fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Łochów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Łochów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Z tego powodu Twój biznes rozwinie skrzydła. Znacznie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Łochów?

Jesteś we właściwym miejscu, ponieważ jako Agencja Marketingowa 360° regularnie korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ogromnej znajomości fachu dostarczając naszym klientom dopasowane rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznych działań marketingowych zależy rozwój praktycznie każdej marki. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej dochodów ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła Ci jak największe korzyści. Naszym priorytetem jest twój sukces.

Projektowanie graficzne

Profesjonalny dział graficzny naszej firmy pomoże Ci zrealizować Twoje pomysły. Realizujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w sieci.

Systemy wystawiennicze

Umiejętna demonstracja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz fachowa ekspozycja Twojej firmy jest kluczem do zbudowania renomowanej pozycji na rynku. Wszystko jedno, czy chcesz ukształtować nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni możemy wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowania, ale również wykonywania druku. Możemy wydrukować dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę internetową lub odmłodzimy istniejącą. Możemy także stworzyć dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Łochów

Populacja: 6486

Długość geograficzna: 21.681580

Szerokość geograficzna: 52.530760

Reklama i marketing

W XXI wieku reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni marketing może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Łochów

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, dobieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem przeprowadzamy wnikliwą rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do przeprowadzenia wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Niżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta bardzo dużo profesjonalnych i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing potrafią być bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i analizie potrzeb zawsze jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszego klienta. Zakres przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Płaszczyzna naszych usług sięga też projektowania i wdrażania stron internetowych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również profesjonalną i nowoczesną stronę internetową, gdzie zakres działania obejmował precyzyjne opracowanie projektu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającego rozwiązania.

Cieszymy się, że możemy współpracować z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my oferujemy mu pełny zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Łochów

W dzisiejszych czasach obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam firmowego konta – taki profil należy także wytrwale prowadzić. Założenie profilu to złudnie najłatwiejsza z czynności, jednak nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których nie powinniśmy zapominać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet kiedy firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zauważyć, że kiedy szukamy informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go systematycznie prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszą decyzją będzie rezygnacja z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwencja w prowadzeniu dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Przeszkoda w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, lub doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to jednym ze skutecznych rozwiązań będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto ma już szerokie doświadczenie w tym zakresie. zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dlatego że jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasze usługi w temacie prowadzenia Social Mediów obejmują zrobienie i ustawienie firmowej strony, i na tym możemy zakończyć działanie jeśli klient chce samemu prowadzić swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak w przypadku gdy nie ma czasu zajmować się kontem i zamierza powierzyć to zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w mediach społecznościowych. Przed podjęciem współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w social mediach oraz czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi zaprezentować firmę od wewnątrz, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie przystąpienia do współpracy z nami i w określonych sytuacjach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do zamieszczania postów w social mediach. Prowadząc profil korzystamy z dostarczonych danych i z informacji, które możemy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, ponadto staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio ze źródła – od naszego klienta. Staramy się także, aby strona firmowa nie była tylko miejscem do wychwalania oferty klienta, przez wzgląd na to, iż chcemy pokazać, że za firmą stoją ludzie musimy pokazać to nawiązując relację z odbiorcami, którzy firmę znają i wspierają. Robimy to za pomocą dostarczania im cennych informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do aktywności poprzez udział w dyskusjach.

Nasz zespół przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Łochów

Prawidłowy kierunek w biznesie jest niezbędny do zrealizowania prawdziwego sukcesu. Znalezienie właściwego kierunku często nie jest łatwym zadaniem, z tego względu powinno się skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się szukaniem optymalnych kierunków marketingowo-biznesowych na co dzień. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze wywiadu z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i omawiamy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w branży. Prócz tego badamy jakim sposobem możemy wspomóc klienta naszą działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i ciągle szukamy następnych sprawdzonych rozwiązań na rozwinięcie ich firmy. Projektujemy też własne rozwiązania, które oceniamy na własnych inicjatywach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż możemy opracować rozwiązania indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to w ogóle nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł ich nie brać pod uwagę. My jako Agencja Reklamowa 360° pragniemy, aby marki naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Łochów

