fbpx

Scharmach.pl

Agencja Reklamowa – Lubliniec

Agencja Reklamowa Scharmach Consulting obsługuje firmy z całej Polski w tym również w twoim mieście!

Miasto Lubliniec jest jednym z miast, w którym fenomenalnie sprawdzą się nasze rozwiązania. Dzięki temu Twój biznes rozwinie skrzydła. Znacznie zwiększy się zainteresowanie produktami czy też usługami, świadczonymi przez twoją firmę.

Szukasz Agencji Reklamowej, która zadba o reklamę w Lubliniec?

Jesteś w idealnym miejscu, jako Agencja Marketingowa 360° codziennie korzystamy ze swojej pomysłowości i dużego doświadczenia oferując naszym usługobiorcą nowoczesne rozwiązania.
Reklama i marketing

Funkcjonowanie praktycznie każdej firmy zależy od skutecznych działań marketingowych. Im lepiej jest zrobiona reklama, tym więcej pożytku ona przynosi. Najważniejsze jest dla nas, aby reklama, którą dla Twojego przedsiębiorstwa wykonamy przyniosła jak największe rezultaty. Korzyści dla Ciebie to korzyści dla nas.

Projektowanie graficzne

Nasi wieloletni graficy z bogatym portfolio pomogą Ci zrealizować Twoje pomysły. Wykonujemy projekty do wykorzystania w druku i poligrafii, jak również do użytku w internecie.

Systemy wystawiennicze

Właściwa ekspozycja Twojej oferty lub informacji, którą chcesz przekazać to klucz do jej zauważenia. Oferujemy systemy wystawiennicze, materiały Point of Sale, a także systemy prezentacyjne dla biur i urzędów.

Identyfikacje wizualne

Trafna oraz rzetelna ekspozycja Twojego biznesu jest najważniejsza do zbudowania solidnej pozycji na rynku. Bez względu na to, czy chcesz założyć nową markę lub odświeżyć istniejącą - jesteśmy profesjonalistami, którzy Ci w tym pomogą.

Druk i poligrafia

Za pośrednictwem własnej drukarni jesteśmy w stanie wykonać zlecenia nie tylko w zakresie projektowym, ale także wykonawczym. Oferujemy między innymi druk wizytówek, katalogów, plakatów, a nawet fototapet.

WWW i E-Commerce

Opracujemy i wdrożymy każdą stronę www lub odnowimy bieżącą. Możemy także wykonać dla Ciebie sklep internetowy i przenieść Twój biznes do sieci. Gwarantujemy kompleksową i profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie.

Opinie Klientów

Więcej o Lubliniec

Populacja: 24133

Długość geograficzna: 18.684400

Szerokość geograficzna: 50.668970

Reklama i marketing

W dzisiejszym świecie reklama i marketing to jedne z najważniejszych podstaw dobrej strategii firmy. Jest w stanie przyciągać nowych klientów oraz informować bieżących konsumentów o nowościach i o rozwoju naszej firmy. Odpowiedni plan marketingowy może znacznie zwiększyć sprzedaż i pozwoli dotrzeć do większego grona odbiorców.

1. Kompleksowa obsługa reklamowa Lubliniec

Poprzez kompleksową obsługę reklamową mamy na myśli ogół usług, które możemy zaproponować naszym klientom, wybieramy je na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych klientów. W związku z tym na wstępie za każdym razem przeprowadzamy szczegółową rozmowę dotyczącą tego czego klient oczekuje od naszej współpracy. Jako Agencja Reklamowa 360° jesteśmy w stanie zaoferować pełną obsługę reklamową od początku do końca, począwszy od taktyki działania do wcielenia w życie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażach reklamy w określonych przypadkach. Poniżej prezentujemy niektóre przykłady ze współpracy z naszymi konsumentami w szerokim zakresie działania.

Firma M3 Nieruchomości jest biurem nieruchomości działającym na terenie województwa pomorskiego, a najczęściej na terenie miasta Starogard Gdański. Z firmą M3 Nieruchomości współpracujemy już od 2013 roku i przez ten czas mieliśmy przyjemność wykonać dla naszego klienta wiele profesjonalnych i naprawdę różnorodnych realizacji.

Wymagania biura nieruchomości jeśli chodzi o marketing zazwyczaj są bardzo zróżnicowane, jednakże dzięki naszemu profesjonalnemu podejściu i badaniu potrzeb zawsze możemy zagwarantować sprostanie oczekiwaniom klienta. Dziedzina przygotowanych przez nas prac obejmuje między innymi reklamy billboardowe, które zostały wykonane od projektu do wydrukowania. Dla M3 Nieruchomości utworzyliśmy również flagi reklamowe oraz profesjonalną reklamę na samochody firmowe wraz z oklejeniem.

Strefa naszej oferty sięga również technologii informatycznych, gdyż dla M3 Nieruchomości wykonaliśmy również fachową i nowoczesną stronę www, gdzie zakres prac obejmował skrupulatne opracowanie schematu graficznego, a także jego wdrożenie i uruchomienie do formy działającej strony internetowej.

Cieszymy się, ze współpracowania z biurem M3 Nieruchomości, jest to nasz stały wieloletni klient, który zaufaniem, a my gwarantujemy mu pełny zakres usług reklamowych. Poniżej prezentujemy galerię przykładowych realizacji dla naszego klienta M3 Nieruchomości.

Billboard dla M3 nieruchomości

2. Media Społecznościowe Lubliniec

Obecność w Mediach Społecznościowych została pewnego rodzaju standardem, ale nie wystarczy tylko zarejestrować tam firmowego konta – taki profil należy również sumiennie prowadzić. Założenie profilu to złudnie najprostszy etap, lecz nawet na tym etapie są pewne niuanse, o których należy pamiętać. Niemniej jednak brak postów istniejącym profilu to jedna z najgorszych antyreklam, jakie można sobie stworzyć, nawet w przypadku firma jest rzetelna i posiada coś ciekawego do zaoferowania. Nawet sami możemy zaobserwować po sobie, że szukając wiedzy o produkcie lub usłudze, czujemy zniechęcenie jeśli zobaczymy martwy profil w mediach społecznościowych. Wniosek z tego taki, że jeśli profil już istnieje to należy go sumiennie prowadzić, a jeśli nie planujesz aktywnie prowadzić profilu w mediach społecznościowych to możliwe, że lepszym wyborem będzie zrezygnowanie z założenia konta. Na szczęście, za pośrednictwem naszej pomocy można zjeść ciastko i mieć ciastko.

Nasze doświadczenie pokazuje, że prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne prowadzenie dobrze zorganizowanego profilu naprawdę przynosi zauważalne korzyści biznesowe. Kłopot w tym, że nie każdy może sobie na to pozwolić z powodu braku czasu, czy doświadczenia – dlatego my jesteśmy rozwiązaniem. Więc wracając do sytuacji, w której nie planujesz aktywnie prowadzić konta w mediach społecznościowych to najlepszym rozwiązaniem będzie zatrudnienie kogoś innego do tego zadania i najlepiej będzie postawienie na kogoś, kto ma już niemałe doświadczenie w tym zakresie. Rzecz jasna polecamy swoje usługi, ponieważ jesteśmy pewni, że spełnimy oczekiwania naszego klienta.

Nasza firma oferuje stworzenie i skonfigurowanie strony biznesowej, i na tym możemy poprzestać jeśli klient planuje samemu nadzorować swój firmowy profil społecznościowy. Natomiast w przypadku gdy nie ma na to czasu i zamierza powierzyć zadanie fachowcom, z chęcią zajmiemy się prowadzeniem profilu klienta w mediach społecznościowych. Na wstępie współpracy omówimy, w jaki sposób klient wyobraża sobie swoją stronę w mediach społecznościowych i czy będzie mógł dostarczać odpowiednie materiały, między innymi zdjęcia czy grafiki. W końcu media społecznościowe mają na celu między innymi przedstawić firmę od wewnątrz, więc do tego potrzebujemy materiały prezentujące przedsiębiorstwo klienta. 

W razie podjęcia współpracy z nami i w określonych innych przypadkach możemy wykonać takie zdjęcia dzięki naszemu specjaliście lub znaleźć zewnętrznego fotografa. Zwykle sporządzamy szablony graficzne zgodne z wizją klienta, które będą wykorzystywane do publikacji postów w social mediach. Prowadząc konto wykorzystujemy dostarczone dane oraz informacje, które jesteśmy w stanie pozyskać ze strony internetowej klienta, także staramy się uzyskać ciekawe informacje bezpośrednio od naszego usługobiorcy w drodze kontaktu. Dokładamy starań, aby strona firmowa nie była tylko i wyłącznie miejscem do wychwalania i promocji oferty klienta, z uwagi na fakt, iż chcemy uwidocznić, że za firmą stoją prawdziwi ludzie musimy pokazać to nawiązując łączność ze społecznością odbiorców, którzy firmę znają i lubią. Robimy to poprzez dostarczanie im intrygujących informacji związanych z daną branżą i zachęcamy do interakcji poprzez udział w dyskusjach.

Nasza oferta przewiduje różne progi abonamentowe zależne od ilości postów miesięcznie, a także od długości treści i wymaganego zaangażowania naszych specjalistów.

3. Konsultacje marketingowe i biznesowe Lubliniec

Stosowny kierunek w biznesie jest konieczny do zrealizowania sukcesu. Wybór właściwego kierunku często nie jest banalnym zadaniem, dlatego też wskazane jest skorzystać z doświadczenia ludzi, którzy zajmują się znajdowaniem optymalnych kierunków biznesowo-marketingowych profesjonalnie. Opierając się na informacjach, które otrzymujemy o klienta firmie lub marce, staramy się doradzić tor, w którym powinien kroczyć ze swoim biznesem. Odpowiedzi szukamy w drodze rozmowy z klientem o jego przedsięwzięciu, planach, jakie chce zdobyć, lub o krokach, które zostały już podjęte. Uwzględniamy także dostępne możliwości w branży i sugerujemy co można wykonać.

Radząc naszym klientom opieramy się na doświadczeniu zebranym ze współpracy z wcześniejszymi klientami, którzy z naszym doradztwem zdobyli wiele sukcesów w danej branży. Prócz tego analizujemy w jaki, sposób możemy wesprzeć klienta naszą własną działalnością, czyli jakie metody reklamowe jesteśmy w stanie zaproponować, aby biznes mógł dalej rosnąć. Regularnie pomagamy naszym stałym klientom i cały czas poszukujemy kolejnych sprawdzonych sposobów na rozwój ich firmy. Wytwarzamy też własne rozwiązania, które monitorujemy na naszych przedsięwzięciach i jeśli są efektywne to następnie proponujemy je naszym klientom.

Dzięki doświadczeniu, które zbieramy przez współpracę z wieloma branżami możemy opracować plany indywidualnie wybrane do każdej firmy, lub też marki. Czasem mogą to nie być odkrywcze rzeczy, ale w takim przypadku klient potrzebuje potwierdzenia w przekonaniu lub pokazania mu możliwości takich rozwiązań, gdyż mógł o nich nie słyszeć. My jako Agencja Reklamowa 360 stopni pragniemy, aby firmy naszych klientów rozwijały się i dlatego poszukujemy na to rozwiązań, a jeśli coś działa to zapisujemy tę metodę do naszego zbioru sprawdzonych sposobów.

Konsultacje marketingowe i biznesowe​

4. Audyt konkurencji Lubliniec

Przegląd działań wykonywanych przez konkurencje jest pierwszoplanowym narzędziem, przy pomocy którego możliwe staje się poprawienie funkcjonowania biznesu w swojej branży. Rynek to taki swoisty żywy organ, gdzie reagowanie na poczynania konkurencji jest już niezbędnością, a nie tylko jedną z opcji. Przy pomocy profesjonalnej analizie rynku i konkurencji, którą się zajmujemy, możemy sprawdzić, czy dotychczas stosowane strategie i rozwiązania przynoszą oczekiwane skutki w zestawieniu z planem konkurentów, a ponadto w oparciu o uzyskane dane jesteśmy w stanie zaproponować dalszy plan działania.

Każdy biznes, przedsięwzięcie, czy marka, ma swoje wady oraz zalety, nie istnieje rozwiązanie idealne. Rolls Royce ma w ofercie tylko samochody luksusowe bez żadnych kompromisów, ani jednego segmentu wejściowego, a dla przykładu marka Dacia produkuje samochody przystępne cenowo i powszechnie dostępne, marka nie posiada jakiegokolwiek modelu w klasie D i wyższej. Obie firmy funkcjonują i mają się dobrze, chociaż prezentują dwa skrajnie inne strategie. Jak to możliwe? Eksponują swoje zalety, maskując słabości wskutek tego trafiają do odpowiedniego klienta – za pomocą przeanalizowania ich strategii jesteśmy w stanie poznać ich metodologię. W identyczny sposób możemy zrobić na przykładzie różnych branż i opierając się na uzyskanych danych przygotować odpowiedni schemat działania. Zebrane obserwacje oraz opracowane nowe strategie skutecznie pomogą zwiększyć zysk i rozwinąć firmę.

Wnikając w działanie konkurentów można poznać skuteczne sposoby i strategie skutecznego postępowania w danej branży, a także możemy ustrzec się błędów, które mogłyby z kolei przynieść duże straty. Analizując konkurencyjne strategie zbieramy również dane, pokazujące nam powtarzające się modne nurty i schematy, które również zostaną wykorzystane do planowania długofalowych programów, które pomogą ograniczyć lub całkowicie unikną różnych niepowodzeń, a również przyniosą obserwowalne zyski. Posiadając znajomość różnych dziedzin naszych klientów wiemy, jakie działania najlepiej zrealizować w odpowiedzi do teraźniejszych działań konkurentów, możemy dodatkowo doradzić strategie na podstawie wcześniejszych analiz bez wykonywania świeżych, jednak zawsze dobrze jest przyjrzeć się zagadnieniu na nowo.

Audyt konkurencji

Chcesz wznieść swoją firmę na wyższy poziom?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy w stanie przeprowadzić dla ciebie wszelkiego rodzaju kampanie reklamowe od A do Z.

