fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Łochów

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Łochów jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze narzędzia. Wobec tego Twoja marka osiągnie sukces. Istotnie powiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Łochów?

Jesteś w idealnym miejscu, dlatego, że jako Agencja Marketingowa 360° każdego dnia korzystamy ze swojej pomysłowości jak i ponadprzeciętnej znajomości branży oferując naszym usługobiorcą najlepsze rozwiązania.
Reklama i marketing

Rozwój praktycznie każdej marki zależne jest od skutecznego planu marketingowego. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe korzyści. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Nasza oferta składa się zarówno z projektów do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, jak również systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Prawidłowa i wysokiej klasy ekspozycja Twojej marki jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz stworzyć nową markę lub uaktualnić istniejącą - jesteśmy ekspertami z dużym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za sprawą własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać projekty nie tylko w zakresie projektowania, ale także wykonywania druku. W naszej ofercie posiadamy między innymi drukowanie wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Zaprojektujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odświeżymy istniejącą. Możemy także zrobić dla Twojej firmy sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Łochów

Populacja: 6486

Długość geograficzna: 21.681580

Szerokość geograficzna: 52.530760

Reklama i marketing

W aktualnych czasach reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz powiadamiać bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Umiejętny plan marketingowy może znacząco zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większej grupy odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Łochów

Przez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Przez to na początku za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zawierając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaproponować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od koncepcji do wykonania wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej w obszarze Starogardu Gdańskiego. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta bardzo dużo ciekawych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing mogą być bardzo różne, jednakże za pomocą naszego profesjonalnego podejścia i analizie potrzeb zawsze możemy w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Krąg stworzonych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od przygotowania projektu grafiki do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe i profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Dziedzina naszej oferty sięga również na pole projektowania i wdrażania stron internetowych, wszak dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy także fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres działania obejmował precyzyjne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracy z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz wieloletni klient, który ceni nas i darzy zaufaniem, a my oferujemy mu pełen zakres obsługi reklamowej. Poniżej prezentujemy galerię niektórych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Łochów

W dobie internetu obecność w Mediach Społecznościowych stała się pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko założyć tam konta – taki profil należy także rzetelnie prowadzić. Założenie profilu to z pozoru najłatwiejsza z czynności, gdzie nawet na tym etapie istnieją pewne niuanse, o których nie możemy zapomnieć. Niemniej jednak brak aktywności na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie istnieją, nawet w przypadku firma jest rzetelna i ma coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że kiedy szukamy wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zauważymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go prowadzić, a jeżeli nie masz czasu aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że odpowiednio zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze skonfigurowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie wszyscy mogą sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto posiada już spore doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, bo jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza oferta w związku z prowadzeniem Social Mediów obejmuje założenie i skonfigurowanie firmowej strony, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce faktycznie samodzielnie nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Jednakże w przypadku gdy nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie profesjonalistom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu w social mediach. Przed podjęciem współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie w stanie dostarczyć odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. Ponieważ social media mają na celu między innymi przedstawić firmę od środka, z tego powodu potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W przypadku przystąpienia do współpracy z nami i w określonych przypadkach możemy zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub poszukać zewnętrznego fotografa. Planowo sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikowania postów w mediach społecznościowych. Prowadząc profil wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie zebrać ze strony internetowej klienta, co więcej staramy się uzyskać interesujące informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko miejscem do wychwalania biznesu klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy też pokazać to nawiązując kontakt z odbiorcami, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im interesujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od liczby postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Łochów

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia prawdziwego sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, tak więc powinniśmy skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem właściwych kierunków marketingowo-biznesowych codziennie. Z wykorzystaniem wiedzy, jaką otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze dyskusji z klientem o jego projektach, planach, jakie chce osiągnąć, lub o krokach, które już podjął. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy co można wykonać.

Pomagając naszym klientom polegamy na doświadczeniu zebranym ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli wiele sukcesów w branży. Sprawdzamy też w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe możemy zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Systematycznie przychodzimy z pomocą stałym klientom i ciągle poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Kreujemy też własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych własnych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki naszemu dużemu doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami jesteśmy w stanie opracować plany indywidualnie skonfigurowane do każdej firmy, czy też marki. Czasami mogą to w ogóle nie być rewolucyjne rzeczy, ale w takiej sytuacji klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub wskazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Łochów

Ocena działań wykonywanych przez konkurencje jest kluczowym działaniem, przy pomocy którego jesteśmy w stanie poprawić funkcjonowanie biznesu w swojej własnej branży. Rynek przypomina swoisty żywy organizm, gdzie reakcja na posunięcia konkurencji jest już koniecznością, a nie tylko jedną z opcji. Za sprawą profesjonalnej analizy rynku i konkurencji, którą wykonujemy, jesteśmy w stanie sprawdzić, czy wcześniej stosowane rozwiązania działają porównując z planem konkurencji, w dodatku na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Dowolny biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje mocniejsze i słabsze strony, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy bez żadnych kompromisów, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a marka Dacia zajmuje się samochodami przystępnymi cenowo i powszechnie dostępnymi, marka nie posiada ani jednego samochodu w klasie D i wyższej. Obie firmy istnieją i mają się dobrze, jednak mają dwa skrajnie różne strategie. W jaki sposób to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując równocześnie wady z tej przyczyny trafiają do odpowiedniego klienta – dzięki przeanalizowaniu ich strategii poznajemy ich metody. Bliźniaczo jesteśmy w stanie zrobić na przykładzie różnych branż oraz opierając się na danych, które zebraliśmy, przygotować odpowiednią ścieżkę działania. Zebrane badania oraz opracowane nowe metody skutecznie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Zgłębiając działanie rynku jesteśmy w stanie poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania na danym rynku, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść spore straty. Badając konkurencyjne strategie zapisujemy również dane, które pokazują nam powtarzające się modne nurty i schematy, które też zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a równocześnie przyniosą wymierne zyski. Mając doświadczenie z różnymi dziedzinami naszych klientów umiemy stwierdzić, jakie działania można wykonać w odpowiedzi do obecnych działań konkurencji, możemy też podpowiedzieć strategie przyglądając się wcześniejszym analizom bez wykonywania nowych, ale zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Twórczość wykonaną przez nasz oddział graficzny można obejrzeć w największych firmach w Polsce jak również za granicą. Prace realizowane są poprzez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu pamiętają o każdym drobiazgu. Twojego projektu. Projekty można powierzać osobiście lub mogą być one polecane przez naszych fachowców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas zdobywając przy tym świetne rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Łochów