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest priorytetowym działaniem, dzięki któremu jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organizm, w którym reagowanie na postępowanie konkurencji jest już musem, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczasowo stosowane strategie i metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem konkurentów, a ponadto w oparciu o zebrane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze jak i słabsze strony, nie ma rozwiązania idealnego. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody ultraluksusowe jakiegokolwiek kompromisu, ani jednego segmentu wejściowego, a na przykład marka Dacia produkuje samochody niedrogie i powszechnie dostępne, firma nie posiada żadnego modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, jednak zajmują dwa skrajnie różne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując wady przez to trafiają do odpowiedniego odbiorcy – za pomocą przeanalizowania ich strategii możemy poznać ich metodologię. Jednakowo możemy zrobić na przykładzie różnych branż i na gruncie danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane informacje i opracowane nowe metody strategiczne pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Badając działania konkurentów jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogą przynieść niemałe straty. Wnikając w konkurencyjne strategie zwracamy uwagę również na dane, wskazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które także mogą zostać wykorzystane do planu długofalowych strategii, które pomogą ograniczyć lub całkowicie wyeliminować różne niepowodzenia, a dodatkowo przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając doświadczenie z różnymi branżami naszych klientów wiemy, jakie działania można przeprowadzić w odpowiedzi do teraźniejszych działań rynku, możemy również doradzić strategie biznesową przyglądając się wcześniejszym analizom bez robienia nowych, lecz zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz własny dział graficzny można zobaczyć w największych spółkach w Polsce jak również za granicą. Dzieła tworzone są przez specjalistów z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można samodzielnie bądź mogą być one zlecane przez naszych specjalistów od kampanii reklamowych, drukarni czy nawet systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój własny czas uzyskując przy tym obiecujące efekty.

1. ldentyfikacja wizualna Łochów

Żeby odnieść sukces na rynku, firma i jej marki powinny się właściwie kojarzyć, dodatkowo powinny docierać do odpowiednich odbiorców. Do wykonania niniejszego planu potrzebna jest dobra identyfikacja wizualna, która wznieci w klientach odpowiednie emocje jak i również zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi długi proces, w którym obserwujemy założenia danej marki, a dalej tworzymy wszelką strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby realizować określone cele. W tej procedurze kreujemy takie rzeczy jak nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, w której opisujemy, w jaki sposób należy korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie użyteczne schematy materiałów reklamowych takich na przykład jak katalogi, wizytówki, czy papier firmowy.

Początkowy etap przebiegu aranżowania identyfikacji wizualnej to za każdym razem wywiad z konsumentem i dogłębna obserwacja branży, w której pracuje lub chce działać, w związku z tym najpierw musimy dokładnie wybadać terytorium, na którym będzie działać i konkurować nowa lub istniejąca marka, lub firma. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest niewykonalne, gdyż nie posiadamy potrzebnych informacji, które mają wpływ na zdefiniowanie charakteru identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces tworzenia identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Bezspornie zmiany w przypadku powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszym pomysłem, dlatego w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Następnie rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego przyrządzamy różne warianty i propozycje. Koncepty logo sporządzane są na podstawie informacji uzyskanych z wywiadu z konsumentem, a także tych pozyskanych z rynku, co pozwoli nam dopasować logo oraz tożsamość marki do rynku, jak również do oczekiwań, które przedstawia nam nasz usługobiorca. Z motywów, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która jest ulepszana w celu uzyskania gotowego loga. Gotowe logo staje się podstawą do opracowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie powstałyby bez wcześniejszego opracowania logo.

Z zaprojektowanym logo możliwe staje się projektowanie pozostałych części identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Faktycznie zaprojektowanie logo jest najbardziej czasochłonne, z uwagi na fakt, iż jest to najważniejszy element, który potrzebuje zbadania i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na odbiorcę. Nie mniej jednak na etapie tworzenia kolejnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, dlatego że każdy z elementów musi być spójny z wykonanym logo, muszą z nim właściwie współgrać i komponować się, aby razem wypracować pełny wizerunek marki. Dobrać warto odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady ich łączenia i demonstracji. Prócz tego nie możemy zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak wizytówki, ulotki, papier firmowy, koperty, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Ilość potrzebnych rzeczy może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, jednakowoż niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te informacje razem z instrukcją i przykładowym użyciem zapisywane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to materiał dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, jak i również całą identyfikacją wizualną. Dokument będzie też bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi projektantami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi będą posiadać wytyczne o stylu, w jakim powinny być projektowane wszystkie materiały. Za pomocą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swoją kompozycję nieprzerwanie, pod warunkiem projektowania zgodnie z regułami zawartymi w brand booku.

Przygotowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych odbiorców wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Łochów

Ciekawe logo przykuwa wzrok i budzi odpowiednie skojarzenia z daną marką lub firmą. Stworzenie znaku graficznego w taki sposób, aby wzniecał w adresatach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli docelowy efekt jest schludny i minimalistyczny. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, dobrze wykonanym logo jest bardziej skomplikowany i czasochłonny niż mogłoby się wydawać. Fazą wstępną każdego projektu logo jest szczegółowy wywiad z klientem o tym, jakie zadania ma realizować logo i do kogo ma trafiać. W tym celu musimy prześwietlić w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurentem, kim są nabywcy jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Zmagazynowanie i przebadanie tych danych pozwala nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Okres pracy nad roboczym konceptem to dynamiczna narada, z której wyłaniamy koncepty, które potem są przesiewane, a z wybranych tworzymy propozycje dla klienta. Powstające koncepcje najlepiej wykreślić na papierze, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli utożsamiają się z kierunkiem danego projektu później przekuwane są w końcową propozycję projektu. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też propozycje, które są z różnych wstępnych koncepcji. Niemniej jednak, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wskaże jedno do maksymalnego doszlifowania.

