fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Łodygowice

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Łodygowice jest jednym z miast, w którym wyśmienicie sprawdzą się nasze pomysły. Dlatego Twoja marka z sukcesem rozwinie skrzydła. Zauważalnie powiększymy zainteresowanie produktami czy też usługami, oferowanymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Łodygowice?

Jesteś we właściwym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° co dzień korzystamy ze swojej pomysłowości oraz bardzo dużej znajomości fachu oferując naszym usługobiorcą najwyższej klasy rozwiązania.
Reklama i marketing

Od skutecznego planu marketingowego zależy rozwój praktycznie każdej firmy. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej korzyści ona przynosi. Liczą się dla nas efekty, aby reklama, którą dla Twojej firmy wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Twój sukces to nasz sukces.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci wcielić Twoje pomysły w życie. Kreujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, a także do wykorzystania na stronie internetowej.

Systemy wystawiennicze

Odpowiednia ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do przykucia uwagi odbiorcy. W naszej ofercie znajdą Państwo materiały Point of Sale, systemy wystawiennicze, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Celna i rzetelna prezentacja Twojej marki jest kluczem do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Niezależnie od tego, czy chcesz ukształtować nową markę lub ożywić istniejącą - jesteśmy ekspertami z bogatym doświadczeniem, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Przy użyciu własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać usługi nie tylko w zakresie projektowym, ale również wykonawczym. Wydrukujemy dla Ciebie wizytówki, katalogi, plakaty, a nawet fototapety.

WWW i E-Commerce

Przygotujemy i wdrożymy każdą stronę www lub uaktualnimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Wszystko wykonujemy kompleksowo i profesjonalnie.

Opinie Klientów

Więcej o Łodygowice

Populacja: 6925

Długość geograficzna: 19.139390

Szerokość geograficzna: 49.729920

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podpór dobrze prosperującej firmy. Pozwala ona przyciągnąć nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowej ofercie i o rozwoju naszej firmy. Profesjonalny marketing może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Łodygowice

Przez kompleksową obsługę reklamową mówimy o ogóle usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego na wstępie za każdym razem prowadzimy szczegółową rozmowę na temat oczekiwań klienta podejmującego z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zaoferować całkowitą obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od projektu do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej przedstawiamy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym w województwie pomorskim, a szczególnie na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości zaczęliśmy współpracę od 2013 roku i przez ten czas wykonywaliśmy dla naszego klienta mnóstwo interesujących i naprawdę różnych realizacji.

Potrzeby biura nieruchomości jeśli chodzi o reklamę zazwyczaj są bardzo różne, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Krąg wykonanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydruku. Dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy również flagi reklamowe oraz reklamę na firmowe auta wraz z oklejeniem.

Dział naszych usług sięga również technologii informatycznych, wszak dla M3 Nieruchomości stworzyliśmy także profesjonalną i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który ceni nas i darzy dużym zaufaniem, a my gwarantujemy mu szeroki zakres usług marketingowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Łodygowice

Aktualnie obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju normą, ale nie wystarczy tylko utworzyć tam konta – taki profil należy również wytrwale prowadzić. Założenie konta to pozornie najprostszy etap, ale nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których warto pamiętać. Niemniej jednak brak postów na już istniejącym koncie to jedna z gorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma ma dobrą opinię i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet prywatnie możemy zauważyć, że szukając informacji o produkcie lub usłudze, czujemy się zniechęceni jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Refleksja z tego jest taka, że jeśli profil już założyliśmy to powinniśmy go systematycznie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to może lepszym wyborem będzie rezygnacja z jego założenia. Na szczęście, dzięki naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasza znajomość branży pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi duże korzyści dla firmy. Problem w tym, że nie każdy jest w stanie sobie na to pozwolić ze względu na brak czasu, czy doświadczenia – i tutaj pojawia się nasza rola. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś do tego celu i najlepszym wyborem będzie postawić na kogoś, kto posiada już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Naturalnie zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje zarejestrowanie i skonfigurowanie strony firmy, i na tym możemy poprzestać jeśli klient chce samemu nadzorować swoje firmowe konto społecznościowe. Jednak jeśli nie ma na to czasu i zamierza powierzyć to zadanie fachowcom, z chęcią poprowadzimy profil w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy będziemy omawiać, w jaki sposób klient widzi swoją firmową stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały i zdjęcia. W końcu media społecznościowe mają za zadanie między innymi ukazać przedsiębiorstwo od wewnątrz, na skutek tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych przypadkach jesteśmy w stanie zlecić wykonanie takich zdjęć naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwyczajowo wykonujemy szablony graficzne zgodne z identyfikacją wizualną klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie znaleźć na stronie internetowej klienta, dodatkowo staramy się uzyskiwać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Staramy się także, aby strona firmy nie była tylko i wyłącznie ołtarzykiem do wychwalania i promocji biznesu klienta, bo biorąc pod uwagę, iż chcemy wykazać, że za firmą stoją realni ludzie musimy również pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i szanują. Robimy to za pomocą dostarczania im intrygujących informacji związanych z branżą firmy i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza firma przewiduje różnorodne progi abonamentowe uzależnione od ilości postów miesięcznie, a także od ich treściwości i zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Łodygowice

Właściwy kierunek w biznesie jest niezbędny do zdobycia sukcesu. Wybór właściwego kierunku nie zawsze jest łatwym zadaniem, dlatego też warto skorzystać z pomocy doświadczonych ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem trafnych kierunków biznesowo-marketingowych codziennie. Opierając się na wiedzy, jaką otrzymujemy od klienta na temat jego firmy lub marki, staramy się wskazać kierunek, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, celach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Wypatrujemy także dostępne możliwości w branży i wskazujemy jakie następne kroki można wykonać.

Doradzając naszym klientom posiłkujemy się bogatym doświadczeniem ze współpracy z naszymi wcześniejszymi klientami, którzy dzięki nam osiągnęli liczne sukcesy w branży. Ponadto analizujemy jakim sposobem możemy pomóc klientowi naszą własną działalnością, czyli jakie rozwiązania reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby firma klienta mogła dalej się rozwijać i rosnąć. Regularnie udzielamy pomocy naszym stałym klientom i nieprzerwanie poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwinięcie ich firmy. Wytwarzamy też autorskie metody, które weryfikujemy na naszych własnych pomysłach i jeśli okazują się efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z dużą ilością branż jesteśmy w stanie opracować metody indywidualnie dostosowane do każdej firmy, lub też marki. Niekiedy mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje utwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie wiedzieć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni chcemy, aby firmy naszych klientów rosły i dlatego poszukujemy na to sposobów, a jeśli coś działa to zapisujemy ten sposób do naszej bazy sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Łodygowice

Analiza działań wykonywanych przez konkurencje jest podstawowym narzędziem, dzięki któremu możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, w którym reakcja na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą wykonujemy, możemy sprawdzić, czy wcześniej stosowane metody przynoszą oczekiwane skutki w porównaniu z planem strategicznym działania konkurentów, a ponadto na gruncie zebranych danych proponujemy dalszy plan działania.

Każdy jeden biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje cechy pozytywne i negatywne, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce posiada w ofercie tylko samochody najwyższej klasy jakiegokolwiek kompromisu, nie mają żadnego segmentu wejściowego, a między innymi marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, firma nie posiada ani jednego przedstawiciela w segmencie D i wyżej. Obie firmy funkcjonują i mają się świetnie, pomimo iż prezentują dwa skrajnie inne podejścia. Jak to możliwe? Obie marki wskazują swoje zalety, maskując defekty dzięki czemu trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich działań poznajemy ich metody. Bliźniaczo możemy zrobić na przykładzie różnych innych branż i na gruncie uzyskanych danych przygotować odpowiedni plan działania. Zebrane materiały i opracowane nowe strategie przysłużą się wzrostom i większym zyskom.