Studio Graficzne

Prace dokonane przez nasz oddział graficzny można znaleźć w największych firmach w Polsce i za granicą. Dzieła wykonywane są przez fachowców z długim doświadczeniem, dzięki czemu myślą o każdym detalu. Twojego planu. Projekty można samodzielnie albo mogą być one zlecane poprzez naszych ekspertów od kampanii reklamowych, drukarni albo systemów wystawienniczych, skutkiem tego możesz zaoszczędzić swój czas mając przy tym obiecujące rezultaty.

1. ldentyfikacja wizualna Lubliniec

Aby osiągnąć sukces w biznesie, firma i jej marki powinny się dobrze wiązać ze sobą, również powinny docierać do zainteresowanych odbiorców. Do realizacji owego celu potrzebna jest przemyślana identyfikacja wizualna, która wzbudzi w adresatach odpowiednie uczucia i zapadnie w ich myślach. Przygotowanie identyfikacji wizualnej jest złożonym procesem, w którym identyfikujemy założenia firmy, a następnie planujemy całą strategię wizualnej komunikacji, która będzie pracować w taki sposób, aby spełniać określone założenia. W tej procedurze tworzymy nazwę, logo, a także księgę znaku lub marki, która jest instrukcją w formie książki, opisującą, w jaki sposób wykorzystywać system identyfikacji wizualnej i która posiada też wszystkie wymagane projekty materiałów marketingowych takich jak wizytówki, katalogi, czy papier firmowy.

Zaczęcie przebiegu konstruowania identyfikacji wizualnej to zawsze rekonesans z konsumentem i przemyślana analiza branży, w której funkcjonuje lub chce działać, w związku z tym przede wszystkim powinniśmy solidnie zbadać teren, na którym przyjdzie działać i konkurować nowej lub istniejącej firmie. Bez tego powstanie tego procesu jest niemożliwe, gdyż nie posiadamy potrzebnych informacji wpływających na opis planu identyfikacji wizualnej. Opierając się na zapisanych przez nas informacji przystępujemy do procesu projektowania identyfikacji wizualnej, której kolejną sekwencją jest określenie nazwy firmy, produktu, a jeśli ta już istnieje to konfrontujemy istniejącą nazwę z realiami rynku, na którym firma działa i proponujemy ewentualne zmiany. Oczywiście zmiana ugruntowanej na rynku nazwy marki lub firmy może nie być najlepszą decyzją, z tego powodu w takich sytuacjach zazwyczaj nic nie zmieniamy. Po opracowaniu nazwy rozpoczynamy proces projektowania logo, podczas którego wykonujemy różne warianty i propozycje graficzne. Sugestie logo formowane są na podstawie informacji uzyskanych z rozmowy z usługobiorcą, jak również tych pozyskanych z audytu rynku, dzięki czemu możemy podporządkować logo i tożsamość marki do rynku, a także do wymagań klienta. Z propozycji, które pokazujemy konsumentowi zostaje przez niego wybrana jedna wariacja, która jest dopracowywana celem osiągnięcia finalnego loga. Gotowe logo staje się fundamentem do zrealizowania innych aspektów identyfikacji wizualnej, które nie mogłyby powstać bez opracowania logo.

Z gotowym logo możliwe staje się opracowanie pozostałych elementów identyfikacji wizualnej, co nie oznacza, że następne etapy identyfikacji wizualnej są prostsze. Rzeczywiście utworzenie logo jest najdłuższym etapem, dlatego iż jest to główny element, który potrzebuje analizy i przemyślenia każdego aspektu, który będzie oddziaływać na klienta. Pomimo to w procesie tworzenia następnych elementów wcale nie wyłączamy analizowania z procesu, gdyż wszystkie elementy muszą być dobrze skomponowane logo, muszą z nim właściwie współgrać i rezonować, aby harmonijnie sformować zgodny wizerunek marki. Dopasować warto odpowiedni krój pisma, współgrające ze sobą zestawy kolorów, jak również zasady skutecznego ich łączenia i prezentacji. Oprócz tego nie możemy zaniedbać podstawowych materiałów użytkowych takich jak ulotki, papier firmowy, koperty, wizytówki, a także teczki wraz z marketingowymi przykładami ich zastosowania. Zakres potrzebnych rzeczy jest ustalany indywidualnie, dlatego że przykładowo przy brandingu produktowym potrzebna jest broszura reklamowa, jednakże niekoniecznie papier firmowy.

Wszelkie te wskazówki wraz z instrukcjami i przykładowym użyciem umieszczane są w księdze identyfikacji wizualnej. Jest to dokument dla usługobiorcy, swoisty przepis użytkowania i postępowania z logiem, a także całą stworzoną identyfikacją wizualną. Dokument będzie też przydatny w przypadku współpracy z innymi studiami grafiki i reklamy, ponieważ dzięki temu plikowi posiadają wytyczne o designie, w jakim powinny być przygotowane wszystkie materiały reklamowe. Za sprawą tego opracowany system identyfikacji wizualnej zachowuje swój zgrany design przez cały czas, pod warunkiem postępowania zgodnie z wytycznymi zawartymi w brand booku.

Zaprojektowanie naprawdę dobrego systemu identyfikacji wizualnej wymaga wieloetapowego procesu, w którym weźmie się pod uwagę wszystkie zmienne, które mają wpływ na jej wygląd i charakter – są to w szczególności analiza rynku i konkurencji, jak również potencjalnych konsumentów wraz z oczekiwaniami i planem, który ma spełnić projekt dla zleceniodawcy.

2. Projektowanie logo Lubliniec

Poprawne logo przyciąga wzrok i budzi stosowne emocje z daną firmą. Zaprojektowanie znaku graficznego w ten sposób, aby wzniecał w odbiorcach odpowiednie skojarzenia jest skomplikowanym zadaniem nawet jeśli finalny efekt jest schludny i nieskomplikowany. Proces kryjący się za dowolnie wybranym, starannie zrobionym logo jest bardziej szczegółowy i czasochłonny niż myślimy. Początkowym etapem każdego projektu logo jest rzetelna rozmowa z klientem na temat tego, jakie założenia ma zrealizować logo i do jakich klientów ma trafiać. W tym celu powinniśmy zbadać w szczególności, w jakiej branży działa nasz kontrahent, kto jest jego konkurencją, kim są odbiorcy jego produktu lub usługi, a także jaki wpływ ma mieć na nich znak graficzny marki. Dzięki zgromadzeniu i badaniu tych danych będziemy mogli przystąpić do rozpoczęcia budowania konceptu logo.

Element pracy nad podstawową koncepcją to osobliwa burza mózgów, z której wyłaniają się koncepty, które następnie są selekcjonowane, a wyselekcjonowane pokazujemy klientowi. Powstające koncepty najlepiej narysować, aby pokazać ogólny ogólną ideę i zarys, które jeśli są zgodne z założeniami danego projektu później przeobrażane są w faktyczną propozycję loga. Zazwyczaj prezentujemy klientowi więcej niż jedną propozycję i mogą to być też odmienne propozycje, które będą z różnych wstępnych koncepcji. Choć, na tym etapie usługobiorca dostaje już propozycje logo, z których zostanie wskazane pojedyncze do finalnego doszlifowania.

Ostateczna część, podczas której wykończymy stworzony znak graficzny to dopieszczanie szczegółów. Sprawdzamy jak logo sprawdza się w różnych wariantach kolorystycznych, sprawdzamy jego układ i przygotowujemy kilka opcji, z których również będzie wybrana jedna najlepsza. Całkowicie zaakceptowany projekt jest na końcu zapisywany do obrazów wektorowych i rastrowych. Wskazane jest również, aby wykonać przynajmniej prostą księgę znaku, która jest dokumentem mówiącym, w jaki sposób korzystać z przygotowanego logo.

3. Grafiki reklamowe Lubliniec

Informacje wizualne są często pierwszymi, które przechwytujemy i pojmujemy, dlatego też zadbanie o doskonałe projekty graficzne ma duże znaczenie dla wszelkiego biznesu. Skutkiem tego nie dajemy niczego przypadkowi i obszernie zgłębiamy zamysł, jaki ma robić grafika w konfrontacji ze środowiskiem – rynkiem – na którym będzie działać.

Tworzymy dla największych firm w swojej branży oraz dbamy o to, aby ich wygląd ukazywał się jak najlepiej, dzięki naszej pracy. Niezwykła grafika reklamowa jest nie tylko ładna, lecz realizuje również wybrane cele i wzbudza właściwe emocje dla marki. Wskutek współpracy z największymi markami i zrealizowaniu wielu tysięcy projektów wiemy dokładnie, w jaki sposób skonstruować idealną grafikę, która osiągnie plany biznesowe i zadba o najlepszy, i przemyślany wizerunek firmy. Nasze prace graficzne cechowane są znakomitą jakością i wysokiej klasy wykonaniem. Dbając o szczegóły tworzymy każdy element zadania w taki sposób, aby spełniał swoją szczególną funkcję i aby współtworzył z innymi elementami praktyczną i harmonijną całość wysyłającą wybrany komunikat do konsumenta.

Jesteśmy w stanie wykonać duży zakres grafik przygotowanego do druku mało- i wielkoformatowego, a także do umieszczenia na stronie internetowej. Posługując się przykładem, wykonamy projekty wizytówek, katalogów, ulotek, jak i również banerów, czy billboardów oraz projekty grafik do umieszczenia w sklepach internetowych e-commerce lub do umieszczenia w mediach społecznościowych. 

Nasze studio grafiki zajmuje się również tworzeniem wyjątkowych wizerunków firmy i kreowaniem marek – czyli logo, system identyfikacji wizualnej, branding. Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksowe usługi graficzne.

4. Abonament graficzny Lubliniec

Wiemy, jak niełatwo jest znaleźć dobrego grafika, z tego powodu wymyśliliśmy specjalną ofertę, przy użyciu której możliwe staje się zwerbowanie całego działu graficznego w cenie jednego grafika. Na skutek tego Twoje przedsiębiorstwo nie marnuje czasu na poszukiwanie pracownika, który może zmienić zdanie, a otrzymuje najwyższej klasy projekty graficzne od zawodowego zespołu znającego Twoją dziedzinę, preferencje i aktualnie panujące trendy. Konstruowane przez nas dzieła graficzne są za każdym razem w pełni profesjonalne i przemyślane pod kątem zadania, jakiego mają spełniać. 

W czasie naszego ponad 15-letniego doświadczenia mieliśmy przyjemność współpracować z dużą ilością znanych marek, które dzięki naszej pracy osiągnęły kolejny krok na drabinie sukcesu.

Nasze kompetencje obejmują między innymi:

 • Obsługa graficzna social media: grafiki do postów, grafiki do tła, infografiki
 • Grafiki reklamowe: wizytówki, ulotki, banery, billboardy
 • Grafiki użytkowe: instrukcje, etykiety, opakowania
 • Grafiki do systemów wystawienniczych: roll-upy, ścianki, flagi reklamowe, namioty
 • Grafiki dla firm: wykresy, raporty, prezentacje
 • Grafiki na użytek internetu: strony internetowe, sklepy e-commerce, grafiki produktowe, Google Ads, projektowanie UX

To wszystko możesz otrzymać w jednej składce. Każdy zakres przeprowadzanych usług w zakresie abonamentu ustalany jest z osobna.

Plusy tego rozwiązania to w szczególności oszczędności czasu, finansów i gwarancja bezpieczeństwa – najmujesz cały zespół graficzny, który pracuje na legalnym oprogramowaniu i punktualnie kończy zakontraktowane projekty. Bez konieczności kupna sprzętu komputerowego, oprogramowania i szukania pracowników.

Jesteś zainteresowany ofertą naszego studia graficznego?

Nasze studio graficzne wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem na rynku i  unikatowymi projektami dostosowanymi indywidualnie pod klienta.

Kampanie

Kampanie to rozbudowane pojęcie, które warto by omówić, bowiem będzie to nieodłączny rodzaj działań marketingowych w Twojej firmie. Pod spodem znajdują się najbardziej znane i najbardziej skuteczne rodzaje kampanii wraz z opisem, czym się charakteryzują.

1. Kampanie Google Ads Lubliniec

Mówiąc o kompleksowej obsłudze reklamowej mamy na myśli całość usług, które możemy zaproponować naszym interesantom, które dostosowujemy na podstawie potrzeb i oczekiwań naszych usługobiorców. Wskutek tego na starcie zawsze dokonujemy dogłębną rozmowę odnośnie tego czego klient oczekuje podejmując z nami współpracę. Jako Agencja Reklamowa 360 stopni mamy możliwość zaoferować rozległą obsługę reklamową od A do Z, rozpoczynając od projektu przez przygotowanie wydruków i wdrożeń informatycznych, kończąc na montażu reklamy w szczególnych przypadkach. Na dole prezentujemy przykłady współpracy z naszymi kontrahentami w szerokim zakresie działania.

Dysponujemy statusem partnera Google!

Status partnera Google Ads świadczy o tym, że nasza agencja w kompetentny sposób prowadzi kampanie swoich klientów, wzmacnia ich rozwój dzięki zarządzaniu ich kampaniami, a także ma certyfikaty potwierdzające umiejętności i doświadczenie w płaszczyźnie Google Ads.

Google AdWords, bo tak kiedyś nazywały się kampanie reklamowe Google Ads, są technologią pozwalającą na dojście z własną ofertą do większego grona interesantów w niedługim czasie, a dzięki narzędziom analitycznym możemy tak zoptymalizować kampanię, aby dawała największe benefity przy małym nakładzie finansowym. Przy pomocy Google Ads możemy urzeczywistnić pewne cele, między innymi powiększenie odwiedzalności strony, czy zwiększenie liczby klientów, a cele te możemy urealnić za pomocą wielu różnych kampanii takich jak np. tradycyjne kampanie w wyszukiwarce i dużo bardziej zaawansowane displayowe lub nawet inteligentne kampanie zakupowe.

Przewagą reklam Google Ads nad zwykłą metodą promocji jest jej niemała możliwość kształtowania i możliwość wnikliwego sprawdzenia efektów. W przypadku nienowoczesnych sposobów jak ulotki, czy prasa lub telewizja mamyjedynie ubogi pakiet danych statystycznych o ich konwersji. Opcję skonfigurowania takiej klasycznej kampanii i wycelowania w docelową grupę interesantów również nie są wyborne. 