Kończący etap, podczas którego wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach barw, sprawdzamy jego układ i opracowujemy kilka wariacji, z których także będzie wybrana ostateczna opcja. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby wykonać przynajmniej elementarną księgę znaku, która pokazuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Łochów

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, z tej przyczyny zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszystkich biznesów
wszystkich firm. Wobec tego nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo analizujemy zamysł, jaki ma dokonywać grafika w środowisku – rynku – na którym będzie działać.

Pracujemy dla największych przedstawicieli swoich branż i troszczymy się o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje także określone zadania i wzbudza właściwe emocje. Z powodu współpracy z najznamienitszymi markami i stworzeniu wielu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki sposób zaprojektować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o świetny, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechują się wysoką jakością i profesjonalnym wykonaniem. Dokładnie projektujemy każdy element grafiki w ten sposób, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z pozostałymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą konkretny komunikat do klienta.

Możemy wykonać duży zakres grafik do druku mało- i wielkoformatowego, a także do użytkowania na stronie www. Posługując się przykładem, jesteśmy w stanie przygotować projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w social mediach. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem unikatowych wizerunków firm i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Łochów

Wiemy, jak niełatwo jest wyszukać odpowiedniego grafika, dlatego zaprojektowaliśmy unikatową ofertę, z wykorzystaniem której możliwe staje się zaangażowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie marnuje czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje bardzo wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim stażem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panującą modę. Tworzone przez nas grafiki są zawsze w pełni profesjonalne i przemyślane pod względem celu, którego mają spełniać. 

W przeciągu naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością szeroko znanych marek, które dzięki naszej pracy wypracowały kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz mieć w jednej składce. Wszelki zakres świadczonego serwisu w ramach abonamentu ustalany jest indywidualnie.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz kompleksowy personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i na czas przekazuje zakontraktowane projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to szerokie pojęcie, które warto by rozwikłać, jako iż będzie to jeden z głównych rodzajów działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Łochów

Jako kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół świadczeń, które jesteśmy w stanie wykonać naszym kontrahentom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych interesantów. Dlatego na wstępie każdorazowo dokonujemy skrupulatny wywiad na temat tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaproponować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w dużym zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads poświadcza, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich kontrahentów, stymuluje ich postęp dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dziedzinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak w przeszłości określało się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a za pomocą narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak udogodnić kampanię, tak aby otrzymać maksymalne korzyści przy małej inwestycji pieniężnej. Na podstawie Google Ads możemy realizować pewne cele, między innymi pobudzenie odwiedzalności strony, lub powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe czy też nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad standardową koncepcją promocji jest jej szeroka możliwość kształtowania, a także możliwość skrupulatnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z nienowoczesnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy ubogi zestaw danych statystycznych na temat ich skuteczności. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są efektowne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zdecydować do kogo dokładnie chcemy kierować nasze reklamy, a nawet możemy ustalić, o których godzinach powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie na przykład skierować promocję do dyrektorów małych i średnich firm transportowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają określoną kwotę środków na utrzymywanie swoich maszyn i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Łochów

Kampanie produktowe są szczególną kampanią reklamową zorientowaną głównie na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one najważniejsze dane o produkcie takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce bez ustanku zwiększa swoje udziały w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile tradycyjne sklepy prawdopodobnie zostaną z nami to bezspornie większy udział będą miały to kupujący i sprzedawca muszą w jakimś sposobem spotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to rozmaite sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one wysoką produktywnością, a także małym kosztem pozyskania konsumenta. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, nagłaśniane produkty będą pokazywać się na pierwszym miejscu listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Wyroby są konkretnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Współpracujemy ze sklepami internetowymi ze zróżnicowanym asortymentem. Mogą to być elektronika, ubrania, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli są zamieszczone w sklepie e-commerce to za pomocą kampanii zakupowych możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Łochów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie przyciągają dużo uwagi ludzi, a najczęściej podawanym przykładem zapewne będzie Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz relaks może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Uczestniczenie rozmaitych korporacji w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę zainteresować odbiorców w interakcję ze swoją marką, co może przełożyć się na poprawę wyników firmy. Jednak obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Za pośrednictwem kampanii reklamowych w social mediach potrafimy dotrzeć do bardzo szerokiego grona interesantów oraz co jest tak samo istotne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chcesz zaprezentować reklamę swojego produktu miłośnikowi wegańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w mediach społecznościowych są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do samej reklamy produktu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanej treści, by coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo klienci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą także zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie idealnym dopełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż początkowo można zauważyć.