Badając działanie konkurencji jesteśmy w stanie zapoznać się ze skutecznymi sposobami i strategiami skutecznego postępowania w danym sektorze, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby przynieść duże straty. Badając konkurencyjne strategie zbieramy również dane, wskazujące nam powtarzające się modne kierunki i schematy, które także będą przydatne do planu długofalowych strategii, które ograniczą lub całkowicie unikną różnym niepowodzeniom, a także przyniosą zauważalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, które działania można zrealizować w odpowiedzi do aktualnych działań rynku, możemy też przedstawić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednakże zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Dorobek naszego działu graficznego można obejrzeć w największych firmach w Polsce oraz za granicą. Prace wykonywane są poprzez zawodowców z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego projektu. Projekty można zlecać indywidualnie lub mogą być one polecane poprzez naszych doradców od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, dzięki temu jesteś w stanie przyoszczędzić własny czas robiąc przy tym najlepsze rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Łodygowice

Aby odnieść sukces w biznesie, firma i jej marki muszą się dobrze kojarzyć, również muszą w prawidłowy sposób docierać do swoich odbiorców. Do realizacji niniejszego planu potrzebna jest przeanalizowana identyfikacja wizualna, która obudzi w odbiorcach właściwe uczucia oraz zapadnie w ich pamięci. Przygotowanie identyfikacji wizualnej stanowi niełatwy proces, w którym analizujemy założenia marki, a następnie pracujemy nad całą strategią wizualnej komunikacji, która będzie działać w taki sposób, aby realizować określone założenia. W procesie tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób korzystać z systemu identyfikacji wizualnej i która ma w sobie też wszelkie pożyteczne schematy materiałów marketingowych jak na przykład wizytówki, papier firmowy, czy katalogi.

Początek procedury stwarzania identyfikacji wizualnej to niezmiennie wywiad z konsumentem i przemyślana ocena branży, w której funkcjonuje lub chce działać, a zatem najpierw powinniśmy dokładnie wybadać terytorium, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej marce. Bez tego rozpoczęcie tego procesu jest wykluczone, gdyż nie mamy ważnych informacji, które mają wpływ na ustalenie charakteru identyfikacji wizualnej. Na podstawie analizy zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną częścią jest wykreowanie nazwy marki, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Niepodważalnie zmiana powszechnie znanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą opcją, dlatego w tego typu sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy w nazwie. Po stworzeniu nazwy zaczynamy proces projektowania logo, podczas którego sporządzamy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo powstają w oparciu o informację uzyskane z ankiety z konsumentem, jak też z tych pozyskanych z badania rynku, co pozwala nam dobrać logo oraz tożsamość marki do odpowiedniego rynku, jak też do wymagań, które przedstawia nam usługobiorca. Z projektów, które prezentujemy klientowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która później jest ulepszana celem otrzymania końcowej kreacji. Skończone logo staje się gruntem do powstania innych elementów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z przygotowanym logo możliwe staje się przygotowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, mimo to nie jest tak, że proces staje się mniej skomplikowany. Prawdą jest, iż utworzenie logo jest najbardziej czasochłonne, gdyż jest to główny element wymagający opracowania i przemyślenia każdego względu, który będzie angażować odbiorcę. Nie mniej jednak w procesie opracowywania kolejnych elementów wcale nie kończymy analizowania, z uwagi na fakt, iż wszystkie elementy muszą być spójne z wykonanym logo, powinny z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie stworzyć zgodny wizerunek marki lub firmy. Zgrać warto odpowiedni krój czcionki, harmonijne zestawy kolorów, jak również metody skutecznego ich łączenia i demonstracji. Nie można także zapomnieć o przygotowaniu podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z reklamowymi przykładami ich zastosowania. Przedział potrzebnych materiałów może być ustalany indywidualnie, gdyż przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna może być ulotka, ale niekoniecznie papier firmowy.

Wszystkie te wskazówki wraz z instrukcją i przykładami użycia umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to plik dla usługobiorcy, swoista instrukcja użytkowania i postępowania z logiem, a także całą identyfikacją wizualną. Dokument może być również bardzo przydatny w sytuacji współpracy z innymi studiami reklamy i grafiki, gdyż dzięki temu schematowi posiadają porady o stylu, w jakim powinny być stworzone wszystkie materiały marketingowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowa spójną kompozycję przez cały czas, zakładając tworzenie zgodne z poradami mieszczącymi się w brand booku.

Zaprojektowanie właściwego systemu identyfikacji wizualnej wymaga długiego procesu, w którym zostaną wzięte pod lupę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, a ponadto potencjalnych klientów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla klienta zlecającego.

2. Projektowanie logo Łodygowice

Ciekawe logo przyciąga spojrzenia i budzi odpowiednie skojarzenia z daną firmą. Wykreowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wytwarzał w konsumentach właściwe skojarzenia nie jest banalnym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces, który kryje się za każdym starannie wykonanym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Pierwszym krokiem dowolnego projektu logo jest dogłębny wywiad z klientem na temat tego, jakie funkcje ma wypełniać logo i do kogo ma trafiać. W tym celu wypada zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz klient, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu, a także jak znak graficzny marki ma na nich działać. Uzbieranie i analiza tych informacji pozwoli nam podjąć się wstępnej kreacji koncepcji logo.

Część pracy nad początkową koncepcją to osobliwa narada, z której wyłaniają się koncepcje, po czym są przebierane, a z najlepszych tworzymy propozycje dla klienta. Projektowane koncepty najlepiej nakreślić na papierze, aby zaprezentować ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu w dalszym etapie dokańczane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną opcję i mogą to być też propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Chociaż, na tym etapie konsument dostaje już propozycje logo, z których wybierze pojedyncze do maksymalnego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której doszlifujemy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Testujemy jak logo sprawdzi się w różnych wariantach kolorów, analizujemy jego układ i opracowujemy kilka odmian, z których także zostanie wybrana ostateczna opcja. Zatwierdzony projekt jest na końcu zapisywany do odpowiednich obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest też, aby zlecić przynajmniej podstawową księgę znaku, która prezentuje, w jaki sposób używać przygotowane logo.

3. Grafiki reklamowe Łodygowice

Informacje wizualne są zazwyczaj pierwszymi, które odbieramy i przetwarzamy, dlatego zatroszczenie się o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. Z tej racji nie oddajemy niczego przypadkowi i kompleksowo zgłębiamy plan, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym przyjdzie jej działać.

Tworzymy dla najpopularniejszych firm w swojej branży oraz zajmujemy się tym, aby ich wizerunek ukazywał się jak najlepiej, przy naszej pomocy. Znakomita grafika reklamowa nie tylko ładnie wygląda, ale realizuje ponadto określone cele i wzbudza odpowiednie emocje. Wskutek współpracy z najznamienitszymi markami i wykreowaniu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która spełni plany biznesowe i zadba o najlepszy, i logiczny wygląd firmy. Nasze prace graficzne cechują się wysoką jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy, jeden element zadania w ten sposób, aby spełniał swoją szczegółową funkcję i aby tworzył z innymi elementami praktyczną i komponującą się całość wysyłającą konkretny komunikat do odbiorcy.

Możemy stworzyć szeroki zakres grafik przygotowanego do wydruku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia w internecie. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów, a także projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do wykorzystania w mediach społecznościowych. 

Nasze studio graficzne zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem nowych marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować szeroki zakres usług graficznych.

4. Abonament graficzny Łodygowice

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest znaleźć dobrego grafika, więc przygotowaliśmy specjalną ofertę, za pośrednictwem której możliwe staje się zwerbowanie całego zespołu graficznego w cenie jednego grafika. Wskutek tego Twój zespół nie traci czasu na szukanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej jakości projekty graficzne od profesjonalnego zespołu z wieloletnim doświadczeniem znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Robione przez nas grafiki są za każdym razem w całości profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, którego mają wykonywać. 

W trakcie naszego ponad 15-letniego doświadczenia współpracowaliśmy z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy zdobyły kolejny szczebel na drabinie sukcesu.

Opracowujemy między innymi:

 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty

To wszystko możesz zyskać nawet w jednej opłacie. Wszelki zakres wykonywanego serwisu w zakresie abonamentu ustalany jest oddzielnie.

Korzyści, jakie zyskujesz to w szczególności oszczędności czasu, funduszy i pewność bezpieczeństwa – najmujesz kompletny personel graficzny, który korzysta z legalnego oprogramowania i planowo dostarcza złożone projekty. Z nami nie ma konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania wykwalifikowanych pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to obszerne pojęcie, które warto by sprostować, jako iż będzie to trwały rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Poniżej znajdują się najbardziej znane i najbardziej dochodowe rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Łodygowice

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli suma usług, które jesteśmy w stanie wykonać naszym usługobiorcą, które wybieramy zwracając uwagę na potrzeby i oczekiwania naszych kontrahentów. W związku z tym na otwarcie każdorazowo organizujemy skrupulatną rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje zaczynając z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni jesteśmy w stanie zadeklarować całościową obsługę reklamową od początku do końca, startując od projektu przez stworzenie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Na dole prezentujemy przykładowe współpracę z naszymi usługobiorcami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads orzeka, że nasza agencja w niezawodny sposób kieruję kampaniami swoich kontrahentów, wznieca ich rozwój wskutek zarządzania ich kampaniami, a także posiada certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w dyscyplinie Google Ads.