Z drugiej strony w kampaniach Google Ads jesteśmy w stanie wybrać do jakiego dokładnie typu odbiorcy chcemy kierować nasze reklamy, a nawet jesteśmy w stanie orzec, o której godzinie powinny się ukazywać. Jesteśmy w stanie przykładowo skierować promocję do posiadaczy małych i średnich wielkości wysyłkowych znajdujących się w konkretnym rejonie, którzy wydają wybraną ilość środków na utrzymywanie swoich maszyn i pokazać im reklamy firmy w ich czasie wolnym, kiedy mają czas na przeglądanie sieci internetowej. Ani jedna metoda tradycyjnej reklamy nie oferuje takiej szczegółowej możliwości definiowania grupy docelowej.

2. Kampanie produktowe Shopping Ads Lubliniec

Kampanie produktowe są specjalną kampanią reklamową dostosowaną głównie na sprzedaż produktów online. Pokazują one podstawowe cechy produktu takie jak nazwa, czy cena, i prowadzą bezpośrednio na firmową kartę kupna, gdzie odbiorca może zakupić produkt.

Mamy do czynienia z nieprzerwanie zwiększającym się udziałem rynku e-commerce w zakupach konsumenckich, a także w zakupy B2B. Nic nie wróży na to, aby ten nurt miał ulec zmianie, o ile klasyczne sklepy najprawdopodobniej zostaną z nami to bez wątpienia znaczną większością rynku będą zakupy internetowe. Już mamy kontakt z naprawdę wielką ilością zakupów zawieranych przez sieć internetową, ale żeby transakcja została przeprowadzona to kupujący i sprzedawca muszą w jakiś sposób napotkać się na wirtualnym rynku. Istnieją na to różnorodne sposoby,  a jednym z nich są właśnie kampanie zakupowe Google. Charakteryzują się one dużą skutecznością, jak też niedużym kosztem pozyskania nabywcy. Co ważniejsze, przy pomocy kampanii produktowych trafiamy do dużego grona ludzi zainteresowanych kupnem danych produktów.

Po zaczęciu kampanii zakupowej Google, promowane produkty lub usługi pokażą się na samej górze listy wyszukiwania nad wynikami organicznymi. Produkty są celnie dopasowane do zapytania klienta, w formie przykładu, jeśli klient wyszukuje kluczy nasadowych i wpisze taką frazę w wyszukiwarkę google to jeśli dysponujesz takim produktem w swojej ofercie i włączymy dla Twojego serwisu internetowego taką kampanię, to Twój produkt będzie u góry, w wynikach wyszukiwania konsumenta zainteresowanego kupnem kluczy nasadowych, a po wciśnięciu w Twój produkt trafia bezpośrednio do Twojego sklepu, gdzie może dokonać zakupu. Łatwa i bardzo efektywna reklama.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

Kampanie produktowe to metoda reklamy, którą szczególnie rekomendujemy wszelkim sklepom internetowym i biznesom e-commerce bez względu na branżę. Mamy przyjemność pracować ze sklepami online z rozmaitym asortymentem. Mogą to być ubrania, elektronika, czy nawet systemy ogrzewania – jeżeli są w sklepie e-commerce to dzięki kampaniom zakupowym możemy skutecznie napędzić sprzedaż dowolnie wybranego produktu.

Grafika źródło: support.google.com/google-ads

3. Kampanie w Mediach Społecznościowych Lubliniec

Media społecznościowe pochłaniają wiele ludzkiej uwagi każdego dnia, a najchętniej poda

Social media codziennie chłoną dużo uwagi ludzi, a najpopularniejszym przykładem zapewne będzie Facebook. Obszar, który daje internautom moment oderwania od codzienności oraz relaks może równie dobrze posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Obecność najprzeróżniejszych korporacji w social mediach nie jest przypadkowa. Dzięki temu biznes może zyskać na wiarygodności i ma szansę wciągnąć odbiorców w interakcję ze swoją marką, co często przekłada się na polepszenie wyników firmy. Lecz obecność w social mediach to jedno, a kampania to drugie. Dzięki kampaniom reklamowym w mediach społecznościowych jesteśmy w stanie zdobyć szerokie grono odbiorców i co jest równie istotne możemy również wykonać bardzo celny wybór do kogo chcemy skierować reklamę. Chciałbyś wyświetlić swoją reklamę entuzjaście bezglutenowych, bio organicznych produktów, którego ulubionym kolorem jest niebieski? Żaden problem. To właśnie jest ogromna siła kampanii reklamowych w social mediach. Znanym przykładem będzie z pewnością Facebook. Przestrzeń, która oferuje internautom chwilę oderwania od codzienności i relaks może także posłużyć jako skuteczne narzędzie reklamowe.

Plany, jakie mogą spełniać reklamy w mediach społecznościowych są najróżniejsze i nie muszą ograniczać się tylko do nachalnej reklamy asortymentu sklepu. Możemy przykładowo poszerzać świadomość marki i bazę odbiorców generowanych treści, by coraz więcej ludzi wiedziało o Twojej firmie. Wskutek tego społeczność zgromadzona wokoło Twojego biznesu urośnie, a konwersja przyjdzie sama, ponieważ konsumenci ze świadomością istnienia Twojej marki mogą także zacząć się z nią utożsamiać i sami z siebie będą chcieli skorzystać z tego co im oferujesz. Kampania produktowa w mediach społecznościowych będzie mogła być wtedy idealnym dodatkiem przedstawiającym szerszy zakres oferty niż na początku można zobaczyć.

Możliwości, jakie dają media społecznościowe jest bezsprzecznie sporo. Z naszego doświadczenia wiemy, że marki wykorzystujące te sposoby rosną bardziej niż te, które z nich nie korzystają. Warto zainteresować się tym tematem – jesteśmy tutaj, aby w tym pomóc.

4. Kampanie reklamowe Outdoor Lubliniec

Kampania zewnętrzna, outdoorowa, out-of-home to od dawna znana forma reklamy, którą widzimy praktycznie na co dzień. Możemy zobaczyć te formy reklamy w podczas podróży do pracy, na zakupach czy, nawet kiedy wyjdziemy na spacer. Do tego typu reklamy zaliczają się billboardy, banery, szyldy reklamowe i wszystko w plenerze, co w jakiś sposób przekazuje nam komunikat marketingowy.

Ta metoda reklamowa jest stara, ale niezaprzeczalnie nadal jara, tego nie da się ukryć. Kiedy wyjdziesz z domu, z pewnością zauważysz jakąś tablice z reklamą lub baner – szczególnie w większych aglomeracjach. Z reklamą outdoorową styka się praktycznie każdy i tak naprawdę dzień w dzień, jest ona tak wszechobecna, że nawet się nad tym nie zastanawiamy. Czy to sygnał, że taka forma reklamy będzie mniej efektywna? Niekoniecznie. Wręcz przeciwnie, należy zadbać o jej częstą aktualizację, aby się nie opatrzyła i nie wtopiła w tło. Z tego powodu, że styczność z marketingiem outdoorowym to niejako codzienność powoduje, że wszystkie zmiany i innowacje powodują powiew świeżości oraz z zainteresowaniem dostrzegamy takie zmiany. Mijanie ciągle takiej samej reklamy po prostu przejada się, ale jeśli na jej miejscu jest nowa to z pewnością każdy przyłapał się na odnotowaniu tego faktu. Nawet jeżeli odbiorca nie jest zainteresowany ofertą z billboardu to i tak odnotował fakt jej odświeżenia, a to również ma znaczenie!

Jak wszystkie formy reklamy i ta zewnętrzna ma również swoją specyfikę, do której trzeba dostosować przekaz. Na ogół oglądający ma niewiele czasu na zapoznanie się z treścią reklamy dlatego musi być ona krótka, zwięzła i przekazywać jasny, zrozumiały komunikat. Równie dobrze jest także uwypuklić w tej reklamie swoją, obecność w obszarze wirtualnym i powoli reklama zmienia się w formę hybrydową. Opcji jak zwykle jest wiele, ale potrzeba dużego doświadczenia, aby je prawidłowo wykorzystać, a jednocześnie udźwignąć spójność na każdym etapie kampanii zewnętrznej, z tej przyczyny najbezpieczniej odezwać się w tej sprawie do nas.

5. Kampanie wideo Lubliniec

Kampanie wideo to ciekawa konwencja zaprezentowania odbiorcom swojej oferty – jeśli obraz jest więcej wart niż tysiąc słów, to wideo jest warty minimum trzy razy tyle. Ponadto wideo reklama posiada jedyne w swoim rodzaju możliwości niemożliwe do uzyskania dla zdjęć, czy grafik i z jednej sesji zdjęciowej można zrobić nawet kilka materiałów marketingowych.

A co z dystrybucją reklamy? Mając w posiadaniu już gotowy materiał, możemy uruchomić reklamę w kilku kanałach promocyjnych. Jeżeli gdzieś można wyświetlić film, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby z takowej możliwości skorzystać. Kampanie wideo można skutecznie uruchomić na YouTube, czy Facebooku, jak też na zyskującym sławę TikToku. Można też stworzony materiał wideo zastosować go także jako ogólnikowy film promujący firmę i wyświetlający się tylko na stronie www firmy. Możliwości jest naprawdę dużo, a ważnym aspektem kampanii wideo jest fakt, że w ramach jednego planu zdjęciowego można pozyskać wiele materiałów, które jesteśmy w stanie wykorzystać nawet na wszystkich wspomnianych kanałach promocji.

Kampanie wideo, w taki sam sposób jak w przypadku pozostałych reklam w przestrzeni internetowej, mamy możliwość kierowania ich do wybranej grupy użytkowników. Zatem przygotowując konkretny materiał promocyjny, możemy go również pokazać wybranej grupie użytkowników, co dodatkowo potęguje efekt reklamowy, jaki kampania wideo jest w stanie osiągnąć. Taka metoda marketingu może okazać się też bardziej angażująca, dlatego nawet niedługim materiałem wideo można czasem zobrazować znacznie więcej niż szczegółową infografiką. Nie oznacza to jednak, że z innych form reklamy powinniśmy zrezygnować, nie o to nam chodzi. Musimy pamiętać o unikalnych możliwościach każdej z nich, gdzie mogą one się także doskonale uzupełniać. Niezależnie od wybranych kierunków marketingu, przy naszej pomocy efekt bez wątpienia będzie satysfakcjonujący.

Chcesz uruchomić kampanię reklamową swojej firmy?

Nasza Agencja Reklamowa będzie dla ciebie najlepszym wyborem, ponieważ jesteśmy zespołem profesjonalistów, przeprowadzimy dla ciebie kampanie reklamowe od A do Z.

Technologie internetowe

W dobie dzisiejszego rozwoju technologii internetowych nie możemy zapomnieć o mądrym działaniu swojej firmy w sieci. Istotne jest, aby każde przedsiębiorstwo zadbało, jak najlepiej się tylko da o swój wygląd w internecie.

1. Strony internetowe Lubliniec

Bez posiadania strony internetowej nadal da się działać, ale nasze bogate doświadczenie i wszystkie dostępne informacje, mówią, iż klienci poszukują w internecie informacji na temat przedsiębiorstw lub marek i produktów, którymi są zainteresowani. Nie posiadanie takiej strony nie zawsze musi oznaczać utratę zaufania użytkownika, lecz zazwyczaj  jest dużym minusem dla wizerunku firmy. Można na to spojrzeć z oczu konsumenta – jeżeli nie dowie się żadnych informacji o produkcie od znajomych, to wyciągnie telefon i zajrzy w internet, bo to będzie najszybsze. Jeżeli nic nie znajdzie, to istnieje bardzo duża szansa, że najzwyczajniej da sobie spokój.

Korzystniej jest, jeśli internauta trafi nawet na prostą, podstawową stronę web niż żeby nie spotkał jakichkolwiek wiadomości o produkcie, firmie, czy marce, która wzbudziła u niego zainteresowanie. Tu też pojawia się kwestia dostosowania strony internetowej do przedsiębiorstwa, dlatego że nie wszystkie branże potrzebują skomplikowanego i rozbudowanego portalu i może zupełnie wystarczyć krótka strona wizytówka lub tzw. landing page. W obu tych przypadkach musimy jednak zaprojektować jej estetyczną i prawidłową prezentację. Wyszukanie firmowej strony w sieci to tylko połowa sukcesu, a  właściwe przekazanie przez nią wiadomości to druga połowa. W wypadku gdy okaże się, że konsument nie umie wyszukać odpowiedzi na interesujące jego pytania, bo strona odpycha brzydkim wizerunkiem i chaotyczną organizacją informacji, to wynik końcowy będzie podobny do tego jakby tej strony internauta w ogóle nie znalazł.

Z wykorzystaniem profesjonalnej strony internetowej nie tylko zaprezentujesz się potencjalnym klientom lub kontrahentom, ale także zaoszczędzisz czas. To wszystko, ponieważ na stronie internetowej możesz zawrzeć bazę informacji, o które często pytają klienci. Można także zawrzeć opisy standardowych usług, działań lub sytuacji. W konsekwencji klient będzie mógł dowiedzieć się potrzebnych informacji, a osoba, która miałaby to tłumaczyć, zaoszczędzi mnóstwo czasu, nie musząc tego robić lub ewentualnie dopisze tylko informacje na stronie, których brakowało i rozwieje wątpliwości.

Strona Internetowa dla Szpitala w Kocborowie

Strona internetowa dla Programu do Zarządzania Produkcją Flow Vision

Strona internetowa - produktowa dla wytwórcy wódki Biała Orlica

Strona Internetowa dla biura rachunkowego RK

Strona Internetowa dla TCO

Przygotowaniem stron internetowych możemy się zająć właściwie kompleksowo, od wykonania pomysłów i projektów po wieńczące pracę wdrożenie, uruchomienie i oddanie klientowi w pełni gotowej, działającej witryny. Możemy ponadto zrobić usługi jednostkowe, na przykład wdrożyć i postawić wcześniej zaprojektowaną stronę lub tylko zaprojektować stronę i przekazać ją do wdrożenia klientowi. Zajmujemy się  także wykonywaniem modernizacji lub dokańczaniem przerwanych projektów jeśli stwierdzimy, że jest taka możliwość. Wszystko zależy od tego, jakie oczekiwania ma nasz usługobiorca.