Perspektyw, jakie dają social media jest bezsprzecznie wiele. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy, które wykorzystują te możliwości rosną szybciej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – z przyjemnością w tym pomożemy.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Łochów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to stara forma reklamy, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w podczas podróży do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. To billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przedstawia nam komunikat reklamowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niewątpliwie nadal jara, tego nie da się ukryć. Wyjdź z domu, z pewnością zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w większych miastach. Reklama outdoorowa to coś, z czym styka się praktycznie każdy i tak naprawdę na co dzień, jest ona tak rozpowszechniona, że nawet o tym nie myślimy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zatroszczyć się o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Fakt, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność sprawia, że różnorodne zmiany i modernizację wprowadzają powiew świeżości i z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle tej samej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej modernizacji, a to ma także znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której należy dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z treścią reklamy z tego względu musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest również zaznaczyć w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i krok po kroku reklama przeradza się w formę hybrydową. Możliwości jak to często bywa- jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie podtrzymać spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Łochów

Kampanie wideo to ciekawa konwencja przedstawienia odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty najmniej dwa razy tyle. Dodatkowo wideo marketingowe ma unikalne możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji filmowej można stworzyć nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Kiedy mamy już skończony materiał, można zainicjować reklamę na kilku kanałach promocyjnych. Jeśli tylko można gdzieś wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby taką możliwość wykorzystać. Kampanie wideo możemy z powodzeniem uruchomić na Facebooku, czy YouTube, a dodatkowo na zyskującym popularność TikToku. Można wyprodukowany materiał filmowy zastosować go także jako ogólnikowy film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Możliwości jest bardzo dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że za pomocą jednego planu filmowego można pozyskać wiele materiałów, które możemy wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, możemy kierować je do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka forma marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, gdyż nawet krótkim filmem można czasem przedstawić dużo więcej niż wielką infografiką. Nie powoduje to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Powinniśmy jedynie pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale łączyć. Bez względu na wybrane kierunki marketingu, przy naszej pomocy efekt na pewno będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie możemy zapominać o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każda firma zadbała, jak najmocniej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Łochów

Bez posiadania strony internetowej można funkcjonować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż ludzie poszukują w internecie wiadomości na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz wiążę się z dużym defektem dla prezentacji firmy. Należy o tym pomyśleć z widoku interesanta – jeżeli nie uzyska informacji o produkcie od bliskich, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najłatwiejsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to jest duża szansa, że po prostu porzuci temat.

Korzystniej jest, jeżeli potencjalny klient zobaczy nawet prostą, zwykłą stronę www niż żeby nie odnalazł jakichkolwiek informacji o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie odpowiedniego dopasowania strony internetowej do branży, albowiem nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują dużego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, należy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezencję. Znalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  prawidłowe przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. W wypadku, kiedy okaże się, że nie umie odnaleźć interesujących jego informacji, bo strona odpędza nieatrakcyjnym wizerunkiem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć informacje, o jakie zazwyczaj pytają konsumenci. Możesz również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu i wysiłku, nie musząc tego robić lub ostatecznie uzupełni tylko informacje na stronie, których brakowało i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Tworzeniem stron www umiemy się zająć kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po ostateczne wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również zrobić usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i uruchomić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem porzuconych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko warunkowane jest tym, czego oczekuje nasz zleceniodawca.

Nie ulega wątpliwości, że każdy projekt zaczynamy od ustalenia drobiazgów oraz wywiadu o tym jak ma wyglądać nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po przeprowadzeniu wyczerpującego wywiadu zaczynamy pracę nad projektem. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które rzecz jasna powiększamy o własne szerokie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy sugerować własne propozycje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie przygotowujemy projekt wizualny, aby przedstawić rzeczywisty kształt przyszłej strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim omawiany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy ostateczną wersję do akceptacji klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie prac mogą być już trudne do stworzenia nie licząc prostej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przenoszą graficzną wizję na funkcjonalny system. W tej części sprawdzamy również wielorakie konieczne i pomocnicze funkcje, jak również umieszczamy otrzymane treści – przygotowanie materiałów na stronę możemy również innej firmie lub sporządzić samodzielnie. Strona internetowa zaczyna faktycznie istnieć w sieci i mamy możliwość przekazać usługobiorcy roboczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i wystartowanie strony internetowej pod adresem finalnym.

2. Sklepy internetowe Łochów

Sklepy internetowe, czyli takie strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu towarów lub usług. Sklepy internetowe są raczej wiązane z witrynami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szerszy wybór produktów, lecz nawet taki oferujący tylko pięć wariantów jednego produktu, także możemy ogłosić sklepem internetowym. Również platformy oferujące kupno usług abonamentowych przez stronę można by doczepić pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest witryną internetową, która umożliwia dokonanie pełnego zakupu razem z zapłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego przekazywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy doradzamy, usługobiorcą, którzy posiadają już dochodowo prosperujący biznes offline, czyli takim, którzy na przykład posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, wszak takie przedsięwzięcie jest tańsze porównując do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa usługobiorca ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych stronach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje dochody formując następny bardziej autonomiczny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Otwarcie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli do zwykłej osoby. Oczywiście są również przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. System wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na tym samym wzorcu – kontrahent może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają mnóstwo czasu, dlatego że klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się sam. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od zwyczajnego sklepu online, a w przyszłości wypłynął także na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że postawienie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Pole oferowanych przez nas usług obejmuje też odrestaurowanie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli przebadanie, czy wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Odświeżenie sklepu, wiąże się z aranżacją nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane i również są czynne już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas modernizacji wyglądu, ponieważ najpierw tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak jak podczas projektowania stron internetowych, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji kompozycji sklepu internetowego, powinniśmy zorganizować wywiad pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Następnie klasycznie wykonujemy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Utworzenie sklepu internetowego od początku także zaczyna się od analizy oczekiwań klienta oraz od rozplanowania ogólnego wizerunku całego projektu. Po ustaleniu szczegółów tak jak w trakcie tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i końcowego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po skończeniu prac klient otrzymuje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotów do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Tworzymy na różnorodnych systemach sklepowych, w tym: shoper, woocomerce, czy presta shop. Nie mniej jednak nie ma przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeśli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Łochów