Google AdWords, bo tak wcześniej nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście ze swoją ofertą do większej ilości interesantów w krótkim czasie, a z wykorzystaniem narzędzi analitycznych jesteśmy w stanie tak ulepszyć kampanię, by otrzymać maksymalne korzyści przy niedużym wkładzie finansowym. Za pośrednictwem Google Ads jesteśmy w stanie zrealizować pewne cele, na przykład pobudzenie odwiedzalności strony, lub zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy wykonać za pomocą różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej rozbudowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej szeroka możliwość konfiguracji i możliwość precyzyjnego sprawdzenia efektów. Podczas korzystania z starodawnych technik jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamy mały pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Możliwości skonfigurowania takiej tradycyjnej kampanii oraz trafienia w docelową grupę konsumentów również nie są doskonałe. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads możemy zadeklarować do jakiego typu odbiorcy wprost chcemy skierować naszą reklamę, a dodatkowo jesteśmy w stanie zdecydować, o których godzinach powinny się eksponować. Jesteśmy w stanie przykładowo kierować działanie marketingowe do kierowników małych i średnich wielkości firm transportowych, które znajdują się w wybranym regionie, którzy wydają wybraną kwotę środków na eksploatację swojej floty i zaprezentować im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie internetu. Żadna forma tradycyjnej promocji nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Łodygowice

Kampanie produktowe są charakterystyczną kampanią reklamową dopasowaną głównie na sprzedaż produktów online. Wyświetlają one standardowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą prosto na sklepową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Rynek e-commerce wiecznie powiększa swój udział w zakupy konsumenckie, a także w zakupy B2B. Nie wygląda na to, aby ta tendencja miała ulec zmianie, o ile zwykłe sklepy prawdopodobnie będą dalej z nami to zdecydowanie znaczną większością rynku będą zakupy online. Już dzisiaj mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć, lecz żeby w ogóle mogło dojść do transakcji to konsument i przedsiębiorca muszą w jakiś sposób nawiązać kontakt w wirtualnej przestrzeni. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z są właśnie kampanie zakupowe Google. Cechują się one dużą skutecznością, jak też niskim kosztem pozyskania nabywcy. Dodatkowo dzięki kampaniom zakupowym konkretnie trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych zakupem danych produktów.

Zaraz po włączeniu kampanii zakupowej Google, polecane produkty lub usługi będą znajdować się na pierwszym wierszu listy wyszukiwania przed wynikami organicznymi. Wyroby są celnie dopasowane do zapytania klienta, dla przykładu, jeżeli odbiorca szuka kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeżeli masz taki produkt w swojej ofercie i uruchomimy dla Twojego sklepu taką kampanię, to Twój produkt pojawi się w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po kliknięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może kupić produkt. Oczywista i niezwykle efektywna metoda.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to rodzaj marketingu, który szczególnie rekomendujemy wszystkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność współpracować ze sklepami internetowymi z różnorodnym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeśli figurują w sklepie internetowym to za sprawą kampanii zakupowych jesteśmy w stanie skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego asortymentu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Łodygowice

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Media społecznościowe chłoną mnóstwo uwagi ludzi każdego dnia, a najpopularniejszym wzorem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która daje internautom chwilę oderwania od codzienności oraz odpoczynek może dodatkowo posłużyć jako skuteczny środek reklamowy.

Przebywanie najprzeróżniejszych przedsiębiorstw w social mediach nie jest przypadkowa. Wskutek tego biznes może zyskuje na wiarygodności oraz ma szansę zaangażować odbiorców w interakcję z własną marką, co często przekłada się na wzrost wyników firmy. Jednak byt w mediach społecznościowych to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych możemy dotrzeć do bardzo szerokiego grona odbiorców oraz co jest bliźniaczo ważne możemy dokonać bardzo skutecznego wyboru do kogo kierujemy reklamę. Chciałbyś zaprezentować reklamę swojego produktu koneserowi bezglutenowej, bio organicznej żywności, którego ulubionym kolorem jest fiolet? Żaden problem. To właśnie jest duża moc kampanii reklamowych w mediach społecznościowych. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Cele, jakie mogą wykonywać reklamy w social mediach są różne i nie muszą być ograniczane tylko do nachalnej reklamy produktów. Możemy też poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanej treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. W taki sposób społeczność zgromadzona dookoła Twojego biznesu wzrośnie, a konwersje przyjdą same, dlatego, bo konsumenci ze świadomością istnienia Twojej firmy mogą również zacząć się z nią utożsamiać i samoczynnie skorzystają z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wówczas idealnym wypełnieniem przedstawiającym większy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Strategii, jakie dają media społecznościowe jest naprawdę dużo. Z doświadczenia mamy świadomość, że firmy wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które ich nie używają. Warto zaciekawić się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Łodygowice

Kampania outdoorowa, zewnętrzna, out-of-home to jedna z najstarszych form marketingu, którą widzi praktycznie każdy. Możemy zobaczyć te metody reklamy w drodze do pracy, w trakcie zakupów czy, nawet podczas wyjścia na spacer. To szyldy reklamowe, billboardy, banery i wszystko, co znajduje się w plenerze i w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, zapewne zobaczysz jakąś tablice z reklamą albo baner – szczególnie w dużych miastach. Z reklamą outdoorową poznaje się praktycznie każdy i tak naprawdę codziennie, jest ona tak częsta, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to oznaka, że taka forma reklamy będzie mniej produktywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, warto zadbać o jej regularną aktualizację, aby się nie znudziła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność sprawia, że wielorakie modyfikacje i innowacje wprowadzają powiew świeżości i z zaciekawieniem rozpoznajemy
zauważamy takie zmiany. Mijanie non stop niezmienionej reklamy po prostu powszednieje, ale jeśli na jej miejscu pojawia się coś nowego to z pewnością każdy przyłapał się na przyjrzeniu się takiej reklamie. Nawet jeśli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej modernizacji, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie metody reklamy i ta outdoorowa ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół obserwator ma mało czasu na zapoznanie się z reklamą dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przedstawiać prostą, zrozumiałą wiadomość. Równie dobrze jest też uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w przestrzeni wirtualnej i powoli reklama przeradza się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, lecz wymagane jest duże doświadczenie, aby je umiejętnie wykorzystać oraz utrzymać spójność w każdej części kampanii zewnętrznej, dlatego najlepiej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Łodygowice

Kampanie wideo to ciekawy sposób prezentacji odbiorcom oferty swojej firmy – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to film jest warty minimum dwa razy tyle. Ponadto wideo reklama ma jedyne w swoim rodzaju możliwości niedostępne dla standardowych zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Posiadając już skończone wideo, można rozkręcić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. O ile można gdzieś pokazać film, to nic nie przeszkadza, aby z takiej możliwości skorzystać. Kampanie wideo jesteśmy w stanie z powodzeniem uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak również na zyskującym popularność TikToku. Można stworzony materiał wideo wykorzystać także jako ogólny film przedstawiający przedsiębiorstwo i odtwarzany tylko na stronie internetowej firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a niewątpliwą zaletą kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można uzyskać wiele materiałów, które możemy opublikować na każdym ze wspomnianych kanałów promocji.

Kampanie wideo, podobnie jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni cyfrowej, mamy możliwość kierowania ich do określonej grupy osób. Dlatego też przygotowując materiał promocyjny, możemy go także wyświetlić wybranej grupie konsumentów, co ma pozytywny wpływ i potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo potrafi osiągnąć. Ta metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego że nawet krótkim filmem możemy niekiedy przedstawić znacznie więcej niż obszerną infografiką. Nie znaczy to jednak, że pozostałe formy reklamy należy wykluczyć, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, wszystkie metody reklamowe powinny się także doskonale uzupełniać. Bez względu na wybrane kierunki reklamy, wraz z naszą pomocą efekt niezaprzeczalnie będzie zadowalający.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie internetu nie można zapominać o prawidłowym działaniu swojej firmy w sieci. Ważne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Łodygowice

Bez posiadania strony internetowej można jakoś pracować, ale nasze doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, wskazują na to, iż konsumenci poszukują w internecie informacji na temat firm lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Brak takowej strony niekoniecznie musi oznaczać utratę ufności konsumenta, lecz często  jest dużym minusem dla prezentacji firmy. Trzeba o tym pomyśleć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych wiadomości o produkcie od znajomych, to otworzy przeglądarkę i zajrzy w internet, bo to będzie najprostsze. W przypadku gdy nie znajdzie żadnej wiedzy na dany temat, to jest spora szansa, że najzwyczajniej odpuści sobie.