Aby zdobyć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się odpowiednio kojarzyć oraz muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji owego celu potrzebujemy dobrej identyfikacji wizualnej, która spowoduje w klientach właściwe emocje i odbiorcy zapamiętają ją. Usługa przygotowania identyfikacji wizualnej jest kompleksowym procesem, w którym analizujemy założenia danej firmy, a dalej pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie funkcjonować w taki sposób, aby spełnić określone plany. W przebiegu tego procesu powstaje nazwa, logo, a także księga znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób zastosować system identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszystkie pożyteczne plany materiałów użytkowych takich na przykład jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Faza wstępna procedury komponowania identyfikacji wizualnej to każdorazowo wywiad z klientem i rzetelna ocena rynku, na którym pracuje lub chce działać, czyli na początku musimy dogłębnie zbadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego otwarcie tego procesu jest wykluczone, dlatego że nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na rozpoznanie cech identyfikacji wizualnej. Opierając się na zgromadzonych przez nas informacji zaczynamy proces projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest zaprojektowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to zestawiamy obecną nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne poprawki. Definitywnie zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, dlatego w tego typu sytuacjach najczęściej nic nie zmieniamy. W kolejnym etapie wykonujemy proces projektowania logo, w którym opracowujemy różne propozycje i warianty. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z ankiety z klientem, jak też z tych pozyskanych z przeglądu rynku, co pozwala nam przystosować logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, a także do oczekiwań klienta. Z propozycji, które pokazujemy usługobiorcy zostaje przez niego wybrana jedna opcja, która w późniejszym procesie jest doszlifowywana celem dopięcia końcowej kreacji. Odpowiednie logo staje się filarem do zrealizowania pozostałych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez wcześniejszego opracowania logo.

Ze skończonym logo możliwe staje się przygotowanie kolejnych elementów identyfikacji wizualnej, jednak nie oznacza to, że następne etapy identyfikacji wizualnej są mniej skomplikowane. Rzeczywiście utworzenie designu logo zajmuje najwięcej czasu, ponieważ jest to podstawowy element wymagający przeanalizowania i obmyślenia każdego względu, który będzie angażować odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie opracowywania innych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż każdy z elementów musi być spójny ze zrobionym logo, powinny z nim właściwie współgrać i komponować się, aby w połączeniu stworzyć oryginalny wizerunek marki lub firmy. Dopasować powinno się adekwatny krój czcionki, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i prezentacji. Nie można też zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z praktycznymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, ponieważ na przykład podczas brandingu produktowego potrzebna może być broszura reklamowa, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazania wraz z instrukcją i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument jest też bardzo przydatny w przypadku współpracy z różnymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki niemu posiadają wytyczne odnośnie stylu, w jakim powinny być zrealizowane wszystkie materiały. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design nieprzerwanie, zakładając projektowanie zgodne z wytycznymi mieszczącymi się w brand booku.

Opracowanie odpowiedniego systemu identyfikacji wizualnej wymaga żmudnego procesu, podczas którego weźmie się pod lupę wszystkie dane, które mają wpływ na jej styl i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i celami, które ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Łochów

Poprawne logo przyciąga spojrzenia i budzi właściwe uczucia z daną firmą. Określenie znaku graficznego w ten sposób, żeby wytwarzał w odbiorcach właściwe skojarzenia jest ciężkim trudnym zagadnieniem nawet jeśli ostateczny efekt jest schludny i prosty. Przebieg tworzenia, który kryje się za dowolnie wybranym, właściwie zrobionym logo jest bardziej skomplikowany i długi niż mogłoby się wydawać. Pierwszym krokiem wszystkich projektów logo jest rzetelna rozmowa z klientem o tym, jakie cele ma wypełniać logo i do jakich ludzi ma trafiać. W tym celu wypada przyjrzeć się między innymi, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są interesanci jego produktu oraz jak znak graficzny marki ma na nich działać. Dzięki uzbieraniu oraz analizie tych danych będziemy mogli przystąpić do wstępnej kreacji koncepcji logo.

Etap pracy nad wstępnym konceptem to osobliwa burza mózgów, z której kreujemy szkice, po czym są selekcjonowane, a wybrane pokazujemy klientowi. Tworzone koncepty najlepiej narysować, aby przedstawić ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z planami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w finalną propozycję projektu. Opcji, które prezentujemy klientowi zazwyczaj jest kilka i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Jednak, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do ostatniego wykończenia.

Końcowa część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie drobiazgów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorów, badamy jego układ i tworzymy kilka odmian, z których również zostanie wybrana jedna najlepsza. Zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do formatów wektorowych i rastrowych. Zalecane jest również, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która przedstawia, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Łochów

Informacje wizualne są co do zasady pierwszymi, które przyjmujemy i interpretujemy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma wysokie znaczenie dla wszelakich biznesów. Dlatego nie oddajemy niczego przypadkowi i dokładnie zgłębiamy zadanie, jakie ma spełniać grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Konstruujemy dla najpopularniejszych firm w swojej branży i troszczymy się o to, aby ich wygląd prezentował się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Niezwykła grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje również określone zadania i wywołuje odpowiednie emocje. W wyniku współpracy z największymi markami i zrobieniu tysięcy projektów dobrze wiemy, w jaki najlepszy sposób skonstruować idealną grafikę, która spełni cele biznesowe i zadba o bardzo dobry, i logiczny wygląd firmy. Nasze projekty graficzne cechuje wysoka jakość i profesjonalizm. Szczegółowo tworzymy każdy, jeden element zadania tak, aby mógł spełniać swoje szczególne zastosowanie i aby komponował z innymi elementami funkcjonalną i harmonijną całość przekazującą konkretny komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres projektów graficznych przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do użytku w sieci. Posługując się przykładem, stworzymy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do wykorzystania w sklepach internetowych e-commerce lub do skorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasz dział grafiki komputerowej zajmuje się także tworzeniem unikatowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaproponować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Łochów

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak trudno jest znaleźć odpowiedniego grafika, z tego powodu stworzyliśmy wyjątkową ofertę, za pomocą której możliwe staje się zatrudnienie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoja firma nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić pracę, a otrzymuje wysokiej jakości prace graficzne od zawodowego zespołu z wieloletnim doświadczeniem, który zna Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Produkowane przez nas grafiki są zawsze w całości profesjonalne i przemyślane pod względem zadania, jakiego mają pełnić. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z wieloma szeroko znanymi markami, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje

To wszystko możesz posiąść nawet w jednej subskrypcji. Finalny zakres usług w abonamencie ustalany jest oddzielnie.