Bycie właścicielem internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to współcześnie pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła pracować trzeba się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać stroną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które sprawiają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy poprawnym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu jeśli nadejdą jakieś problemy. Plan zarządzania stroną opiera się też na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Nadal aktualny przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się tak jak powinna. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zaktualizować stronę, aby nie straciła swojej wartości w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby było to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i duża wiedza.

Aktywna i regularnie aktualizowana strona internetowa pokazuje też, że biznes, który pokazuje jest działający i stoją za nim prawdziwi ludzie. Odpowiednio zarządzana strona pomaga także zadbać o ciągle dużą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały dopływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to możliwe potrzeba zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub udostępnianie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli cykliczne usprawnianie systemu strony internetowej i bieżącą obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Istotne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zaniedbanie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, że dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa zostanie przechwycona przez cyberprzestępców. Z uwagi na te fakty warto przydzielić takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Możemy zapewnić pełną obsługę w kwestii kierowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym między innymi:

 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Modernizowanie, sporządzanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe publikowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi praktyczne funkcjonalności, a także troska o ich prawidłowe działanie.
 • Redagowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Świadczeń, jakich możemy wykonać jest oczywiście więcej, jednak lista jest długa, ponieważ całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Zachęcamy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Łochów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co często jest zaniedbywane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy będą niepraktyczne w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko w porządku, tymczasem dopiero jak przeanalizuje to profesjonalista, to zaczynają wychodzić błędy. One się nie pojawiają tylko ujawniają się – to istotne, bo ciągle tam były i nie powstały się w rezultacie obejrzenia fachowego oka. User Experience ma wielkie znaczenie na to, jakie są doznania internauty związane ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć duże znaczenie na to, że witryny i sklepy nie wnoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Fakt – kiepska strona lub sklep może pracować, klienci po czasie przyzwyczają się, tym bardziej jeśli będą zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po działaniu naszych pracowników rezultaty są zdecydowanie większe, a po generalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet martwe strony zaczynają przynosić efekty.

To naprawdę niesłychane jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na efektywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić w przypadku gdy są wykonane w racjonalny sposób. Coś, co może się wydawać proste dla właściciela strony lub sklepu internetowego nie musi takie być dla odbiorców. Wielokrotnie spotykaliśmy się z sytuacjami, w których powierzchownie prezentowana na samej górze opcja nie była dostrzegana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, niewłaściwym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nas ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z obcowania z innymi, lepiej zoptymalizowanymi stronami internetowymi. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi doświadczeni fachowcy od UX.

Zaczynając pracę nad jakością User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy po pierwsze przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Musimy poznać jakie zadania powinno spełniać dane rozwiązanie, abyśmy mogli zrobić UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo że różnice między tymi dwoma typami użytkowników są dość dyskretne to jest kilka różnic całkiem ważnych, które powinniśmy uwzględnić przy planowaniu UX – jesteśmy w stanie również wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych klientów i będzie on przydzielany na podstawie np. statusu zarejestrowanego użytkownika z odpowiednim tagiem.

Wszakże nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to trzeba wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza przeważającą część swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, jednak ta podróż startuje już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w korespondencji e-mailowej, którą dany interesant otrzymuje od firmy – mają w tym również swój udział prezentowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – można się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, albowiem i tam użytkownik styka się z danym produktem, firmą lub usługą i kreuje swoją opinię na podstawie przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć odważne twierdzenie, że zmechanizowane boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, dziedzina, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet wielodziedzinowa, więc by optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też przebadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy na dodatek dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Wypadkową tych działań jest rozwinięta użyteczność oraz poprawa odbioru interakcji z produktem, co prosto przekłada się na większą konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Łochów

Kłopoty z różnorakimi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to również standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i podobne rzeczy funkcjonujące w oparciu o sieć internetową, więc korzystając z naszego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Pomimo to należy tu powiedzieć, że nasza rozmowa z pomocą techniczną może różnić się od kontaktu bezpośrednio klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej porozumieć się z pomocą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, ponieważ zrobimy to za niego. Podobne analogie można zastosować w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub opracowaniem wyszukanym w internecie może uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w wypadku wystąpienia problemów, tych banalnych i tych bardziej skomplikowanych, tutaj już przydatne jest wytrenowanie w kwestii tego jak w takiej sytuacji sobie poradzić. Powszechnie występują sytuacje, że świeżak – niedoświadczony używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób skontaktować się z pomocą techniczną albo w jak znaleźć odpowiedzi w internecie, z uwagi na fakt iż po prostu nie ma w tym niezbędnego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z dużym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, jednak jego wdrożenie to drugie.