Lepiej jest, kiedy interesant obejrzy nawet prostą, zwykłą stronę web niż żeby nie zobaczył jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się zagadnienie dopasowania strony www do branży, bo nie wszystkie przedsiębiorstwa potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może się okazać, że wystarczy minimalistyczna strona wizytówka lub tzw. landing page. Niezależnie od stopnia skomplikowania strony, powinniśmy zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Odnalezienie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  umiejętne przekazanie przez nią wiedzy to druga połowa. Kiedy okaże się, że internauta nie może wyszukać interesujących jego informacji, bo strona straszy brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją danych, to końcowy skutek będzie identyczny do tego jakby tej strony internauta nie odnalazł.

Dzięki profesjonalnej stronie internetowej nie tylko nakłonisz do siebie potencjalnych klientów lub kontrahentów, ale również zaoszczędzisz czas. Wszystko, dlatego że na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę pytań i odpowiedzi na tematy, o które często pytają klienci. Można również opisać standardowe usługi, działania albo sytuacje. To sprawi, że kupiec będzie mógł zdobyć potrzebną mu wiedzę, a pracownik, który miałby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie uzupełni tylko informacje na stronie, których nie było i odpowie na dokładniejsze pytania.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Sporządzaniem stron internetowych możemy się zająć od A do Z, od wykonania wstępnych wersji i projektów po końcowe wdrożenie, uruchomienie i oddanie usługobiorcy w pełni gotowej, działającej strony. Możemy również utworzyć usługi jednostkowe, przykładowo wdrożyć i postawić już zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia usługobiorcy. Możemy zająć się  również wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że to możliwe. Wszystko warunkowane jest tym, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Za każdym razem projekt zaczynamy od ustalenia detali oraz wywiadu na temat tego jak ma prezentować się nowa strona internetowa lub jakie są oczekiwania odnośnie modernizacji, czy modyfikacji bieżących stron www. Po zakończeniu ustalania szczegółów i po wykonaniu rzetelnego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową przeprowadzamy opierając się o informacje, które uzyskamy od usługobiorcy i które rzecz jasna powiększamy o własne bogate doświadczenie. Gdy nie mamy od klienta informacji, czy wizji dotyczącej tego, jaki wizerunek ma mieć strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli otrzymać akceptację, żebyśmy mogli pracować dalej. Na start projektujemy projekt wizualny, aby pokazać prawdziwy wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze dość swobodnie modyfikowany. Następnie projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich omówionych zmian i dopracowaniu detali przekazujemy końcową wersję do zaakceptowania przez klienta. Tylko po akceptacji od strony klienta strony web jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany w trakcie tej części prac mogą być już bardzo trudne do wprowadzenia nie licząc czystej kosmetyki.

Prace programistyczne nad witryną internetową przenoszą schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. Na tym etapie testujemy także różne niezbędne i pomocnicze funkcje, a także umieszczamy dostarczone treści – opracowanie materiałów na stronę możemy także zlecić lub sporządzić samemu. Strona internetowa zaczyna namacalnie istnieć w sieci i jesteśmy w stanie udostępnić usługobiorcy roboczy adres URL do przeglądu postępów projektu. Po dokończeniu prac programistycznych składamy tak stworzoną stronę www do ostatecznej akceptacji klienta. W ostatecznym etapie zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Łodygowice

Sklepy internetowe, czyli takie strony internetowe, na których możemy dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są zazwyczaj wiązane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, dostarczającymi szeroki wybór towarów, ale nawet taki przedstawiający tylko pięć wariantów jednego produktu, także można nazwać sklepem internetowym. Prócz tego serwisy oferujące wykupienie abonamentu poprzez stronę można by podpiąć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najłatwiej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który umożliwia realizację pełnego zakupu razem z zapłatą właśnie przez internet, bez kontaktu konsultanta i manualnego wystawiania rachunku lub faktury.

Sklep internetowy oferujemy, usługobiorcą, którzy mają już dochodowo działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają sklep stacjonarny. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, by wziąć się za działalność od sklepu internetowego, albowiem takie przedsięwzięcie jest mniej kosztowne w zestawieniu do najmu lokalu i jego zatowarowania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa nawet jeśli klient ma już pewien kanał sprzedaży w internecie np. na dużych serwisach aukcyjnych i chce wzmocnić swoje dochody otwierając następny bardziej suwerenny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Zainicjowanie sklepu internetowego jest jednym z dominujących sposobów na dotarcie do konsumenta detalicznego, czyli do standardowego człowieka. Oczywiście są także rozwiązania dla odbiorców hurtowych B2B. Całokształt wówczas trochę się różni, ale działa na takiej samej zasadzie – kontrahent może skompletować swoje zamówienie hurtowe i przekazać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają mnóstwo czasu, ponieważ klient, bez względu na to czy to będzie pojedynczy konsument, czy kontrahent biznesowy, w zasadzie obsłuży się sam. Byliśmy świadkami przypadków, gdzie biznes startował od prostego sklepu online, a następnie rozwinął się również na standardowe sposoby sprzedaży poprzez sklepy stacjonarne, więc można śmiało powiedzieć, że stworzenie sklepu internetowego jest również jedną z lepszych opcji na start działalności.

Obszar oferowanych przez nas usług obejmuje też odświeżenie istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli analizę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym w porządku. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których posiadacze nie byli ukontentowani z ich wydajności, a po naszej pomocy sklepy zaczęły przynosić upragnione obroty. Odświeżanie sklepu, wiąże się z projektowaniem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się z przygotowaniem nowego planu wraz z szatą wizualną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana, a także działają już wszystkie potrzebne systemy. Sklep internetowy może także normalnie funkcjonować podczas aktualizacji wyglądu, dlatego że najpierw konstruujemy projekt w środowisku testowym, a następnie przekładamy to na oryginalny sklep internetowy. Tak jak w przypadku tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się odświeżania wizerunku sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby zorganizować wywiad odnośnie oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wizerunek. Potem standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Skomponowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od analizy oczekiwań i potrzeb klienta oraz od rozplanowania ogólnego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu szczegółów tak samo jak w trakcie tworzenia stron internetowych zaczyna się proces projektowy, który przechodzi przez etapy opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, badania i ostatecznego wdrożenia po akceptacji na koniec wszystkich wymienionych elementów. Po ukończeniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, dyspozycyjny do natychmiastowego działania, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to rekomendujemy także naszą usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnorodnych systemach sklepowych, na przykład na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Jednak nie ma żadnych przeszkód, aby klient samemu zaproponował system, na którym oparty będzie sklep internetowy jeśli jest już do wybranego przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Łodygowice

Posiadanie internetowej strony dla swojego przedsiębiorstwa, czy marki osobistej to już w dzisiejszych czasach pewna oczywistość. Lecz, aby ta mogła pracować efektywnie musimy się nią także dobrze zająć, czyli musimy rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Sterowanie stronami internetowymi jest jedną z tych prac, które sprawiają, że wszystko na pewno działa tak jak powinna. Szereg właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy prawidłowym zarządzaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje sporo wysiłku jeśli wystąpią różne problemy. Plan zarządzania stroną polega także na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które niekiedy powodują, że strona przestaje się wyświetlać prawidłowo. Powinniśmy na to prawidłowo odpowiedzieć i zmodernizować stronę, aby nie traciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, jednak aby było to do zrobienia potrzebni są odpowiednio doświadczeni ludzie i szeroka wiedza.

