwyczaj nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, jednak nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można by zaliczyć do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale również maszyn, jakie są konieczne do wytworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też powszechną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo powierzchni oraz przeważnie obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można zwięźle wyliczyć poszczególne produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Jest ich dość sporo, natomiast dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, natomiast pozwala sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Lipsko

Mianem druku wielkoformatowego nazywamy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można prosto przenosić, choć nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba billboardy oraz banery. Znaleźć je można przy drogach ekspresowych, ale również w miastach na elewacjach budynków jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie znacząco przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także człowiek do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do tego zaliczyć jeszcze większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie rozmów z klientem należy ustalić, czy wykonywany będzie wydruk w większym rozmiarze, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu również należy nadmienić, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, ponieważ w tym przypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może dostarczyć niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze szybkiego ruchu, zatem dobrze jest gdy przekaz jest prosty i zwięzły. W przypadku bilbordów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a także w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości standardowych drukarek – czyli nie jest to zaledwie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego typu wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim specyficznym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, jaka ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość i nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Lipsko

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji i sukcesu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a potem może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety funkcjonują jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, a pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być także prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko dobry pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki umie objąć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem firmy, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym tekst lub grafikę firmy, która jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek lekkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru i wykorzystania go w postaci gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama marki. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, że jest to ciężkie zadanie jako takie, ale dlatego, że różnorodność produktów, jakie mogą być gadżetem reklamowym jest dosyć potężna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, czy też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tego mnóstwo i poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy nawet otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i przyrządzić brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem wprawdzie każdy widział, ale już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby konsumentów lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz jeszcze przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, rozszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Zacznij z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Lipsko to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?