Mocne strony tego rozwiązania to w szczególności oszczędność czasu, finansów i pewność bezpieczeństwa – werbujesz cały sztab graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu oraz w terminie dostarcza zakontraktowane projekty. Bez konieczności zakupu sprzętu komputerowego, specjalistycznego oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by sprostować, ponieważ będzie to jeden z najbardziej znaczących rodzajów akcji marketingowych w Twojej firmie. Na dole znajdują się najczęściej spotykane i najciekawsze rodzaje kampanii wraz z opisami, czym one są.

1. Kampanie Google Ads Łochów

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli zbiór usług, które możemy wykonać naszym kontrahentom, które kompletujemy podążając za potrzebami i oczekiwaniami naszych usługobiorców. Tak więc na wstępie za każdym razem dokonujemy gruntowny wywiad dotyczący tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360° mamy możliwość zadeklarować szeroką obsługę reklamową od początku do końca, zaczynając od projektu przez zrealizowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole przedstawiamy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads zatwierdza, że nasza agencja w prężny sposób steruje kampaniami swoich usługobiorców, wzbudza ich rozrost za sprawą zarządzania ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w zakresie Google Ads.

Google AdWords, bo tak niegdyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są narzędziem pozwalającym na dotarcie z własną ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym jesteśmy w stanie tak uefektywnić kampanię, by dostać maksymalne benefity przy małej inwestycji finansowej. Na podstawie Google Ads jesteśmy w stanie urzeczywistnić konkretne zadania, takie jak pobudzenie odwiedzalności strony, czy powiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą różnych kampanii takich jak np. sztampowe kampanie w wyszukiwarce i zaawansowane displayowe lub nawet kreatywne kampanie zakupowe.

Wyższością reklam Google Ads nad klasyczną metodą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji, jak też możliwość dokładnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych metod jak ulotki, czy prasa lub telewizja posiadamy nieduży pakiet danych statystycznych odnośnie ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i trafienia w docelową grupę interesantów również nie są pierwszorzędne. 

Z innej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie podjąć decyzję do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o której godzinie mają się eksponować. Możemy dla przykładu skierować działanie marketingowe do dyrektorów małych i średnich wielkości spedycyjnych znajdujących się w wybranym rejonie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swoich maszyn i wyświetlić im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Żadna forma tradycyjnej promocji nie pozwala na tak szczegółowe definiowanie grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Łochów

Kampanie produktowe to specjalne kampanie reklamowe dopasowane w głównej mierze na sprzedaż produktów online. Prezentują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na sklepową stronę zakupu, gdzie można zakupić produkt.

Mamy do czynienia z bez ustanku zwiększającym się wpływem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wskazuje na to, aby ta tendencja miała ulec wygaszeniu, o ile tradycyjne sklepy najprawdopodobniej będą dalej z nami to bez wątpienia znacznie większy udział będą miały to konsument i sprzedawca muszą w jakimś sposobem napotkać się w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różne sposoby,  a jednym z najlepszych są właśnie kampanie zakupowe Google. Wyróżniają się one znaczną skutecznością, jak też małym kosztem dotarcia do konsumenta. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów lub usług.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty prezentować się na samej górze listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Produkty są rzetelnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli konsument szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania klienta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może zakupić produkt. Prosta i bardzo efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda marketingu, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom online i biznesom e-commerce niezależnie od branży. Mamy przyjemność pracować ze sklepami internetowymi z najróżniejszym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – w przypadku gdy znajdują się w sklepie online to dzięki kampaniom zakupowym mamy możliwość skutecznie napędzić sprzedaż każdego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Łochów

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media przyciągają mnóstwo uwagi człowieka każdego dnia, a najchętniej podawanym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która udziela internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może też posłużyć jako efektywne narzędzie reklamowe.

Istnienie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w mediach społecznościowych nie jest przypadkiem. Za pomocą tego biznes może zyskać na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować użytkowników w interakcję z własną marką, co często może przełożyć się na wzrost wyników firmy. Jednakże uczestnictwo w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Przy użyciu kampanii reklamowych w mediach społecznościowych możemy zdobyć szerokie grono odbiorców oraz co jest równie istotne możemy wykonać bardzo precyzyjny wybór do kogo skierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować swoją reklamę miłośnikowi wegetariańskiej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest purpurowy? Nie ma problemu. Taka właśnie jest duża siła kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Motywy, jakie mogą wprowadzać w życie reklamy w social mediach są zróżnicowane i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy zwiększać świadomość marki i zasięgi generowanych treści, żeby coraz więcej użytkowników wiedziało o Twojej marce. W konsekwencji tego grono zgromadzone dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, gdyż klienci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą też zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być po pewnym czasie najlepszym wypełnieniem pokazującym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie wiele. Z naszego doświadczenia mamy świadomość, że marki wykorzystujące te możliwości rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Łochów

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzimy wszyscy. Widzimy te formy reklamy w trakcie drogi do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się banery, szyldy reklamowe, billboardy i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat reklamowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale z całą pewnością nadal skuteczna, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, na pewno zauważysz jakąś tablice z reklamą czy też baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i właściwie codziennie, jest ona tak powszechna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to znaczy, że taka forma reklamy będzie mniej skuteczna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, musimy zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z reklamą outdoorową to niejako codzienność powoduje, że wielorakie zmiany i aktualizacje wprowadzają powiew świeżości oraz z zainteresowaniem obserwujemy takie zmiany. Mijanie ciągle identycznej reklamy po prostu nudzi się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z reklamy to i tak zobaczył fakt jej odświeżenia, a to ma także znaczenie!