Każdy projekt zaczynamy od ustalenia detali i wywiadu o tym jak ma wyglądać przyszła strona internetowa albo jakie są oczekiwania odnośnie poprawy, czy rekonstrukcji starych stron www. Po zakończeniu ustalania wszystkich części i po odbyciu wyczerpującego wywiadu możemy przystąpić do pracy. Prace projektowe nad stroną internetową prowadzimy opierając się o informacje, które uzyskamy od klienta i które oczywiście uzupełniamy o własne wieloletnie doświadczenie. W przypadku braku informacji, czy wizji dotyczącej tego, jak ma wyglądać strona, będziemy podsuwać autorskie wizje, co do których będziemy musieli uzyskać akceptację, aby móc pracować dalej. W pierwszej fazie kreujemy projekt wizualny, aby pokazać rzeczywisty wygląd strony internetowej, który na tym etapie może być jeszcze całkiem swobodnie modyfikowany. Projekt graficzny jest prezentowany klientowi i z nim omawiany, a po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych zmian i dopracowaniu przekazujemy końcową wersję do akceptacji klienta. Dopiero po akceptacji od strony klienta strony internetowej jesteśmy w stanie przystąpić do programowania i wdrażania. Zmiany na tym etapie projektu mogą być już bardzo trudne do zrobienia nie licząc samej kosmetyki.

Prace programistyczne nad stroną internetową przekładają schemat graficzny na działający i funkcjonalny system. W tej części badamy również wszelkie obowiązkowe i dodatkowe funkcje, a także wprowadzamy dostarczone treści – wykonanie treści możemy także innej firmie lub utworzyć samodzielnie. Strona internetowa zaczyna fizycznie istnieć w sieci i możemy powierzyć usługobiorcy roboczy adres URL do przeglądu postępów prac. Po zakończeniu prac programistycznych oddajemy tak przygotowaną stronę web do ostatecznej akceptacji usługobiorcy. Końcowo zostaje już tylko wdrożenie i uruchomienie strony internetowej pod adresem firmy.

2. Sklepy internetowe Lubliniec

Sklepy internetowe, to są strony WWW, na których możemy bezpośrednio dokonać zakupu produktów lub usług. Sklepy internetowe są raczej ujednolicane z platformami opartymi o koszyk zakupowy, oferującymi większy wybór asortymentu, ale nawet taki oferujący jedynie sześć wariantów paru produktów, tak samo można uznać jako sklep internetowy. Prócz tego serwisy oferujące wykupienie usług abonamentowych poprzez stronę można by podłączyć pod definicję sklepów internetowych. Sklep internetowy najprościej rzecz ujmując jest serwis internetowy, który zapewnia realizację pełnego zakupu wraz z płatnością przez internet, bez kontaktu konsultanta i ręcznego wypisywania poleceń zapłaty.

Sklep internetowy proponujemy, usługobiorcą, którzy posiadają już efektywnie działający biznes offline, czyli takim, którzy dla przykładu posiadają hurtownię stacjonarną. Bez wątpliwości nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać się za działalność od sklepu internetowego, albowiem taka inicjatywa jest tańsza w zestawieniu do wynajmowania lokalu i jego utrzymywania. Wdrożenie sklepu internetowego to też dobra inicjatywa klient posiada już jakiś kanał dystrybucji w internecie np. na popularnych portalach aukcyjnych i chce zwiększyć swoje obroty uruchamiając kolejny bardziej niezależny kanał sprzedaży.

Sklep internetowy z Mlekiem Probiotycznym
Sklep internetowy dla eVento Shoes & Bags

Wprowadzenie sklepu internetowego jest jedną z lepszych ścieżek na trafienie do klienta detalicznego, czyli prościej mówiąc zwykłego człowieka. Oczywiście są także przewidziane rozwiązania dla interesantów hurtowych B2B. Budowa wówczas trochę się różni, ale działa na tym samym wzorcu – klient może ułożyć swoje zamówienie hurtowe i wysłać je do realizacji całkowicie przez internet. W obu przypadkach takie struktury oszczędzają sporo czasu, ponieważ klient, czy to będzie konsument, czy kontrahent biznesowy, zazwyczaj obsłuży się w pełni samodzielnie. Znamy przypadki, kiedy biznes rozpoczął się od prostego sklepu online, a później rozwinął się również na tradycyjne metody sprzedaży poprzez punkty stacjonarne, więc możemy śmiało powiedzieć, że założenie sklepu internetowego zalicza się do jednych z lepszych opcji na start działalności.

Zakres naszych usług obejmuje też renowację istniejącego sklepu internetowego jak i również audyt – czyli ekspertyzę, czy aby na pewno wszystko jest ze sklepem internetowym dobrze. Wiele razy obcowaliśmy ze sklepami internetowymi, których właściciele nie byli zadowoleni z ich efektywności, a po naszej wsparciu sklepy zaczęły przynosić dobre zyski. Modernizacja sklepu, wiąże się z projektem nowej szaty wizualnej do obecnie używanego schematu lub wiążę się ze stworzeniem nowego szablonu wraz z szatą graficzną. To trochę jakby tworzyć nowy sklep z tą różnicą, że każdy produkt i każda strona jest dodana i również działają już wszystkie obowiązkowe systemy. Sklep internetowy może również normalnie pracować podczas modernizacji wyglądu, dlatego że uprzednio pracujemy w środowisku próbnym, a potem wprowadzamy to na czynny sklep internetowy. Tak samo jak podczas tworzenia strony internetowej, zanim w ogóle podejmiemy się renowacji wyglądu sklepu internetowego, jesteśmy zobowiązani, aby przeprowadzić rozmowę pod kątem oczekiwań i celów, które ma spełnić nowy wygląd. Później standardowo tworzymy projekty graficzne, które po akceptacji są wdrażane do działania.

Opracowanie sklepu internetowego od podstaw też rozpoczyna się od badania oczekiwań i potrzeb usługobiorcy oraz od ustalenia uogólnionego wyglądu całego przedsięwzięcia. Po ustaleniu wszystkich segmentów tak jak w przypadku tworzenia stron internetowych zaczynamy proces projektowy przechodzący przez segmenty opracowania koncepcji, przygotowania projektu wizerunku, programowania, testowania i ostatecznego wdrożenia po otrzymaniu akceptacji na koniec wszystkich wymienionych etapów. Po sfinalizowaniu wdrożenia usługobiorca dostaje sklep internetowy zapięty na ostatni guzik, gotowy do natychmiastowego zaczęcia pracy, a jeśli klient będzie pracować pierwszy raz z takim systemem to polecamy także usługę szkoleniową z obsługi sklepu internetowego.

Pracujemy na różnych systemach sklepowych, między innymi na: shoper, woocomerce, czy presta shop. Ponadto nie ma żadnych barier, aby to klient samemu zaproponował system, na którym ma być oparty sklep internetowy jeżeli jest już do któregoś przyzwyczajony.

3. Administracja WWW Lubliniec

Posiadanie internetowej strony dla swojej firmy, czy marki własnej to obecnie pewna oczywistość. Niestety, żeby ta mogła pracować prawidłowo powinniśmy się nią dobrze zająć, więc wypada rozsądnie zarządzać witryną internetową, aby działała tak jak trzeba.

Administrowanie stronami internetowymi należy do tych czynności, które zapewniają, że wszystko z pewnością działa tak jak powinna. Sporo właścicieli stron, portali, czy sklepów internetowych ani trochę nie zajmuje się administracją, czy należytym sterowaniem swoimi stronami, a to duży minus, który kosztuje wiele czasu i wysiłku w przypadku, gdy wystąpią różne problemy. Zadanie kierowania stroną polega również na tworzeniu jej treści i modernizowaniu do ciągle biegnących trendów. Przykładem z życia mogą być aktualizacje przeglądarek internetowych, które czasem sprawiają, że strona przestaje się wyświetlać tak jak powinna. Należy na to prawidłowo zareagować i zmodernizować stronę, aby nie straciła swojej pozycji w oczach algorytmów wyszukiwarek, ale żeby mogło być to możliwe potrzebni są odpowiednio wykwalifikowani ludzie i szeroka wiedza.

Aktywna i cyklicznie modernizowana strona internetowa pokazuje także, że biznes, który przedstawia jest działający i stoją za nim ludzie z krwi i kości. Rzeczowo zarządzana strona pomaga też upilnować sporą ilość odwiedzin, dzięki czemu pomaga utrzymać stały napływ klientów zainteresowanych produktami lub usługami, które firma oferuje. Żeby było to wykonalne powinniśmy zatroszczyć się nie tylko o dobre funkcjonowanie strony internetowej od strony funkcji, ale także o dostarczenie na stronę internetową właściwych treści o wysokiej jakości. Poprzez treści mamy tu na myśli zmiany wpisów na firmowego bloga lub umieszczanie ciekawych publikacji, a także pracę nad wysokiej jakości opisami produktów w przypadku sklepów internetowych. W przypadku, gdy chodzi o technologiczne cechy, mamy tu na myśli regularne odświeżanie systemu strony internetowej i terminową obsługę techniczną słowem przykładu dbanie o to, że strona internetowa prezentuje się poprawnie na przeglądarkach po aktualizacjach systemu CMS jak i samych przeglądarek, w tym także zapewnienie poprawnego działania wtyczek zainstalowanych na stronie, które zapewniają różnorakie dodatkowe funkcje.

Bardzo ważne jest również nadzór nad bezpieczeństwem strony internetowej, którą zapewniają wyżej wspomniane aktualizacje samego systemu i wtyczek, jednak do tego należy też dodać dbanie o aktualność wszelkich certyfikatów bezpieczeństwa. Zlekceważenie aspektu bezpieczeństwa strony internetowej może poskutkować pojawieniem się komunikatu mówiącym, iż witryna internetowa jest niezabezpieczona i niebezpieczna. Może nawet dojść do tego, że strona internetowa będzie przywłaszczona przez cyberprzestępców. Z tej przyczyny opłaca się przyznać takie zadania jak zarządzanie stronami internetowymi doświadczonym profesjonalistom.

Administracja WWW

Dzięki nam możesz otrzymać całkowitą obsługę w kwestii administrowania i zarządzania stronami internetowymi. W tym na przykład:

 • Dokonywanie cyklicznych kopii bezpieczeństwa, tzw. back-upów na wypadek konieczności przywrócenia starej wersji strony internetowej w przypadku wystąpienia problemu.
 • Zabezpieczenie strony internetowej przed wirusami i włamaniami.
 • Projektowanie graficzne na potrzeby stron internetowych.
 • Doskonalenie, publikowanie nowych treści na stronę internetową.
 • Aktualizacje systemów zarządzania treścią i systemów sklepowych wraz ze wtyczkami, które gwarantują praktyczne funkcjonalności, a także dbanie o ich prawidłowe działanie.
 • Edycja istniejących treści, opisów produktów, artykułów na stronie internetowej pod kątem poprawności i zgodności z SEO.
 • Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych przez właściwe korygowanie treści, tzw. Content Marketing.

Usług, które możemy zaoferować jest oczywiście jeszcze więcej, jednakże lista jest długa, z tego powodu, że całościowa oferta nie kończy się tylko zarządzaniu w panelu administracyjnym. Apelujemy do kontaktu z nami i przedstawienia, których usług Państwo potrzebują, a my skroimy coś na miarę tych potrzeb.

4. Audyt użyteczności UX Lubliniec

Audyt UX

Doświadczenie użytkownika i użyteczność strony są powszechnie ignorowane, a to doprowadza do tego, że witryna lub sklep internetowy stają się odpychające w użytkowaniu dla internauty. Technicznie w branży nazywa się to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika, na które wpływ ma właśnie ogólnie pojęta użyteczność strony, na którą składają się różne elementy i nawet małe niuanse. Mogłoby się wydawać, że ze stroną internetową lub sklepem internetowym jest wszystko okej, niemniej jednak dopiero jak sprawdzi to profesjonalista, to zaczynają ujawniać się mankamenty. One się nie pojawiają tylko wyłaniają się – to ważne, bo ciągle tam były i nie wytworzyły się na skutek obejrzenia eksperckiego oka. User Experience ma ogromne znaczenie na to, jakie są doświadczenia użytkownika ze stroną i czy stronie uda się np. pobudzić klienta do zakupu.

Niestaranny UX może mieć kluczowy wpływ na to, że strony i sklepy nie wnoszą takich zysków, jakich powinny i są po prostu bezowocne. Owszem – słaba strona lub sklep może działać, klienci się w końcu przyzwyczają zwłaszcza jeśli są zdeterminowani, jednak co mogłoby się wydarzyć, gdyby UX został poprawiony? Z naszego doświadczenia śmiało stwierdzamy, że po działaniu naszych fachowców rezultaty są nieporównywalnie wyższe, a po generalnych zmianach, które również możemy wykonać, nawet martwe witryny zaczynają przynosić efekty.

To niebywałe jak bardzo małe składniki mogą wpływać na produktywność każdej witryny internetowej lub sklepu i jak sporą ilość czasu mogą zaoszczędzić zakładając, że są opracowane w prawidłowy sposób. Coś, co może się wydawać najzupełniej w świecie oczywiste dla właściciela strony lub sklepu internetowego niekoniecznie musi takie być dla odwiedzających witrynę. Nieraz spotykaliśmy się z sytuacjami, w których niby zauważalna na samej górze opcja nie była zauważana przez klientów. Czym mogłoby to być spowodowane? Złym rozmieszczeniem, błędnym rozmiarem lub nawet niekorzystnym kolorem, który w przypadku danej funkcji może być przez odbiorcę ignorowany z powodu przyzwyczajenia z przeglądania innych, dokładniej zoptymalizowanych stron internetowych. Między innymi nad takimi detalami pracują nasi wieloletni pracownicy od UX.

Kiedy rozpoczynamy pracę nad aspektami User Experience (UX) danego serwisu internetowego lub sklepu internetowego, musimy na początku wykonać wywiad z naszym klientem, do którego dana strona internetowa należy. Powinniśmy dowiedzieć się jakie zadania ma realizować dane rozwiązanie, tak żebyśmy mogli zrobić UX danej strony pod względem odpowiedniego profilu użyteczności. Odmienne potrzeby wykazuje użytkownik będący konsumentem, czyli klientem typu B2C, a inne potrzeby będzie miał użytkownik będący przedsiębiorcą, czyli firmą, klientem typu B2B. Pomimo że różnice pomiędzy tymi dwoma rodzajami użytkowników są dość drobne to jest kilka różnic dość ważnych, które należy poznać podczas planowania UX – potrafimy także wykonać oddzielnie UX dla obu z tych konsumentów i będzie on przydzielany z wykorzystaniem np. opcji, którą klient wybrał przy rejestracji użytkownika.