Rzetelna i regularnie modyfikowana strona internetowa pokazuje również, że biznes, który przedstawia jest aktywny, oraz że stoją za nim ludzie z krwi i kości. Fachowo gospodarzona strona pomaga ponadto upilnować wysoką liczbę odwiedzin, a co za tym idzie, pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma posiada w ofercie. Aby było to możliwe musimy zatroszczyć się nie tylko o poprawne funkcjonowanie strony internetowej od strony sprawności, ale także o dostarczenie na stronę internetową rzetelnych treści o wysokiej jakości. Mówiąc o treści mamy tu na myśli aktualizacje wpisów na firmowym blogu lub umieszczanie wartościowych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o techniczne części, mamy tu na myśli systematyczne usprawnianie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną w tym między innymi dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek dołączonych na stronie, które dostarczają różnorodne dopełniające funkcjonalności.

Ważne jest również zadbanie o bezpieczeństwo strony internetowej, którą zapewniają wcześniej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednakże do tego należy też dołożyć troskę o aktualność wszelakich certyfikatów bezpieczeństwa. Bezczynność w aspekcie bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Możliwe jest nawet, że strona internetowa będzie przejęta przez hakerów. Z tych wszystkich powodów niewątpliwie powinno się oddać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi prawdziwym profesjonalistom.

Administracja WWW

Jesteśmy w stanie zapewnić kompletną obsługę w kwestii prowadzenia i zarządzania stronami internetowymi. W tym dla przykładu:

 • Przeprowadzanie regularnych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek potrzeby przywrócenia strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Konserwacja strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów administrowania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami zapewniającymi nowe funkcjonalności, a także troska o ich efektywne działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe redagowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy wykonać jest oczywiście jeszcze więcej, lecz lista jest długa, z tego powodu, że całkowita oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, jakich usług Państwo potrzebują, a my przygotujemy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Łodygowice

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony to coś, co zwykle jest ignorowane, a to później sprawia, że strona lub sklep internetowy stają się nieprzyjemne w użytkowaniu dla użytkownika. Technicznie nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Może się nam wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, ale dopiero jak spojrzy na to profesjonalista, to zaczynają wychodzić mankamenty. One się nie pojawiają tylko wynurzają się – to ważne, bo od zawsze tam były i nie narodziły się wskutek spojrzenia eksperckiego oka. User Experience ma spore znaczenie na to, jakie są doświadczenia odbiorcy ze stroną i czy stronie uda się np. zachęcić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kolosalny wpływ na to, że strony lub sklepy nie przynoszą takich obrotów, jakich powinny i są po prostu nieefektywne. Owszem – kiepska strona lub sklep może działać, internauci się w końcu przyzwyczają jeszcze bardziej jeśli będą zdeterminowani, lecz co by się stało, gdyby UX został ulepszony? Z własnego doświadczenia umiemy stwierdzić, że po interwencji naszych pracowników rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po radykalnych zmianach, które również możemy zrobić, nawet najmniej efektywne witryny zaczynają kwitnąć.

To naprawdę niewiarygodne jak bardzo małe szczegóły mogą wpłynąć na kondycję każdej strony internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić jeśli są opracowane w racjonalny sposób. Coś, co mogłoby się wydawać proste dla zarządcy strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Co krok spotykaliśmy się z sytuacjami, w których pozornie zauważalna na samym wierzchu opcja nie była zauważana przez internautów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym umiejscowieniem, nieprawidłowym rozmiarem lub nawet niekorzystnym odcieniem, który w przypadku danej opcji może być przez odbiorcę ignorowany ze względu na przyzwyczajenia z korzystania z innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi takimi szczegółami zajmują się nasi wieloletni eksperci od UX.

Zaczynając pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy najpierw przeprowadzić rozmowę z naszym kontrahentem, do którego ów strona internetowa należy. Koniecznie musimy dowiedzieć się jakie zadania musi wykonywać dane rozwiązanie, abyśmy byli w stanie zaprojektować UX danej strony pod kątem odpowiedniego profilu użyteczności. Różniące się potrzeby posiada użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne zaś potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Mimo tego, że różnice między tymi rodzajami użytkowników są dość nieduże to jest kilka różnic dość dużych, które należy uwzględnić przy opracowywaniu UX – można także wykonać oddzielnie UX dla każdego z tych użytkowników i będzie on wtedy wybierany na podstawie np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Jednak nie jest to dla każdego tak oczywiste jak dla fachowców to wypada wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i również nie jest tylko tożsamy z UI (User Interface). Zgadza się, to tutaj użytkownik spędza większość swojego czasu w trakcie interakcji z marką lub produktem, ale ta podróż zaczyna się już w korzystania z wyszukiwarki Google, jak również w poczcie e-mailowej, którą dany klient dostaje od firmy – mają w tymteż swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w trakcie korzystania z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozszerzenie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, dlatego że i tam klient styka się z daną firmą, produktem lub usługą i buduje swoje doświadczenie na podstawie wrażeń, których doznał. Można nawet wysunąć odważne stwierdzenie, że zmechanizowane boty na infoliniach są jednym z najgorszych doświadczeń użytkownika.

Jak możemy zauważyć, sektor, jakim jest UX jest dość szeroki, można by powiedzieć, że nawet różnokierunkowy, więc żeby optymalnie zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też zbadać, czy wszystko jest w porządku, powinno się mieć fachowe umiejętności oraz wieloletnią praktykę – taką jak nasi fachowcy od UX, którzy prócz tego dysponują odpowiednimi narzędziami badawczymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Efektem tych działań jest wytężona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co bezspornie przekłada się na wzrost konwersji i przychodów.

5. Rozwiązywanie problemów Łodygowice

Trudności z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwym strapieniem. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, jednakże do tego zalicza się także standardowa strona internetowa, lub aplikacja, a także programy komputerowe, których używamy na co dzień. Świadczymy działania, które obejmują strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treściami i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, więc z wykorzystaniem naszego wieloletniego doświadczenia pomożemy sprostować problemy związane z tym właśnie zakresem działalności. W pewnych sytuacjach można oczywiście powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym systemem|pilnuje konkretnego rozwiązania – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta systemu. Należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna się na oprogramowaniu sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a dzięki temu zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy cenny czas naszego usługobiorcy nie tylko ze względu na to, że łatwiej będzie nam się dogadać z ludźmi z dziedziny informatycznej, lecz też, dlatego że nasz usługobiorca nie będzie musiał wyczekiwać na infolinii lub czacie na odpowiedź, ponieważ zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnych innych sytuacjach.

Łatwiejsza dostępność i większa prostota użytkowania systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, iż prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub samouczkiem znalezionym w internecie jest w stanie uruchomić sobie takie rozwiązanie. Z drugiej strony w przypadku wystąpienia przeszkód, tych banalnych i tych bardziej złożonych, tutaj już potrzebne jest doświadczenie odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji sobie poradzić. Wielokrotnie występują sytuacje, że świeżak – początkujący używca – może po prostu nie mieć pojęcia, w jaki sposób porozumieć się z pomocą techniczną lub w jak szukać odpowiedzi w dostępnych źródłach, wszak po prostu nie ma w tej materii cennej praktyki, a jej zdobycie wiąże się z dużym poświęceniem czasu i nie za każdym razem wieńczy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania trudności technicznej ze sklepem lub stroną internetową to jedno, lecz jego realizacja to drugie.

Kiedy rozwiązanie problemu jest związane z pracami programistycznymi to większa część użytkowników może już czuć zrezygnowanie i odpaść na starcie. Nawet gdyby udało się zainstalować takowe rozwiązanie to może ono nie działać i tutaj już potrzebna jest bardziej dogłębna analiza problemu z użyciem odpowiedniego akcesorium. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą wystąpić i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Oferujemy kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w dziedzinie, w której sami działamy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w specjalności stron internetowych i sklepów internetowych
 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, edukacja z użytkowania

To tylko parę przykładów. Możemy to oczywiście bardziej porozbijać, dla przykładu obszar pomocy przy sklepie internetowym może obejmować diagnostykę i naprawę problemów technicznych, weryfikowanie kłopotów z produktami, bądź systemem obsługi zamówień. Całość jest zależna od konkretnego przypadku i tego, z czym usługobiorca naprawdę ma kłopot, z tej racji stawiamy na skrupulatną rozmowę, by zobaczyć, gdzie leży kłopot.