Jak każda metoda reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której musimy dostosować przekaz. Przede wszystkim oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego też musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasną, zrozumiałą wiadomość. Warto jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i krok po kroku reklama ewoluuje w pewną formę hybrydową. Możliwości jak zwykle jest wiele, ale wymagane jest duże doświadczenie, aby je wszystkie wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego też najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Łochów

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom oferty swojej marki – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum dwa razy tyle. Na dodatek wideo reklama posiada unikalne możliwości niemożliwe do uzyskania dla statycznych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów promocyjnych.

A co z rozsyłaniem reklamy? Posiadając już skończone wideo, jesteśmy w stanie uruchomić reklamę na wielu kanałach promocyjnych. Jeśli gdzieś można pokazać wideo, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo możemy skutecznie uruchomić na YouTube, lub Facebooku, a także na zyskującym rozgłos TikToku. Możemy wyprodukowany materiał filmowy wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający firmę i wyświetlający się tylko na stronie firmy. Opcji jest naprawdę dużo, a dużą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu filmowego można otrzymać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego przygotowując materiał promocyjny, można go również przedstawić konkretnej grupie osób, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo może osiągnąć. Takowa metoda marketingu może okazać się też w znacznym stopniu bardziej angażująca, ponieważ nawet krótkim filmem możemy nierzadko przedstawić dużo więcej niż obszerną infografiką. Nie oznacza to jednak, że inne formy marketingu należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe mogą się także doskonale łączyć. Niezależnie od wybranych kierunków reklamy, przy naszej pomocy efekt końcowy na sto procent będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W trakcie dzisiejszego rozwoju internetu nie można zapomnieć o efektywnym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wizerunek w internecie.

1. Strony internetowe Łochów

Bez posiadania strony internetowej nadal da się jakoś pracować, ale nasze wieloletnie doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, pokazują, iż konsumenci poszukują w internecie wiedzy na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę ufności interesanta, lecz zazwyczaj  jest dużym defektem dla wizerunku firmy. Należałoby na to spojrzeć z widoku konsumenta – jeżeli nie uzyska wiadomości o danym produkcie od bliskich, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. Jeśli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Znacznie korzystniej jest, jeśli potencjalny klient obejrzy nawet prostą, podstawową stronę internetową niż żeby miał nie znaleźć ani jednej wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tutaj też pojawia się zagadnienie dostosowania strony www do biznesu, gdyż nie każde przedsięwzięcie potrzebuje skomplikowanego i rozbudowanego portalu internetowego i może się okazać, że wystarczy prosta strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach należy jednak zadbać o jej estetykę i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  poprawne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Jeżeli okaże się, że nie może sprawdzić interesujących jego informacji, bo strona odstrasza niedzisiejszym wyglądem i chaotycznym ułożeniem informacji, to końcowy skutek będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko pokażesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale również zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej można zawrzeć informacje, o które zazwyczaj pytają konsumenci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. Dzięki temu kupiec będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których nie było i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Projektowaniem stron www możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania wstępnych wersji i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy działającej witryny. Możemy ponadto utworzyć pojedyncze, na przykład wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz zleceniodawca.

Każdorazowy projekt zaczynamy od ustalenia wszystkich części oraz wywiadu o tym jak ma prezentować się nowa strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie naprawy, czy rekonstrukcji starych stron internetowych. Po zakończeniu ustalania detali i po przeprowadzeniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzone są opierając się o informacje, które uzyskamy od kontrahenta i które oczywiście wzbogacamy opierając się o własne szerokie doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma prezentować się strona, będziemy proponować autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. W pierwszej części przygotowujemy projekt wizualny, aby zaprezentować realny kształt strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest przedstawiany usługobiorcy i z nim konsultowany, a po zrobieniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony web przystępujemy do programowania i wdrożenia. Zmiany w trakcie tej części projektu mogą być już bardzo ciężkie do wykonania nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową zmieniają graficzną wizję na w pełni działający i funkcjonalny system. W tej części testujemy także różne konieczne i uzupełniające funkcje, a także wprowadzamy dostarczone treści – sporządzenie materiałów na stronę możemy także innej firmie lub wykonać samemu. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i mamy możliwość powierzyć usługobiorcy przygotowawczy adres URL do śledzenia postępów projektu. Po ukończeniu prac programistycznych wręczamy tak stworzoną stronę web do końcowej akceptacji usługobiorcy. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem docelowym.

2. Sklepy internetowe Łochów

Sklepy internetowe, to mianowicie strony internetowe, na których można zakupić asortyment lub usługi. Sklepy internetowe są raczej wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi szeroki wybór produktów, jednak nawet taki oferujący około pięć wariantów dwóch produktów, również możemy określić jako sklep internetowy. Prócz tego serwisy oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę możemy doczepić pod pojęcie sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia wypełnienie pełnego zakupu wraz z opłatą przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wystawiania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy polecamy, kontrahentom, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Bez wątpliwości nic nie jest przeszkodą, żeby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taki koncept jest tańszy w porównaniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Start sklepu internetowego to też dobra inicjatywa klient ma już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce podwyższyć swoje obroty uruchamiając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jedną z dominujących ścieżek na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są również rozwiązania dla konsumentów hurtowych B2B. Organizacja wówczas wygląda trochę inaczej, ale działa na takim samym wzorze – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i zaakceptować je do realizacji, wszystko automatycznie przez internet. W obu przypadkach rozwiązania takie oszczędzają dużą ilość czasu, albowiem klient, czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, z reguły obsłuży się w pełni samodzielnie. Byliśmy świadkami przypadków, kiedy biznes startował od prostego sklepu internetowego, a potem powiększył się także na klasyczne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Sektor naszych usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wielokrotnie mieliśmy kontakt ze sklepami internetowymi, których kierownicy nie byli usatysfakcjonowani z ich wydajności, a po naszej interwencji sklepy zaczęły przynosić pożądane przychody. Odświeżenie sklepu, wiąże się z przygotowaniem nowej szaty graficznej do obecnie używanego szablonu lub wiążę się ze stworzeniem nowego schematu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby konstruować nowy sklep z taką różnicą, że wszystkie produkty i strony są dodane, a także pracują już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może normalnie działać podczas aktualizacji wyglądu, z uwagi na fakt, iż w pierwszej kolejności tworzymy projekt w środowisku wstępnym, a następnie wprowadzamy to na działający sklep internetowy. Tak jak podczas kreowania stron internetowych, przed podjęciem się restaurowania wyglądu sklepu internetowego, musimy przeprowadzić wywiad na temat oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później tradycyjnie tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane na stronę.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw również rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy i uzgodnienia ogólnego wizerunku całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych rozpoczynamy proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu graficznego, programowania, badania i finalnego wdrożenia po akceptacji na koniec każdego z wymienionych części. Po ukończeniu wdrożenia klient dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli zaś klient ma pierwszy raz styczność z takim systemem to zalecamy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednakowoż nie ma przeszkód, aby klient zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy w przypadku gdy jest już do jakiegoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Łochów