Wprawdzie nie jest to dla wszystkich tak oczywiste jak dla nas to powinno się wiedzieć, że UX nie jest nie ogranicza się tylko do danej strony internetowej i też nie jest tylko i wyłącznie tożsamy z UI (User Interface). Prawda, to tutaj użytkownik spędza znaczną część swojego czasu w trakcie zapoznawania się z marką lub produktem, natomiast ta podróż ma początek już w korzystania z wyszukiwarki Google, ponadto w korespondencji e-mailowej, którą dany konsument nabywa od firmy – mają w tym swój udział dopasowane reklamy. Pamiętajmy, że UX to User Experience, czyli doświadczenie użytkownika w związku z korzystaniem z danego produktu lub usługi – możemy się nawet pokusić o rozciągnięcie funkcjonowania tego pojęcia na infolinie, gdyż i tam klient styka się z danym produktem, marką lub usługą i kreuje swoje doświadczenie za pomocą przeżyć, których doznał. Możemy nawet wysunąć takie stwierdzenie, że automatyczne boty na dziale informacji telefonicznej są jednym z najgorszych doświadczeń klienta.

Jak widać, płaszczyzna, jaką jest UX jest dość duża, rzec by można, że nawet interdyscyplinarna, więc żeby dobrze zaprojektować odpowiednie doświadczenie użytkownika lub też skontrolować, czy wszystko jest w porządku, powinno się posiadać fachowe umiejętności oraz długą praktykę – taką jak nasi eksperci od UX, którzy prócz tego dysponują specjalistycznymi narzędziami analitycznymi, które wspomagają nasze działania audytorskie. Rezultatem tych działań jest powiększona użyteczność oraz poprawienie odbioru interakcji z produktem, co wyraziście przekłada się na zwiększoną konwersję i przychody.

5. Rozwiązywanie problemów Lubliniec

Kłopoty z rozmaitymi systemami informatycznymi mogą być prawdziwą mordęgą. System informatyczny brzmi dość zagadkowo, lecz do tego zalicza się także klasyczna strona internetowa, lub aplikacja, a także programy, które mamy na komputerach i z nich korzystamy. Nasza oferta działania obejmuje strony internetowe, sklepy internetowe, systemy do zarządzania treścią i rzeczy z podobnych dziedzin opierające się o sieć internetową, dlatego z wykorzystaniem naszego długiego doświadczenia umiemy pomóc usunąć problemy występujące w tym właśnie zakresie działania. Niekiedy można powiedzieć, że już są od tego ludzie. Przykładowo pomoc serwisowa, która opiekuje się konkretnym rozwiązaniem|pilnuje konkretnego systemu – patrz systemy sklepów internetowych i pomoc techniczna gwarantowana przez producenta rozwiązania. Mimo wszystko należy tu powiedzieć, że nasz kontakt z pomocą techniczną może być inna niż kontakt klienta, który nie zna oprogramowania sklepu internetowego – nam może być po prostu prościej dojść do porozumienia z obsługą techniczną, a w rezultacie zaoszczędzimy czas naszego klienta. Zaoszczędzimy czas naszego klienta nie tylko z tego powodu, że prościej będzie nam się zrozumieć z ludźmi z naszej branży, ale także, ponieważ nasz klient nie będzie zmuszony tracić czasu na infolinii lub czacie na odpowiedź konsultanta, gdyż zrobimy to sami. Podobnych analogii można użyć w różnorakich innych sytuacjach.

Ogólnodostępność i prostota obsługi systemów sklepowych, czy do zarządzania treścią lub stron internetowych, sprawia, że prawie każdy z pewną elementarną wiedzą lub tutorialem wyszukanym w internecie jest w stanie włączyć sobie takie rozwiązanie. Pomimo to w przypadku wystąpienia trudności, tych banalnych i tych szczegółowych, tutaj już niezbędne jest doświadczenie zawodowe odnośnie tego jak musimy w takiej sytuacji postępować. Masowo dzieją się sytuacje, że świeżak – początkujący użytkownik – może nie wiedzieć, w jaki sposób połączyć się z obsługą techniczną albo w jak wyszukać rozwiązania w internecie, dlatego że zwyczajnie nie posiada w tej materii cennego doświadczenia, a jego zdobycie wiąże się z niemałym wydatkiem czasu i nie zawsze kończy się sukcesem. Znalezienie w internecie rozwiązania problemu technicznego ze sklepem lub stroną internetową to jedno, natomiast jego wdrożenie to drugie.

Gdy rozwiązanie komplikacji wiąże się z pracami programistycznymi to duża ilość ludzi może już czuć się dość zrezygnowana i skapitulować na starcie. Nawet gdyby udało się wprowadzić takową zmianę  to może ona nie działać i tutaj już konieczna jest bardziej wnikliwe zbadanie problemu z użyciem fachowych przyrządów. To jest oczywiście tylko jeden z możliwych problemów, które mogą nastąpić i które są zazwyczaj bardziej zagmatwane niż mogłoby się wydawać.

Nasza firma oferuje kompleksowe podejście do rozwiązywania problemów w zakresie, w którym sami pracujemy. Mamy tu na myśli między innymi:

 • ogólne rozwiązywanie problemów z użytkowaniem sklepu i stron internetowych, helpdesk, szkolenia z użytkowania
 • rozwiązywanie problemów ze sklepami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów programistycznych w obszarze stron internetowych i sklepów internetowych
 • rozwiązywanie problemów z funkcjonowaniem poczty e-mail
 • rozwiązywanie problemów z serwerami hostingującymi
 • rozwiązywanie problemów ze stronami internetowymi
 • rozwiązywanie problemów z systemami zarządzania treścią CMS
 • rozwiązywanie problemów z serwerami poczty e-mail

To tylko kilka przykładów. Możemy to oczywiście dalej rozbić, dla przykładu zakres pomocy przy sklepie internetowym ujmuje w sobie uporanie się z problemami technicznymi, weryfikowanie komplikacji z produktami, czy systemem obsługi zamówień. Całość zależy od każdego przypadku z osobna i tego, z czym klient naprawdę ma problem, tym samym stawiamy na merytoryczny wywiad, by odnaleźć, gdzie leży kłopot.

Naszą ofertę pomocy rozwiązywania trudności ze sklepami i stronami internetowymi można też zakupić w formie abonamentowej – w tym celu najlepiej zapytać nas o całościową wycenę takiego trybu współpracy.

Nasz dział IT poradzi sobie z każdym zadaniem

Potrzebujesz sprawnej pomocy informatycznej dla Twojego rozwiązania? Trafiłeś w idealne miejsce, ponieważ Nasi informatycy to jedni z najlepszych! Są w stanie pom

Potrzebujesz szybkiej pomocy informatycznej dla Twojego projektu? Trafiłeś w prawidłowe miejsce, ponieważ nasi informatycy nie mają sobie równych! Pomogą Ci w każdym problemie i urzeczywistnią praktycznie każdy pomysł.

óc Ci w każdym problemie i zakodować niemal każdy pomysł.

Pozycjonowanie

Jeżeli mamy już treści w internecie, to należy zadbać, aby zobaczyło je jak najwięcej osób. Rodzaj tego typu działań określamy pozycjonowaniem. Jest to działanie długookresowe, które wymaga włożenia sporego wysiłku i pracy, mimo to jego owoce są na tyle zadowalające, że trzeba o to się troszczyć.

1. Pozycjonowanie sklepów internetowych Lubliniec

Dysponując sklepem internetowym musimy zatroszczyć się o jego czytelną budowę oraz jak najprostszą obsługę, ale to nie wszystko!

Trzeba również zadbać o asortyment? Prawda, ale to dalej nie wszystko. Naukowcy zbadali, że użytkownicy wykorzystują wyszukiwarki internetowe do znalezienia interesującego ich towaru, aż 60% klika w pierwszą wyświetlaną pozycję – ponadto duża większość użytkowników ogląda tylko dwie pierwsze strony wyników wyszukiwania. Te dane realnie wykazują w którym miejscu sklep internetowy powinien znajdować swoich klientów.

Masz już wiedzę, że aby biznes internetowy się udał, musi on być przede wszystkim widoczny. Wyborna witryna sklepu internetowego nie zadziała jeśli nikt jej nie wyświetli! Dlatego tak decydująca jest jak najlepsza lokalizacja sklepu internetowego w organicznych wynikach wyszukiwania – jest to jedna z najważniejszych miar sukcesu sklepów internetowych. Z tego samego względu pozycjonowanie organiczne jest jedną z najbardziej miarodajnych metod reklamy w internecie, albowiem im więcej użytkowników zobaczy Twój sklep internetowy na pierwotnej stronie wyszukiwania Google, tym więcej uzyskasz wejść i więcej klientów zbada twój sklep.

Pozycjonowanie sklepów internetowych

Na wysokie miejsce organiczne w wyszukiwarce wpływa masa wieloaspektowych czynników, jednym z takich czynników jest prędkość wczytywania się witryny internetowej. Badania wykazały, że niecałe 50% użytkowników rezygnuje z wejścia do sklepu internetowego, kiedy czas wczytywania trwa dłużej niż 5 sekund? W trakcie pozycjonowania organicznego sklepu internetowego poddajemy analizie mnóstwo aspektów jego funkcjonowania w tym również czas ładowania. Frazy kluczowe są cenne w pozycjonowaniu organicznym, mimo wszystko, bez sprawnie działającego i dobrze udoskonalonego sklepu mogą nie wystarczyć, tak samo jak arcypiękny sklep nie wystarczy jeśli go nikt nie zobaczy.

2. Pozycjonowanie stron WWW Lubliniec

Prawie 97% użytkowników internetu korzysta z wyszukiwarki Google do znalezienia interesujących ich wiedzy, produktów, czy usług. Duży odsetek z tych użytkowników nie dochodzi do wyników znajdujących się dalej niż druga strona wyników wyszukiwania.

Wskazuje to na to, że rozporządzając nieprzygotowaną w odniesieniu do SEO stronę, na której eksponujesz cenne informacje lub sprzedajesz swoje produkty, czy też usługi, nie masz możliwości na zauważenie przez większą ilość ludzi, ponieważ Twoja strona pojawia się poza zakresem przeglądanych przez nich wyników wyszukiwania. Przede wszystkim oglądaną stroną organicznych wyników wyszukiwania w Google jest pierwsza strona, a ponad połowa interesantów przegląda zaledwie 5 pierwszych wyświetlonych linków. Nie przejmując się o jak najwyższą pozycję wyszukiwania organicznego i wychodząc z TOP 10 wyników wyszukiwania ruch użytkowników na stronie zostaje znacznie się zmniejsza, a benefity wywodzące się z dużej aktywności na stronie także zostają znacznie zmniejszone.

Wskazane jest zainwestować w efektywne pozycjonowanie organiczne, ponieważ jest to inwestycja, która przynosi efekt długofalowy gdy jest dobrze stworzona. Odwrotnie do wynik pozycjonowania organicznego utrzymuje się znacznie dłużej, lecz jednocześnie nie jest on natychmiastowy. Google Ads może okazać się prostszym rozwiązaniem, lecz jego dużą wadą jest fakt, że kiedy wyłączymy Google Ads, linki sponsorowane zwyczajnie przestają się wyświetlać. Dodatkowo należy wiedzieć, że kampanie Google Ads też prawdopodobnie będą działać znacznie lepiej jeżeli strona, do której są odnośnikami jest dobrze wypozycjonowana i zoptymalizowana pod kątem SEO. Pozycjonowanie organiczne powiększa świadomość i zaufanie do danej strony, a odbiorcy chętniej klikają linki sponsorowane z witryn, które już kiedyś widzieli. Bez względu na to, z której strony spojrzeć, inwestycja w efektywne pozycjonowanie organiczne jest za każdym razem opłacalna!

3. Audyty SEO Lubliniec

Search Engine Optimization w skrócie SEO, czyli proces optymalizacji strony internetowej pod względem wyszukiwarek internetowych, jest również częścią kompleksowych działań pozycjonerskich. Audyt SEO dostarcza szczegółowych informacji o jakości strony internetowej i jej przystosowaniu do pokazywania w wyszukiwarkach.

SEO jest istotną częścią procesu pozycjonowania, bez którego pozostałe metody pozycjonujące mogą nie odnieść pożądanego skutku. W zasadzie pozycjonowanie powinno wszcząć się właśnie od optymalizacji strony dotyczącej wyszukiwania lub właśnie przeanalizowania wspomnianej optymalizacji, o ile w ogóle została kiedyś zrobiona. Audyt SEO pozwala zauważyć błędy i trudności pojawiające się na stronie internetowej, a tym samym podkreśla części, które wymagają poprawy. W naszej analizie bierzemy pod uwagę między innymi czynniki zewnętrzne i wewnętrzne oraz aspekty techniczne strony.

Aspekty techniczne to rozplanowanie samej strony internetowej i jej wpasowanie do indeksowania przez roboty Google. Sprawdzamy sam kod strony a ponadto tagi na niej zamieszczone, a także efektywną implementację wtyczek analitycznych, czy obciążenie zasobami. To oczywiście nie wszystko, ale pozwala to stworzyć sobie ocenę na tą część analizy. Dla przykładu, gdy strona posiada zainstalowany panel Google Analytics, a informacje w panelu zaczęły prezentować się w dziwny sposób to prawdopodobnie wystąpiła jakaś komplikacja z integracją. Podobnie jest jeżeli strona dziwnie spowalnia i długi czas się ładuje, co również ma duży wpływ na pozycję w wyszukiwarkach.

Badanie czynników wewnętrznych bazuje na ocenie treści wyświetlanych na witrynie internetowej – sprawdzamy, czy treść jest porządna pod względem technicznym, oraz czy jest powiązana merytorycznie z działalnością strony, a poza tym czy wystarczająco duże nasycenie strony internetowej wysokiej jakości treścią powiązaną z profilem działalności. Przez czynniki zewnętrzne mówimy między innymi o weryfikacji puli linków odsyłających do witryny, tego czy w ogóle są prawidłowe i jaka jest ich wartość. To także przyjrzenie się treściom odsyłającym do witryny, jak też porównanie widoczności na tle konkurencji.