W wypadku gdy rozwiązanie problemu wiąże się z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już odczuwać zrezygnowanie i odpaść w przedbiegach. Nawet w przypadku gdy uda się zainstalować opisywaną zmianę  to może ona nie działać i tutaj już wymagana jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z licznych problemów, które mogą powstać i które są nierzadko bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście jeszcze bardziej porozbijać, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym może obejmować naprawę problemów technicznych, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy też systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od konkretnego przypadku i tego, z czym klient naprawdę ma kłopot, w związku z tym stawiamy na wyczerpujący wywiad w celu ustalenia, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można również zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej spytać nas o dokładną wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Dobrze trafiłeś, wszak nasi informatycy nie mają sobie równych! Są w stanie pomóc Ci w każdym problemie i zakodują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinno zatroszczyć się, aby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Rodzaj tego typu działań określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długoterminowe, które wymusza sporo wysiłku i pracy, ale jego rezultaty są na tyle dobre, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Łochów

Dysponując sklepem internetowym powinniśmy zatroszczyć się o jego przystępną budowę i jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba także zająć się asortymentem? Fakt, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy wykazali, że klienci korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo duża część użytkowników przegląda tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te badania wyraźnie wykazują, gdzie sklep internetowy powinien poszukiwać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes online odniósł sukces, powinien on być priorytetowo widoczny. Wyborna strona sklepu internetowego nie przyniesie efektów jeżeli żaden interesant jej nie zobaczy! Z tego względu tak istotna jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod marketingu w internecie, albowiem im większa ilość odbiorców zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobrą pozycję organiczną w wyszukiwarce ma wpływ masa wielorakich czynników, jednym z takich czynników jest także szybkość ładowania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50 procent konsumentów rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas ładowania trwa dłużej niż 5 sekund? W procesie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy zbadaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym także czas wczytywania. Frazy kluczowe są istotne w pozycjonowaniu organicznym, natomiast bez sprawnie działającego i dobrze usprawnionego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie wystarczy jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Łochów

Nawet 97% internautów korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Znaczna większość z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Świadczy to o tym, że rozporządzając nieudoskonaloną pod względem SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez dużą ilość użytkowników, dlatego, bo Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Najczęściej przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie starając się o wyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc poza TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Powinno się zainwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długookresowy jeśli jest profesjonalnie wykonana. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielką wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu zaprzestaną się wyświetlać. Poza tym należy wiedzieć, że kampanie Google Ads również mogą działać zauważalnie lepiej jeśli witryna, do której są odnośnikami jest prawidłowo wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne buduje świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej otwierają linki sponsorowane od stron, które już znają. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w optymalne pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Łochów

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również fragmentem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy kompleksowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno rozpocząć się właśnie od optymalizacji strony pod kątem wyszukiwania lub właśnie zbadania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została wcześniej wykonana. Audyt SEO pozwala zbadać błędy i trudności wynurzające się na stronie internetowej, a tym samym wykazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to konkretnie rozplanowanie samej strony internetowej i jej przystosowanie do indeksacji przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej zamieszczone, a także stosowną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, lecz pozwala to stworzyć sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona ma podpięty panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły wyświetlać się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpił problem z integracją. Porównywalnie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji informacji prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest poprawna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z tematyką strony, a także czy występuje korzystne, duże napełnienie strony internetowej wysokiej jakości treścią o temacie związanym z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mamy na myśli przykładowo weryfikację puli linków odsyłających do strony, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO można ustalić indywidualnie w rozmowie z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu całościowego, a np. tylko sprawdzenia wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz sektor zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w sieci to jedni z najlepszych zawodowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym wyjątkowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Łochów

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym budujemy relację, a następnie zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym konsumentem. Jest to strategia długofalowa, przynosząca świetne efekty pod warunkiem prawidłowego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż tworzenie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być tylko tutorial – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest także częstotliwość wobec tego warto takie zadanie przekazać dedykowanym ekspertom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można produkować samodzielnie, ale jest to pochłaniająca czas praca, a strategia jest rozwlekła, w konsekwencji tego bardziej opłaca się przekazać to do ekspertów.

Mnóstwo firm poznała się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mowa tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny dużej ilości firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie gorzej, ponieważ większa część firmowych blogów zostaje zaniedbana i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi wpisami. Niestety content marketing w takiej realizacji zazwyczaj nie działa lub działa bardzo miernie. Z tego też powodu lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym specjalistom.