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to dzisiaj pewna oczywistość. Jednakże, aby ta mogła funkcjonować prawidłowo należy się nią dobrze zająć, czyli powinniśmy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych prac, które zapewniają, że wszystko z pewnością funkcjonuje tak jak należy. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych w ogóle nie zajmuje się administracją, czy kompetentnym zarządzaniem swoimi stronami, a tospory minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy nadejdą jakieś problemy. Plan kierowania stroną polega także na prowadzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle postępujących trendów. Przykład z życia wzięty to aktualizacje przeglądarek internetowych, które mogą powodować, że strona nie wyświetla się prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie pomniejszyła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale aby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i wiedza.

Rzetelna i systematycznie modernizowana strona internetowa pokazuje ponadto, że biznes, który przedstawia jest aktywny i stoją za nim żywi ludzie. Rzeczowo zarządzana strona pomaga też zadbać o ciągle wysoką ilość odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały przypływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Aby było to wykonalne musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale również o zaprezentowanie na stronie internetowej rzetelnych treści o odpowiednio wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych artykułów, a także pracę nad wysokiej klasy opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. Jeżeli chodzi o techniczne cechy, mamy tu na myśli cykliczne modernizowanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa wyświetla się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie dobrego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcje.

Niebagatelne jest także nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje całego systemu i wtyczek, jednak do tego należy także doliczyć troskę o aktualność każdego z certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może być przyczyną pokazania się komunikatu oznajmiającego, iż dana witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa zostanie przechwycona przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie warto powierzyć takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Z nami możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym przykładowo:

 • Ochrona strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Wykonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Aktualizowanie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.
 • Tworzenie projektów graficznych na potrzeby stron internetowych.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi dodatkowe funkcje, a także troska o ich efektywną pracę.
 • Korygowanie istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.

Usług, jakich możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, lecz wykaz jest długi, z racji że całkowita oferta nie kończy się tylko na patrzeniu w panel administracyjny. Zachęcamy do skontaktowania się z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę indywidualnych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Łochów

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest ignorowane, a to prowadzi do tego, że strona lub sklep internetowy będą odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko dobrze, lecz dopiero jak spojrzy na to ekspert, to zaczynamy dostrzegać wady. To nie tak, że one się pojawiają- one pokazują się – to istotne, bo od początku tam były i nie narodziły się na skutek przebadania eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Kiepski UX może mieć duże znaczenie na to, że strony albo sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – słaba strona lub sklep może pracować, odbiorcy się w końcu przyzwyczają tym bardziej jeśli są zdeterminowani, natomiast co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został ulepszony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych ekspertów rezultaty są dużo lepsze, a po definitywnych zmianach, które także możemy wprowadzić, nawet puste witryny zaczynają kwitnąć.

To niesłychane jak bardzo małe detale mogą wpłynąć na możliwości każdej strony internetowej lub sklepu i jak dużo czasu mogą zaoszczędzić jeżeli są zrobione w optymalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Często byliśmy świadkami sytuacji, w których powierzchownie prezentowana na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez odwiedzających stronę internetową. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, niewłaściwą wielkością lub nawet błędnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez nasz wzrok ignorowany z powodu przyzwyczajenia z korzystania z innych, bardziej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi drobiazgami pracują nasi pracownicy od UX.

Rozpoczynając pracę nad atrybutami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy przede wszystkim przeprowadzić rozmowę z naszym usługobiorcą, do którego dana strona internetowa należy. Musimy dowiedzieć się jakie plany powinno wykonywać dana witryna, tak żebyśmy byli w stanie zrobić UX danej strony pod kątem specyficznego profilu użyteczności. Różne potrzeby ma użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący biznesmenem, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice pomiędzy tymi dwoma typami użytkowników są dość drobne to jest parę różnic dość istotnych, które musimy uwzględnić przy opracowywaniu UX – można również wykonać osobno UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. statusu użytkownika z odpowiednim tagiem.

Jednak nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla fachowców to powinno się wiedzieć, że UX nie jest zamknięty tylko i wyłącznie w obrębie danej strony internetowej i nie, też nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Rzeczywiście, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu podczas zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż startuje już w trakcie wyszukiwania w Google, również w poczcie e-mailowej, którą dany interesant nabywa od firmy – mają w tym również swój udział dopasowane reklamy. Powinniśmy pamiętać, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, wszak i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Jesteśmy w stanie nawet wysunąć takie stwierdzenie, że maszynowe boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widzimy, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet wielodziedzinowy, więc by optymalnie stworzyć odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też sprawdzić, czy wszystko jest dobrze, trzeba posiadać fachową wiedzę oraz długą praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest podniesiona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Łochów

Komplikacje z różnymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym utrapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, ale to również klasyczna strona internetowa, czy aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasze usługi obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i podobne rzeczy opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia pomożemy usunąć problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Wzorem przykładu: pomoc techniczna, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna oferowana przez producenta systemu. Należy tu wspomnieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może wyglądać inaczej niż kontakt klienta, który nie zna branży informatycznej sklepu internetowego – nam może być po prostu łatwiej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że prościej będzie nam się dogadać z ludźmi z naszej branży, lecz także, ponieważ nasz klient nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobne analogie można zastosować w wielu innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną podstawową wiedzą lub tutorialem odnalezionym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Natomiast w wypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest wyćwiczenie na temat tego jak powinniśmy wtedy sobie poradzić. Notorycznie przydarzają się sytuacje, że niedoświadczony używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jaki sposób znaleźć odpowiedzi w internecie, ponieważ po prostu nie ma w tej materii niezbędnej praktyki, a jej zdobywanie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze wieńczy się sukcesem. Odnalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, a jego wdrożenie to drugie.