Finalne ramy analizy SEO możemy określić indywidualnie w konsultacji z naszymi specjalistami. Mamy świadomość, że nie każdy serwis może wymagać audytu całościowego, a np. tylko zbadania poszczególnych elementów.

Chcesz pojawiać się wyżej w wynikach wyszukiwania?

Nic trudnego! Nasz dział zajmujący się pozycjonowaniem oraz kampaniami marketingowymi w internecie to jedni z najlepszych fachowców od działania aktualnych wyszukiwarek w sieci. Dużo rozwiązań klientów trafia na pierwsze wyniki wyszukiwania dzięki naszym efektywnym rozwiązaniom. 

Marketing treści

1. Marketing treści Lubliniec

Content Marketing, czyli prościej mówiąc Marketing Treści. Jest to wyjątkowego rodzaju strategia w marketingu, gdzie stawiamy na przekazywanie użytkownikom wysokiej klasy i angażujących treści, dzięki którym kreujemy relację, a dalej zdobywamy zaufanie wraz z lojalnym i stałym klientem. Jest to droga długookresowa, przynosząca doskonałe efekty pod warunkiem poprawnego jej zastosowania.

Definicja Content Marketingu siłą rzeczy jest zagadnieniem dość obszernym przez wzgląd na to, iż projektowanie treści nie ogranicza się wyłącznie do jednego nośnika, czy do jednego rodzaju. Nie musi to być jedynie tekst, nie musi to być jedynie nagranie, nie musi to być wyłącznie tutorial – może to być wszystko w jednym lub osobno. W marketingu treści ważna jest też cykliczność dlatego opłaca się takie zadanie przekazać odpowiednim ludziom. Materiały można oczywiście|Oczywiście treści można robić samemu, lecz jest to żmudna praca, a sama strategia jest długookresowa, dlatego też korzystniej jest przekazać to do specjalistów.

Mnóstwo firm zetknęła się już z pewną metodą marketingu treści i być może nieświadomie sama go tworzy. Mówimy tutaj o firmowym blogu, który jest dobrym przykładem jeśli mówimy o content marketing. Firmowy blog to już podwalina wielu firmowych stron, ale sam blog to nie wszystko, trzeba go jeszcze zapełnić wartościową treścią, a z tym jest znacznie ciężej, dlatego że znaczna część firmowych blogów zostaje wygaszona i pozostawiona tylko z paroma pierwszymi artykułami. Niestety content marketing w takiej realizacji z reguły nie działa lub działa bardzo niemiarodajnie. Dlatego też lepszym rozwiązaniem jest ofiarowanie marketingu treści w nasze ręce.

Company blog

Zyski z tego rozwiązania to nie tylko regularność jeśli chodzi o konstruowanie i umieszczanie treści, ale też nasze okiełznanie używanych kanałów dystrybucji i form, w jakich treści można produkować, a te nie sprowadzają się tylko do bloga.

2. Artykuły sponsorowane Lubliniec

Artykuły sponsorowane to rodzaj treści przygotowywanej na zlecenie, która później zamieszczana jest w medium (portalu, serwisie internetowym) z odpowiednią ilością ruchu internetowego, aby w ogóle móc oferować usługę zamieszczenia takiego artykułu. W takim artykule zostaje oczywiście umieszczona wzmianka o zleceniodawcy jednakże jego treść musi być interesująca i pomocna dla czytelnika – artykuł będący tylko chamską reklamą nie ma racji bytu.

Gdy artykuł sponsorowany nie zaciekawia treścią, a czas spędzony przez odbiorcę na jego czytaniu jest zbyt mały to wartość takiego artykułu jest nijaka – można nawet stwierdzić, że szkodzi zleceniodawcy. Wobec tego trzeba selektywnie dobierać ludzi, którzy takie artykuły kreują i równie uważnie powinno się wybierać portale, na których zostaną one opublikowane, gdyż jest to także część działań SEO. Przyzwyczailiśmy się prychać z kwaśną miną na dźwięk słów artykuł sponsorowany, ponieważ odnosimy wrażenie, że taka treść nie wniesie niczego wartościowego i oczywiście można zauważyć takie artykuły sponsorowane, które naprawdę nie są warte naszej uwagi i czasu. Szkopuł w tym, że wartościowy artykuł sponsorowany oferuje przede wszystkim ciekawą treść i wiedzę, a dopiero w kolejnym etapie przedstawia reklamę.

Jakie w takim razie są plusy dla zleceniodawcy skoro reklama zdaje się być druga w kolejności? Chodzi o to, że ciekawa i przydatna treść sama przykuwa dużą ilość czytelników, a ci siłą rzeczy rozpatrzą zamieszczoną w artykule reklamę jeśli koresponduje ona z tematyką wpisu. Dla przykładu artykuł sponsorowany o interwałach wymiany oleju i z poradnikiem jego wymiany może mieć zaprezentowaną reklamę olejów silnikowych i filtrów olejowych – jest to prawidłowe połączenie, które dostarcza cennych informacji na dany temat razem z informacjami, gdzie można nabyć przydatne materiały eksploatacyjne. Odpowiednio skomponowane artykuły sponsorowane dostarczają interesantom przydatnych informacji, a zleceniodawcy przynoszą dalekosiężne benefity.

3. Blog firmowy Lubliniec

Blog firmowy jest narzędziem pozwalającym na konstruowanie wizerunku specjalisty w swoim fachu. Wskutek publikowania interesantom ciekawych treści wzmacniasz swój zasięg w internecie, a jednocześnie możesz zyskać nowych lojalnych i regularnych klientów.

Kreowanie cennego bloga firmowego jest zadaniem trudnym, ale też opłacalnym. Nie we wszystkich specjalizacjach można prowadzić systematycznie aktualizowanego bloga, ponieważ czasami zwyczajnie wszystkie tematy zostaną wyczerpane. Mimo to zawsze warto firmowego bloga mieć i zapełnić go cenną treścią, dlatego że z reguły w przypadku dużego procentu biznesów całkiem możliwe jest pokazanie klientom i czytelnikom praktycznych informacji i poradników, które mogą przekonać czytelników do skorzystania z oferty danej firmy.

Czasami niemożliwe jest regularne aktualizowanie bloga z powodu wyczerpania danego tematu, ale w takim przypadku najlepszą opcją jest zaprojektowanie bloga na podobieństwo przydatnego podręcznika wiedzy związanej z daną dziedziną. Wtedy robimy nieustannie świeżą i praktyczną treść niezależną od dynamiki danej dziedziny. W taki sposób odpowiadamy na zawsze aktualne pytania klientów i wprowadzamy bezcenny ruch na swoją stronę internetową. Dzięki temu możliwe staje się też pokazanie swojego biznesu większemu gronu odbiorców, w którym mogą znaleźć się nowi konsumenci.

Przed rozpoczęciem budowania firmowego bloga, powinniśmy zastanowić się nad jego formą, gdyż jest kilka opcji. W każdej z nich dostarczamy ciekawą treść, ale jak już wspomnieliśmy, czasami łatwiej jest utworzyć kompendium wiedzy, a niekiedy – jeśli charakter biznesu pozwala – można prowadzić bloga bardziej dynamicznie. Istotne jest, by nie tworzyć bloga na siłę i bez odpowiedniej wiedzy, ponieważ można uzyskać efekt odwrotny. W takiej sytuacji najlepiej będzie dać to zadanie wieloletnim ekspertom.

4. Poradniki Lubliniec

Poradniki są następnym okazem marketingu treści. Mogą sprawnie istnieć jako część firmowego bloga, jednakże poradniki można także sformować w ciekawą encyklopedię wiedzy. Dzięki poradnikom możliwe jest kształcenie odbiorców i potencjalnych konsumentów w obrębie ich interesującym lub w zakresie stricte skojarzonym z naszą specjalizacją.

Poradnik uchyla czytelnikowi kawałek tajemnicy z profesjonalnej wiedzy z danego tematu. Można oczywiście również poruszyć cały temat w serii poradników. Czy to czasem nie sprawi, że ewentualny klient zrobi wszystko sam? Jest taka możliwość, jednakże należy pamiętać o istotnych czynnikach, jakimi są czas i praktyka, oraz odpowiednie narzędzia. Można skonstruować poradnik na temat tego jak skomponować np. swoje perfumy. Zawarte tam informacje dotrą do hobbystów, którzy wytworzą cenny ruch, a w efekcie dotrzesz także do zainteresowanych personalizowanymi kompozycjami, ale bez czasu i doświadczenia, żeby się tym zająć – to właśnie będzie potencjalny kontrahent. Scenariusze są bardzo różne. Chodzi o to, że warto dzielić się wiedzą, aby zaprezentować, że naprawdę ją mamy. 

Należy pamiętać, że wiedzę ekspercką wraz z biegłością buduje się przez długie lata. Sam też kiedyś poszukiwałeś wiedzy w swojej branży i nie od razu stałeś się ekspertem, i właśnie w tym rzecz – udostępnienie części wiedzy żółtodziobom nie zrobi z nich ekspertów, a pokaże, że znasz się na rzeczy i zasugeruje odbiorcom, iż opłaca się skorzystać z Twojej oferty.

Wykonanie poradnika to oprócz tego najlepsza okazja, aby opublikować jeszcze więcej interesujących treści dla swoich konsumentów, czy też po prostu użytkowników internetu, którzy są potencjalnymi konsumentami. Interesujące treści ściągają na stronę większy ruch i usprawniają SEO strony, dlatego też opłaca się nad nimi pracować na każdy dostępny sposób. Prędzej czy później, inwestycja w pomocne dla kontrahentów rady zaprocentuje powiększeniem dochodów wszelkiego biznesu.

5. Opisy produktowe Lubliniec

Opisy produktowe są wysoce istotne dla dziedziny e-commerce, czyli w głównej mierze sklepów internetowych. Efektywnie scharakteryzowany produkt potrafi kupić klienta. Jeśli klient nie znajdzie interesujących go informacji w opisie produktu to szuka na innej stronie. 

Opis produktu przekazuje klientowi to, co powinien znać, zanim dokona zakupu. Jeśli opis jest nierzetelny i skąpy to konsument może przejść do innego sklepu. Jest tak, dlatego że prawidłowy opis także buduje zaufanie interesanta. Opis produktu ma również wkład na wyniki pozycjonowania, jako iż każdy produkt i jego opis może być świetnym źródłem słów kluczowych i cennej treści. Jeżeli ograniczymy się tylko do danych technicznych to w niektórych przypadkach będzie to wystarczająca informacja, lecz zawsze warto krótko, ale treściwie opisać dany produkt – z czego jest wykonany, jakie jest jego zastosowanie, dla kogo będzie przydatny. Są to proste rzeczy, ale często są zadziwiająco skuteczne. 

Dla przykładu, sprzedając zwykłe krzesła, możesz sporządzić spis danych technicznych i na tym skończyć. Niewykluczone, że będą zainteresowani. Aczkolwiek jeżeli wysilisz się bardziej i opiszesz dokładniej, z czego jest zrobione oraz w jaki sposób jest złożone to przedstawisz potencjalnym klientom cenną wiedzę, choćby o trwałości swojego produktu. Jeżeli przedstawisz też sugestię zastosowania, że przykładowo sprawdzi się świetnie do biura lub szkoły to zaobserwujesz powiększenie zainteresowania wśród właśnie tych kupujących. Czemu? Dlatego, że klienci mogą wyszukiwać produkty wpisując konkretne hasła, np. mocne krzesło do biura. Jeżeli nie opiszesz takiego przykładu wykorzystania to konsument zainteresowany kupnem krzesła do biura może nie trafić na twoją stronę.

6. Kanał YouTube Lubliniec

Wykorzystanie YouTube do marketingu treści to bardzo interesujące narzędzie i nieco różniące się od treści pisanych. Wymaga także większej ilości pracy, lecz dobrze wykorzystane jest w stanie wywołać większe zaangażowanie niż treści pisane. Czy to znaczy, że z treści pisanych powinniśmy zrezygnować? Absolutnie nie. Najlepiej będzie połączyć oba typy treści.

Przez połączenie obu typów mamy tu na myśli równoczesne prowadzenie firmowego bloga i vloga. Profesjonalne wpisy, do których zamieścimy też materiał wideo osiągają nowy poziom zaangażowania. W dodatku jeśli film wideo traktuje o tym samym co tekst wpisu blogowego to celujemy do dwóch różnych odbiorców – jedni wolą czytać, drudzy wolą obejrzeć filmik. Jest jeszcze grupa odbiorców, która wolałaby tylko słuchać i dla nich najlepsze są podcasty. To jakim odbiorcą jest się w danej sytuacji może zależeć od sytuacji, więc warto tworzyć treści poprzez wszystkie popularne media.

Kanał YouTube daje szczególne możliwości nawiązania kontaktu z ludźmi, którzy mogą stać się twoimi klientami. Nie muszą, jednakże mogą i powinniśmy o tym pamiętać, ponieważ jeżeli w materiałach wideo przeholujemy z reklamą i stanie się ona napastliwa to osiągniemy efekt odwrotny do planowanego. Celem jest opublikowanie odbiorcom przydatnych materiałów i pomocnych treści, które nie są przekazywane na siłę, bo tak trzeba. Perfekcyjnie jest jeśli w dzieleniu się przydatnymi treściami widoczna jest także pasja do swojego zajęcia – w takim przypadku wszystko wychodzi naturalnie i nie jest wymuszone.

Należy pamiętać, że YouTube to dość konkurencyjne środowisko i wchodząc tam powinniśmy dostarczać wysokiej klasy filmiki, a także zadbać o ich regularne pojawianie się. Dlatego też warto mieć zaplanowaną dobrą strategię i sukcesywnie ją dopełniać.

Myślisz, że nie potrzebujesz Content Marketingu?

Jesteś w błędzie! Jeżeli zadbasz o wydajny marketing treści to twoja witryna czy sklep, będzie pokazywała się bardzo wysoko w wynikach organicznych co skutkuje zwiększeniem sprzedaży w okresie długofalowym bez żadnych kosztów!

Systemy wystawiennicze

Systemy wystawiennicze są bardzo ważne, jeżeli chcemy przedstawić naszą markę na targach, eventach, czy występach publicznych, ale nie tylko. W celu uproszczenia wyboru systemów wystawienniczych i uzupełnienia luki na rynku powstała nasza marka RETIO.