Company blog

Zalety takiego rozwiązania to nie tylko systematyczność jeśli chodzi o kreacje i udostępnianie treści, lecz również nasze okiełznanie dostępnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można projektować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Łochów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Jeśli artykuł sponsorowany nie przyciąga treścią, a czas spędzony przez internautę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że psuje wizerunek zleceniodawcy. Wobec tego trzeba uważnie wybierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się dobierać portale, na których zostaną one zaprezentowane, gdyż jest to też część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z niezadowoleniem na słowa artykuł sponsorowany, gdyż mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i fakt, możemy spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że prawidłowo zrobiony artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i informacje, a dopiero dalej przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są pożytki dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że ciekawa i pomocna treść sama absorbuje dużą ilość internautów, a ci siłą rzeczy zapoznają się z zamieszczoną w artykule reklamą jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Wzorcowo, artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to odpowiednie połączenie, które dostarcza praktycznej wiedzy na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio stworzone artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Łochów

Blog firmowy jest aparatem pozwalającym na stwarzanie image specjalisty w swojej dziedzinie. Dzięki przekazywaniu czytelnikom wartościowych treści zwiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych oddanych i regularnych konsumentów.

Kreowanie wartościowego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach da się tworzyć cyklicznie aktualizowanego bloga, ponieważ niekiedy zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go interesującą treścią, gdyż z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest zaprezentowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami zdarza się, że niemożliwe jest systematyczne aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danego tematu, ale w takim wypadku najlepszą opcją jest skomponowanie bloga na wzór praktycznego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. W takim przypadku robimy nieustannie aktualną i wartościową treść niezależną od postępu danej branży. W ten sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy interesującą treść, jednakże jak już mówiliśmy, czasem łatwiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakter biznesu pozwala – można budować bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie prowadzić bloga na siłę i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takowej sytuacji najkorzystniej jest dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Łochów

Poradniki są kolejnym elementem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można też sporządzić w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest edukowanie interesantów i potencjalnych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik prezentuje czytelnikowi rąbek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście też poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że potencjalny klient zrobi całość sam? Być może, ale należy pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również wymagane narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak utworzyć np. swoje perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy stworzą wartościowy ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są przeróżne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją posiadamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką łącznię z doświadczeniem pozyskuje się przez długie lata. Samemu też kiedyś szukałeś wiedzy w swojej specjalizacji i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – udostępnienie części wiedzy początkującym nie zrobi z nich fachowców, a jest w stanie pokazać, że znasz się na rzeczy i przekona odbiorców, że opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to także perfekcyjna okazja, żeby opublikować jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę silniejszy ruch i poprawiają SEO strony, a zatem warto nad nimi pracować na wszelaką dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów informacje zaprocentuje powiększeniem dochodów każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Łochów

Opisy produktowe są bardzo istotne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Dobrze opisany produkt potrafi przekonać klienta. Jeśli kupujący nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka dalej. 

Opis produktu dostarcza kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. W przypadku, gdy opis jest nierzetelny i skąpy to interesant może przejść do innego sklepu. Jest tak, ponieważ prawidłowy opis także kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma też znaczenie na efekty pozycjonowania, ponieważ dowolny produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeśli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, lecz zawsze opłaca się krótko, ale wyraziście opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wyprodukowany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, lecz często są zadziwiająco efektywne. 

Dla przykładu, oferując tradycyjne krzesła, możesz stworzyć katalog danych technicznych i na tym zakończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Jednak jeżeli postarasz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenne informacje, chociażby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład nadaje się w sam raz do biura lub szkoły to zauważysz wzrost zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że tacy konsumenci mogą szukać produkty wpisując w wyszukiwarkę konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do pracy. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to internauta zainteresowany kupnem krzesła do biura może do Ciebie nie trafić.

6. Kanał YouTube Łochów

Zastosowanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie oraz nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości czasu, lecz prawidłowo zastosowane jest w stanie wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Najlepiej będzie połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu metod mówimy tu o jednoczesnym prowadzeniu firmowego bloga i vloga. Wysokiej klasy wpisy, do których zamieścimy także materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo opowiada o tym samym co treść artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która preferuje tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, z tego powodu warto produkować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, lecz mogą i musimy o tym pamiętać, gdyż jeśli w materiałach wideo przegniemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt przeciwny do zamierzonego. Celem jest danie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Idealnie jest jeżeli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest też fascynacja do swojego zajęcia – wtedy wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Musimy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam należy przedstawiać wysokiej klasy wideo, a także zadbać o ich cykliczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć stworzoną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie wyświetlała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie sprzedaży w okresie długofalowym nie ponosząc żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą firmę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Łochów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają oczywiście swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych używane są przez bardzo różnorodne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo nawet na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest niezastąpiony w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy też promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami bądź ladami promocyjnymi budując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem stworzyć profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, więc w określonych przypadkach można zrobić podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, czy uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w danym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze spośród możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy wielkie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów oraz gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie przygotować projekt graficzny takiej ścianki, a wtedy zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeśli takie jest życzenie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy także szeroki wybór jeżeli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne dedykowane do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na bezpiecznej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Łochów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest dość niepozorny, ale ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wielkiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to stosunkowo tania i efektywna forma reklamowa, jest również kompaktowa również mobilna, można ją umiejscowić wszędzie i szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane przez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co zdecydujemy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, bądź jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeżeli na fladze umieścimy tylko nazwę instytucji to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, bądź gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych istnieją też maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego typu flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można spotkać często przed wielkimi firmami lub instytucjami, można je zobaczyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wytworzone z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga i maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeb, w takim wypadku musimy wybrać podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem używane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zaleca się podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Łochów