Kiedy naprawa problemu wiąże się z pracami programistycznymi to spora część ludzi może już czuć zrezygnowanie i skapitulować w przedbiegach. Nawet jeśli uda się wprowadzić opisywane rozwiązanie to może ono nie działać i wtedy już potrzebna jest bardziej wnikliwa analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które możemy napotkać i które są zazwyczaj bardziej skomplikowane niż wyglądają.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w przedziale, w którym sami pracujemy. Nasz zakres obejmuje między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w dziedzinie stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej rozbić, przykładowo zakres pomocy przy sklepie internetowym ma w sobie uporanie się z problemami technicznymi, zweryfikowanie komplikacji z produktami, lub systemem obsługi zamówień. Wszystko zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma problem, dlatego stawiamy na solidną rozmowę, żeby odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania problemów ze sklepami i stronami internetowymi można także zakupić w formie abonamentowej – w takim przypadku najłatwiej zapytać nas o kompletną wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz dobrego wsparcia informatycznego dla Twojego rozwiązania? Prawidłowo trafiłeś, gdyż nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują niemal każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy mamy już treści w internecie, to powinniśmy dopilnować, by zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań nazywamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długodystansowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego wyniki są tak zadowalające, że trzeba o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Łochów

Będąc w posiadaniu sklepu internetowego powinniśmy zadbać o jego przystępną budowę oraz jak najbardziej intuicyjną obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Badania wykazały, że konsumenci wykorzystują wyszukiwarki internetowe do poszukiwania interesujących ich produktów, aż 60% zaczyna od pierwszej wyświetlanej pozycji – dodatkowo znaczna większość użytkowników przeszukuje maksymalnie dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te badania realnie pokazują w jakim miejscu sklep internetowy musi znajdować swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby sklep online odniósł sukces, musi on być przede wszystkim widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nic nie wskóra gdy żaden konsument jej nie wyświetli! Dlatego też tak priorytetowa jest jak najwyższa pozycja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwarki – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar powodzenia sklepów internetowych. Z tego samego powodu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego, bo im większa ilość użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej potencjalnych klientów zapozna się właśnie z Twoją ofertą.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na dobre miejsce organiczne w wyszukiwarce ma wpływ masa różnych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się sklepu internetowego. Czy wiesz, że prawie 50 procent użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, gdy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy badaniu dużą ilość cech jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są decydujące w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez prawidłowo działającego i dobrze udoskonalonego sklepu nie przyniosą docelowych efektów, tak jak również przepiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać w wyszukiwarce.

2. Pozycjonowanie stron WWW Łochów

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znajdowania interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Większość z tych ludzi nie patrzy na wyniki, które znajdują się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Oznacza to, że gospodarząc nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub prezentujesz swoje produkty, lub usługi, nie masz szans, aby zostać zobaczonym przez większe grono użytkowników, albowiem Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim przeglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa internautów klika w tylko 5 pierwszych wyświetlonych wyszukiwań. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i spadając z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie zmniejszony, a zalety wywodzące się z dużego ruchu także zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w prężne pozycjonowanie organiczne, dlatego że jest to akcja, która przynosi efekt długofalowy pod warunkiem, że jest dobrze zrobiona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads efekt pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, ale jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się szybszym rozwiązaniem, ale jego wielkim minusem jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, nasze linki sponsorowane po prostu przestają się wyświetlać. Poza tym warto zauważyć, że kampanie Google Ads również mogą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i zaufanie do danej strony, a interesanci chętniej otwierają linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z każdej strony tego aspektu, możemy stwierdzić, inwestycja w dobre pozycjonowanie organiczne jest zawsze opłacalna!

3. Audyty SEO Łochów

Search Engine Optimization w skrócie SEO to proces optymalizacji strony internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest również działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy różnych informacji o jakości strony internetowej i jej dostosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest najważniejszym ogniwem procesu pozycjonowania, bez którego inne działania pozycjonujące mogą nie odnieść owocnego efektu. W zasadzie pozycjonowanie powinno zacząć się właśnie od optymalizacji strony pod względem wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została ukończona. Audyt SEO pozwala wskazać błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym wskazuje części, które wymagają poprawy. W naszej analizie patrzymy między innymi na czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Badamy sam kod strony a ponadto tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. Wprawdzie to nie wszystko, jednakże pozwala to wyrobić sobie ogląd na tą część analizy. Przykładowo, jeśli strona posiada włączony panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły pokazywać się w dziwaczny sposób to możliwe, że wystąpił problem z integracją. Analogicznie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Przeanalizowanie czynników wewnętrznych opiera się na ocenie informacji eksponowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest spójna pod względem technicznym i czy jest związana merytorycznie z dziedziną strony, a także czy korzystne, wysokie nasączenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią związaną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mówimy tytułem przykładu o weryfikacji puli linków wysyłających do strony, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich wartość. Oprócz tego to też przyjrzenie się treściom wysyłającym do witryny, jak również porównanie widoczności na tle konkurencji.

Ostateczne ramy analizy SEO można nakreślić indywidualnie w trakcie konsultacji z naszymi fachowcami. Rozumiemy, że nie każdy serwis może potrzebować audytu ogólnego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic prostszego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych specjalistów od działania teraźniejszych wyszukiwarek w sieci. Mnóstwo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym unikatowym metodom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Łochów

Content Marketing, czyli Marketing Treści. Jest to swojego rodzaju model marketingu, gdzie stawiamy na serwowanie użytkownikom cennych i ciekawych treści, dzięki którym budujemy relację, a później zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i regularnym konsumentem. Jest to strategia długofalowa, przynosząca wyśmienite efekty pod warunkiem umiejętnego jej zastosowania.

Pojęcie Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż kreowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być tylko tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być tylko poradnik – może to być wszystko razem lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest też systematyczność wobec tego opłaca się takie zadanie powierzyć odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście treści można robić na własną rękę, jednakże jest to zajęcie pracochłonne, a sama strategia jest rozwlekła, dlatego korzystniej jest powierzyć to ekspertom.