Naszą usługę pomocy rozwiązywania komplikacji ze sklepami i stronami internetowymi można też wynająć w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej spytać nas o szczegółową wycenę takiego typu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz wykwalifikowanej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w najlepsze miejsce, wszak nasi informatycy to najlepsi z najlepszych! Z chęcią pomogą Ci w każdym problemie i zaprogramują praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

W przypadku gdy umieściliśmy już treści w internecie, to powinniśmy zatroszczyć się, żeby zobaczyło je jak najszersze grono osób. Tego typu działania określamy jako pozycjonowanie. Jest to działanie długofalowe i długodystansowe, które wymusza od nas włożenia sporego wysiłku i pracy, nie mniej jego efekty są na tyle zadowalające, że powinniśmy o to zadbać.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Łodygowice

Posiadając sklep internetowy należy zatroszczyć się o jego przejrzystą budowę oraz jak najprostszą obsługę, jednakże to nie wszystko!

Trzeba też zająć się asortymentem? Fakt, ale to w dalszym ciągu nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy korzystają z wyszukiwarek internetowych do znalezienia interesujących ich produktów, aż 60% klika w pierwszy wynik – dodatkowo większość użytkowników sprawdza tylko dwie początkowe strony wyników wyszukiwania. Te dane wyraźnie mówią, gdzie sklep internetowy musi szukać swoich klientów.

Zdajesz już sobie sprawę, że aby biznes internetowy odniósł sukces, powinien on być w pierwszej kolejności widoczny. Bezkonkurencyjna strona sklepu internetowego nic nie wskóra jeśli żaden konsument jej nie zobaczy! Z tego względu tak istotna jest wysoka pozycja sklepu internetowego w podstawowych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najbardziej rzetelnych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tej samej przyczyny pozycjonowanie organiczne jest jedną z najlepszych metod reklamy w internecie, dlatego że im więcej użytkowników kliknie w Twój sklep internetowy na pierwszej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść oraz więcej kontrahentów zapozna się właśnie z Twoim sklepem.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa wiele różnolitych czynników, jednym z takich czynników jest tempo wczytywania się sklepu internetowego. Badania wykazały, że prawie 50% interesantów rezygnuje z obejrzenia sklepu internetowego, jak tylko czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? Podczas pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie dużą ilość cech jego działania w tym również czas wczytywania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, jednakże bez prawidłowo działającego i dobrze zoptymalizowanego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie będzie wystarczający jeśli go nie widać.

2. Pozycjonowanie stron WWW Łodygowice

Prawie 97% ludzi w internecie korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich informacji, usług, czy produktów. Znaczna większość z tych ludzi nie przegląda wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieudoskonaloną w odniesieniu do SEO stronę, na której dzielisz się wartościowymi informacjami lub oferujesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz szans, aby zostać zauważonym przez większe grono użytkowników, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim zgłębianą stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad 50% użytkowników przegląda tylko 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie znacznie spada, a zalety wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Należy inwestować w wydajne pozycjonowanie organiczne, jako że jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy, kiedy jest dobrze stworzona. Przeciwnie niż w kampaniach Google Ads rezultat pozycjonowania organicznego utrzymuje się dużo dłużej, lecz jednocześnie nie jest on nagły. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego sporą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie skończą się wyświetlać. Co więcej, powinniśmy zauważyć, że kampanie Google Ads też będą działać zauważalnie lepiej jeżeli witryna, do której prowadzą jest dobrze wypozycjonowana i zmodyfikowana pod względem SEO. Pozycjonowanie organiczne tworzy świadomość i ufność do danej strony, a odbiorcy chętniej wchodzą w linki sponsorowane z witryn, które już widzieli. Patrząc z którejkolwiek strony, inwestycja w skuteczne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Łodygowice

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji witryny internetowej pod kątem wyszukiwarek internetowych, jest także działem kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarczy szczegółowe informacje o kondycji strony internetowej i jej dostosowaniu do pozycjonowania w wyszukiwarkach.

SEO jest kluczowym kawałkiem procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe działania pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została dokonana. Audyt SEO pozwala nakreślić błędy i komplikacje ukazujące się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla miejsca, które wymagają poprawy. W naszym badaniu patrzymy między innymi na aspekty techniczne strony, czynniki zewnętrzne i wewnętrzne.

Aspekty techniczne to układ samej strony internetowej i jej sprawność do indeksowania przez roboty Google. Analizujemy sam kod strony jak też tagi na niej umieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, jednak pozwala to wytworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Przykładowo, gdy strona ma wpięty panel Google Analytics, a dane w panelu zaczęły pokazywać się w dziwny sposób to możliwe, że wystąpiła jakaś trudność z integracją. Analogicznie jest jeśli strona dziwnie spowalnia i długo się ładuje, co również ma wielki wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Analizowanie czynników wewnętrznych polega na weryfikacji treści prezentowanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest bezusterkowa pod kątem technicznym i czy jest powiązana merytorycznie z tematyką strony, a ponadto czy korzystne, wysokie nasycenie strony internetowej wysokiego gatunku treścią skojarzoną z profilem działalności. Poprzez czynniki zewnętrzne mamy na myśli tytułem przykładu weryfikację wszystkich linków odnoszących się do witryny, tego czy w ogóle są aktywne i jaka jest ich jakość. To także przyjrzenie się treściom odnoszącym się do witryny, a także poziom widoczności na tle konkurencji.

Końcowe ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Rozumiemy, że nie każda strona może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania wyszczególnionych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania dzisiejszych wyszukiwarek w sieci. Dużo stron klientów trafia na pierwsze strony wyszukiwania dzięki naszym unikatowym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Łodygowice

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to pewnego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wartościowych i interesujących treści, dzięki którym tworzymy relację, a potem zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to strategia długotrwała, przynosząca okazałe efekty pod warunkiem dobrego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym ze względu na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się tylko do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być wyłącznie tekst, nie musi to być wyłącznie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub stworzone pojedynczo. W marketingu treści ważna jest również systematyczność wobec tego warto takie zadanie przekazać odpowiednim specjalistom. Treści można oczywiście|Oczywiście materiały można robić samodzielnie, jednakże jest to zajęcie czasochłonne, a sama strategia jest długodystansowa, więc korzystniej jest przekazać to do ekspertów.

Sporo firm zaznajomiła się już z jakąś metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go prowadzi. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest świetnym przykładem jeżeli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już kamień węgielny mnóstwa firmowych stron, lecz sam blog to nie całokształt, trzeba go jeszcze naładować angażującą treścią, a z tym jest ciężej, dlatego że znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i zostawiona tylko z kilkoma początkowymi wpisami. Niestety content marketing w takowym wykonaniu na ogół nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Z tej przyczyny lepszym rozwiązaniem jest przekazanie marketingu treści naszym ekspertom.

Company blog

Dobre strony tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o tworzenie i udostępnianie treści, ale także nasza znajomość różnych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można wygenerować, a te nie ograniczają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Łodygowice

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Kiedy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt krótki to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet powiedzieć, że szkodzi zleceniodawcy. Z tej przyczyny trzeba wybiórczo wybierać ludzi, którzy takie artykuły tworzą i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z dezaprobatą na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście możemy zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte uwagi. Sęk w tym, że dobry artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero potem przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama wydaje się być druga w kolejności? Sęk w tym, że wartościowa i praktyczna treść sama absorbuje dużą ilość czytelników, a oni siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeżeli koresponduje ona z tematyką wpisu. Przykładowo artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju wraz z samouczkiem jego wymiany może mieć umieszczoną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to bardzo dobre połączenie, które dostarcza wartościowej wiedzy na dany temat razem z informacjami, gdzie można zaopatrzyć się w przydatne materiały eksploatacyjne. Dobrze skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają internautom przydatnej wiedzy, a zleceniodawcy przynoszą długoterminowe korzyści.

3. Blog firmowy Łodygowice

Blog firmowy jest dodatkiem pozwalającym na tworzenie profilu eksperta w swoim fachu. W wyniku publikowania interesantom wartościowych treści powiększasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Prowadzenie pożytecznego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, lecz również opłacalnym. Nie we wszystkich firmach można prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, gdyż czasami po prostu wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i wypełnić go interesującą wiedzą, wszak przeważnie w przypadku dużego odsetka biznesów całkiem możliwe jest opublikowanie klientom i czytelnikom ciekawych informacji i poradników, które mogą przekonać czytających do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasem niemożliwe jest ciągłe aktualizowanie bloga ze względu na wyczerpanie danej dziedziny, lecz w takim przypadku najlepszą metodą jest utworzenie bloga na podobieństwo cennego podręcznika wiedzy związanej z daną tematyką. Wówczas tworzymy zawsze aktualną i cenną treść niezależną od dynamiki danej branży. W ten sposób odpowiadamy na regularnie występujące pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją witrynę internetową. Tym samym możliwe staje się też zaprezentowanie swojego biznesu szerszemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi potencjalni konsumenci.