1. Ścianki reklamowe Lubliniec

Ścianki reklamowe to systemy reklamowe wykorzystywane przede wszystkim na różnorodnego rodzaju konferencjach oraz targach branżowych. Prosto rzecz ujmując, jest to stelaż – czyli metalowa konstrukcja – na której umieszczamy grafikę, jaka może być stworzona na materiale tekstylnym bądź także na panelach PVC. W zależności od systemu materiał z grafiką można na ściankę naciągnąć lub przytwierdzić, wszystkie te rozwiązania mają niewątpliwie swoje atrybuty i wady. Systemy ścianek reklamowych stosowane są przez bardzo różne marki, z równie rozmaitych branż. Ściankę można umieścić w hotelowej recepcji, na konferencji prasowej, albo chociażby na korytarzu urzędu miasta. Dobrym rozwiązaniem jest też wymiana grafiki na materiał w kolorze zielonym, z czego dostaniemy tzw. Green Screen. Taki zielony ekran jest pomocny w trakcie filmowania materiałów wideo, w których podczas późniejszej obróbki zielone tło jest przekształcane na inne przy pomocy programów komputerowych i jest tak samo przydatne podczas robienia zdjęć fotograficznych.

Niemniej jednak najważniejszą funkcją ścianek reklamowych jest, jak sama nazwa wskazuje – funkcja reklamowa, czyli również promocyjna lub prezentacyjna. Ścianki reklamowe można mieszać z trybunkami bądź ladami promocyjnymi robiąc w ten sposób stoiska promocyjne. Wymiary ścianek reklamowych rozpoczynają się już od około 240 cm szerokości, więc decydując się na zakup takiego systemu reklamowego można stosunkowo małym kosztem uzyskać profesjonalne stanowisko promocyjne. Ścianki reklamowe istnieją także w wariantach dwustronnych, więc w konkretnych przypadkach można przygotować podwójne stoisko. Poza funkcją promocyjną w kontekście komercyjnym ścianki reklamowe mogą też służyć jako ścianki prezentacyjne lub jako tło do robienia zdjęć. Spośród takich rozwiązań chętnie korzystają urzędy, szkoły, bądź uniwersytety w przypadku organizowania różnorodnego rodzaju wydarzeń jak dni miasta, wydarzenia sportowe lub społeczne.

Od wielu lat dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości ścianki reklamowe oraz doradzamy, co świetnie sprawdzi się w konkretnym zadaniu. Czasem ścianka nie jest potrzebna, a czasem jest to najlepsze z możliwych rozwiązań. Wykonaliśmy już tysiące ścianek oraz posiadamy szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza firma jest ceniona ze względu na swoją kompleksową ofertę sprzedaży ścianek reklamowych, a także jakość produktów i gwarancję, którą dajemy na nasze systemy wystawiennicze. Klienci zamawiający u nas ścianki reklamowe mogą polegać na ich kompleksowe wykonanie do A do Z. To znaczy, iż jesteśmy w stanie zrobić projekt graficzny takiej ścianki, a następnie zrobić wydruk i dostarczyć pasującą konstrukcję, na której zostanie umieszczony wykonany wydruk. Jeżeli takie jest wymaganie naszego klienta to możemy też dać osobne składowe tego systemu, tj. osobno można zamówić projekt graficzny, osobno można zamówić wydruk oraz osobno można zamówić również konstrukcję ścianki reklamowej, a także różne akcesoria do nich przeznaczone. Można te składowe też łączyć, czyli np. nowy projekt z wydrukiem, a konstrukcja zostaje ta sama, nowa konstrukcja zaadaptowana do starego wydruku i tak dalej.

W naszej ofercie ścianek reklamowych posiadamy również ogromny wybór jeśli chodzi o rodzaj ścianek reklamowych. Wyróżniamy nieskomplikowane ścianki tekstylne, ścianki reklamowe Pop-Up, ścianki Hop-Up, a również magnetyczne rozwiązania modułowe. Z tych ostatnich można stworzyć dość rozbudowane stoiska, a także ciekawe konstrukcje graficzne. Należy zauważyć, iż ścianki reklamowe to systemy ekspozycyjne przeznaczone do użytku wewnętrznego i nie zaleca się wykorzystywania ich w plenerze. Wszelkie przypadki wykorzystania ścianki reklamowej w plenerze zalecamy rozpatrzeć we własnym zakresie, gdyż teoretycznie przy ładnej pogodzie i na stabilnej powierzchni można by taką ściankę ustawić, jednak tak jak było wspomniane – system nie jest do tego przeznaczony. Można oczywiście wykorzystać ściankę reklamową w połączeniu z namiotem reklamowym – również znajdującym się w naszej ofercie – który osłoni ściankę przed wiatrem i złymi warunkami atmosferycznymi.

2. Flagi reklamowe Lubliniec

Flaga reklamowa jest systemem reklamowym, jaki jest stosunkowo niepozorny, jednak ma swój niewątpliwy udział w profesjonalnej prezentacji marki. Flaga reklamowa może przybrać formę tzw. windera lub beach flag, lub wysokiego masztu, który będzie już widoczny z większej odległości. Małe flagi reklamowe można dostrzec w marketach, bankach, nawet w urzędach i na różnych wydarzeniach społecznych, miejskich i kulturalnych – w skrócie praktycznie wszędzie. Prosto rzecz ujmując, flaga reklamowa to materiał rozpięty na elastycznym maszcie w kształcie najczęściej skrzydła albo pióra. Jest to dość tania oraz skuteczna forma reklamowa, jest także kompaktowa również mobilna, można ją zamontować wszędzie oraz szybko przemieścić. Z tego też powodu flagi reklamowe są ochoczo wybierane poprzez faktycznie sporą liczbę naszych klientów, gdyż flaga reklamowa jest po prostu rozwiązaniem bardzo wszechstronnym oraz o różnorodnym zastosowaniu, a to nie kończy się wyłącznie na funkcjach reklamowych. Mamy tutaj na myśli to, iż o tym, jaką funkcję pełni decyduje to co postanowimy umieścić na maszcie, to też czasem lepiej posługiwać się terminem flagi z własnym wydrukiem. Jeżeli na fladze umieścimy informacje o promocjach, czy jakiś produkt to będzie to flaga reklamowa. Jeśli na fladze umieścimy tylko nazwę firmy to może to już być flaga firmowa. Jeżeli zaś umieścimy na fladze symbole narodowe albo też symbole miasta, albo gminy to będzie to flaga narodowa, reprezentacyjna.

Jak już wspomnieliśmy, flagi mogą być instalowane na masztach elastycznych i wówczas mówimy o nich winder albo beach flag. Jednak oprócz masztów elastycznych istnieją również maszty bardziej tradycyjne sięgające wysokością ponad 8 metrów. Tego gatunku flagi są już znacznie mniej mobilne, ze względu na to, iż maszt jest osadzony na trwałe w jednym miejscu. Ich niewątpliwą zaletą jest widoczność z wielkiej odległości. Takie maszty można napotkać często przed wielkimi firmami lub instytucjami, można je zauważyć przed salonami samochodowymi, przed szpitalem, bądź przed urzędem miasta. Na tego typu masztach są także częściej umieszczane flagi narodowe oraz inne flagi pełniące funkcje reprezentacyjne.

Flagi reklamowe znajdujące się w naszej ofercie zrobione są z najwyższej jakości materiałów. W przypadku winderów oferujemy maszty wyprodukowane z włókna szklanego, zaś w przypadku flag tradycyjnych będą to maszty aluminiowe lub kompozytowe do wyboru. Samą flagę zawieszaną na maszcie wykonujemy z wysokiej jakości materiału flagowego, przeważnie jest to materiał poliester 110 g/m² zapewniający optymalną wytrzymałość zawieszonej flagi. Wykorzystywana technika wydruku flagi utrzymuje najwyższą jakość, a także dużą intensywność barw, dzięki czemu gotowy produkt wygląda bardzo profesjonalnie. Należy wspomnieć, iż flaga oraz maszt to osobne elementy, które można wymieniać jeżeli ulegną zepsuciu bądź gdy akurat zajdzie potrzeba zaktualizowania samej flagi, czyli nadruku na materiale flagowym. Dzięki takiej możliwości można również zaopatrzyć się we flagi reklamowe na każdą okazję, tj. kupić jeden zestaw masztów i kilka zestawów flag, jakie będą cyklicznie zmieniane.

Do flag typu winder należy także dobrać odpowiednią podstawę w zależności od tego, w jakiej przestrzeni i w jakich warunkach będzie stosowana flaga reklamowa. W przypadku klasycznych dużych masztów flagowych taka konieczność nie występuje, ponieważ one za każdym razem stoją na zewnątrz. Flagi reklamowe typu winder z kolei mogą być stawiane zewnętrznie jak też wewnętrznie w zależności od potrzeby, w takim wypadku konieczne jest dobranie podstawy do tych flag. Do użytku zewnętrznego używane są podstawy wbijane w ziemie lub napełniane piaskiem, czy też wodą, a także solidne podstawy stalowe z opcjonalnym dodatkowym obciążnikiem. Do użytku wewnętrznego polecamy podstawy stalowe i niekiedy też napełniane, ale te wcześniejsze cechują się ładniejszym wyglądem.

3. Stoiska na targi Lubliniec

Na targach branżowych należy wyróżnić się z tłumu – to klucz do zauważenia i sukcesu. Żeby to zrealizować, potrzebne jest stoisko targowe, które jest trochę bardziej złożonym systemem reklamowym i może być po prostu zestawem paru oddzielnych systemów lub może być zrobione indywidualnie. Aby skompletować nieduże stoisko, wystarczy w zasadzie jedna ścianka reklamowa lub dwie i do tego trybunka wraz z roll-upem i flagą. Bardziej skomplikowane projekty wymagają trochę innego podejścia, ale takie też są możliwe do przygotowania, a ostatecznie mogą okazać się bardziej opłacalne, co oczywiście przełoży się na większą zauważalność, a o to na targach chodzi.

Stoiska targowe możemy skonstruować od A do Z. To znaczy, że możemy zrobić projekty graficzne, wydruki, jak również konstrukcje wraz z dostarczeniem bezpośrednio na docelowe miejsce. Stoisko możemy stworzyć indywidualnie, zaproponować jeden z naszych gotowych wzorów lub też skompletować je z innych gotowych systemów – najprostsza opcja to ścianka reklamowa z trybunką. Nawet w prostym zestawie nasze stoiska targowe prezentują się atrakcyjnie i interesują odwiedzających, więc nie ma wymogu, aby od razu startować z ogromnym stoiskiem targowym, jeżeli nie ma się na to odpowiednich funduszy. Lepiej jest pojawić się na targach z prostym, ale estetycznym stoiskiem targowym w celu zaznaczenia swojej obecności niż nie pojawić się na nich w ogóle. Z tego też powodu warto rozważyć niedużą inwestycję, ponieważ może się to przyczynić do dalszego powiększania stoisk targowych w kolejnych latach.

4. Pozostałe systemy reklamowe Lubliniec

Oprócz dobrze kojarzonych z systemami wystawienniczymi i reklamowymi ściankami czy flagami dysponujemy również szeroką ofertą innych systemów reklamowych, które wspomagają rozwijające się firmy w ich sukcesie.

Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór systemów reklamowych, jak również dodatków do nich. Jednym z najpopularniejszych produktów marketingowych są potykacze reklamowe, w których często wsuwane są płachty z informacją promocyjną. Takie potykacze często obserwujemy przed sklepami, jak też na samych salach sprzedażowych. Mamy również w swojej ofercie potykacze kredowe, które są preferowane przez branżę gastronomiczną – restauracje, kawiarnie, bary. Takie potykacze posiadają powierzchnię przeznaczoną do pisania kredą lub pisakiem kredowym. Dla branży HoReCa posiadamy także słupki i sznury odgradzające, które stylowo ozdobią wejście do lokalu, lub wyznaczą miejsce kolejki. Poza tym dysponujemy także parasolami gastronomicznymi, które wykorzystanie znajdują w plenerze przed lokalem.

W naszej dużej ofercie produktowej posiadamy też systemy roll-up, standy reklamowe, lady i trybunki promocyjne, a także namioty, czy systemy cyfrowych kiosków. Posiadamy również ofertę kasetonów i liter przestrzennych 3D, a najciekawsze jest to, że to tylko skrawek naszego asortymentu, który jest iście przepastny. 

Nasza oferta obejmuje tylko produkty reklamowe najwyższej jakości, dlatego jeżeli Twoja firma musi wyposażyć się w sprzęt reklamowy to w zasadzie we wszystko może zaopatrzyć się u nas. Bez niepotrzebnego szukania – u nas otrzymasz wszystko.

Najlepsze i najbardziej znane systemy reklamowe w Polsce

Nasza marka systemów reklamowych RETIO jest znana w całej Polsce, a nawet w całej Europie. Dzięki jakości materiałów i dbaniu każdy szczegół nasze produkty są polecane przez każdą firmę jaka skorzystała z naszych usług.

Drukarnia

Oferujemy druki offsetowe, solwentowe, wielkoformatowe, cyfrowe, by w potrzebie zadowolić nawet najbardziej wymagających Klientów. Operujemy własnym, nowoczesnym parkiem maszynowym, któremu wystarczy mała ilość czasu na zrealizowanie dużego zamówienia. Wybierając konkretny i sprecyzowany zakres produktów, a nie inny – kierowaliśmy się wynikami badań rynku z zakresu skutecznego dotarcia treści reklamowej do odbiorcy, nośnikami, które najbardziej skupiały ich uwagę na przekazie oraz poradami i oczekiwaniami naszych stałych Klientów.

Drukarnia Lubliniec

1. Druk małoformatowy Lubliniec

Drukiem małoformatowym określamy wszelkie wydruki w niewielkim formacie – to dosyć oczywiste. Najczęściej wykorzystywanym przykładem druku małoformatowego są ulotki i wizytówki, z jakimi każdy ma styczność niemal codziennie, dlatego że są właściwie w każdej branży, w tych niewielkich i tych dużych.