Dziesiątki firm zetknęła się już z jakąś formą marketingu treści i być może nieświadomie sama go buduje. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest idealnym przykładem jeżeli chodzi o content marketing. Firmowy blog to już korzeń mnóstwa firmowych stron, jednakże sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze zapełnić wysokiej klasy treścią, a z tym jest znacznie trudniej, albowiem znaczna część firmowych blogów zostaje opuszczona i pozostawiona tylko z kilkoma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takowej realizacji zwyczajnie nie działa lub działa bardzo miernie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Przewaga z tego rozwiązania to nie tylko częstotliwość jeśli chodzi o produkowanie i udostępnianie treści, lecz również nasze okiełznanie popularnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Łochów

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

W przypadku gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest żadna – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Tak więc trzeba uważnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły przygotowują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to również część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na słowa artykuł sponsorowany, bo mamy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego interesującego i oczywiście można spotkać takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Sęk w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim wartościową treść i wiedzę, a dopiero później przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie istnieją korzyści dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być na drugim miejscu? Sęk w tym, że interesująca i pomocna treść sama przyciąga duże grono interesantów, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z nauką jego wymiany może mieć zamieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza praktycznych informacji na dany temat wraz z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długookresowe benefity.

3. Blog firmowy Łochów

Blog firmowy jest środkiem pozwalającym na stwarzanie wizerunku eksperta w swoim fachu. Wskutek dostarczaniu internautom interesujących treści zwiększasz swoje zasięgi w internecie, a równocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Administrowanie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, jednak także opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można administrować ciągle aktualizowanego bloga, ponieważ czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Jednak zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go cenną treścią, dlatego że przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest dostarczenie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą zachęcić czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Niekiedy niemożliwe jest cykliczne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danej dziedziny, lecz w takim wypadku najlepszym rozwiązaniem jest stworzenie bloga na wzór przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. W takim przypadku kreujemy nieustannie aktualną i przydatną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na regularnie występujące zapytania odbiorców i ściągamy wartościowy ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu szerszemu gronu osób, w którym mogą znaleźć się nowi klienci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, powinniśmy wybrać jego formę, gdyż mamy kilka opcji. W każdej z nich publikujemy ciekawą treść, jednak jak już wspomnieliśmy, niekiedy optymalniej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli charakterystyka biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie konstruować bloga na siłę i bez potrzebnej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie powierzyć to zadanie doświadczonym specjalistom.

4. Poradniki Łochów

Poradniki są kolejnym modelem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako dział firmowego bloga, jednakże poradniki można też sporządzić w swoistą encyklopedię wiedzy. Wskutek poradników możliwe jest dokształcanie interesantów i nowych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla odbiorcy kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość samodzielnie? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, jak również obowiązkowe narzędzia. Można stworzyć poradnik na temat tego jak stworzyć np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a wskutek tego dotrzesz też do ludzi zainteresowanych własnymi kompozycjami, ale bez potrzebnego czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny konsument. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że realnie ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką z biegłością pozyskuje się przez wiele lat. Sam też z pewnością poszukiwałeś informacji w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie w tym rzecz – pokazanie pewnej wiedzy początkującym nie zrobi z nich zawodowców, a pokaże, że ty jesteś specjalistą i pokaże odbiorcom, iż warto wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, aby przekazać jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Cenne treści ściągają na stronę większy ruch i wpływają na SEO strony, zatem opłaca się nad nimi pracować na każdą dostępną metodą. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla klientów informacje zaprocentuje zwiększeniem zysków każdego biznesu.

5. Opisy produktowe Łochów

Opisy produktowe są bardzo istotne dla płaszczyzny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi zdobyć konsumenta. W przypadku gdy klient nie znajduje interesujących go informacji w opisie produktu to szuka w innym sklepie. 

Opis produktu przekazuje kupującemu to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeżeli opis jest niestaranny i krótki to interesant może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis również kreuje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wpływ na wyniki pozycjonowania, dlatego, bo każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to dostateczna informacja, ale zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, komu się przyda. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są wyjątkowo skuteczne. 

W formie przykładu, oferując zwyczajne krzesła, możesz sporządzić listę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą się sprzedawać. W każdym razie jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz gruntownie, z jakich materiałów jest zrobione i w jaki sposób jest złożone to dasz potencjalnym klientom cenne informacje, choćby o trwałości swojego produktu. Jeśli opiszesz też sugestię zastosowania, że na przykład sprawdzi się w sam raz do biura lub szkoły to zobaczysz wzmocnienie zainteresowania wśród właśnie tych konsumentów. Czemu? Dlatego, że konsumenci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. ergonomiczne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu zastosowania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Łochów

Wykorzystanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie i nieco odmienne od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane może wykreować silniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znak, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Oczywiście, że nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć obie metody.

Poprzez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których dołączymy także materiał wideo osiągają inny poziom zaangażowania. Nawet jeśli materiał wideo traktuje o tym samym co tekst artykułu blogowego to trafiamy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich przeznaczone są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od wielu czynników, więc warto publikować treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, ale mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przesadzimy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy rezultat odwrotny do zamierzonego. Ideą jest opublikowanie odbiorcom interesujących materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak należy. Świetnie jest jeśli w dzieleniu się ciekawymi treściami widoczna jest też miłość do swojego fachu – wówczas wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Powinniśmy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam trzeba przedstawiać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich systematyczne publikowanie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją urealniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Mylisz się! Jeżeli zadbasz o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Łochów

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na rozmaitego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje plusy i minusy. Systemy ścianek reklamowych wykorzystywane są przez bardzo różne spółki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Ciekawym rozwiązaniem jest również wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego otrzymamy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w czasie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przerabiane na dowolne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak ważną funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można łączyć z trybunkami lub ladami promocyjnymi tworząc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od około 240 cm szerokości, zatem decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można względnie niewielkim kosztem urządzić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują także w wariantach dwustronnych, zatem w konkretnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią także służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do robienia zdjęć. Z takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co najlepiej sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najwłaściwsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek i posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie stworzyć projekt graficzny takiej ścianki, a potem stworzyć wydruk oraz dostarczyć pasującą konstrukcję, na jakiej zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy również zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dopasowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy spostrzec, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy pięknej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Łochów