Na targach branżowych powinno się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne będzie stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem kilku oddzielnych systemów lub może być stworzone indywidualnie. By skonstruować nieduże stoisko, wystarczy jedynie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do zrealizowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe jesteśmy w stanie stworzyć od A do Z. To znaczy, że możemy wykonać projekty graficzne, wydruki, a także konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć unikalnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z prostym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tej przyczyny warto przemyśleć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Łochów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również dużą ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się biznesy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy także w naszej ofercie potykacze kredowe, które są lubiane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy również słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą zrobić wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które funkcje znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko część naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez zbędnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, offsetowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Łochów

1. Druk małoformatowy Łochów

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi mamy styczność niemal codziennie, bo goszczą właściwie we wszystkich firmach, w tych dużych i tych małych.

Poza znanymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego możemy zaliczyć broszury, teczki, katalogi, czy kalendarze. Produktów istnieje dużo i niełatwo wymienić wszystkie z nich, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to przenośny i mały format.

Oferujemy również wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Przez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli prościej rzecz ujmując od wykonania profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczynamy od zrozumienia potrzeb oraz oczekiwań nabywcy w celu przygotowania dokładnych wytycznych, jakie są konieczne do wyprodukowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces samego druku.

Jeżeli klient posiada już swoją własną i przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów, a także do podania możliwych zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, które mogą zostać zaakceptowane i wdrożone, ale nie muszą. Kluczem do porozumienia i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której nakładamy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Szczegółowe określanie wytycznych, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, ale i również naszym klientom ograniczając ryzyko wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, aczkolwiek nie jest to granica rygorystyczna. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale także maszyn, jakie są niezbędne do stworzenia takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również zwykłą domową drukarkę. Zabiera ona mało miejsca oraz zwykle obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, gdyż takie aparatury nieraz drukują np. bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można krótko wymienić poszczególne produkty wchodzące w zakres druku małoformatowego? Jest tego całkiem sporo, jednak dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Jest to tylko część z nich, ale pozwoli to sobie uświadomić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Łochów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można prosto przenieść, jednak nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są chyba banery i billboardy. Widzimy je przy drogach ekspresowych, a także w miastach na fasadach budynków jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe niejednokrotnie wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejenia takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to też wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć też większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wykracza poza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy stwierdzić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, ponieważ zlecenie druku wielkoformatowego z okropnym projektem może zakończyć się fatalnie. I tu jeszcze należy wspomnieć, że przy projektowaniu w toku projektowym również należy uwzględnić większe rozmiary wydruku, gdyż w tym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, ale nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze szybkiego ruchu, więc dobrze jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku billboardów lub banerów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zaznajomienie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel i, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W przypadku druku wielkoformatowego do czynienia mamy z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką rozdzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, bo materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – zatem nie jest to wyłącznie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Podobnie wygląda sytuacja z wszelkiego rodzaju wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, również takim nietypowym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem napięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może wykonać projekt jak i sam wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość, a nasi kontrahenci niezwykle regularnie decydują się na tę opcję, a jeżeli dysponują własnym projektem, to świadczymy wówczas możliwość zweryfikowania i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu albo powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Łochów

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia reklamy i efektu każdej szacującej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej spółki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a wówczas może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego gatunku wyroby nie muszą być również typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, chociażby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest właśnie ciekawy pomysł. Dla własnych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować biznes w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń dookoła klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, ponieważ dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym wypadku jest szansa oznaczenia towaru i użycia go w postaci gadżetu reklamowego. Fundamentalnym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą powszechnością cieszą się gadżety reklamowe będące niedużym użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze odpowiednie przygotowanie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie pomieści się sporo mniej niż na kubku, dlatego także długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, a na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być skomplikowany, jednak nie dlatego, że jest to niełatwe zadanie jako takie, tylko dlatego, że różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest dość spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego wiele a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, które możemy przygotować dla naszych klientów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest znacznie więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, albo choćby otwieracze do butelek i scyzoryki, więc wszystko zależy od tego, czego pożąda klient. Potrafimy stworzyć drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i przygotować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak oczywiście wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, lecz już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby zbadać potrzeby klientów lub wybrać artykuły neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym kontrahentom służymy profesjonalną poradą, a również przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej przedstawiamy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection i Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Łochów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twoją firmę na kolejny etap. Nasza firma składa się z najbardziej kreatywnych i doświadczonych ludzi, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?