Poza typowymi ulotkami i wizytówkami do druku małoformatowego zaliczamy katalogi, broszury, teczki, czy kalendarze. Produktów jest wiele i niełatwo je wszystkie wymienić, jednakże ich generalna cecha jest to, że tak właściwie jest to stosunkowo przenośny i mały format.

Oferujemy także kompleksowe usługi drukarskie spośród druku małoformatowego. Poprzez kompleksowe usługi drukarskie spośród tego kierunku mamy na myśli przygotowanie kompletnego produktu od A do Z, mówiąc prościej od przygotowania profesjonalnego projektu graficznego do stworzenia najdoskonalszej jakości wydruków w potrzebnym nakładzie. Proces projektowy rozpoczyna się od badania potrzeb i wymagań nabywcy w celu stworzenia szczegółowych wytycznych, jakie są konieczne do przygotowania profesjonalnego projektu graficznego. Im dokładniejsze wytyczne uda nam się uzyskać, tym szybciej przebiegnie proces samego projektowania oraz szybciej będziemy mogli uruchomić proces produkcyjny.

Jeżeli klient posiada już swoją przemyślaną wizję projektu, to wtedy sprowadzamy się do ustalenia szczegółów, a także do pokazania potencjalnych propozycji zmian opierających się o nasze doświadczenie oraz aktualnie panujące trendy, jakie mogą zostać zatwierdzone i dodane, jednak nie muszą. Kluczem do ustaleń i osiągnięcia sukcesu w opracowaniu profesjonalnych projektów i wydruków małoformatowych jest właściwa komunikacja, w której kładziemy duży nacisk na jak najszersze uszczegółowienie otrzymywanych wytycznych. Wyraźnie nakreślając wytyczne, na etapie omawiania projektu oszczędzamy czas sobie, a także naszym klientom redukując ryzyko wprowadzania dużej ilości zmian. To wszystko sprawia, iż nasi kontrahenci są niezwykle zadowoleni z naszych profesjonalnych usług.

Tak jak wspomnieliśmy, oferta z zakresu druku małoformatowego obejmuje wydruki małe. Stanowią je wydruki, których format standardowo nie wykracza poza 50 cm na większym boku, jednakże nie jest to sztywna granica. Przykładowo, szerokość wydruku licząca 51 cm również można by zakwalifikować do owej kategorii. Podział na druk małoformatowy oraz na wielkoformatowy wynika nie tylko z fizycznego rozmiaru samego wydruku, ale jeszcze maszyn, jakie są potrzebne do wykonania takich wydruków. Aby to sobie wyobrazić to, urządzeniem do druku małoformatowego można zdefiniować też normalną domową drukarkę. Zabiera ona niedużo miejsca i zazwyczaj obsługuje kartki A4. Jeżeli mowa o druku wielkoformatowym to samo urządzenie potrafi być 10 razy większe niż domowa drukarka, ponieważ takie maszyny nieraz drukują przykładowo bilbordy, gdzie wymiary rozpoczynają się od 100 cm długości i więcej.

Można krótko wymienić dane produkty przedstawiające zakres druku małoformatowego? Istnieje ich całkiem dużo, lecz dla ułatwienia, mianem druku małoformatowego, na pewno określimy następujące produkty:

Nie jest to wszystko, lecz pozwala sobie unaocznić realny wymiar druku małoformatowego, który jesteśmy w stanie wykonać dla naszych kontrahentów.

2. Druk wielkoformatowy Lubliniec

Mianem druku wielkoformatowego opisujemy takie wydruki, jakie są większe niż takie, jakie można łatwo przenieść, jednak nie zawsze! Świetnie znanym przykładem są billboardy i banery. Widzimy je przy drogach szybkiego ruchu oraz w miastach na fasadach domów jak i również na ogrodzeniach. Takie powierzchnie reklamowe często wielokrotnie przekraczają kompaktowe wymiary formatu A4. W przypadku bilbordów oraz podobnych dużych powierzchni potrzebny jest także ktoś do montażu, czy też wyklejania takiej reklamy. Druk wielkoformatowy to także wydruki do użytku z roll-upami, czy na ściankach reklamowych. Można by do tego zaliczyć także większe formaty plakatów. W skrócie w zasadzie wszystko, co przekracza 50 cm szerokości będzie można uznać za wielki format druku.

Do takiego typu wydruku należy podejść nieco odmiennie niż w przypadku druku małoformatowego. Już w trakcie konwersacji z klientem należy zdecydować, czy robiony będzie wydruk w większym rozmiarze, gdyż zamówienie druku wielkoformatowego z nieprawidłowo dopasowanym projektem może zakończyć się fatalnie. Tutaj jeszcze należy dodać, że przy realizacji w procesie projektowym także należy uwzględnić większe wymiary wydruku, bo w owym wypadku do wykorzystania jest więcej miejsca, jednak nie w każdym przypadku jest to zalecane – np. duży billboard może dostarczyć ograniczoną ilość informacji, jeśli stoi przy drodze ekspresowej, dlatego wspaniale jest jeżeli przekaz jest zwięzły i prosty. W przypadku banerów lub billboardów umieszczanych w miastach przy drogach, na których ruch jest często wolniejszy, a także w przypadku sporego natężenia ruchu pieszych i komunikacji miejskiej, można pokusić się o rozbudowany oraz dużo bardziej treściwy przekaz, gdyż odbiorcy mają nieco więcej czasu na zapoznanie się z billboardem lub banerem.

Nasze wieloletnie doświadczenie nauczyło nas, w jaki sposób projektować skuteczne druki wielkoformatowe. Jesteśmy też w stanie doradzić, czy w przypadku zlecania nam druku nadesłany projekt spełni zakładane zadanie oraz, czy w ogóle nadaje się do druku. Możemy zrealizować zlecenie od projektu graficznego do wydruku, zaś na terenie Starogardu Gdańskiego możemy dodatkowo wykonać montaż.

W wypadku druku wielkoformatowego mamy do czynienia z wydrukami, których dłuższy bok wynosi więcej niż 50 cm, a często jest to znacznie więcej – w końcu billboard potrafi być nawet rozmiarów 600 × 300 cm i takowy trzeba będzie wypełnić grafiką podzieloną na mniejsze fragmenty. Takie działanie jest podyktowane między innymi łatwością transportu i montażu. Jeżeli mamy wyszczególnić konkretne produkty przedstawiające grupę produktów druku wielkoformatowego to będą to następujące wydruki:

Oczywiście tak jak w wypadku druku małoformatowego, taka lista nie pokazuje wszystkich oferowanych produktów, ale pokazuje pewien wachlarz. Drukiem wielkoformatowym określić można też np. namioty reklamowe, gdyż materiał, na którym wykonuje się wydruki, wykracza poza możliwości standardowej drukarki – więc nie jest to tylko druk wielkoformatowy, ale niejako też specjalistyczny. Porównywalnie ma się sytuacja z każdego typu wydrukami na duże przestrzenie reklamowe, a także takim specyficznym przykładem mogą być –  reklamowe podwieszenia sufitowe, gdzie na podwieszanym stelażem naciągnięty jest tekstylny wydruk reklamowy.

Profesjonalne wykonanie wydruków wielkoformatowych wymaga dobrego podejścia projektowego, kiedy już wcześniej o tym wspomnieliśmy. Istotne, aby klient mógł dobrać współpracę z firmą, która ma na tym polu duże doświadczenie i może wykonać projekt i wydruk. U nas oczywiście jest taka możliwość i nasi klienci bardzo często decydują się na tę opcję, gdy posiadają własny projekt, to oferujemy wówczas możliwość sprawdzenia i dostosowania projektu do wymogów technicznych danego systemu lub powierzchni reklamowej.

3. Gadżety reklamowe Lubliniec

Gadżety reklamowe to dość niepozorne narzędzia promocji oraz efektu każdej liczącej się firmy. Nie rzucają się w oczy, a klienci, dla przykładu pisząc długopisem z nazwą Twojej marki będą ją skądś kojarzyć. Ciekawość może spowodować poszukiwania, a następnie może się okazać, że jednak Twoja spółka może im coś zaoferować. Gadżety działają jak tajni agenci – nie zdajemy sobie sprawy z ich funkcjonowania, ale działają. Tego pokroju wyroby nie muszą być także typowym długopisem, czy kubkiem, mogą to być, choćby słuchawki z Twoim logo. W zasadzie wszystko da się jakoś obrandować, niezastąpiony jest tylko ciekawy pomysł. Dla naszych klientów wykonaliśmy tysiące wspaniałych gadżetów, które wspomagają promować business w sposób dobry, ale niedostrzegalny na pierwszy rzut oka.

Gadżety reklamowe dopełniają firmowy wizerunek zajmując powierzchnię wokół klienta, który potrafi objąć się użytecznymi detalami z nadrukiem marki, z jaką współpracuje. Gadżet reklamowy to przeważnie mały przedmiot z nadrukiem reklamowym zawierającym napis bądź grafikę firmy, jaka jest zainteresowana zleceniem produkcji gadżetów reklamowych. Jednakże gadżet reklamowy nie zawsze jest czymkolwiek małym, gdyż dla przykładu słuchawki są już przedmiotem większym od długopisu, a jeszcze w tym wypadku jest możliwość oznaczenia towaru oraz używania go w formie gadżetu reklamowego. Zasadniczym zadaniem gadżetów reklamowych jest promocja, rozpowszechnienie i reklama firmy. Należy zaznaczyć, iż większą popularnością cieszą się gadżety reklamowe będące niewielkim użytecznym drobiazgiem ze względu na niższy koszt oraz bezproblemowość ze strony samego produktu.

Przy produkcji gadżetów reklamowych znaczącą sprawą jest jeszcze właściwe sporządzenie projektu i wybranie pasujących grafik reklamowych. Na długopisie zmieści się znacznie mniej niż na kubku, stąd także długopisy reklamowe są częstokroć oznaczane jedynie logo lub tekstem, natomiast na kubkach z kolei można pokusić się o większą pomysłowość.

Wybór gadżetów reklamowych odpowiednich dla Twojego biznesu może być trudny, ale nie dlatego, iż jest to skomplikowane zadanie jako takie, tylko dlatego, że mnogość produktów, które mogą być gadżetem reklamowym jest dość duża oraz po prostu trudno się zdecydować. Najpopularniejsze gadżety reklamowe to długopisy, kubki, bądź też smycze – pisaliśmy o tym wyżej. Jednakowoż jest tegoż sporo a poniżej prezentujemy krótką listę gadżetów reklamowych, jakie możemy wyprodukować dla naszych kontrahentów:

Powyższe są przykładowymi gadżetami reklamowymi, których jest dużo więcej. Wspominaliśmy, nawet o słuchawkach z nadrukiem, są też maskotki, czy choćby otwieracze do butelek oraz scyzoryki, zatem wszystko zależy od tego, czego potrzebuje klient. Możemy zrobić drobiazgi z nadrukiem lub pójść znacznie dalej i zorganizować brandowane zestawy prezentowe. Mamy, chociażby opcję stworzenia kawy reklamowej na zlecenie. Wszelkie te warianty spełnią swoje zadanie, jednakże zapewne wywrą diametralnie różne wrażenia, gdyż długopis z nadrukiem w zasadzie każdy widział, lecz już nie każdy dostał brandowany zestaw prezentowy, a o kawie reklamowej nawet nie wspominając.

Z naszego doświadczenia wynika, iż warto stawiać na rozwiązania proste gdy chodzi o gadżety reklamowe, a w wypadku chęci zorganizowania zestawu prezentowego należałoby sprawdzić potrzeby klientów lub wybrać towary neutralne, które nie przyniosą niezadowolenia. Własnym kontrahentom służymy fachową radą, oraz również utworzeniem gadżetów od początku do końca z uwzględnieniem projektu, produkcji oraz dostawy.

Aby sprostać zapotrzebowaniu klientów, poszerzamy ofertę o gadżety reklamowe. Poniżej prezentujemy 2 katalogi produktowe z linii Blue Collection oraz Voyager. 

Zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą!

Rozpocznij swoją przygodę już teraz

Wejdź ze swoim biznesem na wyższy poziom, po co się ograniczać? Jeżeli masz markę w Lubliniec to czemużby nie spróbować wyjść poza Twoją miejscowość

Nasi ludzie czekają, aby przenieść Twoją firmę na kolejny poziom. Mamy kreatywnych ludzi i najlepsze narzędzia, aby tego dokonać.

Praca z wieloma agencjami rodzi wiele problemów, a co najważniejsze, generuje koszty dużo większe niż posiadanie jednego partnera do kompleksowego wsparcia. Oprócz kosztów związanych z obsługą, najważniejszy i najcenniejszy jest czas. My skracamy czas do minimum, tak by nasi klienci mogli skupić się na tym, co dla nich jest najważniejsze.
Jako agencja marketingowa typu full-service rozwiązujemy wiele problemów związanych z promocją produktów lub usług, między innymi:
 • Pomagamy w opracowaniu strategii, która pomoże osiągnąć cele marketingowe.
 • Projektujemy i wdrażamy kampanie reklamowe, takie jak reklamy telewizyjne, drukowane, online itp.
 • Tworzymy kreacje graficzne i projektujemy materiały promocyjne, takie jak identyfikacje, banery, katalogi itp.
 • Zajmujemy się budowaniem wizerunku firmy, zarządzaniem kryzysowym, organizacją wydarzeń itp.

 

 • Planujemy i realizujemy kampanie internetowe, takie jak kampanie reklamowe w mediach społecznościowych, pozycjonowanie stron internetowych itp.
 • Budujemy rozwiązania online, takie jak strony, landingi, sklepy, B2B, e-commerce itp.
 • Przeprowadzamy badania rynku i analizujemy dane, aby lepiej zrozumieć klientów i rynki, na których działa firma.
 • Pomagamy firmom w budowaniu silnej marki i osiągnięciu sukcesu na rynku poprzez kompleksową obsługę marketingową.

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

TERAZ WIESZ,
ŻE POMOŻEMY TOBIE!

Nasze działania opieramy na zautomatyzowanych działaniach marketingowych, skutecznie realizując zamierzone kroki. Wdrażając te rozwiązania już dziś, generujemy realne zyski dla Twojego biznesu.

4,5 gwiazdki z 42 opinii

Klikając „weź to” akceptujesz naszą politykę prywatności.

Wróć

1234
dalej
Otwórz czat
Potrzebujesz pomocy?
Witaj!
W czym mogę Ci pomóc?