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest dosyć niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub sporego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można spostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich oraz kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to względnie tania i efektywna forma reklamowa, jest też kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie i łatwo przemieścić. Z tego również powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane przez naprawdę wielką liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o wszechstronnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tu na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, lub jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Jeśli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, lub gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być montowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych są również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już zdecydowanie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich dużą zaletą jest widoczność z dużej odległości. Takie maszty można napotkać często przed dużymi firmami albo instytucjami, można je ujrzeć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, czy przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wykonane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe bądź kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie produkujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, zazwyczaj jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający dobrą wytrzymałość zawieszonej flagi. Stosowana technologia wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, jakie można wymieniać jeśli ulegną uszkodzeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej opcji można też zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakim otoczeniu i w jakich warunkach będzie funkcjonowała flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, gdyż one zawsze stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od wymagań, w takim wypadku konieczne jest wybranie podstawy do tych flag. Do użytku na zewnątrz stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub obciążane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego proponujemy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze charakteryzują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Łochów

Na targach branżowych powinno wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Aby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest nieco większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem paru mniejszych systemów albo może być zbudowane indywidualnie. Aby ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej pokaźne projekty potrzebują trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą być bardziej efektywne, co oczywiście przełoży się na większą widoczność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostawą bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w klasycznym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeśli nie ma się na to wystarczających funduszy. Lepiej jest ustawić się na targach z niedużym, ale ładnym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do sukcesywnego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Łochów

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wzmacniają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wstawiane są plakaty z informacją promocyjną. Takie potykacze zazwyczaj obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Posiadamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze mają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują na zewnątrz, przed lokalem.

W naszej bogatej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Mamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, więc jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to we wszystko może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki solwentowe, wielkoformatowe, offsetowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym oraz nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Łochów

1. Druk małoformatowy Łochów

Pojęcie druku małoformatowego określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – wydaje się to dość oczywiste. Często używanym przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych ogromnych i tych małych.

Poza znanymi ulotkami oraz wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy kalendarze, teczki, broszury, czy katalogi. Produktów jest sporo, że aż trudno wymienić każdy z nich, ale ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Oferta naszej marki również obejmuje wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego zakresu mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu, czyli prościej rzecz ujmując od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najwyższej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od poznania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, które są niezbędne do opracowania profesjonalnego projektu graficznego. Im więcej istotnych informacji uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Oczywiście, jeśli klient posiada już własną przemyślaną wizję projektu, to wtedy ograniczamy się do sprecyzowania szczegółów i do pokazania możliwych zmian opierających się o aktualnie panujące trendy i nasze doświadczenie, które mogą zostać zatwierdzone i zaimplementowane, jednak nie muszą. Sposobem do ustaleń oraz osiągnięcia sukcesu w stworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy spory nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie i naszym klientom pomniejszając ryzyko wprowadzania ciągłych zmian. To wszystko sprawia, iż nasi klienci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje małe wydruki. Stanowią je wydruki, których format przeważnie nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to rygorystyczna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm też można zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy powstał nie tylko z fizycznego rozmiaru konkretnego wydruku, ale też maszyn, które są potrzebne do wyprodukowania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować także typową domową drukarkę. Zajmuje ona niedużo miejsca i najczęściej obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle przestrzeni, ile zwykła domowa drukarka, gdyż takie aparatury często drukują np. billboardy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyszczególnić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje tego dość sporo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określamy produkty:

Nie jest to wszystko, natomiast pozwala sobie uzmysłowić realny wymiar druku małoformatowego, jaki jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Łochów

Mianem druku wielkoformatowego określamy takie wydruki, które są większe niż takie, jakie można swobodnie przenosić, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery oraz billboardy. Znaleźć je można przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych większych powierzchni potrzebny jest też ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do ścianek reklamowych, czy też do użytku z roll-upami. Można do nich zaliczyć także większe wymiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co wychodzi poza zakres druku małoformatowego, czyli jest większe niż 50 cm będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco inaczej niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w większym formacie, gdyż zlecenie druku wielkoformatowego ze złym projektem może skończyć się fatalnie. I tu też należy wspomnieć, że przy realizacji w toku projektowym także należy uwzględnić większe formaty wydruku, gdyż w owym wypadku do zagospodarowania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to polecane – np. duży billboard może przekazać niewielką ilość informacji, jeżeli jest on przy drodze ekspresowej, zatem znakomicie jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy ulicy, na której ruch jest często wolniejszy, a jeszcze w przypadku dużego natężenia ruchu pieszych oraz komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony, a także bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy również w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy również wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy będzie trzeba wykleić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeśli mamy wymienić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie wyczerpuje pełni oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonywany jest wydruk, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie wygląda sytuacja z każdego rodzaju wydrukami na duże powierzchnie reklamowe, a także takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem rozciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga właściwego podejścia projektowego, tak jak już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która jest doświadczona w swojej branży i może zrealizować projekt, ale również wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, gdy mają oni własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Łochów

Gadżety reklamowe to raczej niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety działają jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale pomagają. Tego typu produkty nie muszą być też prostym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest właśnie dobry pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące świetnych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek wypełniając przestrzeń wokół klienta, jaki może otoczyć się użytecznymi drobiazgami z nadrukiem marki, z którą współpracuje. Gadżet reklamowy to zwykle mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst bądź grafikę firmy, która jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś niewielkim, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, ale też w tym przypadku istnieje szansa oznaczenia towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Głównym zadaniem gadżetów reklamowych jest reklama, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy podkreślić, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą kwestią jest też właściwe stworzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą fantazję.

Wybór gadżetów reklamowych adekwatnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednakże nie dlatego, że jest to ciężkie zajęcie jako takie, a dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest całkiem ogromna oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tegoż sporo także poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy przygotować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest sporo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, lub chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, choćby sposobność zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, ale zapewne wywrą diametralnie różne uczucia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, ale już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste jeżeli chodzi o gadżety reklamowe, a w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Naszym klientom służymy fachową poradą, oraz też utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, realizacji oraz dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Łochów to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?