Zanim w ogóle zaczniemy pisać firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, bo jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy interesującą treść, lecz jak już pisaliśmy, czasem lepiej jest stworzyć kompendium wiedzy, a czasami – jeśli gatunek biznesu pozwala – można pisać bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, aby nie pisać bloga z przymusu i bez rzeczowej wiedzy, bo można otrzymać efekt odwrotny. W takim wypadku najlepiej jest dać to zadanie wieloletnim specjalistom.

4. Poradniki Łodygowice

Poradniki są kolejnym wcieleniem marketingu treści. Mogą śmiało egzystować jako element firmowego bloga, ale poradniki można także sformować w swoistą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe staje się edukowanie interesantów i nowych kontrahentów w zakresie ich interesującym lub w zakresie stricte połączonym z naszą dziedziną.

Poradnik uchyla czytelnikowi rąbka tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście także poruszyć cały temat w większej serii poradników. Czy to niekiedy nie sprawi, że ewentualny klient zrobi całość sam? Być może, jednakże powinno się pamiętać o ważnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, a także obowiązkowe narzędzia. Można skonstruować poradnik o tym jak utworzyć np. unikatowe perfumy. Zawarta tam wiedza przyciągnie hobbystów, którzy wytworzą wartościowy ruch, a wskutek tego dotrzesz także do odbiorców zainteresowanych własnymi kompozycjami, lecz bez czasu i doświadczenia, aby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby unaocznić, że realnie ją mamy. 

Trzeba pamiętać, że wiedzę ekspercką razem z biegłością buduje się przez długie lata. Samemu też z pewnością poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu byłeś ekspertem, i właśnie o to chodzi – pokazanie pewnej wiedzy laikom nie zrobi z nich fachowców, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, że opłaca się wykorzystać Twoją ofertę.

Opracowanie poradnika to też świetna okazja, by dostarczyć jeszcze więcej wartościowych treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu zwykłych internautów, którzy są potencjalnymi klientami. Ciekawe treści ściągają na stronę zwiększony ruch i poprawiają SEO strony, a zatem opłaca się nad nimi pracować na wszelaką możliwą metodą. Wcześniej czy później, inwestycja w pomocne dla konsumentów wskazówki zaprocentuje powiększeniem zysków wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Łodygowice

Opisy produktowe są bardzo ważne dla dziedziny e-commerce, czyli przeważnie sklepów internetowych. Optymalnie opisany produkt potrafi zwerbować konsumenta. Jeśli konsument nie zobaczy interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, przed dokonaniem transakcji. Jeżeli opis jest niestaranny i lakoniczny to klient może się skierować do innego sklepu. Jest tak, ponieważ dobry opis również buduje zaufanie konsumenta. Opis produktu ma także wpływ na wyniki pozycjonowania, ponieważ każdy produkt i jego opis może być dobrym źródłem słów kluczowych i bogatej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to czasami będzie to wystarczająca informacja, jednak zawsze opłaca się krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z jakich materiałów jest wykonany, do czego służy, dla kogo będzie przydatny. Są to łatwe zasady, jednak zazwyczaj są zadziwiająco skuteczne. 

Modelowo, sprzedając klasyczne krzesła, możesz sporządzić tabelę danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą klienci. Jednakowoż jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z jakich materiałów jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przekażesz potencjalnym kupującym cenną wiedzę, chociażby o trwałości swojego asortymentu. Jeśli opiszesz także propozycję zastosowania, że na przykład sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych klientów. Dlaczego? Dlatego, że klienci mogą szukać produkty wpisując konkretne hasła, np. stabilne krzesło do biura. Jeśli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany zakupem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Łodygowice

Zastosowanie YouTube w marketingu treści to bardzo ciekawe narzędzie oraz nieco inne od treści pisanych. Wymaga także większego nakładu pracy, ale fachowo wykorzystane może wytworzyć mocniejsze zaangażowanie niż treści pisane. Czy to oznacza, że z treści pisanych należy zrezygnować? Absolutnie nie. Dla najlepszych efektów należy połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu metod mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których opublikujemy jeszcze materiał wideo osiągają większy poziom zaangażowania. Nawet jeżeli film wideo traktuje o tym samym co treść wpisu blogowego to celujemy do dwóch innych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą zobaczyć filmik. Jest jeszcze część odbiorców, która lubi tylko słuchać i dla nich idealne są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danym dniu może zależeć od wielu czynników, więc warto budować treści poprzez wszystkie dostępne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i należy o tym pamiętać, ponieważ jeśli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona natarczywa to osiągniemy rezultat przeciwny do planowanego. Celem jest przekazanie odbiorcom ciekawych materiałów i pomocnych treści, które nie są przedstawiane na siłę, bo tak trzeba. Świetnie jest jeżeli w dzieleniu się wartościowymi treściami widoczna jest również miłość do swojego fachu – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Trzeba pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam musimy dostarczać wysokiej jakości materiały, jak również zadbać o ich cykliczne pojawianie się. Dlatego też warto mieć przygotowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją wypełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zatroszczysz się o porządny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co oznacza zwiększenie przychodów w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne w przypadku, gdy chcemy pokazać naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu ułatwienia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku zaistniała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Łodygowice

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe stosowane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach i targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym lub także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, oba te rozwiązania mają niewątpliwie swoje wady i zalety. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różnorakie marki, z równie różnych branż. Ściankę można postawić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, czy nawet na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego będzie tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w momencie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest zamieniane na własne przy pomocy programów komputerowych oraz jest tak samo przydatne podczas wykonywania zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czy także promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi wykonując w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych zaczynają się już od jakiś 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można relatywnie małym kosztem zrobić profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe występują również w wariantach dwustronnych, zatem w pewnych przypadkach można stworzyć podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe potrafią też służyć jako ścianki prezentacyjne albo jako tło do wykonywania zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, lub uniwersytety w przypadku planowania rozmaitego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe i doradzamy, co doskonale sprawdzi się w określonym zadaniu. Czasem ścianka nie jest konieczna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy ogromne grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest doceniana ze względu na naszą kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, jaką dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą liczyć na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, że jesteśmy w stanie zrealizować projekt graficzny takiej ścianki, a potem wykonać wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie zamontowany wykonany wydruk. Jeżeli takie jest życzenie naszego klienta to możemy także zapewnić osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe również łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja dostosowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również różnorodny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a także magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można wykonać dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe projekty graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki użycia ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy odpowiedniej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, ale tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Łodygowice

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, który jest całkiem niepozorny, jednakże ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji firmy. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, jaki będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można zaobserwować w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w formacie najczęściej skrzydła bądź pióra. Jest to względnie tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa i mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są chętnie wybierane poprzez naprawdę dużą ilość naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo uniwersalnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się jedynie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką rolę pełni decyduje to co postanowimy umiejscowić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Gdy na fladze umieścimy tylko nazwę marki to może to już być flaga firmowa. Gdyby zaś umieścimy na fladze symbole narodowe bądź też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak wspomnieliśmy, flagi mogą być umieszczane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednakże oprócz masztów elastycznych występują również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego rodzaju flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich wielką zaletą jest widoczność ze znacznej odległości. Takie maszty można natrafić często przed wielkimi firmami bądź instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe i inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie wykonane są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty zrobione z włókna szklanego, a w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe albo kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z doskonałej jakości materiału flagowego, często jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający odpowiednią wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana metoda wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu końcowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, że flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zniszczeniu bądź jeżeli akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów oraz kilka zestawów flag, które będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy też wybrać właściwą podstawę w zależności od tego, w jakim obszarze i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku tradycyjnych dużych masztów flagowych taki obowiązek nie występuje, dlatego że one zazwyczaj stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe rodzaju winder z kolei mogą być stosowane zewnętrznie jak i wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku poza budynkiem stosowane są podstawy wbijane w ziemie lub wypełniane piaskiem, czy też wodą, a także ciężkie podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego zalecamy podstawy stalowe a czasem też napełniane, ale te wcześniejsze wyróżniają się większą estetyką.

3. Stoiska na targi Łodygowice

Na targach branżowych należy się wyróżnić – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to osiągnąć, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę większym systemem reklamowym i może być po prostu połączeniem kilku mniejszych systemów albo może być stworzone indywidualnie. By ułożyć proste stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej rozwinięte projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do stworzenia, a ostatecznie mogą być bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy zbudować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem na docelowe miejsce. Stoisko możemy zaprojektować indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe wyglądają atrakcyjnie i przyciągają odwiedzających, więc nie ma konieczności, aby od razu startować z bogatym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu pokazania swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto przemyśleć niedużą inwestycję, gdyż może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Łodygowice

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą pozostałych systemów reklamowych, które wspierają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo duży wybór systemów reklamowych, a także dodatków do nich. Jednym z najczęściej kupowanych produktów reklamowych są potykacze reklamowe, w których najczęściej umieszczane są płachty z treścią promocyjną. Takie potykacze bardzo często zauważamy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w naszej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, bary, kawiarnie. Takie potykacze mają powierzchnię przystosowaną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy też słupki i sznury odgradzające, które stylowo mogą ozdabiać wejście do lokalu lub wyznaczać miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które użytek mają w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy dodatkowo ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko kropla naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje wyłącznie produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeśli Twoja firma potrzebuje zaopatrzyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie w całość może wyposażyć się u nas. Bez czasochłonnego szukania – u nas zdobędziesz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, aby w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagającego Klienta. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając taki zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Łodygowice

1. Druk małoformatowy Łodygowice

Pojęcie druku małoformatowego określamy każde wydruki w małym formacie – to raczej oczywiste. Najbardziej znanym wszystkim przykładem druku małoformatowego są wizytówki i ulotki, z którymi każdy ma styczność niemal codziennie, bo są one właściwie we wszystkich firmach, w tych niewielkich i tych wielkich.

Poza zwykłymi ulotkami i wizytówkami, jako druk małoformatowy możemy jeszcze zaliczyć kalendarze, katalogi, broszury, czy teczki. Produktów istnieje bardzo dużo i ciężko wymienić je wszystkie, ale ich wspólną cechą jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo mały i przenośny format.

Nasza oferta obejmuje także wszechstronne usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez wszechstronne usługi drukarskie z tego obszaru mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, czyli mówiąc prościej od stworzenia profesjonalnego projektu graficznego do zrobienia najdoskonalszej jakości wydruków w należytym nakładzie. Proces projektowy zaczynamy od zrozumienia potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia dokładnych wytycznych, jakie są potrzebne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania i jednocześnie szybciej będziemy mogli zacząć proces samego druku.

Oczywiście, jeśli klient posiada już własną przemyślaną koncepcję projektu, to zawężamy się do ustalenia szczegółów oraz do pokazania ewentualnych propozycji zmian opierających się o obecnie panujące trendy i nasze doświadczenie, jakie mogą zostać zaakceptowane i zaimplementowane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w tworzeniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest dobra komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najdokładniejsze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie oraz naszym klientom pomniejszając zagrożenie wprowadzania dużej ilości poprawek. To wszystko sprawia, że nasi klienci są bardzo zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Oferta z działu druku małoformatowego obejmuje niewielkie wydruki. Są to wydruki, jakich format przeważnie nie przekracza rozmiaru 50 cm na dłuższym boku, lecz nie jest to rygorystyczna granica. Dla przykładu szerokość wydruku licząca 51 cm także można zaliczyć do tej kategorii. Podział na druk małoformatowy i wielkoformatowy występuje nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można określić również typową domową drukarkę. Bierze ona mało miejsca i zazwyczaj obsługuje maksymalnie kartki A4. W przypadku druku wielkoformatowego samo urządzenie potrafi zajmować 10 razy tyle miejsca, ile zwykła domowa drukarka, ponieważ takie aparatury nieraz drukują np. banery, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm szerokości, a nawet więcej.

Jak można zwięźle wyliczyć określone produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem sporo, ale dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy te produkty:

Jest to tylko część z nich, jednak pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych klientów.

2. Druk wielkoformatowy Łodygowice

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, które można prosto przenieść, aczkolwiek nie zawsze! Znakomicie znanym przykładem są banery i billboardy. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz także w miastach na elewacjach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku billboardów, a także podobnych większych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to również wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można do tego zaliczyć także większe rozmiarowo plakaty. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego rodzaju wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już podczas rozmów z klientem należy ustalić, czy robiony będzie wydruk w wielkim formacie, bo zamówienie druku wielkoformatowego z nieodpowiednim projektem może zakończyć się fatalnie. I tu także należy dodać, iż przy projektowaniu w toku projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, gdyż w tym przypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, ale nie w każdym wypadku jest to dobre – np. duży billboard może przekazać ograniczoną liczbę informacji, jeżeli stoi przy drodze ekspresowej, więc lepiej jest jeśli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch samochodowy jest często wolniejszy, a jeszcze w wypadku sporego natężenia ruchu pieszych, a także komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozszerzony i bardziej treściwy przekaz, ponieważ odbiorcy mają więcej czasu na obejrzenie billboardu lub baneru.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas sposobu, w jaki powinno się projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy także w stanie doradzić, czy w wypadku zlecania nam druku nadesłany projekt osiągnie zakładany cel oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Realizujemy również zlecenie od projektu graficznego do wydruku, a na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to dużo więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie postępowanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty z grupy produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Tak jak w przypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale obrazuje pewien ich wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, ponieważ materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości konwencjonalnych drukarek – czyli nie jest to jedynie druk wielkoformatowy, ale niejako także specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z wszelkiego typu wydrukami na większe przestrzenie reklamowe i takim niestandardowym przypadkiem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszonym pod sufitem stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga odpowiedniego nastawienia projektowego, gdy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne jest, aby klient mógł wybrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt oraz wydruk. Oczywiście u nas jest taka możliwość, a nasi kontrahenci zazwyczaj decydują się na tę opcję, a jeśli dysponują własnym projektem, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dopasowania projektu do wymogów technicznych konkretnego systemu, czy też powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Łodygowice

Gadżety reklamowe to stosunkowo niepozorne narzędzia reklamy oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może wzbudzić poszukiwania, a wtedy może się okazać, że jednak Twoja marka może im coś zaoferować. Gadżety służą jako tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich istnienia, ale pomagają. Tego rodzaju wyroby nie muszą być też zwykłym długopisem, czy kubkiem, mogą to być nawet słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezbędny jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych kontrahentów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób skuteczny, ale niewidoczny na początkowy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię dookoła klienta, który potrafi otoczyć się użytecznymi detalami z nadrukiem spółki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy wtedy przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym mającym tekst lub grafikę firmy, jaka jest zaciekawiona zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymś małym, bo dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a też w tym wypadku istnieje szansa oznaczenia towaru i używania go w postaci gadżetu reklamowego. Podstawowym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie oraz promocja firmy. Należy podkreślić, że większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na mniejszy wydatek i łatwość ze strony samego produktu.

Przy realizacji gadżetów reklamowych istotną kwestią jest też właściwe stworzenie projektu i wyselekcjonowanie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej aniżeli na kubku, stąd też długopisy reklamowe są często oznaczane tylko logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych korzystnych dla Twojego biznesu może być ważny, jednak nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, ale dlatego, iż różnorodność produktów, jakie potrafią być gadżetem reklamowym jest całkiem spora oraz po prostu bardzo się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Lecz jest tego więcej a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy zrobić dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, jakich jest dużo więcej. Wspominaliśmy, chociażby o słuchawkach z nadrukiem, są także maskotki, czy chociażby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego pragnie klient. Potrafimy przygotować drobiazgi z nadrukiem lub pójść dużo dalej i wyprodukować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby możliwość zorganizowania kawy reklamowej na zlecenie. Wszystkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednak niewątpliwie wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w istocie każdy widział, jednak już nie każdy otrzymał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z własnego doświadczenia wynika, że warto stawiać na rozwiązania proste jeśli chodzi o gadżety reklamowe, oraz w przypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby odbiorców lub wybrać produkty neutralne, jakie nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy profesjonalną radą, a też przygotowaniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji i dostawy.

By sprostać zapotrzebowaniu kontrahentów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z grupy Blue Collection oraz Voyager. 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą!

Nawiąż z nami współpracę

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Łodygowice to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twój biznes na kolejny etap. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?